PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آقایان دهه شصتی تالار برای شما نوشتم، بخونید و فکر کنید

قلب.طلایی
02-09-2019, 17:56
سلام آقایان ! بحث من مشکلات ازدواج دختران دهه شصتی هست...علت زیاده ولی یکیش اشتباه بعضی پسرای این دهه و هم نسلامونه که یجورایی بهمون خیانت کردن و رفتن چسبیدن به دخترای دهه هفتادی و هشتادی!!!... آدمایی که زیر بار ده سال اختلاف سنی و اختلاف فکری با یه آدم میرفتن! نسلی که همسرشونو از سفره خونه و کافه و جنگل و پارتی و کف خیابون و ..... پبدا میکردن و به دخترای هم نسل خودشون که اهل این برنامه ها نبودن بی اعتنا بودن، نگید تو خونه بودین نه هیشکی تا ابد تو خونه نیست شما نخواستین ببینین. خیلی از ما دخترای دهه شصتی باشگاه نداشتیم، تو فکر برجسته کردن خودمون برای به به گفتن مردم نبودیم... ولی یادمون نبود معیارا از حیا و نجابت به قلمبه شدن و دم دستی بودن تغییر پیدا کردن. خیلی از ما دهه شصتیا مثل همون قدیما زندگی کردیم بدون اینکه سر و گوشمون بجنبه یا هم سفره و هم خواب و هم پیاله پسرای مردم باشیم . خیلیامون دختر موندیم تا سرمونو بالا بگیریم ازدواج کنیم نه با یه گذشته ی سیاه و چند میلیون پول بابا یا دوست پسر بریم مطب خانم دکتر فلانی که مسئله رو پاک و پوچ کنه. خیلیامون مهریه نمیخواستیم چون عشق مهمتر بود آدمای عاشقی بودیم، نسل عاشقی بودیم... ولی نمیدونستیم پسرای هم نسلمون سر و گردن زیر مهریه چند صد سکه و ملک میذارن. ما از همه جا ضربه خوردیم دنیای شیرینی داشتیم که کلا تلخ شد. متاسفم

italodance
02-09-2019, 19:12
بیا این سخنان برو اعتراض کن. حقت رو بگیر.

قلب.طلایی
02-09-2019, 19:27
بیا این سخنان برو اعتراض کن. حقت رو بگیر.

یسری حقوق انسانی هستن که در بند قوانین نیستن ولی دربند افکار و احساس آدمن... چیزی نیست بشه گرفت باید متولد بشه ...برای یه عده زیادی که هنوز امید دارن فرهنگ خراب و ذهن های آشفته تغییر کنه.

leo.unique
02-09-2019, 19:36
قانون جنگله

قلب.طلایی
02-09-2019, 20:15
قانون جنگله

کدوم قانون

srx190d
03-09-2019, 00:46
الان دوستان دهه شصتی دنبال صیغه دهه هشتادی می‌گردن
زن که هیچی

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk

renfield
03-09-2019, 00:52
بدبخت تر از دهه 60 ها فقط ویت کونگ های جنگ ویتنام بودند .

ما رو انقلابی بار اوردند بعد حالا میگن مهارت زندگی بلد نیستی . نه گفتن بلد نیستی از جنس مخالف میترسی .. . لعنت به اون مواجب بگیر حکومت که به دهه 60 میگه همجنس ب*زی . آخه ما دهه 60 ی ها کجا جنس مخالف کجا ! نامردا

payam
03-09-2019, 02:28
دهه شصتی ها در قسمتی از تاریخ ایران قرار گرفتن که در دوران نوجوانی، تازه مبحث دوست دختر دوست پسری باب شد ، اینترنت اومد، فضاهای مجازی گسترش پیدا کرد، فرهنگ های بسیار زیادی توی جامعه رواج پیدا کرد، تحت اموزش اشتباه بودیم، خانواده ها آموزش ندیده بودند و بلد نبودند آموزش بدن، محیط های اموزشی اصلا اموزشی نبود، و هزاران دلیل دیگه که با هم دست به دست دادن و این موضوعات رو رقم زدن .

باز به نظر من دهه شصتی ها خیلی مرد بودن که با این حال خودشونو خوب وفق دادن .

leo.unique
04-09-2019, 18:31
کدوم قانون
قانون حاکم

silvermanhhh
04-09-2019, 18:44
یه زمان دهه پنجاه میگفتن نسل سوخته ،الان دهه شصتو میگن نسل سوخته،حالا کی دهه هفتادیا بیان به خودشون بگن نسل سوخته؟
خلاصه همه عادت دارن بگن «من بدبخت ترم »«و کم سن تر من داره عشق و حال میکنه»
باریکلا همیشه شل بازیا خودتونو بندازین گردن مردم افرین

shaahani
04-09-2019, 22:03
حالا دلت از روزگار پر بود، اومدی یه چیزی نوشتی
امیدوارم که شخص بسیار مناسب و خوبی رو پیدا کنی و همه عمر به خوبی کنارش زندگی کنی.

