PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پاورقی در ورد کممممممک

mojt90
25-07-2019, 09:40
سلام

دوستان میخوام برای هر صفحه پاورقی مجزا بنویسم . منتها برای صفحه اول پاورقی قرار میدهم برای تمامی صفحات بعدی نیز قرار میگیرد که من میخواهم پاورقی هر صفحه برای ان صفحه باشد و نه همه صفحات چه کار کنم ؟

:n03::n03::n03:

Xx Hossein xX
25-07-2019, 09:55
سلام

دوستان میخوام برای هر صفحه پاورقی مجزا بنویسم . منتها برای صفحه اول پاورقی قرار میدهم برای تمامی صفحات بعدی نیز قرار میگیرد که من میخواهم پاورقی هر صفحه برای ان صفحه باشد و نه همه صفحات چه کار کنم ؟

:n03::n03::n03:

اگه منظورتون footnote هست که برای هر صفحه به طور عادی به صورت جداگانه قرار میگیره. یک کلمه رو انتخاب کنید و Ctrl+Shift+F رو بزنید جولوی کله یک عدد ریز میاد و پایین صفحه میتونید توضیحات بنویسید براش. این میشه پاورقی
ولی من فکر کنم منظور شما Footer باشه. که برای هر صفحه تکرار میشه. برای این که این مشکل حل بشه اول صفحه مورد نظر ک هنوز چیزی داخل ننوشتید رو انتخاب کنید و از تب page layout گزینه Breaks گزینه Next page رو بزنید
وارد صفحه جدید میشید و این صفحه یک سکشن متفاوت با صفحه قبلی هست که این یعنی صفحه قبلی میتونی تنظیمات متفاوتی از سایر صفحات داشته باشه. فقط یک نکته اینکه باید لینک صفحه جدید رو با صفحه قبل بردارید.
توی صفحه جدید بالای صفحه دوبار کلیک کنید تا Header باز بشه. بعد از تب Design گزینه Link to Previous رو بزنید. حالا فوتر صفحه قبل رو پاک کنید و دوباره بسازید اینطوری نباید داخل صفحه های جدید نمایش داده بشه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mojt90
25-07-2019, 10:08
حل شدددددددد :n40: