PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال هاست سایت و سرور forum.p30world.com

ALIRK
17-12-2019, 18:36
سلام
دوستان ادرس سرور سایت رفته روی ایران
مدیر محترم سایت چند تا سوال دارم
1الان در سرور ایران قرار گرفته درسته؟
2اما نگاه میکنم نیم بها نیست درسته یا من اشتباه میکنم؟
3ایا در زمان قطع شدن اینترنت و شدن شبکه ملی این سایت کار میکنه یانه؟
4ایا میشه ایپی سایت رو جز لیست نیم بها قرار بدید یانه

mohsenP3000
17-12-2019, 18:53
سلام
دوستان ادرس سرور سایت رفته روی ایران
مدیر محترم سایت چند تا سوال دارم
1الان در سرور ایران قرار گرفته درسته؟
2اما نگاه میکنم نیم بها نیست درسته یا من اشتباه میکنم؟
3ایا در زمان قطع شدن اینترنت و شدن شبکه ملی این سایت کار میکنه یانه؟
4ایا میشه ایپی سایت رو جز لیست نیم بها قرار بدید یانه
سلام

جسارتا من مدیر سایت نیستم ولی چون تگ شون نکردید بعید می دونم بهتون پاسخ بدن یا حتی این پیام رو ببینن و بخونن.

1-بله سرور ایرانی شده
2- نیم بها نیست
3- علتش بزودی ملی شدن اینترنت (اینترانت) هست و اینکه در این مواقع سایت بالا بیاد و مثل ماه قبل نشه.
4-اینو باید ایشون دیگه جواب بدن. مراحل ساده ای داره ولی احتمالا چند ماهی طول خواهد داشت.

روانپریش
17-01-2020, 13:00
سلام

جسارتا من مدیر سایت نیستم ولی چون تگ شون نکردید بعید می دونم بهتون پاسخ بدن یا حتی این پیام رو ببینن و بخونن.

1-بله سرور ایرانی شده
2- نیم بها نیست
3- علتش بزودی ملی شدن اینترنت (اینترانت) هست و اینکه در این مواقع سایت بالا بیاد و مثل ماه قبل نشه.
4-اینو باید ایشون دیگه جواب بدن. مراحل ساده ای داره ولی احتمالا چند ماهی طول خواهد داشت.

یعنی کلا اینترنت جهانی قطع میشه بره ایران؟

mohsenP3000
17-01-2020, 13:36
یعنی کلا اینترنت جهانی قطع میشه بره ایران؟

حالا زوده که اظهار نظری بکنیم. ولی آره. مثلا دسترسی به سرویس های جهانی یا کاملا قطع خواهد بود یا به سختی در دسترس.

الان برای هرچیزی هم مدل ایرانیشو ساختن از موتور جستجو بگیر تا ترجمه گر شبیه گوگل ولی خب 1 میلیارد سال قدیمی تر و نا کارآمد.

الان وضعیت طوری هست که اگر بری رو هوا می زننت اگر بمونی هم با محدودیت روبرویی.

روانپریش
18-01-2020, 00:43
حالا زوده که اظهار نظری بکنیم. ولی آره. مثلا دسترسی به سرویس های جهانی یا کاملا قطع خواهد بود یا به سختی در دسترس.

الان برای هرچیزی هم مدل ایرانیشو ساختن از موتور جستجو بگیر تا ترجمه گر شبیه گوگل ولی خب 1 میلیارد سال قدیمی تر و نا کارآمد.

الان وضعیت طوری هست که اگر بری رو هوا می زننت اگر بمونی هم با محدودیت روبرویی.

ولی بعید میدونم بشه کلا اینترنت رو قطع کنن شاید اگه کلا قطع بشه اینترنت جهانی توسط ماهواره بشه با اینترنت جهانی در ارتباط بود