PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قطعی وصلی شدید

LMA
04-02-2020, 18:34
دوستان حدود یک هفته است یک مشکل پیش اومده برام اونم اینه که خطمون قطع و وصل میشه هر 15 دقیقه یکبار کلا چراغ adsl قطع میشه کامل دوباره بعد از 5 دقیقه وصل میشه
خط تلفن کاملا بوق آزاد میزنه هیچ صدای خش خشی ام نداره
سرعت ام آوردم پایین از سمت پشتیبانی ولی تاثیری نداشت ( که snr بیاد بالا)
مودم دو بار ریست کردم بازم فرقی نکرد
سیم کشی داخل خونه ام کامل عوض کردم بازم فرقی نکرد
فقط مونده adsl تعویض کنم بنظرتون همچین مشکلی از adsl هست؟

shaahani
04-02-2020, 19:17
گوشی تلفن شما با اسپلیتر به خط تلفن متصله ؟ ممکنه برداشتن گوشی تلفن باعث این اتفاق شده باشه یا هر نویز دیگه ای روی خط شما.

اولین پیشنهاد این هست که مودمتون را به سر خط تلفن در درب منزل ببرید، سیم کشی داخل منزل را بطور کلی قطع بفرمایید و مودم را مستقیم و بدون هیچگونه قطعه اضافه ای به خط تلفن متصل کنید.
بررسی کنید بعد از چند ساعت آیا، این مشکل قطعی همچنان پابرجا است و یا خیر.

اگر مشکل شما همچنان پابرجا بود، پیشنهاد میکنم این آزمایش را با مودم دیگری انجام دهید.

LMA
05-02-2020, 21:38
گوشی تلفن شما با اسپلیتر به خط تلفن متصله ؟ ممکنه برداشتن گوشی تلفن باعث این اتفاق شده باشه یا هر نویز دیگه ای روی خط شما.

اولین پیشنهاد این هست که مودمتون را به سر خط تلفن در درب منزل ببرید، سیم کشی داخل منزل را بطور کلی قطع بفرمایید و مودم را مستقیم و بدون هیچگونه قطعه اضافه ای به خط تلفن متصل کنید.
بررسی کنید بعد از چند ساعت آیا، این مشکل قطعی همچنان پابرجا است و یا خیر.

اگر مشکل شما همچنان پابرجا بود، پیشنهاد میکنم این آزمایش را با مودم دیگری انجام دهید.
به صورت مستقیم وصله فقط مودم مونده که تست کنم اونم یک مودم داریم تست کردم ولی چراغ adsl اش اصلا ثابت نشد نمیدونم چیکار کنم
بنظرت مشکل از مرکز مخابراتی نیست؟

shaahani
06-02-2020, 04:01
بعید میدونم مشکل از مرکز مخابراتی باشه، DSL Mode حتما در حالت اتوماتیک باشه

LMA
07-02-2020, 14:50
بعید میدونم مشکل از مرکز مخابراتی باشه، DSL Mode حتما در حالت اتوماتیک باشه
همین الان تست کردم با مودم جدید
یکم دیر چراغ adsl ثابت میشد در حد 5 دقیقه ولی خب ثابت شد بالاخره با این مودم جدید که کاملا تست شده است با یک خط دیگه با اون خط هیچ مشکلی نداره
باز مشکل قطعی پابرجا بود
پس مشکل از مودم نیست درکل از سیم کشی هم نیست چون به صورت مستقیم به پریز تلفن وصله فقط میمونه مرکز مخابراتی فکر کنم
مشکل من اینه اگه کلا قطع باشه میشه یکاری کرد ولی این قطع وصل که میشه آدم میمونه مشکل از کجاشه

