PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در یک پارتیشن هارد دیسک

hamids68
19-01-2020, 14:00
سلام

من از موقعی که تغییراتی توی پارتیشن هام دادم دچار یه مشکل شدم. من این پارتیشن رو حجمشو کم کردم اضافه کردم به جای دیگه ولی انگار یه پارتیشن دیگه داخل این پارتیشن هست. عکسشو میزارم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من چون نگران از بین رفتن دیتا هام بودم اطلاعاتشو اوردم بیرون داخل همون پارتیشن گذاشتم ولی هنوز هستش و نمیدونم چکارش کنم.

ata.royalfalcon
19-01-2020, 14:43
سلام

من از موقعی که تغییراتی توی پارتیشن هام دادم دچار یه مشکل شدم. من این پارتیشن رو حجمشو کم کردم اضافه کردم به جای دیگه ولی انگار یه پارتیشن دیگه داخل این پارتیشن هست. عکسشو میزارم.

من چون نگران از بین رفتن دیتا هام بودم اطلاعاتشو اوردم بیرون داخل همون پارتیشن گذاشتم ولی هنوز هستش و نمیدونم چکارش کنم.

سلام .
در عکسی که گذاشتید ، اون شورتکات هست . برای بررسی دقیقتر باید از Disk management ویندوز عکس بذارید .

hamids68
19-01-2020, 15:37
عکس disk management
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ata.royalfalcon
19-01-2020, 16:17
عکس disk management

الان مشکلی وجود نداره . اینکه میگید "یه پارتیشن دیگه داخل این پارتیشن هست" چنین چیزی نیست . اون فقط یه شورتکات هست (از علامت فلش روی آیکون مشخص هست) که میتونید شورتکات رو بدون مشکل حذف کنید .

hamids68
19-01-2020, 16:28
الان پاک کردم اتفاقی نیفتاد. نگران بودم مشکلی برای دیتاهام پیش بیاد. ممنون برای وقتی که گذاشتی.