PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پس چرا Modem Spy شماره تلفن افراد هنگام چت رو نشون نمیده؟

Kiarash3000
01-10-2006, 09:15
سلام من مودم اسپای 3.4 رو دارم و تموم تنظیماتش رو طبق نوشته های مودم اسپای تاپیک مربوطه انجام دادم ولی از نشون دادن شماره افراد در چت خبری نیست
اصلا این حرف صحت داره؟
کمکم کنید

K053_LSH_KV90
01-10-2006, 09:36
هيچ وقت كار نمي كرد !!!

online-amir
01-10-2006, 09:48
سلام من مودم اسپای 3.4 رو دارم و تموم تنظیماتش رو طبق نوشته های مودم اسپای تاپیک مربوطه انجام دادم ولی از نشون دادن شماره افراد در چت خبری نیست
اصلا این حرف صحت داره؟
کمکم کنید

آخر مقاله رو دقت كردي! :

نكته مهم:گفته بودم كه شماره توي چت به دست آوردن شايعه بوده ولي نه راسته.
شما از طريق پلاگ اين networting كه در سايت نرم افزار يعني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وجود داره اين كار رو انجام بديد فقط كافيه ip طرف رو در حين چت وارد كنيد در اين پلاگ اين و به اين ترتيب شماره به دست مياد كه البته طول ميكشه.

چند نکته: اگر برنامه نميتونه شماره ها رو ضبط کنه به چند نکته شک کنيد اولا پشتيبانی مودم
شما از کالر آی دی و در ثانی وجود اين سيستم در خط تلفن خودتون و در نهايت وجود اين امکان
در خطوط تلفن طرف مقابل
اگر صداهای ضبط شده نامفهوم و بصورت خش خشه بهتره مودم و يا حداقل درايور اونو ارتقا
بديد
اگر فايلی که شما برای منشی تلفنی ضيط کرديد توسط برنامه پخش نميشه چک کنيد که
فايلتون حتما تحت فرمت PCM 8-bit 8000 Hz و حتما بصورت مونو ضبط شده باشه ( اکثر برنامه
ها تو تنظيماتشون اين گزينه رو دارند اگر هم اشتباهی انجام داديد ميتونيد توسط برنامه Sound
Recorder
خود ويندوز فايلتون رو به اين فرمت تبديل کنيد.

;)

Ship Storm
01-10-2006, 11:30
اگه مودمت زولتريكس باشه كار نميكنه

Wisdom
01-10-2006, 11:37
تاپيك هاي مشابه
+++
تكراري

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Kiarash3000
02-10-2006, 04:17
بازم کار نکرد نه شماره در چت رو نشون میده نه ای دی کالر رو

K053_LSH_KV90
02-10-2006, 11:18
كيارش جان من كه نديدم كه كار كنه ! فقط يادمه قديما ميگفتند كه كار مي كنه !جالب اينجاست كه همه ميگفتند كار ميكنه اما وقتي ازشون سوال مي كردي براي شما كار كرد مي گفتند نه !