PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید کارت گرافیت برای pci express ورژن یک

milad haerian
30-07-2019, 23:16
سلام مادربرد من GA-G41MT-S2 است
شکاف توسعش pci exress *16 همونطور که میبینید ورژن یکه میخوام بدونم میشه کارت گرافیک های ورژن دو و سه گذاشت روش؟

shaahani
30-07-2019, 23:30
اگه بایوس آپدیت مادربورد رو بریزی بکار خواهد افتاد (ّشرطی که در آپدیت چنین قابلیتی فعال شده باشه)
اما باید یک نکته مهم رو توجه داشته باشی که بعد از آپدیت و بکار افتادن هم هرگز با سرعت استاندارد کارت گرافیکی شما نمیتونه کار کنه و با سرعت کمتر مشغول به فعالیت خواهد شد.

abc.abc
31-07-2019, 09:46
سلام مادربرد من GA-G41MT-S2 است
شکاف توسعش pci exress *16 همونطور که میبینید ورژن یکه میخوام بدونم میشه کارت گرافیک های ورژن دو و سه گذاشت روش؟
سلام ، مشکلی نداره شما میتونید هرکارت گرافیکی رو روی این مادربورد متصل کنید، اما در مورد سرعت ، چون این سیستم قدیمی هست و حداکثر شما از سی پی یو های quad core استفاده میکنید پس گرافیک بالاتر از gtx960 به نظرم هزینه کردن اضافی هست و پردازنده براش محدودیت ایجاد میکنه ، محدودیتی که pci-e براش بتونه ایجاد کنه زیر 5 درصده و اصلا شما متوجهش نخواهید شد و میتونیم در نظرش نگیریم اما بحث پردازنده متفاوته
فقط اینکه هرکارت گرافیکی خواستید بخرید قبلش به توان پاورتون هم دقت کنید (اگه خیلی کارکرده توانش مثل روز اولش نیست و ده درصد کمتر در نظرش بگیرید)

milad haerian
01-08-2019, 17:55
تشکر بابت راهنماییتون منم قصد ندارم پرافیکی بالاتر از 970 بگیرم بازم ممنون

- - - Updated - - -

تشکر میکنم بابت پاسخگویی