PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ؟یک anti spyware خفن می خوام!!

صادقی
10-05-2005, 07:15
بچه ها اگر بک ضد spyware قوی سراغ دارد به من معرفی کنید چون معلوم نیست چند تا از این جاسوسها و keylogger در کامپیوترم باشد.
متشکرم

Roozedidar
10-05-2005, 07:35
شما ميتوني از Microsoft Anti Spyware كه از لينك زير دانلود ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] =&SrcFamilyId=321cd7a2-6a57-4c57-a8bd-dbf62eda9671&genscs=&u=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] soft.com%2fdownload%2f8%2f1%2f5%2f815d2d60-49b5-44dc-ae35-fca2f2c6f0cc%2fMicrosoftAntiSpywareInstall.exe
و يا از Kaspersky Antivirus Persoanl Suite 1.0 كه پك كامل اين شركت هست و شامل آنتي ويروس و آنتي هكر و آنتي اسپم هست استفاده كني. لينكشم كه همه جا موجود...
البته چيزي كه زياده نرم افزار ولي خب سليقه ها متفاوت هست. :wink:

صادقی
10-05-2005, 08:30
از جوابت ممنونم اگر مي شه لينك كاسپرسكي رو هم بفرست :)
با تشكر :)

Roozedidar
10-05-2005, 08:40
يك ماه شما ميتوني مجاني استفاده كني و اگه دوست داشتي بعدا كرك كن...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
10-05-2005, 09:01
spyware sweeper
فكر مي كنم تو سايتم معرفي شده.
اگه تونستم لينكش رو هم ميذارم.

Mohammad
10-05-2005, 09:04
اينم لينكش:

syamak790
10-05-2005, 11:02
Spybot - Search & Destroy

Ad-Aware SE Personal
اگه اين 2 تارو داشته باشي تا حدودي راحتي
ااما مشكل اينه كه همه ي اين شركتا با هم ساخت پاخت دارن .

Mehdi_Best
10-05-2005, 11:27
سلام . لينكي كه روزديدار جان زحمت كشيده و گذاشتن لينك نسخه فول اين برنامه نيست و نمي شه رجيسترش كرد.
اين لينك نسخه فول و قابل رجيستر هست كه با وارد كردن فايل رجيستري در محل مخصوص رجيستر مي شه.

اين هم لينك كركش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).rar

Roozedidar
10-05-2005, 11:45
ممنون مهدي جان
البته اگر دقت كرده باشي من اشاره كردم كه اين نسخه ترايل هست...
و البته كه شما هميشه كامل ترين رو سراغ داري. :wink:

Roozedidar
10-05-2005, 12:27
راستي مهدي جان هيچكدوم از اين رجيستر كي ها به اين كسپرسكي نميخوره. منظورم ابتداي نصب. به نظر شما اول رجيستر كي رو وارد نكنم و بعد از نصب وارد كنم امكان پذيرفتن رجيستر كي هست؟؟؟؟ :?:

Mehdi_Best
10-05-2005, 13:41
بعدا هم مي شه وارد كرد. اما اگه واقعا اينها كار نمي كنند فكر كنم اون موقع هم نشه استفاده كرد. اما يكي از بچه ها با آنتي ويروس كاسپرسكي همين مشكل رو داشت اما بعد از نصب تونست وارد كنه و اون موقع قبول كرد.

Roozedidar
10-05-2005, 13:48
عزيز بعد از نصب ديدم بدون وارد كردن سريال خودش تا 2006 جا داره :D اما Anti Hacker تا 1 ماه. خودمم هم موندم چي بگم !!!!!!!:roll:

Mehdi_Best
10-05-2005, 14:35
سلام. جالبه! چون آنتي ويروس كاسپرسكي پرو رو كه من نصب كردم وقتي رجيسترش كردم تا دومين ماه 2006 رجيستر شد. چطور اين پكيج خود به خود تا 2006 كار مي كنه من هم تعجب كردم. البته خيلي خوبه اگه اينطور باشه. راستي شما كه نصب كردي مي شه بگي آنتي ويروسي كه با اين پكيج نصب مي شه پرسونال هست يا پرسونال پرو؟ چون من خودم فقط آنتي ويروس كاسپرسكي پرسونال پرو رو نصب كردم و براي فايروال از kerio كه قدرتمندترين فايروال هست استفاده مي كنم.

Roozedidar
10-05-2005, 14:52
اي بابا اصلا حواسم نبود كه فايروال نداره. آخه همه پورت ها رو بسته و همه عبور و مرورها رو مد نظر داره. وقتي پورت هامو اسكن كردم ديدم از بين حدود 65000 پورت فقط يكي باز هست. پس خيلي كارش درست كه بدون فايروال اينجوري كار ميكنه. راستي تا يادم نرفته پرسنال هست و تا 2/22/2006 مهلت داره.
حالا من از شما يه سوال دارم : چطور ميشه به نسخه pro تبديلش كرد؟؟؟ :mrgreen:

hyriand
10-05-2005, 21:12
Roozedidar,
لطفا از قرار دادن لينك فعال خودداري كنيد
ممنون

Mehdi_Best
10-05-2005, 22:42
اي بابا اصلا حواسم نبود كه فايروال نداره. آخه همه پورت ها رو بسته و همه عبور و مرورها رو مد نظر داره. وقتي پورت هامو اسكن كردم ديدم از بين حدود 65000 پورت فقط يكي باز هست. پس خيلي كارش درست كه بدون فايروال اينجوري كار ميكنه. راستي تا يادم نرفته پرسنال هست و تا 2/22/2006 مهلت داره.

سلام دوست خوبم. یه مورد رو اول بگم که همون آنتی هکری که تو این پکیج هست در واقع فایروال کاسپرسکی هست.
این نسخه رو نمی شه به نسخه pro تبدیل کرد. برای داشتن نسخه pro باید همون نسخه رو نصب کنی که اگه خواستی لینکشو می دم. اما در این پکیج کلا همین نسخه پرسونال هست.
اگه تا این تاریخ مهلت داره احتمالا با یکی از همون فایلها رجیستر شده. چون من آنتی ویروس کاسپرسکی پرو رو که رجیستر کردم دقیقا تا همین تاریخ رجیستر شد.
و در مورد اینکه کاسپرسکی خوب کار می کنه باید بگم که دقیقا همینطوره. مخصوصا در بحث آنتی ویروس انصافا رو دستش نیومده. در فایروال (آنتی هکر) هم اینطور که شنیدم بعد از kerio بهترین فایرواله.

Roozedidar
10-05-2005, 22:54
حتما عزيز...

Roozedidar
11-05-2005, 00:51

سلام دوست خوبم. یه مورد رو اول بگم که همون آنتی هکری که تو این پکیج هست در واقع فایروال کاسپرسکی هست.
این نسخه رو نمی شه به نسخه pro تبدیل کرد. برای داشتن نسخه pro باید همون نسخه رو نصب کنی که اگه خواستی لینکشو می دم. اما در این پکیج کلا همین نسخه پرسونال هست.
اگه تا این تاریخ مهلت داره احتمالا با یکی از همون فایلها رجیستر شده. چون من آنتی ویروس کاسپرسکی پرو رو که رجیستر کردم دقیقا تا همین تاریخ رجیستر شد.
و در مورد اینکه کاسپرسکی خوب کار می کنه باید بگم که دقیقا همینطوره. مخصوصا در بحث آنتی ویروس انصافا رو دستش نیومده. در فایروال (آنتی هکر) هم اینطور که شنیدم بعد از kerio بهترین فایرواله.

بازم سلام عزيز
اگه لطف كني و لينك نسخه پرو را بذاري ممنون ميشم.
و اما منم يه حالي به شما دوستان بدم اينم patch Anti Hacker Kaspersky

صادقی
11-05-2005, 05:40
بچه ها از كمكهاي بي دريغتان متشكرم :arrow:

Mehdi_Best
11-05-2005, 07:43
سلام. اين لينكها كه من گذاشتم همه يك نسخه هست ولي بستگي داره كه براي كدوم ويندوز بخواي. اگه همين اولين لينك رو دانلود كني كه بهتره چون روي همه ويندوزها نصب مي شه.

اين لينك نسخه personal pro 5.0.20 براي تمام ويندوزها با حجم 26.14 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي XP - NT - 2000 با حجم 19.62 مگابايت:

لينك همون نسخه منتهي براي ويندوزهاي 98 - ME با حجم 19.5 مگابايت:

اگه لينك ديگه اي بود كه حجمش با اينها فرق داشت اون نسخه فول نيست. اين لينكهايي كه من گذاشتم لينك نسخه هاي فول و قابل رجيستر هست.

فايل رجيسترش هم .
اين لينك دانلودش:

يا

Roozedidar
11-05-2005, 07:52
آقا خيلي مرسي :lol: اولي رو دانلود كردم...انشاا... جبران كنم....

rootnt
02-06-2005, 09:52
بابا بحث راجع به آنتي اسپاي ور بود ها .
م آخر نفهميديم از spy sweeper استفاده كنم يا ad ware pro?
ولي شنيدم مثل اينكه spy sweeper هم مثل spy ware dotor موقع آپديت كردم سريالش چك ميشه و ...
لطف كنيد و راهنمايي كنيد تا من الكي وقتم هدر نره
مرسي

Mehdi_Best
02-06-2005, 10:10
سلام دوست عزيزم
من شماره سريالي كه تا يك سال ديگه رجيستر مي كنه و براي آپديت هم قبول مي كنه رو دارم كه براي جديدترين نسخه اسپاي سوييپر هم هست. در تاپيك زير هم لينك دانلودش رو گذاشتم و هم شماره سريال رو.
اين هم لينك تاپيك مذكور:

در ضمن به نظر من ad-aware se pro 1.06 بهتر از اسپاي سوييپر هست. از خيلي جهات.