PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7

baby_1
19-07-2019, 15:40
سلام،
من قبلا گوشی XIaomi مدل s2 داشتم که با کوچکترن ضربه ال سی دیش نابود شد کمی سرچ کردم دیدم چون صفحه نمایش گلوریاگلس نداشته حساس بوده. حالا می خوام یه گوشی جدید بگیرم به نظر شما با مشخصات این دو گوشی( حالا مشخصات سخت افزای جفتش برام قابل قبوله) کدوم مقاومت تره و کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7
شیائومی دو ورش گلوریاگلس داره اما اون یکی هم که سامسونگ مشخصه، اما چون بدنه جفتشون پلاستیک و با وضعیت دلار واقعا 3 میلیون هزینه کردن ساده نیست، کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
اگرم یکیش رو داشتین که می تونین نظر بدین چه بهتر.
می خوام چیزی بخرم که حداقل نگران ضربه خوردنش نباشم و واقعا برام کار کنه، تو این وضعیت واقعا 100 هزار تومان هم زیاده.

ahmad9300
19-07-2019, 15:57
سلام، اولا این دو گوشی خیلی قابل مقایسه نیستن چون a40 یه گوشی جمع و جور و کامپکت هست ولی ردمی سایز بزرگی داره که طبیعتا احتمال افتادنش بیشتره اما از لحاظ استحکام و حداقل با توجه به مشخصات ظاهری استحکام ردمی قطعا بیشتره و فک کنم شیائومی روی استحکام ردمی نوت ۷ مانور تبلیغاتی جالبی داشت ولی توصیه میکنم هر موبایلی خریدید حتما از گلس تمام صفحه و یه گارد یا کیف و کاور مناسب استفاده کنید. چون به هر حال احتمال شکسته شدن صفحه نمایش در اثر ضربه و سقوط بالاس

Sent from my SM-A520F using Tapatalk

ahmad9300
19-07-2019, 15:58
سلام،
من قبلا گوشی XIaomi مدل s2 داشتم که با کوچکترن ضربه ال سی دیش نابود شد کمی سرچ کردم دیدم چون صفحه نمایش گلوریاگلس نداشته حساس بوده. حالا می خوام یه گوشی جدید بگیرم به نظر شما با مشخصات این دو گوشی( حالا مشخصات سخت افزای جفتش برام قابل قبوله) کدوم مقاومت تره و کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
گوشی سامسونگ A40 یا Xiaomi Redmi Note 7
شیائومی دو ورش گلوریاگلس داره اما اون یکی هم که سامسونگ مشخصه، اما چون بدنه جفتشون پلاستیک و با وضعیت دلار واقعا 3 میلیون هزینه کردن ساده نیست، کدوم رو پیشنهاد می کنین؟
اگرم یکیش رو داشتین که می تونین نظر بدین چه بهتر.
می خوام چیزی بخرم که حداقل نگران ضربه خوردنش نباشم و واقعا برام کار کنه، تو این وضعیت واقعا 100 هزار تومان هم زیاده.سلام، اولا این دو گوشی خیلی قابل مقایسه نیستن چون a40 یه گوشی جمع و جور و کامپکت هست ولی ردمی سایز بزرگی داره که طبیعتا احتمال افتادنش بیشتره اما از لحاظ استحکام و حداقل با توجه به مشخصات ظاهری استحکام ردمی قطعا بیشتره و فک کنم شیائومی روی استحکام ردمی نوت ۷ مانور تبلیغاتی جالبی داشت ولی توصیه میکنم هر موبایلی خریدید حتما از گلس تمام صفحه و یه گارد یا کیف و کاور مناسب استفاده کنید. چون به هر حال احتمال شکسته شدن صفحه نمایش در اثر ضربه و سقوط بالاس

baby_1
19-07-2019, 16:06
سلام
از لطفنتون ممنونم، نظر شما در مورد گوشی نوکیا 6.1plus چی هست؟ از بس از نگران شکستن گوشی هستم که نگین. منم توی دلم شیائومی هست ولی چون تجربه قبلی رو داشتم نگرانم.
گوشی شیائومی برآمدگی دوربینش هم هست که نسبت به خط و خش بالاتر می ره. حالا نمی دونم، کاشکی s9 ارزون بود چون 68IP

