PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Broken Sword: The Angel of Death

bayern
02-10-2006, 18:04
سلام
من تو اون قسمتي كه وارد اپارتمانهايي كه كفپوش هاي اون همه شكسته ميشم يك جايي هست كه يك دستگاه برق وجود داره كه سيمهاي برق اون لخته و افتاده روي زمين و همه جا برق داره ....
حالا من چجور ميتونم اون دستگاه برق رو از كار بياندازم تا برق منو نگيره

هر كي كمك كنه ممنون ميشم

bayern
04-10-2006, 09:45
سلام
كسي نبود جواب منو بده

bayern
12-10-2006, 09:21
سلام
من تو قسمت هتل گير كردم ...چكاري بايد انجام بدم..

يك درب هست كه كه با كارت باز ميشه ... اون كارت رو چجوري بايد بدست بياورم.
از كمكت شما ممنون ميشم

bayern
26-10-2006, 22:40
سلام Omid_Sadeghvand

تو توي اين مرحله بايد بري سمت انتهاي راهرو همونجايي كه اون مرده هست ...وقتي رفتي برو پيش پنجره . منتظر بمون تا اون مرد يك حركاتي مثل رقصيدن انجام بده وقتي اين كارو كرد سريع بايد پنجره رو باز كني ...وقتي پنجره رو باز كردي اون حركت ميكنه كه اونو ببنده تا اومد سمت پنجره تو سريع برو با فندكت اون گل خشكشده توي گلدون اتش بزن ...وقتي كه اتش گرفت اون فرار ميكنه و تو ميتوني بري داخل اتاقي كه اون ازش مواظبت ميكرد...

bayern
26-10-2006, 22:49
سلام Omid_Sadeghvand

تو توي اين مرحله بايد بري سمت انتهاي راهرو همونجايي كه اون مرده هست ...وقتي رفتي برو پيش پنجره . منتظر بمون تا اون مرد يك حركاتي مثل رقصيدن انجام بده وقتي اين كارو كرد سريع بايد پنجره رو باز كني ...وقتي پنجره رو باز كردي اون حركت ميكنه كه اونو ببنده تا اومد سمت پنجره تو سريع برو با فندكت اون گل خشكشده توي گلدون اتش بزن ...وقتي كه اتش گرفت اون فرار ميكنه و تو ميتوني بري داخل اتاقي كه اون ازش مواظبت ميكرد...

Omid_Sadeghvand
28-10-2006, 20:32
دست درد نکنه.

در مرحله بعدی که یه عکس به نام Manuscript میگیریم چکار باید کرد.

موفق باشی.

Omid_Sadeghvand
31-10-2006, 08:26
آقا كسي نيست كه مشكل منو حل كنه در یه مرحله ای فکر کنم مرحله چهارم يه عكسي كه از داخل يه كمد كه از بالا به پایین پرتابش میکنیم یه نقشه است فکر کنم مال جنگ دو کشور باشه اسم نقشه هم Manuscript است که باید حل بشه ولی نمیدونم چطوری میشه این قسمت را رد کرد.لطفا یکی

راهنماییم کنه اگر درست تضیح ندادم بگید تا به طور کامل توضیح بدم...ممنون میشم.

موفق باشید.

bayern
01-11-2006, 11:32
سلام
تو اول باید اون متنی رو که توی کامپیوتر جیبی خودت داری بخونی وقتی اونو خوندی برو سراغ نقشه ای که روی میزه و روش کلیک کن
وقتی رفتی داخل نقشه برو سمت راست نقشه و روی کلمه Holy man کلیک کن ...اون یک پادشاه که کلاه ابی سرش هست ...
وقتی این کارو کردی میتونی بعد از تمام شدن صحبت بازی بری ترکیه ...قصر پاشا خان

bayern
01-11-2006, 12:01
سلام

سوال داشتی بپرس

behnam_speed
02-11-2006, 15:59
آقاي بايرن من در قسمت آپارتمان چوبي سيم هاي لخت گير كردم شما چطور آنجا را رد كرديد ( اولين تاپيك كه خودت نوشتي همونجا است )

bayern
03-11-2006, 11:16
سلام behnam_speed
تو باید بری سمت پنجره ها و لبه اونو بگیری و حرکت کنی و بری اونطرف اپارتمان...وقتی رفتی اون طرف برو سمت راه پله ها

