PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به حاشيه راندن هکرهاي قدرتمند ايراني توسط دولت آمريکا

blackcode.writer
01-10-2006, 12:23
به حاشيه راندن هکرهاي قدرتمند ايراني توسط دولت آمريکا

گروه آشيانه گروهي که توانست با نفوذ به 500 سايت دانمارکي و 100 سايت اسرائيلي و همچنين هک کردن 5 دامنه سايت آژانس فضايي آمريکا (ناسا) و فعاليت‌هاي ارزشمندي از اين قبيل ايران و ايرانيان را در فضاي سايبر مطرح کند، اخيرا با نفوذي که صهيونيست‌ها در مرکز ثبت و نگهداري دامنه‌هاي اينترنتي در آمريکا دارند، توانستند با تحت فشار قرار دادن شرکت godaddy، دو دامنه گروه امنيتي آشيانه را آزاد کرده و دو دامنه فوق را از اختيار اين گروه خارج نمايند.
به گزارش خبرنگار «بازتاب»، هم اکنون مديريت دامنه‌هاي سرقت شده تحت اختيار يک گروه اسرائيلي است.

لازم به ذکر است که شرکت godaddy.com آدرس‌هاي IP که از سمت ايران به سايت اين شرکت وصل مي‌شوند را تحريم کرده و ايرانيان در حال حاضر نمي‌توانند سايت اين شرکت را باز کنند.
با توجه به اينکه فضاي سايبر تحت اختيار کمپاني‌هاي قدرتمند آمريکايي مي باشد، در برخي موارد اين کمپاني‌ها به طور ناجوانمردانه عمل نموده و دامنه‌ها را آزاد و از اختيار صاحبان آن خارج مي‌نمايند. لذا با توجه به مشکلات به وجود آمده سايت رسمي گروه امنيتي آشيانه از اين پس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مي باشد.

يکي از پروژه‌هاي مهم ديگري که تيم آشيانه در زمينه هکينگ انجام داد، هک کردن يکي از سايت‌هاي اصلي پخش تصاوير کاريکاتورهاي اهانت‌آميز که در کشور دانمارک فعاليت مي‌کردند، به همراه حدود 500 سايت دانمارکي و اروپايي ديگر به نشانه اعتراض جامعه مسلمانان در برخورد با توهين به مقدسات اسلام و جلوگيري از تکرار چنين اعمالي بوى
اينم لينك خبر ىر Baztab

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Mohammad Modarresi
01-10-2006, 13:41
يعني چي من نفهميدم يعني اونا اومدن آشيانه رو هك كردن

B O L O T
01-10-2006, 13:57
من فكر كردم كلي ميگد

divoonejoon
01-10-2006, 14:07
blackcode جان شما قبلا عضو آشيانه نبوديد؟؟؟ مملكت باحاليه . هر اتفاقي مي افته تقصير صهيونيستا و امريكا و استكباره .

royaye_talkh55
01-10-2006, 14:56
يعني چي من نفهميدم يعني اونا اومدن آشيانه رو هك كردن
هك كه نميشه گفت
فكر مي كنم با توجه به خبر بالا:
اين آمريكايي ها و اسراييليها اون شركتي رو كه اومده به گروه آشيانه دامين داده تحريم كردندو اون هم مجبور شده دامنه هاي آشيانه رو برداره از روي سايتش و بده به اونا
البته اين استنباط منه

Mohammad Modarresi
01-10-2006, 17:00
منم همين چيزي رو كه ميگيد تاييد مي كنم فكركنم همين باشه

Wisdom
01-10-2006, 18:30
بازتاب منبع خبري تقريباً‌ مطمئني هستش

Shahriar-b
01-10-2006, 18:36
اخيرا با نفوذي که صهيونيست‌ها در مرکز ثبت و نگهداري دامنه‌هاي اينترنتي در آمريکا دارند، توانستند با تحت فشار قرار دادن شرکت godaddy، دو دامنه گروه امنيتي آشيانه را آزاد کرده و دو دامنه فوق را از اختيار اين گروه خارج نمايند.
به اينكار ميگن هك كردن ؟؟!!!

K053_LSH_KV90
01-10-2006, 18:41
lمرگ بر آشيانه كه باز هم دست به انجام كار كثيفي زده و آبروي ايراني ها رو برده !
دوستنا سزاي كساني كه ادا مي كنند در حالي كه چيزي بارشون نيست همينه !
امن ترين سرور جهان !!! لوله ! وقتي آشيانه با اون همه ادا هاش توسط يك بچه هك ميشه !

K053_LSH_KV90
01-10-2006, 18:44
از ترس اعلام كردي كه كه ديگه فقط در زمينه مشاوره امنيت فعاليت مي كنه !

blackcode.writer
01-10-2006, 20:10
من نمي دونم شما ها جرا اسرار دارين كه آشيانه هك شده در حالي كه اين طور نيست جون لينكZone- h هم نداره :

biggrin:

Font farsi moshkel dare bara hamon "ch" ha hamshon "j" oftade

K053_LSH_KV90
01-10-2006, 20:30
قبل از هر چیز بگم که این مطلب رو فقط برای این زدم که دیگه از baztab انتظار نداشتم و فکرمیکنم دیگه سو استفاده از اسلام بسه حالمو به هم زدین. و گرنه سالهاست که آشیانه رو فراموش کردم پس لطفا اشتباه نگیرید

با سلام به شما دوستان گرامی با توجه به خبر که منتشر شد توسط سایت بازتاب
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
جا دارد به نکاتی اشاره شود
انتشار این خبر نشان دهنده 2 مطلب میتواند باشد