ahmad9300
19-07-2019, 16:34
سلام
از لطفنتون ممنونم، نظر شما در مورد گوشی نوکیا 6.1plus چی هست؟ از بس از نگران شکستن گوشی هستم که نگین. منم توی دلم شیائومی هست ولی چون تجربه قبلی رو داشتم نگرانم.
گوشی شیائومی برآمدگی دوربینش هم هست که نسبت به خط و خش بالاتر می ره. حالا نمی دونم، کاشکی s9 ارزون بود چون 68IPسلامت باشید،
از جنبه های مختلف میشه بررسی کرد ولی صرفا از جهت استحکام، ردمی چون از گوریلا گلس ۵ استفاده میکنه گزینه ی محکم تری هست به خصوص برای صفحه نسبت به a40 و nokia 6.1 plus. البته نوکیا فریم آلومینیوم داره که نسبت به فریم پلاستیکی ردمی و سامسونگ محکمتر هست ضمن اینکه اگه کیفیت ساخت نوکیا مثل سابق باشه، قاعدتا باید گوشی محکمی باشه. ولی شخصا سایر مشخصات رو اولویت قرار میدم مثل کیفیت صفحه و پردازنده و باتری و البته نسخه اندروید و اینکه پوشش صفحه نمایش نسل چندم گوریلا گلس باشه. که توی پردازنده ردمی اوضاع بهتری داره. ردمی از ابتدا با اندروید ۹ ارائه شده و نوکیا با اندروید ۸.۱ که اندروید ۹ رو دریافت کرده ظاهرا. در مورد کیفیت صفحه قطعا سامسونگ گزینه ی بهتری هست ولی بین ردمی و نوکیا نمیدونم حقیقتش. از حیث‌ صفحه پوشش صفحه نمایش هم همونطور که گفتم ردمی نسل پنجم گوریلا گلس داره ولی نوکیا و سامسونگ نسل سوم. باتری ردمی از سامسونگ بهتره و در مورد نوکیا اطلاعات خاصی ندارم. یه سری چیزها هم سلیقه ای هست مثلا شخصا با رابط کاربری نوکیا خیلی حال نمیکنم، تجربه رابط کاربری سامسونگ رو دارم و راضی م و خیلی دوست دارم رابط شیائومی (miui) رو هم تجربه کنم که البته ممکنه باگ هم داشته باشه که باید از کسی که تجربه شیائومی داشته بپرسید. ضمنا چقدر میخواین هزینه کنین؟؟

baby_1
19-07-2019, 16:38
سلام،
از همراهی شما ممنونم، می تونم تا نهایتا 3700 هزینه کنم.
با وجود اینکه هم نوکیا هم REDMI جفتشون صفحه پشت و جلوشون گلوریاگلاس هست، بنابراین با پیشنهاد شما Redmi رو معرفی می کنین به عنوان بهترین کاندید؟

ahmad9300
19-07-2019, 16:41
سلامت باشید،
از جنبه های مختلف میشه بررسی کرد ولی صرفا از جهت استحکام، ردمی چون از گوریلا گلس ۵ استفاده میکنه گزینه ی محکم تری هست به خصوص برای صفحه نسبت به a40 و nokia 6.1 plus. البته نوکیا فریم آلومینیوم داره که نسبت به فریم پلاستیکی ردمی و سامسونگ محکمتر هست ضمن اینکه اگه کیفیت ساخت نوکیا مثل سابق باشه، قاعدتا باید گوشی محکمی باشه. ولی شخصا سایر مشخصات رو اولویت قرار میدم مثل کیفیت صفحه و پردازنده و باتری و البته نسخه اندروید و اینکه پوشش صفحه نمایش نسل چندم گوریلا گلس باشه. که توی پردازنده ردمی اوضاع بهتری داره. ردمی از ابتدا با اندروید ۹ ارائه شده و نوکیا با اندروید ۸.۱ که اندروید ۹ رو دریافت کرده ظاهرا. در مورد کیفیت صفحه قطعا سامسونگ گزینه ی بهتری هست ولی بین ردمی و نوکیا نمیدونم حقیقتش. از حیث‌ صفحه پوشش صفحه نمایش هم همونطور که گفتم ردمی نسل پنجم گوریلا گلس داره ولی نوکیا و سامسونگ نسل سوم. باتری ردمی از سامسونگ بهتره و در مورد نوکیا اطلاعات خاصی ندارم. یه سری چیزها هم سلیقه ای هست مثلا شخصا با رابط کاربری نوکیا خیلی حال نمیکنم، تجربه رابط کاربری سامسونگ رو دارم و راضی م و خیلی دوست دارم رابط شیائومی (miui) رو هم تجربه کنم که البته ممکنه باگ هم داشته باشه که باید از کسی که تجربه شیائومی داشته بپرسید. ضمنا چقدر میخواین هزینه کنین؟؟