تو اونجا یک درب می بینی که با یک طناب بسته شده ...طناب رو باز کن و درب رو ببند وقتی این کارو کردی بالای سمت چپ درب یک قفل کشویی می بینی که باید روی اون راست کلیک کنی.. 3 تا گزینه می بینی که روی یکی از اونها کلیک کن ....اون وقت می بینی که اون به درب لگد میزنه و درب می افته روی کف آپارتمان و دختره میتونه بیاد اینور ساختمان
وقتی دختره اومد پیشت تو برو اونجایی که سیم لخت بود ...وقتی رفتی اونجا از منوی بالای سرت روی دختره کلیک کن و اونو ببره پیش اون دستگاهی که برق قطع میکنه.... دختره دستگیره رو بالا میگیره و تو میتونی بری اونور ساختمون

سوال داشتی بپرس

bayern
03-11-2006, 11:20
fdsdfgsdgdsfgsdfg

bayern
03-11-2006, 11:47
سلام behnam_speed
تو باید بری سمت پنجره ها و لبه اونو بگیری و حرکت کنی و بری اونطرف اپارتمان...وقتی رفتی اون طرف برو سمت راه پله ها ...یک درب می بینی که با طناب بسته شده .طناب رو از درب باز کن..وقتی این کارو انجام دادی درب رو ببند وقتی درب رو بستی بالای درب سمت چپ درب یک قفل میبینی ...روی ان کلیک کن .3 تا گزینه می بینی روی یکی از انها کلیک کن ...اونوقت میبینی که او به درب لگد میزنه و دری می افته روی کف چوبی اپارتمان ..بعد دختره میتونه بیاد پیش تو ...وقتی اومد پیشت تو برو اونجایی که سیم لخت افتاده بود زمین ...بعد از منوی بالای سرت دختره رو کلیک کن روی اون دستگاه تا اون دسته اونو بالا بده تا برق قطع بشه و تو بتونی بری اونور اپارتمان و باقی ماجرا

END_BOY
04-11-2006, 16:51
آقاي بايرن من در قسمت آپارتمان چوبي سيم هاي لخت گير كردم شما چطور آنجا را رد كرديد ( اولين تاپيك كه خودت نوشتي همونجا است )

دوست عزيز شما در اين قسمت از سمت چپ به لوله اويزون ميشيد تا به طرف ديگري برسيد. در اون
قسمت از پله ها بالا رفته تا به يك در باز برسيد.سپس وارد در شده و ميبينيد يك طناب به در گره خورده
طناب رو بر ميداريد .از در خارج ميشيد و در رو ميبنديد.سپس پشت در يك گيره داره براي قفل كردن در
اون گيره رو مي بنديد .فكر ميكنم طناب رو هم بايد بعد اون با در تركيب كنيد.
بعد تو دمو در شكسته ميشه و Anna Maria كه همراتونه ميتونه بياد طبقه پايين
بعد هم شما با استفاده از اون بهش دستور ميدين كه بره و دستگاه برق رو خاموش كنه
و شما خودتون به راحتي از كنار سيم هاي لخت عبور ميكنيد و ....

bahrad_63
18-12-2006, 10:16
سلام.

من در قسمتي از بازي Broken Sword The Angel of Death گير كرم.

در قسمتي كه وارد زير زمين موزه (top kopi) ميشه.و بايد اهرمهاي روي يك مجسمه كه به شكل دايره هستن؟

bahrad_63
18-12-2006, 10:16
سلام.

من در قسمتي از بازي Broken Sword The Angel of Death گير كرم.

در قسمتي كه وارد زير زمين موزه (top kopi) ميشه.و بايد اهرمهاي روي يك مجسمه كه به شكل دايره هستن

bayern
19-12-2006, 17:30
سلام
میشه بیشتر توضیح بدی کجا موندی تا کمکت کنم من یادم رفته و زیاد بخاطر نیاوردم اون اهرمهای دایرهای شکلو بیشتر توضیح بده ...اگه عکس بزاری بهتره

potter
31-12-2006, 13:03
سلام
من در مرحله هتل گیر کردم نمیدونم چجوری باید اون فندک را بردارم لطفا کمکم کنید

END_BOY
31-12-2006, 23:06
سلام
من در مرحله هتل گیر کردم نمیدونم چجوری باید اون فندک را بردارم لطفا کمکم کنید

سلام
شما باید در قسمت پایین جایی که یک مرد روی مبل نشته و وی دستش یک کتاب هست
باید با این شخص صحبت کنید
سپس به داخل دست شویی رفته با موبایل شماره الفونسو صاحب هتل را میگیری
بعد که اون مرد روی موبل برای جواب دادن میره شما میری و از کتابی که تو دستش بود و روی میزه گذاشته یک کارت بر میداری
سپس میری کنار دری که کارت میخواد در رو باز میکنید از پله ها بالا میرید. در اینجا تعدادی سوسک مرده روی زمین هست. یکی رو برداشته
میرید دوباره طبقه پایین کنار الفونسو یک ساعت وجود داره شما سوسک رو در روی ساعت قرار میدهید و با الفونسو صحبت میکنید در مورد سوسک روی ساعت. بعد که الفونسو به سمت ساعت میره شما به راحتی میتونید فندک رو بر دارید