اما بطور کلی، بنظرم نباید دیگران رو نصیحت کرد، چون هرکسی برای زندگی یه شیوه ای داره و طرز تفکرش یه جوری هست
اگه شما بخوای به اون افرادی نگاه کنی که تفکر به کلی متفاوتی از شما دارن و بعد با نصیحت کردن یا گلایه اونها رو به قولی سر به راه کنی و با خودت هم نظر، این به نظر من غیر ممکنه، چون طرز فکر و ساختار ذهنی اونها جور دیگه ای هست
امکان نداره که با یک طرز تفکر مخالف ازدواج کنیم و نتیجه مثبتی به همراه داشته باشه .
افرادی هم که با شما هم نظر هستن، خوب موافق گفته های شما هستن و شما رو تحسین میکنن که این مسئله هم باز ایجاد چنین تاپیکی رو بنظر من بی دلیل میکنه.

aryamehr1368
13-09-2019, 12:26
سلام آقایان ! بحث من مشکلات ازدواج دختران دهه شصتی هست...علت زیاده ولی یکیش اشتباه بعضی پسرای این دهه و هم نسلامونه که یجورایی بهمون خیانت کردن و رفتن چسبیدن به دخترای دهه هفتادی و هشتادی!!!... آدمایی که زیر بار ده سال اختلاف سنی و اختلاف فکری با یه آدم میرفتن! نسلی که همسرشونو از سفره خونه و کافه و جنگل و پارتی و کف خیابون و ..... پبدا میکردن و به دخترای هم نسل خودشون که اهل این برنامه ها نبودن بی اعتنا بودن، نگید تو خونه بودین نه هیشکی تا ابد تو خونه نیست شما نخواستین ببینین. خیلی از ما دخترای دهه شصتی باشگاه نداشتیم، تو فکر برجسته کردن خودمون برای به به گفتن مردم نبودیم... ولی یادمون نبود معیارا از حیا و نجابت به قلمبه شدن و دم دستی بودن تغییر پیدا کردن. خیلی از ما دهه شصتیا مثل همون قدیما زندگی کردیم بدون اینکه سر و گوشمون بجنبه یا هم سفره و هم خواب و هم پیاله پسرای مردم باشیم . خیلیامون دختر موندیم تا سرمونو بالا بگیریم ازدواج کنیم نه با یه گذشته ی سیاه و چند میلیون پول بابا یا دوست پسر بریم مطب خانم دکتر فلانی که مسئله رو پاک و پوچ کنه. خیلیامون مهریه نمیخواستیم چون عشق مهمتر بود آدمای عاشقی بودیم، نسل عاشقی بودیم... ولی نمیدونستیم پسرای هم نسلمون سر و گردن زیر مهریه چند صد سکه و ملک میذارن. ما از همه جا ضربه خوردیم دنیای شیرینی داشتیم که کلا تلخ شد. متاسفم
یه آماری خوندم هنوز 30 درصد پسرای دهه شصتی مجردن ,فک نکن ما پسرای اونموقع هممون بی بند و باریم من خودم تا قبل ازدواج اصلا نمیدوستم رابطه جنسی چیه,از ترس بسیج جرئت نداشتم به دخترا تو خیابون نگاه کنم و بعد ها که دهه هفتادی ها اینقدر راحت با هم چیک میشدن تعجب میکردم,باور میکنی هنوز هم ترس ارشاد و بسیج تو دلم هست؟بی خود نیست به ما میگن نسل سوخته ,اگه شما خواستگار نداشتی ما هم صد جا برای شغل رفتیم و کار گیرمون نیومد اگه پدر من سرمایه در اختیار من نمیذاشت و خودم هم تلاش نمیکردم الان بیکار بودم ,اینم که خیلی از پسرای شصتی رفتن دنبال هفتاد ظبیعیه خیلی از مردای پنجاه هم اومدن دنبال دخترای شصت

italodance
13-09-2019, 13:01
اینقدر بد هم نبود دیگه
یک خاطرات خوبی برام مونده نظیر اینکه تهران خیلی خوب و خلوت بود، هنوز هجوم نیاوردند بش
یا تو کوچه ها هر شب بازی میکردیم و دوچرخه داشتیم. هفت سنگ و گل کوچیک رو یادش بخیر.
امنیت تو سطح شهر بهتر بود و داشتیم.
و خیلی چیزهای دیگه که یادم نمیاد.

srx190d
11-02-2020, 14:27
انشاالله مزدوج شدین

Sent from my iPhone using Tapatalk