Sent from my SM-A520F using Tapatalkضمنا نظر شخصی م اینه که بیشتر توجهتون به کیفیت صفحه و استحکامش باشه چون پشت و فریم گوشی و حتی برآمدگی دوربین رو میشه با قاب محکم محافظت کرد ضمن اینکه حتی گلس مخصوص لنز دوربین هم شاید بتونید پیدا کنید. واسه همین حتی معتقدم زیبایی پشت و فریم گوشی خیلی اهمیتی نداره چون قرار بره زیر قاب. اینی که میگم حاصل تجربه شخصی م روی galaxy a3 هست که ابتدا از گلس و کاور استفاده نمیکردم و به خاطر همین ۲ بار صفحه م شکست و هر ۲ بار ال سی دی عوض‌ کردم که مجموع ۲ بار فک کنم حدود ۷۰۰ یا ۸۰۰ هزار ت هزینه کردم (به قیمت اوت موقع خیلیه) از اون موقع دیگه گوشی بدون گلس و قاب میترسم دستم بگیرم

ahmad9300
19-07-2019, 16:46
سلام،
با وجود اینکه هم نوکیا هم REDMI جفتشون صفحه پشت و جلوشون گلوریاگلاس هست، بنابراین با پیشنهاد شما Redmi رو معرفی می کنین به عنوان بهترین کاندید؟سپاسگذارم،
اگه میتونید پاسپورتی که طی ۳‌ماه گذشته سفر خارج از کشور داشته پیدا کنید گزینه های خیلی بهتری هم وجود داره. امکان تهیه چنین پاسپورتی دارید؟ (از لحاظ اقتصادی خیلی به نفعتون هست)

baby_1
19-07-2019, 16:52
سلام،
من از شما متشکرم،
یکی دو تا از آشنایان فایمیل باشن که داشته باشن.
منم حقیقتش نگران همین هزینه کردن هستم، مثلا گوشی قبلی من حتی 3 ماه نشد که داشتمش و حالا می بایست یکی دیگه اونم با چندین ماه پس انداز بخرم.

ahmad9300
19-07-2019, 17:11
سلام،
من از شما متشکرم،
یکی دو تا از آشنایان فایمیل باشن که داشته باشن.
منم حقیقتش نگران همین هزینه کردن هستم، مثلا گوشی قبلی من حتی 3 ماه نشد که داشتمش و حالا می بایست یکی دیگه اونم با چندین ماه پس انداز بخرم.گوشی قبلی تون چی بود؟ دزدیدن یا از بین رفت؟
من خودم برای خانومم میخوام گوشی بخرم و باید براش یه گوشی جمع و جور بخرم و به احتمال زیاد بین galaxy a40 و xiaomi mi 9 se یکی رو بخرم. (البته mi 9 se حدودا ۱ت گرونتر هست و با کف قیمت حدود سه و نیم میلیون بدون رجیستر میشه پیدا کرد ولی مشخصات خیلی بالاتری داره) این توضیحات رو از این جهت میدم که بگم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم و دارم چیزی که برای خودم میپسندم رو خدمتتون ارائه میکنم امیدوارم که شرمنده شما نشم.
چند روز پیش یکی از بستگان galaxy a70 خرید اونم از نمایندگی سامسونگ و جالب اینکه گارانتی هم نداشت حدود پنج و نیم شد در حالی همون رو اگه به من میگفت و با پاستورت سفر رفته خرید میکرد میتونست بیش از ۱ میلیون ت صرفه جوی کنه. خلاصه ی کلام اینکه از نرم افزار ترب و ایمالز میتونید بهترین قیمت ها رو پیدا کنید و اینترنتی بخرید البته نکات لازم هنگام خرید اینترنتی رو هم لحاظ کنید مثل داشتن نماد اعتماد و شرایط فروشگاه و مدل دقیق محصول و ....