potter
01-01-2007, 12:51
سلام
شما باید در قسمت پایین جایی که یک مرد روی مبل نشته و وی دستش یک کتاب هست
باید با این شخص صحبت کنید
سپس به داخل دست شویی رفته با موبایل شماره الفونسو صاحب هتل را میگیری
بعد که اون مرد روی موبل برای جواب دادن میره شما میری و از کتابی که تو دستش بود و روی میزه گذاشته یک کارت بر میداری
سپس میری کنار دری که کارت میخواد در رو باز میکنید از پله ها بالا میرید. در اینجا تعدادی سوسک مرده روی زمین هست. یکی رو برداشته
میرید دوباره طبقه پایین کنار الفونسو یک ساعت وجود داره شما سوسک رو در روی ساعت قرار میدهید و با الفونسو صحبت میکنید در مورد سوسک روی ساعت. بعد که الفونسو به سمت ساعت میره شما به راحتی میتونید فندک رو بر دارید

دوست عزیز من هرکاری کردم اون سوسک راروی ساعت نمیزارد لطفا راهنماییم کنید

bayern
02-01-2007, 11:19
سلام
بیشتر سعی کن ....کاری نداره

potter
08-01-2007, 00:21
سلام دوستان من در اون مرحله ای که داخلی کارخانه تولید سوسیس بعد از وارد شدن به اون اتاق مخفی گیر کردم
لطفا کمکم کنید با تشکر

END_BOY
08-01-2007, 04:38
سلام دوستان من در اون مرحله ای که داخلی کارخانه تولید سوسیس بعد از وارد شدن به اون اتاق مخفی گیر کردم
لطفا کمکم کنید با تشکر

سلام
اگر منظور شما بعد از باز کردن در کارتی و وارد شدن به اتاقه مخفیه این راه حلشه :
شما باید ابتدا پنجره جلوی میز رو باز کنید در اتاق مخفی
بعد کشوی میز رو باز کنید و پارچه ابریشمی رو بردارید .
بعد از اتاق خارج بشید و به جایی که کوره وجود داره و مقداری چوب در وست اتاق در حال سوختنه برید.
از پارچه روی گوشت در حال داغ شدن بر روی شعله استفاده کنید تا مقداری روغن گوشت رو بگیرید
سپس برگردید به سمت دستگاه خرد کننده و روشنش کنید. حالا به اتاق مخفی برگردید
و از روغن روی چرخ های کمد فلزی استفاده کنید. بعد حلش بدید به سمت پنجره و دمو رو مشاهده کنید. بعد به سمت خرد کن رفته و سایر وسایل خارج شده از کمد رو بر میدارید .دست نوشته و چیزهای دیگر و خارج بشید

potter
11-01-2007, 19:48
با سلام دوباره
اگه میشه یبار دیگه منو راهنمایی کنید
من در مرحله ایکه جای عکس خدمون با عکس اون یکی کارت عوض میکنید گیر کرد
سرباز اولی میزاره برم تو ولی بقیه نمیزارن

bayern
12-01-2007, 13:02
سلام
تو موقعی که وارد محوطه میشی باید سمت چپ خودتو نگاه کنی اونجا یک داربست میبینی که باید از اون بری بالا....
ولی برای این کار باید حواس اون نگهبانهارو پرت کنی که تو مبتونی از اون دختره کمک بگیری و اونو بفرستی پیش اون نگهبان کنار دیوار تا با اون صحبت کنه و حواس اون پرت کنه تا تو بتونی از داربستها بالا بری

potter
12-01-2007, 20:53
اقا نمیدونم چرا اینجوری هی میرم جلو بازم گیر میکنم ولی بازی فکری هم حالش به همین
تو مرحله موزه به یه سالنی میرسم که دایره ای هر معما رو که رد میکنی یه معمای دیگه باز میشه دوتاشو رد کردم ولی هرچی فکر کردم سومی نتونستم رد کنم
اون معمای عکس رویه سپر ها

bayern
14-01-2007, 10:54
سلام
مثل نوشته زیر عمل کن
3 تا زرد با پس زمینه ابی.....................بالا سمت چپ
2 تا قرمز با پس زمینه زرد....................بالا سمت راست
2 تا ابی با پس زمینه سفید..................پایین سمت چپ
1 سفید با پس زمینه زرد....................پایین سمت راست

potter
17-01-2007, 18:37
سلام
بازم منم
در اون مرحله ایکه باید کام/یوتر انا ماریا رو هک کنیم گیر کردم هر کاری میکنم درست نمیشه
بازم ممنون