LMA
07-02-2020, 15:10
وضعیت خطمم اینه ولی باز قطعی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdadb3
07-02-2020, 19:12
من هم دقیقا هم همین مشکل رو دارم حدود 4 ماهه همه چی رو هم امتحان کردن با 3 تا مودم مختلف هم تست کردم درست نشدش .
6بار هم 2020 زنگ زدم 3 بار درخواست دادم که کارشناس فنی بفرستید که اونها ارجاع دادن به مرکز مخابرات مون . ولی کسی نیومد دم خونه فقط زنگ زدن. و هر دفعه گفتن تغییراتی انجام دادیم ایندفه درست میشه و از این حرفها . ولی بازم مشکل پابرجاست
هر وقت زنگ میزنم 2 3 روزی خوبه دوباره شروع میشه قطع و وصلی
دیگه دفعه اخری خانمه که از 2020 باهام تماس گرفته بود که مشکلت حل شده؟ گفتم نه . گفت اینبار درخواست دادی اگر زنگ زدن از مخابراتتون بگو حتما خودشون حضوری بیان مشکل رو بررسی کنن و دیگه قبول نکن بگن تغییرات انجام دادیم و درست میشه واز این حرفها.
من تا قبل از این 1 بار هم قطعی نداشتم تو این 4 5 سالی که سرویس دارم از مخابرات ولی 4 5 ماهی هست اینجوری شده و واقعا اعصاب خرد کن شده.
بدبختی هیچ جا دیگه هم اینجا سرویس نمیده به جز مخابرات.

حالا نمیدونم برای این سرویس vdsl که راه انداختن یا چیزه دیگه.

و یه سوال از دوستان با تجریه احتمال داره این قطعیها بخاطر کمبود ای پی باشه؟

LMA
08-02-2020, 00:07
من هم دقیقا هم همین مشکل رو دارم حدود 4 ماهه همه چی رو هم امتحان کردن با 3 تا مودم مختلف هم تست کردم درست نشدش .
6بار هم 2020 زنگ زدم 3 بار درخواست دادم که کارشناس فنی بفرستید که اونها ارجاع دادن به مرکز مخابرات مون . ولی کسی نیومد دم خونه فقط زنگ زدن. و هر دفعه گفتن تغییراتی انجام دادیم ایندفه درست میشه و از این حرفها . ولی بازم مشکل پابرجاست
هر وقت زنگ میزنم 2 3 روزی خوبه دوباره شروع میشه قطع و وصلی
دیگه دفعه اخری خانمه که از 2020 باهام تماس گرفته بود که مشکلت حل شده؟ گفتم نه . گفت اینبار درخواست دادی اگر زنگ زدن از مخابراتتون بگو حتما خودشون حضوری بیان مشکل رو بررسی کنن و دیگه قبول نکن بگن تغییرات انجام دادیم و درست میشه واز این حرفها.
من تا قبل از این 1 بار هم قطعی نداشتم تو این 4 5 سالی که سرویس دارم از مخابرات ولی 4 5 ماهی هست اینجوری شده و واقعا اعصاب خرد کن شده.
بدبختی هیچ جا دیگه هم اینجا سرویس نمیده به جز مخابرات.

حالا نمیدونم برای این سرویس vdsl که راه انداختن یا چیزه دیگه.

و یه سوال از دوستان با تجریه احتمال داره این قطعیها بخاطر کمبود ای پی باشه؟

فرقی نداره از کجا اینترنت بگیری من با شرکت صبانت اینترنت گرفتم این مشکل واسم پیش اومد تازه هم باهاشون قرار داد بستم دو ماه نصفی میشه
قبل از اون با بدبختی از مخابرات جمع آوری کردم
حالا صبح قراره از مرکز مخابراتی چک بشه قراره زنگم بزنن ببینم چی میشه خبرشو میزارم اینجا

راشا تهرونی
08-02-2020, 08:44
نویز دارید

mehrdadb3
08-02-2020, 11:12
نویز دارید

اگرم نویز باشه از طرف خودشون هستش نه از طرف ما چون چیزی سمت من تغییر نکرده .
snr خط من بالایه 25 هستش و کشش خطم هم تا 27 مگ هستش
اصلا افت سرعتم ندارم فقط همین قطع و وصلیها هستش

LMA
08-02-2020, 14:33
نویز دارید
کجاش؟ کدام قسمت؟

mehrdadb3
10-02-2020, 12:38
فرقی نداره از کجا اینترنت بگیری من با شرکت صبانت اینترنت گرفتم این مشکل واسم پیش اومد تازه هم باهاشون قرار داد بستم دو ماه نصفی میشه
قبل از اون با بدبختی از مخابرات جمع آوری کردم
حالا صبح قراره از مرکز مخابراتی چک بشه قراره زنگم بزنن ببینم چی میشه خبرشو میزارم اینجا

