PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید لپتاپ / کاربری مهندسی / بودجه 7 الی 8 میلیون / تاریخ 98.08.18

mahdi-mo
09-11-2019, 18:40
سلامی گرم به همه دوستان عزیز
قصد خرید یه لپتاپ با بودجه 7 الی 8 میلیون دارم
کاربری مهندسی: بیشتر با نرم افزار اتوکد نقشه کشی و کم و بیش SAFE-ETABS
رو برندها تعصب خاصی ندارم
بهترین انتخاب ممکن چی میتونه باشه؟
ممنون میشم راهنماییم کنید

mohsenP3000
09-11-2019, 19:00
سلام

خودتون هم می دونید که برای کار با اتوکد 2018 به بعد رم 16 حداقل مورد نیاز هست.

توصیه من اینه با این بودجه کم یه لپ تاپ معمولی بخرید (حتی مثلا با 5 تومن) و بقیه بودجه رو صرف شخصی سازیش کنید. مثلا ارتقا رم ها - ssd - و اگر روزی از نظر گرافیکی هم کم آوردید گرافیک اکسترنال. اگر لازم می دونید یکی دو مدل لپ تاپ با این شرایط پیشنهاد بدم. :»

mahdi-mo
09-11-2019, 19:06
سلام

خودتون هم می دونید که برای کار با اتوکد 2018 به بعد رم 16 حداقل مورد نیاز هست.

توصیه من اینه با این بودجه کم یه لپ تاپ معمولی بخرید (حتی مثلا با 5 تومن) و بقیه بودجه رو صرف شخصی سازیش کنید. مثلا ارتقا رم ها - ssd - و اگر روزی از نظر گرافیکی هم کم آوردید گرافیک اکسترنال. اگر لازم می دونید یکی دو مدل لپ تاپ با این شرایط پیشنهاد بدم. :»
با همین بودجه 7-8 تومن اگه محبت کنید بهترین انتخاب رو بگین ممنون میشم

mohsenP3000
09-11-2019, 20:01
با همین بودجه 7-8 تومن اگه محبت کنید بهترین انتخاب رو بگین ممنون میشم

این سه مدل خوبه. ولی خودم بودم کاری که در بالا شرح دادم رو انجام می دادم. خودم اتوکد و 3d max کار کردم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/tab-params

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/tab-params

- - - Updated - - -

جای خالی دیجیکالا

- - - Updated - - -

digi kala .com

C4lm
10-11-2019, 20:49
توی دیجیکالا فقط به مرور دستگاه اکتفا کنید. من از قدیمی ترین مشتریهاش با دهها خرید هستم اما برای خرید تا جای ممکن به فروشگاههای آنلاین دیگه برید
هفته ی قبل یک دستگاه که دیجیکالا نوشته ۹ میلیون ۳۰۰
از یک فروشگاه آنلاین معتبر دیگه با همون گارانتی گرفتم ۷ میلیون و ۳۰۰. همه چیزش هم اصل و اوکی

mohsenP3000
10-11-2019, 21:18
توی دیجیکالا فقط به مرور دستگاه اکتفا کنید. من از قدیمی ترین مشتریهاش با دهها خرید هستم اما برای خرید تا جای ممکن به فروشگاههای آنلاین دیگه برید
هفته ی قبل یک دستگاه که دیجیکالا نوشته ۹ میلیون ۳۰۰
از یک فروشگاه آنلاین معتبر دیگه با همون گارانتی گرفتم ۷ میلیون و ۳۰۰. همه چیزش هم اصل و اوکی

منم از دیجیکالا دل خوشی ندارم و حتی یه شکایت هم ازشون کردم که به نتیجه ای نرسید.

ممنون می شم تو پی وی بهم این فروشگاه رو که خرید کردید بهم معرفی کنید.