END_BOY
18-01-2007, 19:28
سلام
بازم منم
در اون مرحله ایکه باید کام/یوتر انا ماریا رو هک کنیم گیر کردم هر کاری میکنم درست نمیشه
بازم ممنون

سلام
فکر کنم شکلش این باشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeed_td67
01-05-2007, 19:07
سلام
اگر منظور شما بعد از باز کردن در کارتی و وارد شدن به اتاقه مخفیه این راه حلشه :
شما باید ابتدا پنجره جلوی میز رو باز کنید در اتاق مخفی
بعد کشوی میز رو باز کنید و پارچه ابریشمی رو بردارید .
بعد از اتاق خارج بشید و به جایی که کوره وجود داره و مقداری چوب در وست اتاق در حال سوختنه برید.
از پارچه روی گوشت در حال داغ شدن بر روی شعله استفاده کنید تا مقداری روغن گوشت رو بگیرید
سپس برگردید به سمت دستگاه خرد کننده و روشنش کنید. حالا به اتاق مخفی برگردید
و از روغن روی چرخ های کمد فلزی استفاده کنید. بعد حلش بدید به سمت پنجره و دمو رو مشاهده کنید. بعد به سمت خرد کن رفته و سایر وسایل خارج شده از کمد رو بر میدارید .دست نوشته و چیزهای دیگر و خارج بشید
اقا end boy اگه میشه بگین در کارتی رو چطور می شه باز کرد
مید ونم خیلی دیره برای سوال اما اگه کسی کمک کنه ممنون میشم

saeed_td67
02-05-2007, 19:56
از بچه ها کسی به یه هم وطن کمک نمیکنه
هموطن:10:

bayern
02-05-2007, 20:05
سلام
مشکلت چیه ...بیشتر توضیح بده

saeed_td67
03-05-2007, 03:45
مرسی bayern
من تو قسمت کارخانه خوک گیر کردم
الان من یه در آجری میبینم که کنارش یه مربع مانندیه که میگه باید کارت بزنیم همونجا که یه دستگاه است که روشنش میکنیم سرو صدا تولید میکنه
والان نمیدونم با اون یخای تو کامییون چیکار کنم
اگه نوشته هام مفهوم نبود بگی عکس بازیرو میزارم ممنون میشم که کمک کنی

PRINCE PERSIA
03-05-2007, 10:54
عزيز من دري كه در بالاي سيم برقها قرار دارد سمت راست آن در گوشه بالا بر روي چوبها قدم بزن . يكي از تخته ها شكسته كه البته نميبيني . با چند بار قدم زدن بر روي آن از بالا ميافتي طبقه پايين . prince persia

saeed_td67
03-05-2007, 20:42
prince persia عزیز ممنون
اما من دری که بالای سیم برقها تو کارخانه باشه نمی بینم و چوبی که روی ان راه برم لطفا راهنمایی کنید دیگه دارم از دست بازی خسته میشم

bayern
04-05-2007, 11:33
مرسی bayern
من تو قسمت کارخانه خوک گیر کردم
الان من یه در آجری میبینم که کنارش یه مربع مانندیه که میگه باید کارت بزنیم همونجا که یه دستگاه است که روشنش میکنیم سرو صدا تولید میکنه
والان نمیدونم با اون یخای تو کامییون چیکار کنم
اگه نوشته هام مفهوم نبود بگی عکس بازیرو میزارم ممنون میشم که کمک کنی

سلام saeed_td67

تو باید از روی اون لیفتراک بری بالا و اون چوب سوخته رو بزاری دمه پنجره و یخ رو روی اون بزار تا چوب شروع به دود کردن بکنه تا اون مردها از اتاق برن بیرون و تو بتونی بری تو اتاق ...
اگر اون کارت رو میخواهی باید بعد از اینکه رفتی تو اتاق و اون کمد رو هل دادی به بیرون بیا وسایل داخل اونرو بردار و بعد از این برو اونجایی که یک گاو روی اون چنگک ها هستش ... دستگاه رو کار بیانداز و بعد میبینی که یک مرد به اون اویزونه که کشته شده اونو بگرد و کارت رو بردار و در و باز کن
سوال داشتی بپرس:27:

saeed_td67
04-05-2007, 19:48
هیچی نمیگم جز اینکه بگم دمت گرم بایرن جان
اما یه مشکل جدید تو قسمت موزه وقتی مامور اولی رو با نشون دادن کارت رد می کنم میرم داخل مامور دومی نمیزاره هر کار هم میکنم دختره بره با ماموری که داره راه میره حرف بزنه هواسش رو پرت کنه نمیره نمیدونم چطوری اونو بفرستم پیش ماموره :11:

END_BOY
05-05-2007, 01:24
هیچی نمیگم جز اینکه بگم دمت گرم بایرن جان
اما یه مشکل جدید تو قسمت موزه وقتی مامور اولی رو با نشون دادن کارت رد می کنم میرم داخل مامور دومی نمیزاره هر کار هم میکنم دختره بره با ماموری که داره راه میره حرف بزنه هواسش رو پرت کنه نمیره نمیدونم چطوری اونو بفرستم پیش ماموره :11:

سلام
اگر منظورت مرحله TOPKAPI هست
که اول قسمت ورودی یک مامور کارت میخوای که یک کار Fake نشون میدی
بعد که وارد شدی باید با مامور سمت چپ توی مسیر اصلی ایستاده صحبت کنی
البته یک باز رد میشی از کنارش که اجازه نمیده بعد
بعد از انا ماریا میخوای که حواش رو پرت کنه . بعد هم از کنارش میری به سمت بالا تا به یک داربست برسی و بعد هم ازش بالا میری و ....

saeed_td67
05-05-2007, 19:03
End Boy ازت ممنونم اما من هر کار ی میکنم این دختره نمی ره با اون یارو کا سمت چپ وایساده حرف بزنه لطفا با جزئیاتش بگو خودم تا تو جوابمو بدی سعی خودم و میکنم مرسی

END_BOY
05-05-2007, 23:57
End Boy ازت ممنونم اما من هر کار ی میکنم این دختره نمی ره با اون یارو کا سمت چپ وایساده حرف بزنه لطفا با جزئیاتش بگو خودم تا تو جوابمو بدی سعی خودم و میکنم مرسی

من هرچی فکر میکنم چیزی به ذهنم نمیرسه
فقط یادمه باید با مامور سمت چپ صحبت کنی که اجازه ورود نمیده
بعد هم باید با انا ماریا صحبت کنی تا سرگرمش کن و تو از اونجا بگذری
یک مامور هم روبه رو هست فکر می کنم با اونم صحبت کن در مورد وسایلی که داری هم با اونا صحبت کن ببین چی میشه !

haje_king
09-05-2007, 05:07
سلام عزیز میشه منم راهنمایی کنید
من تو مرحله ای که وارد هتل میشه گیر کردم کارتو گرفتم رفتم بالا گل خشک رو هم آتش زدم و راه اناا رو هم باز کردم و وارد اتاق شد از اینجا به بعد نمی دونم باید چیکار کنم مرده رفته جلوی در آسانسور ایستاده و من نمی تونم وارد اتاق شم در زم یه چیز توی اتاق قبلی پیدا کردم شبیه خودکار که از زیر در انداخت توو میشه منو راهنمایی کنید
تازه اگر راهنمای کاملش به صورت لاتین رو بزارین ممنون می شم چون هر چی گشتم پیدا نکردم

haje_king
09-05-2007, 23:51
بابا یعنی اینجا کسی نیست جواب مارو بده
بخدا اعصابم ریخته بهم
من وقتی به یه بازیی گیر می دم تا نفهمم آخرش چی شده ولش نمی کنم
واسه همین هم دارم دیوونه می شم نزدیک 2 ماه که توی این قسمت گیر کردم

END_BOY
10-05-2007, 00:21
بابا یعنی اینجا کسی نیست جواب مارو بده
بخدا اعصابم ریخته بهم
من وقتی به یه بازیی گیر می دم تا نفهمم آخرش چی شده ولش نمی کنم
واسه همین هم دارم دیوونه می شم نزدیک 2 ماه که توی این قسمت گیر کردم

تو پیام خصوصی جوابتون رو دادم :46:

fandak
11-06-2007, 20:55
به نام خدا

سلام . من هم همون جایی که فیوز برق هست و باید زن قطع کنه ولی هر چی این زنه دستگیره رو می ده بالا

فرتی این دستگیره می افته و زن نمی تونه بگیره . چی کار کنم .

این عکس گویای همه چیز است و خود ناچیز

dark angel
14-07-2007, 15:10
سلام.من در قسمت موزه گير كردم.
در جايي كه بعد از حل كردن معماي سه مجسمه .وارد يك اطاقي ميشه كه يك نقشه به صورت دايره روي زمين هست.
و يك استوانه شيشه اي كه روي اون يك مجسمه است وقتي ميخوام ورش دارم ميميره.

تور به خدا چه كار كنم.

خيلي خيلي فوري.

dark angel
14-07-2007, 15:17
سلام.من در قسمت موزه گير كردم.
در جايي كه بعد از حل كردن معماي سه مجسمه .وارد يك اطاقي ميشه كه يك نقشه به صورت دايره روي زمين هست.