خبری شدش دوست عزیز؟
من که دوباره زنگ زدم 2020 گفتم کارشناس فنی بفرستید که حتما تشریف بیاره چک کنه . خلاصه یکی اومدش الکی یه مودم وصل کردش گفتش مشکلی نیستش بهش گفتم اینجوریه داستان میگفت مشکل از ما نیستش از طرف خوده 2020 هستش بهشون بگو از اونجا درست کنن.
بعدش از 2020 زنگ زدن گفتن اره کارشناس اومده گفته مشکلی نیستش و اشکال از سیم کشی خونه تون هستش و نزاشت اصلا حرف بزنم .
در صورتیکه طرفی که از مخابرات اومد من بهش گفتم میشه از سیم کشی داخلی باشه گفت اگر مشکل داشت اصلا لینکت وصل نمیشدش
خلاصه بهم پاسکاری میکنن و میگفت این طبیعی هستش قطع و وصل ها . منم گفتم 1 بار 2 بار نه 10 بار و هردفعه 5 دقیقه پشت هم قطع و وصل شه

حالا خوبه من 5 ساله از همین مخابرات سرویس میگیرم تا 6 ماهه پیش 1 دونه قطعی نداشتم
به نظرم اینا رو سرویس اپلود نویز میندازن و این باعث قطعی میشه

LMA
10-02-2020, 18:07
خبری شدش دوست عزیز؟
من که دوباره زنگ زدم 2020 گفتم کارشناس فنی بفرستید که حتما تشریف بیاره چک کنه . خلاصه یکی اومدش الکی یه مودم وصل کردش گفتش مشکلی نیستش بهش گفتم اینجوریه داستان میگفت مشکل از ما نیستش از طرف خوده 2020 هستش بهشون بگو از اونجا درست کنن.
بعدش از 2020 زنگ زدن گفتن اره کارشناس اومده گفته مشکلی نیستش و اشکال از سیم کشی خونه تون هستش و نزاشت اصلا حرف بزنم .
در صورتیکه طرفی که از مخابرات اومد من بهش گفتم میشه از سیم کشی داخلی باشه گفت اگر مشکل داشت اصلا لینکت وصل نمیشدش
خلاصه بهم پاسکاری میکنن و میگفت این طبیعی هستش قطع و وصل ها . منم گفتم 1 بار 2 بار نه 10 بار و هردفعه 5 دقیقه پشت هم قطع و وصل شه

حالا خوبه من 5 ساله از همین مخابرات سرویس میگیرم تا 6 ماهه پیش 1 دونه قطعی نداشتم
به نظرم اینا رو سرویس اپلود نویز میندازن و این باعث قطعی میشه
نه عزیز منم نمیدونم مشکل از کجاست سه بار داره از مرکز مخابراتی چک میشه درست نشد که نشد
از خونه خودمونم احتمال میدم مشکلی نداره
چون ما دوتا خط داریم این دوتا خط تا ورودی منزل با یک کابل وارد میشه اگه قرار بود مشکلی داشته باشه
باید اون یکی خطم مشکل پیدا میکرد در صورتی که اون اینترنتش مثل روزه اوله بدون قطعی
درخواست کارشناس دادیم قراره بیاد اگه اومد و درستش کرد که کرد
اگرم درست نشد جمع آوری میکنم کلا 5 روز از سرویسم مونده
داخل پنل کاربریمم رفتم از سایت صبانت
قسمت ریز مصرف مدت زمان قطعی وصلی نشون میده دقیق
این عکس اول قبل از اینکه مشکل داشته باشه میبینی که 10 ساعتم بدون قطعی کار میکردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم عکس دوم که هر 15 دقیقه یکبار قطع میشه مال همین امروزه
از ساعت 12:30 تا 18 غروب
خطه من 18 بار قطع وصل شده
از 6 بهمن خراب شده خطه من تا امروز

mehrdadb3
10-02-2020, 18:37
نه عزیز منم نمیدونم مشکل از کجاست سه بار داره از مرکز مخابراتی چک میشه درست نشد که نشد
از خونه خودمونم احتمال میدم مشکلی نداره
چون ما دوتا خط داریم این دوتا خط تا ورودی منزل با یک کابل وارد میشه اگه قرار بود مشکلی داشته باشه
باید اون یکی خطم مشکل پیدا میکرد در صورتی که اون اینترنتش مثل روزه اوله بدون قطعی
درخواست کارشناس دادیم قراره بیاد اگه اومد و درستش کرد که کرد
اگرم درست نشد جمع آوری میکنم کلا 5 روز از سرویسم مونده
داخل پنل کاربریمم رفتم از سایت صبانت
قسمت ریز مصرف مدت زمان قطعی وصلی نشون میده دقیق
این عکس اول قبل از اینکه مشکل داشته باشه میبینی که 10 ساعتم بدون قطعی کار میکردم
اینم عکس دوم که هر 15 دقیقه یکبار قطع میشه مال همین امروزه
از ساعت 12:30 تا 18 غروب
خطه من 18 بار قطع وصل شده
از 6 بهمن خراب شده خطه من تا امروز

