PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نگرانی وسط خواب

mirzabozorg
02-02-2020, 17:35
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم تا حدی که عجیبه برام تناقض بزرگیه. خارج از کشور هستم و متاهل. دانشجو هستم از دانشجو هستم و از دانشگاه پول میگیرم و درس میدم. مستر میخونم. مساله اینه که وقتی یه کاری رو بهم میدن حتما باید انجامش بدم. از طرفی میدونم فشار کاری استرس میاره و بعد مدتی افسردگی. نگرانی از اینکه کار انجام نشه و این مسایل از طرف دیگر. یه طور آچمز شدم. نصف شب با نگرانی پا میشم. کسی هم واقعا دنبالم نمیکنه که این کار رو بکن! واقعا موندم چیکار کنم. کلا کسی میدونه چطور میشه راحت بود؟!!

ممنون

Sina
04-02-2020, 11:25
سلام
این ایده رو امتحان کنید
یه نقشه ذهنی از پروژه ای که دارید انجام میدید و حواشی و ابعاد و جزییات و کلا همه چیزش رو بصورت مکتوب روی کاغذ یا نرم فزار های نقشه ذهنی پیاده کنید تا با مراجعه به این نقشه بدونید در چه مرحله ای هستید و چقدرش انجام شده و چه کارهایی باقی مونده و ...
اینطوری به نظرم ذهتون خالی میشه و روی همون سند همیشه کار میکنید نه در خواب و اوقات دیگه

rayadan
04-02-2020, 17:03
سلام دوستان

من یه مشکلی دارم تا حدی که عجیبه برام تناقض بزرگیه. خارج از کشور هستم و متاهل. دانشجو هستم از دانشجو هستم و از دانشگاه پول میگیرم و درس میدم. مستر میخونم. مساله اینه که وقتی یه کاری رو بهم میدن حتما باید انجامش بدم. از طرفی میدونم فشار کاری استرس میاره و بعد مدتی افسردگی. نگرانی از اینکه کار انجام نشه و این مسایل از طرف دیگر. یه طور آچمز شدم. نصف شب با نگرانی پا میشم. کسی هم واقعا دنبالم نمیکنه که این کار رو بکن! واقعا موندم چیکار کنم. کلا کسی میدونه چطور میشه راحت بود؟!!

ممنون

حتما به یه روانپزشک (البته کلمه ی روان پزشک جوریه که فک میکنن هرکی دیوونه هس میره پیش روانپزشک ولی اشتباهه) حتما برو کمکت میکنن انشالله زودتر اوکی بشی:»

vegas
04-02-2020, 17:45
میتونی از این سایت کمک بگیری :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mirzabozorg
04-02-2020, 20:39
میتونی از این سایت کمک بگیری :

ممنون
پس واقعا مدیتیشن و یوگا تاثیر داره به نظرتون؟
بعدش این نورو فیدبک چیه میدونین؟

mirzabozorg
04-02-2020, 20:42
سلام
این ایده رو امتحان کنید
یه نقشه ذهنی از پروژه ای که دارید انجام میدید و حواشی و ابعاد و جزییات و کلا همه چیزش رو بصورت مکتوب روی کاغذ یا نرم فزار های نقشه ذهنی پیاده کنید تا با مراجعه به این نقشه بدونید در چه مرحله ای هستید و چقدرش انجام شده و چه کارهایی باقی مونده و ...
اینطوری به نظرم ذهتون خالی میشه و روی همون سند همیشه کار میکنید نه در خواب و اوقات دیگه

ممنون امتحان میکنم

vegas
04-02-2020, 22:14
ممنون
پس واقعا مدیتیشن و یوگا تاثیر داره به نظرتون؟
بعدش این نورو فیدبک چیه میدونین؟
امتحانش ضرر نداره بعد این کانال youtube هم ویدیوهای جالبی داره :

اعتقاد به خدا و دین و نماز خواندن هم خیلی میتونه از استرس روزانه کم کنه .