تور به خدا چه كار كنم.

خيلي خيلي فوري.

dark angel
14-07-2007, 16:00
:40: سلام.من در قسمت موزه گير كردم.

تور به خدا چه كار كنم.

خيلي خيلي فوري.:18: :40:

shakerifar
14-07-2007, 16:34
[quote=dark angel;1306439]:40: سلام.من در قسمت موزه گير كردم.

تور به خدا چه كار كنم.

خيلي خيلي فوري.:18: :40: [/quo

چه خبرته چند تا پست پشت سر هم
اونجا بایدروی چند تا کشور به ترتیب کلیک کنی متاسفانه الان یادم نیست کدوم کشور ها:41:

dark angel
14-07-2007, 20:18
ممنون .

از راهنماييت ممنونم.

dark angel
14-07-2007, 21:28
:10: بازم سلام.
الان در قسمت زندان گير كردم. دو تا كشيش هم اومدن و سه تا اسباب بازي دادن .
نمي دونم ديگه چه كار كنم:11:

dark angel
16-07-2007, 15:29
:19: سلام.
من در قسمت كارخانه در شهر رم گير كردم.يك كشيش زن هم هر جا ميرم دنبالم ميياد.
اگه ميشه لطفا كمك كنيد.
يك راهنمايي كامل .بازم ممنونم.:11:

shakerifar
16-07-2007, 16:00
:19: سلام.
من در قسمت كارخانه در شهر رم گير كردم.يك كشيش زن هم هر جا ميرم دنبالم ميياد.
اگه ميشه لطفا كمك كنيد.
يك راهنمايي كامل .بازم ممنونم.:11:
اونجا رو رد کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگر دقیق به من بگی کجایی راهنماییت می کنم اونجا رو یادمه فقط یه عکسی چیزی بزار ممنون می شم:11:

dark angel
16-07-2007, 22:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] and Settings\morteza\Desktop\1.jpg

dark angel
16-07-2007, 22:53
سلام.
ميدونم خنده داره ولي اگه ميشه يكي به من بگه چه جوري مي تونم يك عكس از بازي رو بزارم.:31:

بازم ممنونم.

dark angel
16-07-2007, 23:09
هنوز منتظرم.

shakerifar
17-07-2007, 07:19
توی بازی دکمه ی print screen رو فشار میدی(نام کاملش نیست )
بعد توی یه برنامه مثل paint اون مربع چهار خونه رو فشار میدی رو صفحه راست کلیک می کنی و بعد paste
رو می زنیاون عکسی که گرفتی می یاد سیوش می کنی تمام

dark angel
17-07-2007, 12:46
سلام.
ببخشيد اقاي shakerifar منظور من رو متوجه نشدي يا اينكه من درست منظورم رو نگفتم.

چه جوري عكس بازي رو بزارم توي اين صفحه از سايت.

از بازي عكس گرفتم ولي نميدونم چه جوري بزارم تو سايت.
بازم ازت ممنونم.

shakerifar
17-07-2007, 13:03
سلام.
ببخشيد اقاي shakerifar منظور من رو متوجه نشدي يا اينكه من درست منظورم رو نگفتم.

چه جوري عكس بازي رو بزارم توي اين صفحه از سايت.

از بازي عكس گرفتم ولي نميدونم چه جوري بزارم تو سايت.
بازم ازت ممنونم.
خوب زودتر می گفتی
باید بری یه سایتی مثل uploadbazar خودمون یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعد عکستو اونجا اپلود می کنی
یه چند تا لینک بهت می ده که یکیش برای فروم ها هست و کد img داره اون رو اینجا کپی می کنی
تمام:10:

dark angel
17-07-2007, 16:07

dark angel
17-07-2007, 16:14
بازم ممنونم .
اينم عكسهاي مرحلهاي كه گير كردم.

shakerifar
17-07-2007, 16:20
ببین باید یک جوری حواس اون خانومه رو پرت کنی بعدش یک بطری نوشابه خارجی:31: از داخل اون جعبه ها برمیداری(یه جایی هست که جعبه زیاد داره با چاقو در جعبه رو با می کنی و بر مید اری
بعد اون رو از اون راه پله میای بالا و بطری رو از طریق اون دریچه می ریزی تو دستگاه
اون خانومه میبینه که شیرینی هاش خراب شده ازت عذز خواهی می کنه و .... بعدش رو یادم نیست
ولی کاری نباید می کردی
فکر کنم باید خارج می شدی

shakerifar
17-07-2007, 16:27
اینم عکسش اون جعبه هایی رو که با فلش مشخص کردم یکی از اون جعبه هاست اونم که دریچه هست دیگه

