PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در به روز در آوردن كارت گرافيكي!!آپديت vga ?!!!??

jak_1300
02-10-2006, 09:56
سلام
اميدوارم نماز روزتون قبول باشه
ميخواستم كارت گرافيكم رو آپگريد كنم ولي هرچي ميگردم تو اينترنت پيدا نميكنم ميشه كمكم كنيد من گرافيكم رو آپگريد كنم شايد اصلا براي كارت من آپگريدي نباشه ميشه از تون خواهش كنم اگه كسي ميدونه براي كارت گرافيكي من آپگريدي هست به من بگه يا آدرسه دقيقه شو بهم بده ممنون ميشم ازتون
مشخصات گرافيك من هستش:
asus gforce 6200 64mg pci xperes turbuo chache suporting 256 mg
يعني من وقتي اين كارت رو خريدم يارو گفت كه تا 256 تا ساپورت ميكنه گفتم مگه ميشه گفت از رو رم شر ميكنه(قرض ميكنه) وبازي رو اجرا ميكنه اينم بگم كه من تا حالا بازي هايي مثل نيد فور اسپيد 2 اندر گراند وكينگ كنگ و شافرينگ و تام رايدر و فيفا 06 و شاهزاده ايراني (pop3) و igi2 و هايف لايف 2 ودويل ماري كري3 وكانتر استريك زيرو را هم تا حالا اجرا كردم و قطعات كامپيوترم هستش:
مادر بورد: asus pro active faive 5
رم:512mg
سي پي يو : 2600 سلرون
ممنونتون ميشم اگه كمكم كنيد

Nvidia
02-10-2006, 09:59
کارت گرافیک خوبی نداری،
اینم از درایورش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jak_1300
02-10-2006, 10:21
کارت گرافیک خوبی نداری،
اینم از درایورش :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خوب چي كار كنم تو جاي من بودي چي كار ميكردي
اگه بخوام عوضش كنم چيكار كنم چقدر پول بدم تا يه كارت خوب بگيرم
اينو كسي ازم ميخره به نظرت؟؟؟

arash rashno
10-10-2006, 07:48
خوب چي كار كنم تو جاي من بودي چي كار ميكردي
اگه بخوام عوضش كنم چيكار كنم چقدر پول بدم تا يه كارت خوب بگيرم
اينو كسي ازم ميخره به نظرت؟؟؟
بستگی به بودجه داره هر چی بیشتر پول بدهی همون قدر آش می خوری فکر نمی کنم اگه بخوای این کارتو رد کنی بیشتر از 20 تومن ازت بخرن اگه داری با 85 تومن یه 6600 pci-e بخر خیلی جالبه 6600 agp با pci-e تا 20 تومن اختلاف قیمت دارن
ولی به نظر من نفروشش کارتو که جواب میده و خودتون گفتید بیشتر بازیها رو هم واستون جواب داده

TOOMY-2008
10-10-2006, 22:50
ميشه يكي درايور كارت گرافيك منو هم بده

مال من MSI MS-StarForce GeForce FX-5200 NVIDIA GeForce FX-5200
دوستان مال من 128 هست درضمن اگر کسی لطف کرد درایورشو گذاشت بگین من میخوام ارتقا بدم چی خوبه وچند قیمتی هست ؟