PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد چگونگي گذاشتن فرم نظر سنجي در سايت

armin_goooodboy
09-05-2005, 18:03
سلام دوستان
من ميخوام تو سايتم يه فرم نظر سنجي بذارم كه كاربر بتونه به راحتي نظرشو بنويسه و با زدن يك دكمه به ايميل من فرستاده بشه
ممنون

Mehdi_Best
09-05-2005, 21:11
آرمين جان سلام.
ايجاد نظرسنجي خيلي راحته.
ابتدا شما روي موضوع جديد كليك مي كنيد.
سپس پايين صفحه اي كه باز مي شه در قسمت سؤال نظرسنجي، موضوع مورد نظرسنجي رو مي نويسي
به تعداد گزينه هاي مورد نظرت هم روي اضافه كردن گزينه هاي ديگر كليك مي كني و سپس در هر كدوم آنها يك گزينه رو مي نويسي.
در فيلد اجراي نظرسنجي براي .... روز هم تعداد روزهايي كه مي خواي اين نظرسنجي برقرار باشه رو وارد مي كني. اگه بخواي نظرسنجي دائمي باشه در اين قسمت يا چيزي وارد نكن يا بنويس صفر.
اگه براي گزينه ((زماني كه به اين نامه پاسخ داده شد به من خبر بده)) هم تيك بزاري هر جوابي كه نوشته شه به ايميلت پيغام مي آد.
اگه باز هم مشكلي بود در خدمتم.

Sina
09-05-2005, 21:33
armin_goooodboy, جان شما بايد دنبال اسكريپت هايي به اسم contact form باشيد كه معمولا به زبان php , ... موجوده :)

armin_goooodboy
09-05-2005, 22:05
آرمين جان سلام.
ايجاد نظرسنجي خيلي راحته.
ابتدا شما روي موضوع جديد كليك مي كنيد.
سپس پايين صفحه اي كه باز مي شه در قسمت سؤال نظرسنجي، موضوع مورد نظرسنجي رو مي نويسي
به تعداد گزينه هاي مورد نظرت هم روي اضافه كردن گزينه هاي ديگر كليك مي كني و سپس در هر كدوم آنها يك گزينه رو مي نويسي.
در فيلد اجراي نظرسنجي براي .... روز هم تعداد روزهايي كه مي خواي اين نظرسنجي برقرار باشه رو وارد مي كني. اگه بخواي نظرسنجي دائمي باشه در اين قسمت يا چيزي وارد نكن يا بنويس صفر.
اگه براي گزينه ((زماني كه به اين نامه پاسخ داده شد به من خبر بده)) هم تيك بزاري هر جوابي كه نوشته شه به ايميلت پيغام مي آد.
اگه باز هم مشكلي بود در خدمتم.
داش مهدی دمت گرم
اما من منظورم این بود که یه فرم نظرسنجی تویه سایت شخصیم بذارم
بازم ایول
درضمن از آقا سینا هم تشکر که راهنمایی کردن

Mehdi_Best
09-05-2005, 22:55
آرمين جان سلام. واقعا شرمنده. من نمي دونم چرا ((تو سايتم)) رو نديده بودم!!! ببخشيد.

armin_goooodboy
09-05-2005, 22:58
خواهش میکنم مهدی جون
شما بیشتر از اینا به گردن ما حق داری عزیز
پیش میاد دیگه :)