PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ورد 2003 من اعداد رو فارسي نميكنه چكار كنم ؟؟؟؟؟؟؟؟

rahro
02-10-2006, 11:34
سلام
با توجه به اينكه تمام فونتها فارسي رو در ويندوز نصب كردم و تنظيمات آن را انجام داده ام باز اعداد در ورد بصورت انگليسي تايپ ميشود در حاليكه روي دو سه سيستم ديگر كه دارم اين اشكال وجود ندارد مشكل از كجاست
در ضمن ويندوز من ايكس پس 2003 و سرويس پك 2 است
رهرو

Admiral
02-10-2006, 11:52
Tools
Options
Complex Script
Numeral=Hindi

TAMIZI
02-10-2006, 16:57
البته این موضوع باز هم مطرح شده بود و با یک جستجوی کوچک به نتیجه می رسیدید
ادمیرال جان ممنون

Alone_In_Hell
02-10-2006, 17:08
من هم از اين روش استفاده مي كنم
tools>numberal>system

M.K_Soft
03-10-2006, 01:06
Control panel - regional and language option - costomize. به اين مسير برو و قسمت digit subtiution رو بهnasional تغيير بده ببين كارت راه ميفته يانه.

Motefakker
03-10-2006, 06:51
البته این موضوع باز هم مطرح شده بود و با یک جستجوی کوچک به نتیجه می رسیدید
ادمیرال جان ممنون
ببين عزيزم
اين سايت با همه‌ي مزايايي که داره يه مشکل بزرگ داره او هم سيستم جستجو هست. نمي دونم تا حالا از اين قسمت استفاده کردي يا نه ولي به هر حال الکي مشکل مي‌گيره. يا عبارت کوچيکه ، يا بزرگه، يا پشت سر هم هستند و خلاصه........
من با همه‌ي ارادتي که خدمت مديران و همکاران محترم دارم
خواهش مي‌کنم يه فکري به حال اين جست و جو بکنيد و اگر هم نميشه يه قانون به قوانين اضافه کنيد:
هي تکرار نکنيد که اين تاپيک بود گه مي‌گشتي پيدا مي‌کردي!
با تشکر
البته از صاحب تاپيک هم عذر مي‌خواهم که حرف‌هاي نامربوط به تاپيک نوشتم ولي خب ديگه . فکر کردم لازم بود. :

rahro
03-10-2006, 10:15
Tools
Options
Complex Script
Numeral=Hindi
ادميرال جان متشكرم
كمك بزرگي كردي
در انتها از ساير دوستان هم متشكرم كه راهنمايي كردن

Ship Storm
03-10-2006, 14:23
سلام
با توجه به اينكه تمام فونتها فارسي رو در ويندوز نصب كردم و تنظيمات آن را انجام داده ام باز اعداد در ورد بصورت انگليسي تايپ ميشود در حاليكه روي دو سه سيستم ديگر كه دارم اين اشكال وجود ندارد مشكل از كجاست
در ضمن ويندوز من ايكس پس 2003 و سرويس پك 2 است
رهرو
دوست عزيز اين مشكل من هم بود كه به راحتي حل شد ايتدا زبان كامپيوتر خودت رو رو فارسي تنظيم كن سپس كامپيوتر را ريست كن و وقتي اومد بالا يك فونت فارسي مثل مريم نصب كن و برو تو ورد و اونجا اون فنت رو انتخاب كن و يك سري بنويس و دوباره فونتت رو عوض كن و دوباره بيا سر همون فونت مريم اعداد را بنويس ميبيني فارسي مينويسه