1- دفاع کور کورانه از اشخاصی به ظاهر متبحر و در باطن سود جو که با طرح عناوینی به نام آموزش هک اقدام به راه اندازی کلاسهای هک کرده اند . همه افراد اهل فن میدانند اصل هک در دنیای سایبر منفور قلمداد میشود چه برسد ک با استفاده از مشکلات و اسکریپتهای منتشر شده در اینترنت باشد .این گروه با توجه به انجام این گونه اعمال در باطن تبلیغاتی و ناشایست و در ظاهر خدا پسندانه دست به تبلیغات اینترنتی و اغفال گروهی بیخبر میزنند . تا تحت این پوشش بتوانند گروههای بیشتری را جذب کلاسهای بی محتوی خود کنند .
من نمیدانم فردی که هنوز نمیداند tcp/ip چیست بعد از دادن پولی هنگفت و نشستن سر این کلاسها و اجرای کدهای مخرب چگونه میتواند هکر شود.

2- نداشتن اطلاعات فنی منتشر کننده خبر

همه افراد اهل فن در جریان هستند که دامنه های .net و .com تنهای با داشتن email ادمین آنها قابل ترانسفر شدن و یا به اصطلاح هک شدن هستند ولی تنها گروهی از دامنه های از جمله .org نیاز به Security key دارد. دوست گرامی که Godaddy را مقصر این امر معرفی کرده و مسئولیت هک شدن Ashiyane را از گردن ادمین های متبحر آن کوتاه کرده چرا به این نکته توجه نکرده اند که دامنه ashiyane.org همچنان در اختیار این گروه میباشد؟؟ آیا Goddady اشتباه کرده؟؟؟ آیا شما نمیدانید که دامنه های بلاک شده آزاد نمیشوند؟؟

جواب خیلی ساده است. اشتباهاتمان را در قالب سوء استفاده از اسلام و دشمنان اسلام و مسلمین لاپوشی نکنیم.

-----------------------
آقا حتما اين رو بخون
كسي با آشيانه مشكل نداره ! من شخص مشكل دارم كسايي كه دو رو هستند !

divoonejoon
01-10-2006, 21:46
ممنون از توضيحاتتون دوست عزيز منم موافقم چرا org هنوز مونده ولي اون 2 تا ...؟

MaFia
01-10-2006, 21:52
این سایت بازتاب رو شما می خونید به عنوان یه سایت تفریحی و جک همیشه بخونید
زیاد جدی نگیرید مطالب رو
توهم زده هستند همیشه

K053_LSH_KV90
02-10-2006, 11:30
توهم نزده ! اون جوري كه بوش مياد يه حق نشر گرفته !
تازه دوستاني كه مي گن كه لينك ديفيس ثبت نشده بايد بدونن كه سروري كه آشيانه رويه اون هاست شده بود هك شده و كلي سايت ديگه همرا با آشيانه رفت هوا !
---------------------------------
اين لينك ها رو نگاه كنيد !
-----------------------------
تيمي كه ادعاي كلاه سياهي داره فقط بلده ديفيس كنه ! واقعا جاي شرم داره كه اين گروه وجود خارجي داشته باشه !
كلاه سياه ! آبروي هرچي كلاه سياه ها رو برديد ! اصلا كسي اينها رو جز كلاه سياه ها به حساب نمي آورد چون فقط بلد بودن از باگهايي كه تيم هاي ديگه كشف مي كردند سو استفاده بكنند !
تازه توسط چه تيمي هم هك شدند Mafia (تيم بچه ننه ها !)

royaye_talkh55
05-10-2006, 23:01
مرگ بر آشيانه كه باز هم دست به انجام كار كثيفي زده و آبروي ايراني ها رو برده !
دوستنا سزاي كساني كه ادا مي كنند در حالي كه چيزي بارشون نيست همينه !
امن ترين سرور جهان !!! لوله ! وقتي آشيانه با اون همه ادا هاش توسط يك بچه هك ميشه !
دوست عزیز
طبق خبر بالا از سایت بازتاب به این نمیگن هک وقتی شما با قدرت فیزیکی یه شرکت رو که به یه سایت دامین یا همون آدرس داده تحت فشار قرار بدی که این آدرسها رو از روی اون سایت برداره آیا این هک هست؟
به نظر من به این میگن زورگیری

K053_LSH_KV90
06-10-2006, 08:15
اي بابا كجاي كاري - شما هم كه از دنياي اين طرف خبر نداريد پس الكي حرف نزديد
به اين ميگن هك چيه - پسر خوب

ELESSAR
07-10-2006, 21:03
سلام، به دوستانی که هنوز فکر می کنند مه آشیانه هک نشده و اسراییلیها اونو دزدیدند :blink: توصیه می کنم اینجا رو ببینند :

زماني كه خبر چگونگي هك شدن آشيانه را در بازتاب مشاهده كرديم ، وآن دليل مسخره (دزديدن دومين ها توسط اسرائيلي ها !) ، فكر كرديم كاري كنيم كه مدير اين تيم ديگر نتواند اين خبر را تكذيب كند ، به همين دليل :
كل سايت Ashiyane.com را باحجمي حدود 1.3 گيگابايت را به صورت 13 فايل 100 مگابايتي ( كه بعد از دانلود كنار هم قرار داده و Extract كنيد) را برايتان قرار داده ايم .

توجه : به زودي كل سايت Ashiyane.net را هبا حجمي حدود 2 گيگابايت برايتان قرار خواهيم داد .

اميد واريم كه ديگر اينگونه حركاتي از اين تيم نبينيم ! (اگه ديگه تيمي وجود داشته باشه !)

محل دريافت :

برای دیدن اصل موضوع می تونید به خود دامین آشیانه مراجعه کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید