PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار تشخیص چهره

hosseinkalateh
27-11-2019, 13:33
سلام
میخام برای احراز هویت مراجعه کنندگان از وب کم استفاده کنم و نیازی به ارائه کارت و ... نباشه
برای این منظور جستجو کردم و به نرم افزار Luxand FaceSDK رسیدم، حالا چطور میشه از این نرم افزار استفاده کرد؟ نرم افزار بهتری برای استفاده هست؟
تنها کاری که باید نرم افزار بکنه اینه که چهره را به یه عدد تبدیل کنه، حالا اگه بشه مثل بارکد خوان اون عدد در فیلدی وارد بشه که خیلی خوبه
سپاس

mohsenP3000
27-11-2019, 14:34
سلام
میخام برای احراز هویت مراجعه کنندگان از وب کم استفاده کنم و نیازی به ارائه کارت و ... نباشه
برای این منظور جستجو کردم و به نرم افزار Luxand FaceSDK رسیدم، حالا چطور میشه از این نرم افزار استفاده کرد؟ نرم افزار بهتری برای استفاده هست؟
تنها کاری که باید نرم افزار بکنه اینه که چهره را به یه عدد تبدیل کنه، حالا اگه بشه مثل بارکد خوان اون عدد در فیلدی وارد بشه که خیلی خوبه
سپاس
سلام به جز نرم افزار به سخت افزار هم نیاز دارید و با یه وب کم کیفیت پایین و بدون تکنولوژی نمی تونید.

این کاری که شما می خواید انجام بدید حتی تو خارج کشور هم در حد آزمایشی هست. اجازه بدید اگر بتونم شرکتی رو بهتون معرفی کنم که با نصب یه چیپ برچسبی و یه گیت کار شناسایی رو براتون انجام بده. می گم اگر بتونم و فرصت کنم شماره تماسشون رو پیدا کنم.

تو آمازون هم نگاه کنید چنین دستگاه هایی هست.

hosseinkalateh
30-11-2019, 07:55
سلام، ممنون از پاسختون
الان با یک وب کم و همین نرم افزار که گفتم احراز هویت اتفاق میفته؛ اما میخام شماره شناسایی افراد به صورت اتوماتیک در فیلد نرم افزار اصلی (مثلا اکسس) قرار بگیره و نیازی به تایپ نباشه... حتی اگه قابلیت کپی پیست هم داشته باشه بازم خوبه

mohsenP3000
30-11-2019, 10:22
سلام، ممنون از پاسختون
الان با یک وب کم و همین نرم افزار که گفتم احراز هویت اتفاق میفته؛ اما میخام شماره شناسایی افراد به صورت اتوماتیک در فیلد نرم افزار اصلی (مثلا اکسس) قرار بگیره و نیازی به تایپ نباشه... حتی اگه قابلیت کپی پیست هم داشته باشه بازم خوبه
سلام

متوجه شدم پس مشکلتون فقط خروجی روی نرم افزار هست. در این زمینه اطلاعاتی ندارم. اتفاقا سوالتون رو تو بخش خوبی پرسیدید. امیدوارم دوستان برنامه نویس یه راهنمایی بکنن.
موفق باشید.:»