dark angel
17-07-2007, 22:59
خيلي خيلي ممنونتم.:10: :10:

mmavardi
30-07-2007, 18:26
سلام
من همون اول بازي بعد از جاي اون آسانسور كه دختره جلوي بسته شدنش رو ميگيره يك كولر هست اون ميكشم بيرون و از سوراخ با دختره ميام بيرون از گوشه ي ديوار ميرم روي پله ها و از نردبان ميرم بالاي پشت بام بعد از اون نميدونم چه جوري برم روي اون پشت بام ديگه ( البته اون زنجيري كه بايد از بالاي اون پله باز كنم باز ميكنم ولي نمي دونم چه جوري برم اون طرف روي اون پشت بام آخه وقتي روي زنجير كليك ميكنم هيچ كاري نميكنه

mmavardi
30-07-2007, 19:08
سلام

سوال داشتی بپرس

سلام bayern جان
من همون اول بازي بعد از جاي اون آسانسور كه دختره جلوي بسته شدنش رو ميگيره يك كولر هست اون ميكشم بيرون و از سوراخ با دختره ميام بيرون از گوشه ي ديوار ميرم روي پله ها و از نردبان ميرم بالاي پشت بام بعد از اون نميدونم چه جوري برم روي اون پشت بام ديگه ( البته اون زنجيري كه بايد از بالاي اون پله باز كنم باز ميكنم ولي نمي دونم چه جوري برم اون طرف روي اون پشت بام آخه وقتي روي زنجير كليك ميكنم هيچ كاري نميكنه

shakerifar
30-07-2007, 19:48
سلام bayern جان
یه عکس بزار حتما کمکت میکنم:11:

mmavardi
05-08-2007, 19:28
یه عکس بزار حتما کمکت میکنم:11:

shakerifar جان سلام نمي شه حالا بدون عكس كمكم كني آخه من ياد ندارم عكس بزارم من همون اول كه بازي شروع ميشه از اتاق اولي در اتاق دومي رو ميشكنم و ميرم تو بعد اون كمد توي اتاق دومي رو مي اندازمش روي زمين و از سوراخ سقف ميرم بالا بعد دختره مانع از پايين رفتن اون آسانسور ميشه بعد من چواب گلفم رو ميزارم بين در و از پايين رفتن اون جلو گيري ميكنم بعد اون كانال كولري كه گوشه ي اتاق هست رو با دختره باز ميكنم و ازسوراخ ميرم بيرون و از گوشه ي ديوار ميرم روي پله ها بعد از اون رو ديگه نميدون چيكار بايد بكنم
ممنون ميشم اگه كمك كني

nkhdiscovery
05-08-2007, 19:59
shakerifar جان سلام نمي شه حالا بدون عكس كمكم كني آخه من ياد ندارم عكس بزارم من همون اول كه بازي شروع ميشه از اتاق اولي در اتاق دومي رو ميشكنم و ميرم تو بعد اون كمد توي اتاق دومي رو مي اندازمش روي زمين و از سوراخ سقف ميرم بالا بعد دختره مانع از پايين رفتن اون آسانسور ميشه بعد من چواب گلفم رو ميزارم بين در و از پايين رفتن اون جلو گيري ميكنم بعد اون كانال كولري كه گوشه ي اتاق هست رو با دختره باز ميكنم و ازسوراخ ميرم بيرون و از گوشه ي ديوار ميرم روي پله ها بعد از اون رو ديگه نميدون چيكار بايد بكنم
ممنون ميشم اگه كمك كني

این همون broken sword the sleeping dragon هستش؟ من یه همچین جایی یادم نمیاد....

shakerifar
06-08-2007, 08:27
این همون broken sword the sleeping dragon هستش؟ من یه همچین جایی یادم نمیاد....
نه این یه شماره ی دیگه به نام angel of death هستش

ممنون ميشم اگه كمك كني07-30-2007 07:48 PM
اخه من باید ابجکت ها روببینممن این بازیرو1 سال پیش تموم کردم یادم نیست که عکس گرفتن که کاری نداره
تو بازیاز هر جا خواستی عکس بگیری print screnn sys رو می زنی که بالای کیبورد بقل fها هستش
بعد تو پینت اونمربع توخالی رومیزنی بعدش راست کلیک میکنی کات میکنی سیوش میکنی
بعد تویه جامثل tinypic.com اپلود میکنی لینکش رومیزاری اینجا

mmavardi
06-08-2007, 17:23
نه این یه شماره ی دیگه به نام angel of death هستش

اخه من باید ابجکت ها روببینممن این بازیرو1 سال پیش تموم کردم یادم نیست که عکس گرفتن که کاری نداره
تو بازیاز هر جا خواستی عکس بگیری print screnn sys رو می زنی که بالای کیبورد بقل fها هستش
بعد تو پینت اونمربع توخالی رومیزنی بعدش راست کلیک میکنی کات میکنی سیوش میکنی
بعد تویه جامثل tinypic.com اپلود میکنی لینکش رومیزاری اینجا

