PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مصرف داروی لیورگل

روانپریش
22-08-2019, 15:43
سلام دوستان مصرف داروی لیورگل برای تقویت کبد مفید هستش؟اگه کسی کبدش مشکلی نداشته باشه و این دارو رو مصرف کنه مشکلی براش پیش میاد؟

aryamehr1368
22-08-2019, 22:07
این داروی گیاهی بیشتر برای مقابله با کبد چربه,من برای کبد چرب دوبسته استفاده کردم هیچ فایده ای نداشت فقط تنها راه مقابله با کبد چرب رعایت رژیم غذاییه ,فک نکنم برای کبد سالم مشکل پیش بیاره

رومنس
23-08-2019, 20:20
سلام دوستان مصرف داروی لیورگل برای تقویت کبد مفید هستش؟اگه کسی کبدش مشکلی نداشته باشه و این دارو رو مصرف کنه مشکلی براش پیش میاد؟

سلام
به هیچ وجه. دارویی هست که هیچ تاثیر مفیدی نداره حالا مضر بودنش رو نمی دونم ولی کبد یکی از فامیل مشکل داشت دوز 140 مصرف می کرد برای 3 سال هیچ تاثیری روی کبد چرب نداشت و فقط یه هزینه گزاف پرداخت کرد.
اگر مشکل کبدی دارید اول مشکل رو پیدا کنید بعد ورزش و رژیم غذایی و سیگار و شراب و قرص اعصاب رعایت بشه دیگه.

روانپریش
24-08-2019, 14:04
سلام
به هیچ وجه. دارویی هست که هیچ تاثیر مفیدی نداره حالا مضر بودنش رو نمی دونم ولی کبد یکی از فامیل مشکل داشت دوز 140 مصرف می کرد برای 3 سال هیچ تاثیری روی کبد چرب نداشت و فقط یه هزینه گزاف پرداخت کرد.
اگر مشکل کبدی دارید اول مشکل رو پیدا کنید بعد ورزش و رژیم غذایی و سیگار و شراب و قرص اعصاب رعایت بشه دیگه.

برای تقویت کبد چی مفیده؟
ولی خوب این لیورگل عصاره گیاه خار مریم هست که مفیده برای کبد

رومنس
25-08-2019, 11:45
برای تقویت کبد چی مفیده؟
ولی خوب این لیورگل عصاره گیاه خار مریم هست که مفیده برای کبد

اگر مشروب و الکل و مخدر و داروی اعصاب مصرف می کنید با نظر پزشک مصرف کنید چون دوز اون ها رو تو بدن تغییر می ده.

تقویت کبد متوجه نمی شم یعنی چی؟

ولی کلا تاثیر درمانی نداره.

روانپریش
25-08-2019, 14:10
اگر مشروب و الکل و مخدر و داروی اعصاب مصرف می کنید با نظر پزشک مصرف کنید چون دوز اون ها رو تو بدن تغییر می ده.

تقویت کبد متوجه نمی شم یعنی چی؟

ولی کلا تاثیر درمانی نداره.

نه هیچی مصرف نمیکنم ولی تا 2 سال قبل ده سال داروی اعصاب مصرف کردم و بعدش کنار گذاشتم حس میکنم بدنم و کبدم ضعیف شده
تو بروشورش نوشته برای تقویت کبد خیلی موثره
-------------------------------------------------------------
قرص لیورگل حاوی عصاره گیاه خارمریم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در زبان انگلیسی به آن Milk Thistle گویند می باشد این گیاه یکی از موثرترین و مفیدترین گیاهان دارویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای رفع بیماری های کبدی است. قدمت این گیاه دارویی در طب گیاه شناسی به بیش از 2000 سال می رسد.

ماده اصلی در گیاه خار مریم که ترکیب اصلی لیورگل است و باعث حفاظت از کبد می شود سیلیمارین(Silymarin) نام دارد، این ماده به بازسازی سلول های کبد که بر اثر مصرف الکل و سموم آسیب دیده کمک می کند همچنین با تغییر در لایه بیرونی سلول های کبد از ورود سموم متعدد به داخل سلول ها جلوگیری می کند.

رومنس
25-08-2019, 19:20
نه هیچی مصرف نمیکنم ولی تا 2 سال قبل ده سال داروی اعصاب مصرف کردم و بعدش کنار گذاشتم حس میکنم بدنم و کبدم ضعیف شده
تو بروشورش نوشته برای تقویت کبد خیلی موثره
-------------------------------------------------------------
قرص لیورگل حاوی عصاره گیاه خارمریم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در زبان انگلیسی به آن Milk Thistle گویند می باشد این گیاه یکی از موثرترین و مفیدترین گیاهان دارویی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای رفع بیماری های کبدی است. قدمت این گیاه دارویی در طب گیاه شناسی به بیش از 2000 سال می رسد.

ماده اصلی در گیاه خار مریم که ترکیب اصلی لیورگل است و باعث حفاظت از کبد می شود سیلیمارین(Silymarin) نام دارد، این ماده به بازسازی سلول های کبد که بر اثر مصرف الکل و سموم آسیب دیده کمک می کند همچنین با تغییر در لایه بیرونی سلول های کبد از ورود سموم متعدد به داخل سلول ها جلوگیری می کند.

صرفا تبلیغاته.

باز هم میل خودتونه که مصرف کنید یا نکنید.

ولی مطمئن باشید اگر حتی 10 درصد این مطالب حقیقت داشت الان لیورگل مثل نقل و نبات تو آمریکا و اروپا داشتن می خوردن.

گول تبلیغات رو نخورید، حیفه این پول که برای این دارو بدید و هیچ تاثیری هم نکنه و یه مشت .... ثروتمند بشن.

روانپریش
26-08-2019, 01:30
صرفا تبلیغاته.

باز هم میل خودتونه که مصرف کنید یا نکنید.

ولی مطمئن باشید اگر حتی 10 درصد این مطالب حقیقت داشت الان لیورگل مثل نقل و نبات تو آمریکا و اروپا داشتن می خوردن.

گول تبلیغات رو نخورید، حیفه این پول که برای این دارو بدید و هیچ تاثیری هم نکنه و یه مشت .... ثروتمند بشن.

پس برای تقویت کبد چیکار باید کرد؟

رومنس
26-08-2019, 09:32

من از عطاری خودمون پرسیدم گفت کاسنی.

خورد می کنید (می کوبید) با عسل روزی 3 بار. به مدت 20 تا 30 روز.

اونم تقویت نمی کنه، تصفیه می کنه و سنگ و کبد چرب و .... خوب می کنه.

روانپریش
26-08-2019, 12:22
من از عطاری خودمون پرسیدم گفت کاسنی.

خورد می کنید (می کوبید) با عسل روزی 3 بار. به مدت 20 تا 30 روز.

اونم تقویت نمی کنه، تصفیه می کنه و سنگ و کبد چرب و .... خوب می کنه.

خودت کاسنی رو یا عرقش رو؟

CHAPTER
28-08-2019, 16:53

مصرف گیاهان حاوی گوگرد (سولفور) مثل انواع کلم، ترب، شلغم، پیاز، سیر، تره فرنگی و ...
مکمل‌های گیاهی حاوی گوگرد (سولفور) مثل اسپیرولینا، کلرلا
مکمل های دارویی حاوی گوگرد (سولفور) مثل آلفا لیپوئیک اسید (ALA)، متیونین، سیستئین، تائورین، متیل‌ سولفونیل ‌متان (MSM)، بروملین و ...