PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قابلیت پنهان کردن app در اندروید Marshmalloo یا نسخه 6 رو چطور فعال کنم؟

Free Spirit
07-02-2020, 12:52
سلام

اتفاقی در حال پاک کردن سنسور گوشی هوآوی میت 7 که اندروید مارشمالو نسخه 6 روی اون نصبه بودم که نمی دونم چطوری قابلیت Hidden Application که تا بحال ندیده بودم فعال شد و یک برنامه رو تیک زدم و الان آیکون اون برنامه پنهان شده. اما الان نمی دونم چطوری باید دوباره این قابلیت رو برگردونم اون برنامه رو از حالت پنهان خارج کنم و برنامه های دیگه رو پنهان کنم. جوابی نتونستم تو اینترنت پیدا کنم. آیا کسی می دونه چطوری باید قابلیت پنهان کردن برنامه ها در این نسخه اندروید رو باید فعال کرد؟ در تنظیمات و جستجو هر چی گشتم نتونستم این قابلیت رو پیدا کنم.

ممنون

CORTANA
01-07-2020, 22:12
سلام

اتفاقی در حال پاک کردن سنسور گوشی هوآوی میت 7 که اندروید مارشمالو نسخه 6 روی اون نصبه بودم که نمی دونم چطوری قابلیت Hidden Application که تا بحال ندیده بودم فعال شد و یک برنامه رو تیک زدم و الان آیکون اون برنامه پنهان شده. اما الان نمی دونم چطوری باید دوباره این قابلیت رو برگردونم اون برنامه رو از حالت پنهان خارج کنم و برنامه های دیگه رو پنهان کنم. جوابی نتونستم تو اینترنت پیدا کنم. آیا کسی می دونه چطوری باید قابلیت پنهان کردن برنامه ها در این نسخه اندروید رو باید فعال کرد؟ در تنظیمات و جستجو هر چی گشتم نتونستم این قابلیت رو پیدا کنم.

ممنون

درود

آیا اندروید گوشی نسخه EMUI است؟

دو انگشت خود را از وسط صفحه ب گوشه های صفحه ببرید تا ب لیست برنامه های پنهان (Hidden Applications) مراجعه کنید

:»:»:»

Free Spirit
06-07-2020, 09:28
درود

اندروید گوشی نسخه EMUI هستش؟

دو انگشت خود را از وسط صفحه ب گوشه های صفحه ببرید تا ب لیست برنامه های پنهان (Hidden Applications) برید

:»:»:»

چه ترفند عالی. دست شما درد نکنه. دنبال برنامه ای بودم که بتونم بعضی برنامه ها رو مخفی کنم ولی حالا می بینم که خود مارشمالو این قابلیت رو داره. فقط یک بدی داره که اگر در صفحه ای آیکون برنامه ای رو پنهان کنیم و دوباره برگردونیم؛ آیکون برنامه در یک صفحه دیگه قرار می گیره و نه در جای اول و قبلیش. ولی در کل قابلیت خوبی هست. خیلی ممنونم :»:»:»