PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ریکاوری نشدن هارد؟ فوری

ksra
26-10-2019, 19:15
سلام
امروز اشتباهی کل هاردو فرمت سریع کردم و همه اطلاعاتم با پارتیشنام و ویندوز همه به فنا رفت
الان ویندوز 7 نصب کردم و بعدش پارتیشن بندی کردم و بعد با برنامه ی Active.File.Recovery زدم اسکن کرد و فایل هارو نشون داد و الان ریکاوری میکنم هیچ فایلی اجرا نمیشه و همشون خرابن
چیکارشون کنم؟ اطلاعاتم حیاتی هست

CafeNet999
26-10-2019, 19:49
شما نباید بعد از فرمت کردن هارد دوباره روی هارد اطلاعات میریختید این اولین اشتباه شما بوده و اشتباه دوم پارتیشن‌بندی مجدد هارد
تنها توصیه‌ی من اینه که دیگه روی هارد هیچ فایلی نریزید.یعنی اگر قرار هست نرم‌افزاری نصب کنید روی هارد دیگه‌ای نصب کنید و از طریق سیستم دیگه‌ای هارد رو بازیابی کنید.
البته بعید میدونم خودتون بتونید اطلاعات رو سالم برگردونید شاید مراکز تخصصی بتونن کاری بکنن.

Amir rza
26-10-2019, 22:01
سلام
امروز اشتباهی کل هاردو فرمت سریع کردم و همه اطلاعاتم با پارتیشنام و ویندوز همه به فنا رفت
الان ویندوز 7 نصب کردم و بعدش پارتیشن بندی کردم و بعد با برنامه ی Active.File.Recovery زدم اسکن کرد و فایل هارو نشون داد و الان ریکاوری میکنم هیچ فایلی اجرا نمیشه و همشون خرابن
چیکارشون کنم؟ اطلاعاتم حیاتی هست
بدون هیچ کار اضافه GetDataBack for NTFS رو بگیرید و با تمام گزینه هاش تست کنید اگه چیزی پیدا نکرد احتمال ریکاوری خیلی پایینه...
اگه فیلم و عکس زیاد داشتید معمولا خرابی زیادی دارن تو ریکاوری کاریش نمیشه کرد!:sad:

ksra
26-10-2019, 22:26
بدون هیچ کار اضافه GetDataBack for NTFS رو بگیرید و با تمام گزینه هاش تست کنید اگه چیزی پیدا نکرد احتمال ریکاوری خیلی پایینه...
اگه فیلم و عکس زیاد داشتید معمولا خرابی زیادی دارن تو ریکاوری کاریش نمیشه کرد!:sad:

سلام
فقط با یه نرم افزار پیش و پا افتاده ترانه هامو برگردوندم و بیخیال بقیه شدم
موفق باشید