PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرکتهای اینترنت adsl با قابلیت مد annexM

ruzbeh1
01-01-2020, 11:59
سلام دوستان، این تاپیک و باز کردم تا وضعیت شرکتهای اینترنتی دارای قابلیت مد annexM و بررسی کنیم، همون طور که می دونید مد annexM که از طرف شرکت های adsl فعال می شه باعث می شه که سرعت آپلود تا 2 مگابیت بر ثانیه باز بشه ،چون در حالت عادی مد adsl2+ دارای سرعت آپلود حداکثر 1 مگابیت بر ثانیه هستش، در حال حاضر شرکتهای های وب و شاتل دارای قابلیت مد annexM هستن که با درخواست از پشتیبانی تیکشو فعال می کنن، به جز شرکتهای شاتل و های وب شرکت دیگه ای هم هستش که قابلیت فعال کردن مد annexM رو داشته باشه؟

misagh1372
01-01-2020, 13:38
اسیاتک هم ار همون اول فعاله

ruzbeh1
01-01-2020, 15:57
اسیاتک هم ار همون اول فعاله
واقعا"؟ تو شهر ما که آسیاتک قابلیت annexM و نداره

sasan.69
01-01-2020, 18:27
این قابلیت باعث بهبود وضعیت خط و نویز کمتر میشه؟

mahmoodsoft
01-01-2020, 18:48
سلام دوستان، این تاپیک و باز کردم تا وضعیت شرکتهای اینترنتی دارای قابلیت مد annexM و بررسی کنیم، همون طور که می دونید مد annexM که از طرف شرکت های adsl فعال می شه باعث می شه که سرعت آپلود تا 2 مگابیت بر ثانیه باز بشه ،چون در حالت عادی مد adsl2+ دارای سرعت آپلود حداکثر 1 مگابیت بر ثانیه هستش، در حال حاضر شرکتهای های وب و شاتل دارای قابلیت مد annexM هستن که با درخواست از پشتیبانی تیکشو فعال می کنن، به جز شرکتهای شاتل و های وب شرکت دیگه ای هم هستش که قابلیت فعال کردن مد annexM رو داشته باشه؟

پیشگامان، شبدیز، مخابرات هم این قابلیت رو دارن.
اما در کل نمیشه گفت توی همه مراکز این قابلیت وجود داره، تجهیزات مرکز تا مرکز فرق میکنه

ruzbeh1
01-01-2020, 21:37
این قابلیت باعث بهبود وضعیت خط و نویز کمتر میشه؟
تو بهبود تا حدودی تاثیر داره چون باعث می شه مقدار آپلود سرعت بالانر باشه ، مثلا" اگه خط شما در حالت adsl2+ سرعت آپلودش تا 512 کیلوبیت باشه ، با فعال کردن قابلیت annexM سرعت آپلودتون بالاتر می ره.

ruzbeh1
01-01-2020, 21:38
پیشگامان، شبدیز، مخابرات هم این قابلیت رو دارن.
اما در کل نمیشه گفت توی همه مراکز این قابلیت وجود داره، تجهیزات مرکز تا مرکز فرق میکنه
فکر می کنم تنها شرکتهایی که تو همه مراکز قابلیت annexM و دارند ، شاتل و های وب باشن ، چون تو مرکز ما شبدیز هم قابلیت annexM و نداشت.

fanoostalaei
02-01-2020, 00:49
فکر می کنم تنها شرکتهایی که تو همه مراکز قابلیت annexM و دارند ، شاتل و های وب باشن ، چون تو مرکز ما شبدیز هم قابلیت annexM و نداشت.
من به شدت درگیر بودم از مخابرات آپلود بالا بگیرم ! ولی همین 1 مگ رو هم به زور میده بهم و تجهیزات در همین حده :|
نه VDSL
نه FTTH
و نه ANNEX M

ruzbeh1
02-01-2020, 01:46
من به شدت درگیر بودم از مخابرات آپلود بالا بگیرم ! ولی همین 1 مگ رو هم به زور میده بهم و تجهیزات در همین حده :|
نه VDSL
نه FTTH
و نه ANNEX M
آره ، سرویسای مخابرات فکر نمی کنم پورتاش قابلیت annexM و داشته باشن اکثر جاها

ruzbeh1
02-01-2020, 01:48
جالب اینجاست که اکثر شرکتا به جز های وب و شاتل وقتی که به پشتیبانی تماس می گیری می گی annexM و فعال کنید، اصلا" نمی دونن چی هستش:biggrin:

sasan.69
02-01-2020, 04:06
تو بهبود تا حدودی تاثیر داره چون باعث می شه مقدار آپلود سرعت بالانر باشه ، مثلا" اگه خط شما در حالت adsl2+ سرعت آپلودش تا 512 کیلوبیت باشه ، با فعال کردن قابلیت annexM سرعت آپلودتون بالاتر می ره.

تنظیمات دقیقا ب این صورت باشه یا بازم تغییر بدم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ruzbeh1
02-01-2020, 11:35
تنظیمات دقیقا ب این صورت باشه یا بازم تغییر بدم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تنظیمات شما درسته اما باید این امکان و از طرف پشتیبانی هم روی پورت شما فعال کنن، اگه پشتیبانی annexM و فعال نکنه فایده نداره

sasan.69
02-01-2020, 15:59
تنظیمات شما درسته اما باید این امکان و از طرف پشتیبانی هم روی پورت شما فعال کنن، اگه پشتیبانی annexM و فعال نکنه فایده نداره

دیشب چت انلاین کردم گفتن ک فعال شد اما نمی‌دونم چرا کیفیت خط اومد پایین و برگردوندم به حالت ای دی اس ال پلاس بهتر شد

ruzbeh1
02-01-2020, 16:59
دیشب چت انلاین کردم گفتن ک فعال شد اما نمی‌دونم چرا کیفیت خط اومد پایین و برگردوندم به حالت ای دی اس ال پلاس بهتر شد
از چه شرکتی سرویس دارید شما؟

sasan.69
02-01-2020, 20:42
از چه شرکتی سرویس دارید شما؟

اشتراک های وب دارم

ruzbeh1
02-01-2020, 21:10
اشتراک های وب دارم
آره های وب و شاتل راحت آپلود و تو همه مراکز رو 2 مگ می زارن ، مشکلی نداره

Hamed-M1
03-01-2020, 00:03
به خیلی عوامل بستگی داره
حتی دستکاری پشتیبانی
من خودم روی مودم به صورت دستی میزاشتم روی annex m وصل بشه و وصل میشد برای یک سال . یکبار زنگ زدم پشتیبانی تا داون استریمم رو ببره بالا . داون استریمم 6 مگ بود . بعد به من میگفت توی پنل من زده 10 مگه مال شما !!!
خلاصه ریست کرد و درست کرد داون استریم رو گذاشت 8 مگ
اما از اون زمان به بعد هیچوقت مودمم نتونست روی Annex m وصل بشه ! هر بارم زنگ میزنم پشتیبانی چیزی بارشون نیست و نمیدونن

ruzbeh1
03-01-2020, 00:31
به خیلی عوامل بستگی داره
حتی دستکاری پشتیبانی
من خودم روی مودم به صورت دستی میزاشتم روی annex m وصل بشه و وصل میشد برای یک سال . یکبار زنگ زدم پشتیبانی تا داون استریمم رو ببره بالا . داون استریمم 6 مگ بود . بعد به من میگفت توی پنل من زده 10 مگه مال شما !!!
خلاصه ریست کرد و درست کرد داون استریم رو گذاشت 8 مگ
اما از اون زمان به بعد هیچوقت مودمم نتونست روی Annex m وصل بشه ! هر بارم زنگ میزنم پشتیبانی چیزی بارشون نیست و نمیدونن
دقیقا" 90 درصد پشتیبانی اصلا" نمی دونه annexM چی هستش ، شما از کدوم شرکت سرویس دارید؟

Hamed-M1
03-01-2020, 11:44
دقیقا" 90 درصد پشتیبانی اصلا" نمی دونه annexM چی هستش ، شما از کدوم شرکت سرویس دارید؟

مخابرات خوزستان

TRACKER
14-04-2020, 12:40
این annex m روی سرعت دانلود و کیفیت خط و پینگ هم تاثیر داره؟؟؟؟

ruzbeh1
14-04-2020, 16:57
این annex m روی سرعت دانلود و کیفیت خط و پینگ هم تاثیر داره؟؟؟؟
نه رو کیفیت و سرعت دانلود تاثیر نمی زاره ، فقط سرعت آپلودتون دو برابر می شه :)مثلا" الان سرعت اپلودتون 1 مگ هستش ، annex m فعال کنید می شه 2 مگ