PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا اینجا کسی در دفاتر ایرانسل هست که به من مالباخته کمک کنه؟

DaaVooD
15-11-2019, 18:38
درود بر همگی
چهارشنبه شب یه جوون 18-19 ساله برای معامله حضوری از طریق دیوار مراجعه کرد. مورد معامله آیپد بود و قرار درب منزل. آقای دزد گفت ساعت 11:30 شب میتونه بیاد. با ماشین با رفیقش اومد. راننده رفیقش بود. خلاصه اومد و برای واریز وجه شماره کارت خواست و یکدفعه گفت: ببخشید گوشیم داخل ماشینه، بیارم تا واریز کنم. از ماشین که برگشت اسپری تو صورتم پاشید و من افتادم و نمیتونستم چیزی ببینم. اون مادر بعزا هم از محل گریخت. 110 بعد از یکساعت مراجعه کرد و پرونده پر کرد که خب ..... :)
من فقط از این نمک بحروم یک شماره ایرانسل دارم و امیدی به سربازان بانام و گمنام مملکت ندارم.
آیا از دوستان کسی میتونه کمک کنه؟ آشنایی کسی سراغ ندارین توی دفتر خدمات ایرانسل؟ برای پیدا کردن این نامرد هرکاری که نتیجه بده انجام میدم.

ALIRK
15-11-2019, 23:27
درود بر همگی
چهارشنبه شب یه جوون 18-19 ساله برای معامله حضوری از طریق دیوار مراجعه کرد. مورد معامله آیپد بود و قرار درب منزل. آقای دزد گفت ساعت 11:30 شب میتونه بیاد. با ماشین با رفیقش اومد. راننده رفیقش بود. خلاصه اومد و برای واریز وجه شماره کارت خواست و یکدفعه گفت: ببخشید گوشیم داخل ماشینه، بیارم تا واریز کنم. از ماشین که برگشت اسپری تو صورتم پاشید و من افتادم و نمیتونستم چیزی ببینم. اون مادر بعزا هم از محل گریخت. 110 بعد از یکساعت مراجعه کرد و پرونده پر کرد که خب ..... :)
من فقط از این نمک بحروم یک شماره ایرانسل دارم و امیدی به سربازان بانام و گمنام مملکت ندارم.
آیا از دوستان کسی میتونه کمک کنه؟ آشنایی کسی سراغ ندارین توی دفتر خدمات ایرانسل؟ برای پیدا کردن این نامرد هرکاری که نتیجه بده انجام میدم.

دوست عزیز از طریق همون شکایت برید جلو
شخصا دنبال ادرس و ثبت نام کننده سیمکارت نباشید نیاز نیست خودشون یا مشخصاتو در میارن یا بهتون میگن به نمایندگی مراجعه کنید برای کارهای قضایی
و در مسیر منزل همسایگان ببین دوربین مداربسته وجود داره پلاک ماشین و چهره طرف در همون ساعاتی که اتفاق افتاده میتونه کمک بکنه

SINASONY
16-11-2019, 09:37
درود بر همگی

دوست عزیز ممکنه خط ایرانسلو طرف یا دزدیده باشه یا پیدا کرده باشه و خط بنامش نباشه. به اینجاشم فکر کنید.ولی واقعا عجب نامردایی وجود دارنا.باید نکات امنیتیه بیشتری رو رعایت میکردید.