PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تلویزیون سامسونگ

1365Alirezavaziri
07-09-2019, 23:32
سلام دوستان تلویزیون سامسونگ مدل ua40f5454 هستش فریمور اپگریدش تو سایت سامسونگ نیست.کسی می تونه کمک کنه باید آپدیت بشه اپشن کانال یابیش پریدهbraodcast منظورمه ایمیل golebahary1900@gmail.com

amir_t6262
17-09-2019, 20:38
سلام دوستان تلویزیون سامسونگ مدل ua40f5454 هستش فریمور اپگریدش تو سایت سامسونگ نیست.کسی می تونه کمک کنه باید آپدیت بشه اپشن کانال یابیش پریدهbraodcast منظورمه ایمیل golebahary1900@gmail.com

این تلویزیونهای مونتاژی ایران، برای اینکه با نمونه های خارجی متفاوت بشه، کد مدلشون هم متفاوت میشه. مثلا تلویزیون 40f5000 را در ایران با کد 5454 مونتاژ و عرضه میشه. برای دیدن مدل اصلی وارد منوی مخفی تلویزیون شوید.

Esmail.taherkhani
23-09-2019, 22:17
سلام میشه بگید چجوری وارد منوی مخفی تلویزیون بشم. تلویزیون من مرتب هنگ‌میکنه.‌میخوام مدل اصلی شو. بفهمم که آپدیت کنم. مدل ایرانی اش UA 40se6950m

- - - Updated - - -

سلام میشه بگید چجوری وارد منوی مخفی تلویزیون بشم. تلویزیون من مرتب هنگ‌میکنه.‌میخوام مدل اصلی شو. بفهمم که آپدیت کنم. مدل ایرانی اش UA 40se6950m

- - - Updated - - -

salehrezaee
14-02-2020, 15:56
سلام
باید کلید mute و شماره 119 و سپس کلید اینتر را فشار دهید تا وارد منوی مخفی شوید

Reza.keyhani.98
18-03-2020, 00:08
سلام دوستان تلویزیون من m5850 است میشه رو فلش فیلم ضبط کرد؟؟؟

Akbarialiali
14-05-2020, 09:05
سلام.من یه تلویزیون 49n6950دارم که بعد از اپدیت کردن تاریخ و ساعت ریخت به هم و بصورت خودکار تنظیم نمیشه و باید بصورت دستی تنظیم کنم مشکل دیگه اینکه اطلاعات شبکه ها هم دیگه برام نمیاد و میزنه تاریخ و ساعت تنظیم نیست به سام سرویس زنگ زدم میگه نباید اپدیت میکردی و کاری از دستمون بر نمیاد و باید منتظر اپدیت جدید باشی چکار کنم مشکل حل بشه

italodance
14-05-2020, 11:43
سلام.من یه تلویزیون 49n6950دارم که بعد از اپدیت کردن تاریخ و ساعت ریخت به هم و بصورت خودکار تنظیم نمیشه و باید بصورت دستی تنظیم کنم مشکل دیگه اینکه اطلاعات شبکه ها هم دیگه برام نمیاد و میزنه تاریخ و ساعت تنظیم نیست به سام سرویس زنگ زدم میگه نباید اپدیت میکردی و کاری از دستمون بر نمیاد و باید منتظر اپدیت جدید باشی چکار کنم مشکل حل بشه

به این ایرانی ها هیچ امیدی نیست،

شما باید ایمیل و درخواست گزارشتان را با مدل و ورژن اپدیت مستقیما به خود سامسونگ بزنید.

بیسوادی هر روز بیشتر داره میشه و فرار مغزها هم به موازات

من‌ شرکتی که کار میکنم در زمینه تجهیزات برق و فروششان ....و هر وقت خریدار زنگ میزد و چنین سوالی داشت اگر جواب رو‌نمیدونستم فورا نه نمیگفتم و مشکل از خودت و این حرفها که واقعا زشته، یک ضرب از سازنده میپرسیدم و به خریدار به عنوان خدمات پس از فروشش اطلاع میدادم.

Malekzade1371
15-07-2020, 20:04
با سلام
تلویزیون سامسونگ 48 اینچ منحنی مدل jc6960 دارم. وقتی از طریق screen mirror میخوام وصل بشم به جای اسم موبایلم حروف انگلیسی نا معلوم انگلیسی a*b*c* تو این مایه ها میاره و من از ترسم اجازه دسترسی بهش نمیدم. بعد از تکرار چند سری اخر سر اسم موبایل و درست میاره و وقتی اجازه دسترسی میدم خیلی سریع میندازه بیرون و اتمام کار screen mirror میده. مواقعیم بوده موفق شدم وصل بشم اما فیلمی که میبینم توی تلویزیون استوپ کرده یا گیر کرده اما داخل موبایل پخشش و داره ادامه میده
ممنون میشم راهنماییم کنید.

Arman_z
08-08-2020, 22:34
سلام. بیشتر مشکل وصل نشدن گوشی به تلویزیون بخاطر فعال بودن وی پی ان در گوشی هست. اگر وی پی ان خاموش بود و بازهم وصل نشدید تلویزیون رو خاموش کنید و سیمش رو از برق بکشید و تنظیمات شبکه موبایل تون رو هم ریست کنید و اگر از طریق مودم وای فای مشترک میخواهید وصل بشید مودم رو هم از برق بکشید و بعد از چند دقیقه دستگاه ها رو مجدد به برق بزنید و امتحان کنید.