baby_1
19-07-2019, 17:36
گوشی mi 9 se رو چک کردم چند تا مشکل داشت که مهمترینش نداشتن جک صدا بود. اما به معادل نوکیا مقاوم بود. بازم خیلی از محبت و لطف شما ممنونم.

ahmad9300
19-07-2019, 18:04
گوشی mi 9 se رو چک کردم چند تا مشکل داشت که مهمترینش نداشتن جک صدا بود. اما به معادل نوکیا مقاوم بود. بازم خیلی از محبت و لطف شما ممنونم.خواهش میکنم،
من در مورد شیائومی بیشتر از باگهای نرم افزاری احتمالی ش میترسم و الا رو کاغذ عالیه...

baby_1
20-07-2019, 23:32
سلام مجدد،
بین گوشی a30 و a40 سامسونگ مردد شدم. کدوم یکی رو بخرم؟
تنها مشکل a40 باتری کمترشه ولی بقیه مشخصات سخت افزاری و استحکامش بیشتر از a30 هست. کسی از دوستان تجربه کدوم یک رو دارن؟

ahmad9300
21-07-2019, 00:44
سلام مجدد،
بین گوشی a30 و a40 سامسونگ مردد شدم. کدوم یکی رو بخرم؟
تنها مشکل a40 باتری کمترشه ولی بقیه مشخصات سخت افزاری و استحکامش بیشتر از a30 هست. کسی از دوستان تجربه کدوم یک رو دارن؟سلام
مشخصات این دو گوشی رو اگه تو gsmarena مقایسه کنید تقریبا تفاوت چشمگیری ندارن فقط دوربین a40 روی کاغذ شاید مشخصات بهتری داشته باشه مثلا رزولوشن سلفی ش بیشتره ولی الزاما نمیتونه دلیل بر کیفیت بیشتر هم باشه. نکته دیگه باتری هست که درست میگید و باتری a30 چون بزرگتره شارژ بهتری بهتون میده ولی طبیعتا زمان بیشتری هم باید طول‌ بکشه که شارژ بشه که به نظرم ارزشش رو داره. نکته ی دیگه اینکه که gsmarena تو بخش بلندگو (loudspeaker)، a40 رو "خوب" توصیف کرده ولی a30 رو "زیر میانگین" توصیف‌ کرده. میتونید به gsmarena مراجعه کنید.
اما نکته ی مهمتر به نظرم اینه که با توجه به قیمتی که توی ایمالز و ترب برای این دو گوشی هست، a40 مقدار قابل توجهی گرونتر هست که به نظرم غیر منطقیه و ارزش خریدش رو میاره پایین چون با پول a40 یا یه مقداری پول بیشتر میتونید گزینه ی بهتری بخرید و حتی gsmarena قیمت a40 رو حدودا ۱۰ یورو پایین تر از a30 ثبت کرده. در نتیجه اگه ملاکتون جمع و جور بودن و به اصطلاح کامپکت بودن گوشی هست a40 خیلی خوش دسته و مناسبه ولی اگه براتون کامپکت بودن مهم نیست به نظرم a30 با توجه به قیمت پایین ترش و باتری بهترش گزینه ی مقرون به صرفه تری هست. ضمنا هر دو گوشی از گوریلا گلس ۳ استفاده میکنن و جنس بدنه پلاستیک هست پس تفاوتی تو کیفیت ساخت و استحکام نباید داشته باشن الا اینکه چون a30 بزرگتر و سنگین تر هست ممکنه آسیب پذیر باشه.
راستی شما به استناد کدوم سایت میگید a40 سخت افزار بهتری داره؟ (البته به غیر از مواردی که گفتم)

baby_1
21-07-2019, 12:13
سلام
از لطفتون ممنونم، منم متناسب با سایت gsmarena و چند تا ویدئو دیدم مشخصات cpu و سخت افزاری کمی بهتری داره. قیمت داخل بازار برای a30 و a40 تقریبا 300 هزار تومان تفاوت داره که فکر کنم با این وضعیت سخت افزار a40 قابل توجیح هست اما با توجه به fast charge بودن شاید a30 باز مشخصه بهتری داشته باشه

