PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار مترجم و زیرنویس کننده گفتار در فیلم مشابه سایت YouTube

QSEVEN
13-08-2019, 16:54
سلام اگر دیده باشید توی یوتوب کلیپ یا فیلم های که قرار میگیره اگر به زبان‌انگلیسی صحبت میکنن زیرنویس هم میتونی بزاری روش یعنی همون صحبت رو زیرنویس انگلیسی هم میاره من چنین برنامه ای میخوام‌ که یک‌کلیپ که پخش‌میشه گفتار انگلیسی یا .... رو به صورت زیرنویس انگلیسی هم بزاره

ممنون :n16::n40:

FOURTH RETURN
28-08-2019, 01:05
سلام اگر دیده باشید توی یوتوب کلیپ یا فیلم های که قرار میگیره اگر به زبان‌انگلیسی صحبت میکنن زیرنویس هم میتونی بزاری روش یعنی همون صحبت رو زیرنویس انگلیسی هم میاره من چنین برنامه ای میخوام‌ که یک‌کلیپ که پخش‌میشه گفتار انگلیسی یا .... رو به صورت زیرنویس انگلیسی هم بزاره

فکر نمیکنم همه ویدیوهای یوتیوب زیر نویس انگلیسی داشته باشن به نظرم فقط اون ویدیوهایی که براشون زیر نویس تعریف شده از قبل چنین امکانی داشته باشن

رومنس
28-08-2019, 08:59

سلام اون ویدیو ها از قبل روش زیرنویس گذاشتن.

نرم افزار u t d EnglishVid

هست ولی بعید می دونم الان تو بازار یا نت گیر بیاد. سال 1999 رو ویندوز 95 اجرا می کردیم فیلم می دیدیم زیرنویس انگلیسی می داد. ضمن اینکه مطمئن نیستم که اون هم واقعا خودش زیرنویس تولید می کرد. اون موقع کلا ما 3 یا 4 تا فیلم باهاش دیدیم.

FOURTH RETURN
29-08-2019, 00:59
با گوگل ترنسلیت هم میشه میکروفن وصل کن