PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عوارض مصرف امگا3

J4ck
25-12-2019, 15:55
این قرص رو اگر روزی یک عدد بخوریم عارضه خاصی داره؟
همراه با اسیدفولیک 5

mohsenP3000
25-12-2019, 16:06
این قرص رو اگر روزی یک عدد بخوریم عارضه خاصی داره؟
همراه با اسیدفولیک 5

سلام

نه هیچ عارضه ای نداره خیلی عالیه. مخصوصا ما مردها باید هر روز مصرف کنیم. از سن 30 به بعد. البته اگر تخم مرغ و ماهی می خوری که طبیعی تر هست.

فولیک اسید رو مطمئنی دوز 5 یعنی 5000 هست؟؟؟؟ چون من هر روز مصرف می کنم بسیار در بدنم کم بودش و دکتر دوز 1 داده یعنی 1000. بهش تاکید کردم بالاترین دوز رو بده.:»

J4ck
25-12-2019, 18:57
سلام

نه هیچ عارضه ای نداره خیلی عالیه. مخصوصا ما مردها باید هر روز مصرف کنیم. از سن 30 به بعد. البته اگر تخم مرغ و ماهی می خوری که طبیعی تر هست.

فولیک اسید رو مطمئنی دوز 5 یعنی 5000 هست؟؟؟؟ چون من هر روز مصرف می کنم بسیار در بدنم کم بودش و دکتر دوز 1 داده یعنی 1000. بهش تاکید کردم بالاترین دوز رو بده.:»

امگا 3 ضربان قلب رو کاهش میده؟ معمولا روی 90 بود الان 75 و احساس بهتری دارم
اسید فولیک هم نمیدونم باید بخورم یا نه یادمه هفت هشت سالگی ازمایش دادم گفتن تالاسمی مینوری یک دکتر دیگه هم گفت نیستی و اسید فولیک تجویز کرد خیلی وقته ازمایش ندادم 33 سالمه

حوصله دکتر رفتن هم ندارم یه چند ماهی میشه بیرون نرفتم هم تنبلم هم انسان گریز

mohsenP3000
25-12-2019, 19:27
امگا 3 ضربان قلب رو کاهش میده؟ معمولا روی 90 بود الان 75 و احساس بهتری دارم
اسید فولیک هم نمیدونم باید بخورم یا نه یادمه هفت هشت سالگی ازمایش دادم گفتن تالاسمی مینوری یک دکتر دیگه هم گفت نیستی و اسید فولیک تجویز کرد خیلی وقته ازمایش ندادم 33 سالمه

حوصله دکتر رفتن هم ندارم یه چند ماهی میشه بیرون نرفتم هم تنبلم هم انسان گریز

آنتی استرس هست حالا به ضربان ربطی داره یا نه من نشنیدم.

فولیک اسید رو هم بخور خیلی خوبه. هیچ عارضه ای نداره. منم خیلی وقته می خورم. با غذا بخوری جذبش بیشتره.