سلام
من اين كليد print screnn sys رو پيداش نكردم بالاي كيبورد فقط همين سه تا بيشتر نبود power sleep wake up كدومشه :11:

shakerifar
06-08-2007, 17:56
مگه میشه؟؟؟؟؟
کل کیبورد روگشتی؟؟؟؟
همه جارونگاه کن بالا پایین...

mmavardi
13-08-2007, 19:14
چطوري عكس بزارم لطفا همه مراحلش رو توضيح دهيد من فقط همين يك سايت رو مي دونم ولي كار با اون ياد ندارم .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

RETURNER
02-09-2007, 13:08
سلام
من تو بازی Broken Sword :the Angel Of Death گیر کردم.اونجایی که می خواد وارد موزه بشه ولی لیزر باعث میشه دزدگیر به صدا در بیاد.
لطفا یکی جواب منو بده...

RETURNER
02-09-2007, 23:53
آقا کسی نبود جواب ما رو بده...
یکی بهم کمک کنه.
به خدا ثواب داره...

bayern
03-09-2007, 23:21
سلام
اگه اشتباه نکنم تو باید تو اون مرحله وارد موزه شدی سمت چپ خودت رو نگاه کنی ...یک دریچه می بینی اونو باز کن و ازبین وسایل خودت که نمیدونم چی توش داری چون که یادم رفته چیزی رو تو اون قرار بدی و اونو اتش بزنی تا دود راه بیافته تا تو بتونی به اون ور موزه بری

RETURNER
04-09-2007, 18:21
ازت ممنونم بایرن جان...
کمک بزرگی به من کردی...
خیلی وقت بود که تو این مرحله گیر کرده بودم.

shahrokh_sib
05-09-2007, 13:01
سلام خدمت دوستان من اول بازي اونجا كه با زنه ميره بالا پشتبام و يه جرثقيل هم هست اونجا بايد چه كار كنم

RETURNER
05-09-2007, 16:05
سلام...
باید بری بالای جرثقیل و در قسمت جلو یی روی زنجیر کلیک کنی...
بعد بیا پایین و با دسته گلف زنجیرو بگیر و برو اونور...

lord.m
20-09-2007, 04:36
سلام...
باید بری بالای جرثقیل و در قسمت جلو یی روی زنجیر کلیک کنی...
بعد بیا پایین و با دسته گلف زنجیرو بگیر و برو اونور...

Returner
همون اول که باید چوب گلفو بزاری زیر در آسانسور تا زنه بیاد
باهات در کولرو باز کنه ؟؟؟؟؟؟؟ :6:

lord.m
20-09-2007, 04:43
bayern جان
شما یه کمکی کن!!!!!!!
روی پشت بام در مرحله اول بعد از اینکه
زنجیر رو از اون دکله آویزون کردم چیکار کنم؟؟؟؟
:6:

lord.m
20-09-2007, 04:45
هیچ کاری نمیشه کرد
کمک دارم دیونه میشممممممممممممم

shakerifar
20-09-2007, 07:28
من خیلی وقت پیش بازی رو تموم کردم فکر کنم با چوب گلف باید بری رو زنجیره خودش میپره اون ور
بعدش هم اون اهرم رو بچرخونی تا اون دختره بتونه بیاد این طرف

lord.m
21-09-2007, 03:37
همون اول که باید چوب گلفو بزاری زیر در آسانسور تا زنه بیاد
باهات در کولرو باز کنه ؟؟؟؟؟؟؟ :6:
بعد چوب گلف زیر در آسانسور میمونه تا زنه بیاد روی پشت بام
من زنه (anna) رو هم زیر در آسانسور گزاشتم ولی چوب گلفه
روی زنجیر عمل نمیکرد!
تو رو خدا یکم فکر کنید یادتون بیاد عصابمو خورد کرده!

shakerifar
21-09-2007, 11:19
اون ورا باید یه جعبه باشه اون رو هل بده زیر اسانسور
فکر کنم اینجوری بود

lord.m
22-09-2007, 04:44
نکرتم چه جوری؟ روی هیچ جعبه ای علامت نمیزنه
راه دیگه برای تکون دادن اجسام هست غیر از کلیک؟

Elmira Miss
31-03-2009, 20:16
سلام .

من تو این بازی در اون قسمتی که و قتی از کامیون یخ برداشت موندم!.
یخ ها رو کجا بگذاره؟