انشالله که مشکلتون حل شه. حالا باز اگر خبری شدش و راهکاری بودش اینجا بزارید تشکر

LMA
17-02-2020, 16:35
انشالله که مشکلتون حل شه. حالا باز اگر خبری شدش و راهکاری بودش اینجا بزارید تشکر
سلام خواستم بگم من اینترنتمو جمع آوری کردم از صبانت و با شاتل قرارداد بستم قطعی وصلی ها از بین رفت
هنوزم نمیدونم مشکل از کجاست ولی احتمال میدم
مشکل از قیوز و یا پورتی باشه که داخل مرکز مخابراتی وجود داره احتمالا نیم سوز یا سوخته
و به هیچ وجه مشکل از صبانت یا خوب بودن شاتل نیست مشکل از فیوز و پورت کهنه ای بوده که برای ما قراردادن که میبینیم زیادم دوام نداشته و زودیم نیم سوز شده
فقط یک احتمال بود انشالله شماهم مشکلت حل شه
امکان جمع آوری داری شما؟ با یک شرکت دیگه قرارداد ببندی؟

mehrdadb3
17-02-2020, 19:14
سلام خواستم بگم من اینترنتمو جمع آوری کردم از صبانت و با شاتل قرارداد بستم قطعی وصلی ها از بین رفت
هنوزم نمیدونم مشکل از کجاست ولی احتمال میدم
مشکل از قیوز و یا پورتی باشه که داخل مرکز مخابراتی وجود داره احتمالا نیم سوز یا سوخته
و به هیچ وجه مشکل از صبانت یا خوب بودن شاتل نیست مشکل از فیوز و پورت کهنه ای بوده که برای ما قراردادن که میبینیم زیادم دوام نداشته و زودیم نیم سوز شده
فقط یک احتمال بود انشالله شماهم مشکلت حل شه
امکان جمع آوری داری شما؟ با یک شرکت دیگه قرارداد ببندی؟

نه متاسفانه اینجا فقط مخابرات سرویس میده
زیر بارم نمیرن که مشکل از طرف خودشون هستش

LMA
18-02-2020, 00:51
نه متاسفانه اینجا فقط مخابرات سرویس میده
زیر بارم نمیرن که مشکل از طرف خودشون هستش
شرایط بدیه من تقریبا یک ماه اینترنتم اونطوری بود دیوانه شدم نمیخواستم دیگه اصلا اینترنت بگیرم از هیچ شرکتی دیگه ولی پدرم خیلی پیگیر بود زیاد زنگ زد که از اونجا خودشون درستش کنن دیگه آخرش دید فایده نداره
بهم گفت جمع آوری کن فایده نداره
منم فکر نمیکردم انقدر سریع جمع کنن تعجب کردم
مشکل من کامل حل شد حتی شبا افت سرعت داشتم اول فکر میکردم به خاطر فاصله ای که با مرکز مخابراتی داریم این اتفاق میفته ولی الان میبینم ربطی نداره و مشکل از اون شرکتیه که اینترنت ازش میگیریی
فکر کنمم دلیل اینکه نمیشه با شرکت دیگه بگیری واسه فیبرنوریه؟
اگه خیلی اذیتت میکنه TD LTE امتحان کن

hamid3369
19-02-2020, 19:55
وضعیت خطمم اینه ولی باز قطعی داره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

modemاپگرید شود

name
26-02-2020, 15:51
هم صبانت هم آسیا تک دو هفتس هم قطع میشه هم پینگ رفته روی ۱۸۰
دروغ میگن که خط نویز داره یا مشکل از طرف کاربره.دارن میدزدن و یه آبم روش حروم خورا

radarz
28-02-2020, 11:38
اگر مشکلات فیزیکی و کابل نباشه /// اکثر این قطعی وصلیا به دلیل کمبود IP ادرس یا پر شدن پهنای باند مرکز مخابراتی !!!