PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیشنهاد سیستم برای برنامه نویسی

amin_pwa
25-02-2020, 16:35
با سلام به همه دوستان، قصد تعویض سیستم خونگی خودم رو دارم که مشخصات :

8 گیگ رم
i5-2320
geforce GT 710
دارم، سیستم بدی نیست فقط یکم صداش بلنده و مادربردش یه خوبی داره اینه که میشه از مادر بردش و کارت گرافیک همزمان خروجی تصویر گرفت البته هر دو تا رو vga می گیرم، مدل مادر بردم رو نمیدونم چون از اون موقع که خریدم تا الان بازش نکردم شاید یه دلیل صدای زیاد فنش خاک گرفتنش باشه !
یه سیستم مناسب کارم میخوام، کار هباین صورته که ممکنه در یک زمان چندتا صفحه مرورگر و برنامه نویسی تحت وب باز باشن و دوتا خروجی مانیتور داشته باشم الان مانیتور vga دارم، یعنی یه طورایی کارت گرافیک قوی نمیخوام شاید بیشتر cpu و ram و یا ssd نیاز داشته باشم، خودم خواستم all in one بگیرم چون واسه خونه میخوام نمیخواستم جای زیادی بگیره ولی قیمتای all in one خیلی بالاست خودم حدودا تو رنج قیمت 6-7 میخواستم و اینکه حدالمکان از تجهیزات سیستم الانم هم استفاده کنم نه اینکه بلا استفاده بشن.
با تشکر

mohsenP3000
25-02-2020, 16:58
با سلام به همه دوستان، قصد تعویض سیستم خونگی خودم رو دارم که مشخصات :

8 گیگ رم
i5-2320
geforce GT 710
دارم، سیستم بدی نیست فقط یکم صداش بلنده و مادربردش یه خوبی داره اینه که میشه از مادر بردش و کارت گرافیک همزمان خروجی تصویر گرفت البته هر دو تا رو vga می گیرم، مدل مادر بردم رو نمیدونم چون از اون موقع که خریدم تا الان بازش نکردم شاید یه دلیل صدای زیاد فنش خاک گرفتنش باشه !
یه سیستم مناسب کارم میخوام، کار هباین صورته که ممکنه در یک زمان چندتا صفحه مرورگر و برنامه نویسی تحت وب باز باشن و دوتا خروجی مانیتور داشته باشم الان مانیتور vga دارم، یعنی یه طورایی کارت گرافیک قوی نمیخوام شاید بیشتر cpu و ram و یا ssd نیاز داشته باشم، خودم خواستم all in one بگیرم چون واسه خونه میخوام نمیخواستم جای زیادی بگیره ولی قیمتای all in one خیلی بالاست خودم حدودا تو رنج قیمت 6-7 میخواستم و اینکه حدالمکان از تجهیزات سیستم الانم هم استفاده کنم نه اینکه بلا استفاده بشن.
با تشکر

سلام

من می تونم هم تو فروش این سیستم قدیمی و هم خرید سیستم جدید کمکت کنم.

فقط مبلغ دقیقی که می خوای خرج کنی و چیز هایی که لازم رو بهم بگو.:»

amin_pwa
25-02-2020, 20:01
سپاس بابت همکاریت :
1- میخوام بدونم سیستم قدیمم چقدر فروش میره ؟
2-آیا میتوان از تجهیزات سیستم قدیم استفاده کرد ؟
3-قیمتی که مد نظرمه 6 هست بدون در نظر گرفتن قیمت سیتم قدیم
با تشکر

mohsenP3000
26-02-2020, 00:11
سپاس بابت همکاریت :
1- میخوام بدونم سیستم قدیمم چقدر فروش میره ؟
2-آیا میتوان از تجهیزات سیستم قدیم استفاده کرد ؟
3-قیمتی که مد نظرمه 6 هست بدون در نظر گرفتن قیمت سیتم قدیم
با تشکر

سلام و خواهش می کنم.

1- دقیقا به جز قطعاتی که گفتید پاور و هارد و کیس و دی وی دی رایتر و .... و مانیتور و خلاصه هرچی هست رو مدل شو بفرمایید تا قیمت بگیرم.
2- به جز دی وی دی رایتر و احتمالا پاور (که توصیه نمی کنم) و شاید هارد بقیه قطعات بدرد نمی خورن. حتی پاور رو هم بیخیال شید چون سر و صداش زیاده و کلی دردسر خواهید داشت.
3- 6 تومن خیلی کم هست ولی حدس می زنم سیستم قدیمی تون حدود 1.5 تا 3 تومن بسته به قطعات و کارکرد ارزش داشته باشه. پس می شه رو بودجه 8 تومنی حساب باز کرد. انتظار یه سیستم معمولی رو می تونید داشته باشید. برای کارهای روزانه و وبگردی و بازی با رزولوشن پایین.

اگر تهران باشید که می تونید خودتون برای استعلام قیمت مراجعه کنید. عکس سیستم و مشخصات رو هم با cpuz , gpuz , aida64 می تونید قرار بدید تا قیمت دقیق تری بگیرید.

مثلا ممکنه مانیتور یا رمی داشته باشید که خودشون به تنهایی 1 تا 2 تومن قیمت داشته باشند. این ها همه مهم هست در قیمت گذاری.:»