PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قفل شدن homepage

sap
02-10-2006, 13:52
سلام خدمت دوستان عزیز

سیستم من بخاطر بازدید از یک سایت دچار ویروس شد و بعد با آنتی ویروس اکثر خرابکاری های این ویروس رو درست کردم ولی این ویروس فکر کنم تو رجیستری هم دست برده بخاطر همین Homepage اینترنت اکسپلورر رو تغییر داده و قفل کرده که نمی تونم تعویضش کنم. خواستم بدونم کسی از دوستان از ترفندهای رجیستری برای حل این مشکل اطلاعی داره؟ و من باید به کدوم قست رجیستری برم تا بتونم قسمت تغییر Homepage رو به حالت اول بر گردونم ... اگه فکر می کنید آدرس سایت هم میتونه کمکی کنه براتون خواهم گذاشت.

پیشاپیش ممنونم.

Admiral
02-10-2006, 19:03
این برنامه رو دانلود و امتحان کن :

برای عوض کردن HomePge هست و حجم برنامه 189 کیلو بایت هست.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sap
02-10-2006, 22:09
یک دنیا ممنون ...

MB_Danger
02-10-2006, 22:09
سلام خدمت دوستان عزیز

سیستم من بخاطر بازدید از یک سایت دچار ویروس شد و بعد با آنتی ویروس اکثر خرابکاری های این ویروس رو درست کردم ولی این ویروس فکر کنم تو رجیستری هم دست برده بخاطر همین Homepage اینترنت اکسپلورر رو تغییر داده و قفل کرده که نمی تونم تعویضش کنم. خواستم بدونم کسی از دوستان از ترفندهای رجیستری برای حل این مشکل اطلاعی داره؟ و من باید به کدوم قست رجیستری برم تا بتونم قسمت تغییر Homepage رو به حالت اول بر گردونم ... اگه فکر می کنید آدرس سایت هم میتونه کمکی کنه براتون خواهم گذاشت.

پیشاپیش ممنونم.
بیا تووووووووووو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

farsam52
18-03-2015, 15:02
با تشکر فراوان از شما

jimrako
18-03-2015, 15:33
از مرورگر فایر فاکس با افزونه های امنیتی استفاده کنید . اینترنت اکسپلورر اصلا امن نیست !!!