ahmad9300
21-07-2019, 16:45
سلام
از لطفتون ممنونم، منم متناسب با سایت gsmarena و چند تا ویدئو دیدم مشخصات cpu و سخت افزاری کمی بهتری داره. قیمت داخل بازار برای a30 و a40 تقریبا 300 هزار تومان تفاوت داره که فکر کنم با این وضعیت سخت افزار a40 قابل توجیح هست اما با توجه به fast charge بودن شاید a30 باز مشخصه بهتری داشته باشه‌ پردازنده ی جفتشون Exynos 7904 (14 nm) ولی تو بنچمارک ها مقدار کمی a40 بهتر هست که فک نمیکنم تو استفاده روزانه این تفاوت به چشم بیاد، جفتشون هم فست شارژ ۱۵ واتی دارن

dokhtarak_e_darya
21-07-2019, 23:11
سلام،
با وجود اینکه هم نوکیا هم REDMI جفتشون صفحه پشت و جلوشون گلوریاگلاس هست، بنابراین با پیشنهاد شما Redmi رو معرفی می کنین به عنوان بهترین کاندید؟

اگر تا 3700 میتونید هزینه کنید گوشی میان رده حال حاضر redmi k20 یا همون mi9t عالیه که اگر میتونید خودتون رجیستری کنید از اینجا یا این قیمت میونید تهیه کنید: digi2040. ir/product/mi-9t-redmi-k20
همینطور فردا Honor 9X با پردازنده 7 نانومتری کایرین 810 رونمایی میشه که از نظر عملکرد سخت افزاری بهترین میان رده بازار خواهد بود حتی بالاتر از ردمی کا20. اگر عجله برای خرید ندارید میتونید برای این گوشی هم صبر کنید که رنج قیمتی این گوشیم زیر 4 تومن خواهد بود.
قید اون گوشیای سامسونگم بزنید. تنها میان رده سامسونگ که ارزش خرید داره a70 هست. (همینطور M30 اگر فقط باتری مهمه)

ahmad9300
24-07-2019, 12:46
اگر تا 3700 میتونید هزینه کنید گوشی میان رده حال حاضر redmi k20 یا همون mi9t عالیه که اگر میتونید خودتون رجیستری کنید از اینجا یا این قیمت میونید تهیه کنید: digi2040. ir/product/mi-9t-redmi-k20
همینطور فردا Honor 9X با پردازنده 7 نانومتری کایرین 810 رونمایی میشه که از نظر عملکرد سخت افزاری بهترین میان رده بازار خواهد بود حتی بالاتر از ردمی کا20. اگر عجله برای خرید ندارید میتونید برای این گوشی هم صبر کنید که رنج قیمتی این گوشیم زیر 4 تومن خواهد بود.
قید اون گوشیای سامسونگم بزنید. تنها میان رده سامسونگ که ارزش خرید داره a70 هست. (همینطور M30 اگر فقط باتری مهمه)سلام
گوشی (mi 9t) رو پیشنهاد نمیکنم نه به خاطر اینکه گوشی بدی هست بلکه به خاطر اینکه دوریین سلفی ش پاپ آپ طور هست و چون این فناوری تازه وارد هست "ممکنه" نسل اولش عیب و ایرادهایی داشته باشه و اگر احیانا به مشکل سخت افزاری برای دوربین سلفی ش بخورید تعمیر و کارهایی سخت افزاری شیائومی تو ایران به راحتی سامسونگ و هواوی نیست چون بازار و نمایندگی کمتری داره ولی از برند شیائومی به نظرم میتونید محصولات خوبی انتخاب کنید. گوشی هواوی هم که هنوز معرفی نشده و تا بیاد بازار و حباب قیمتش از بین بره مدتی طول میکشه ضمن اینکه اصلا باید بررسی بشه که در عمل چطور محصولی خواهد بود

dokhtarak_e_darya
25-07-2019, 15:45
قید اون گوشیای سامسونگم بزنید. تنها میان رده سامسونگ که ارزش خرید داره a70 هست. (همینطور M30 اگر فقط باتری مهمه)

گوشی Honor 9X معرفی شده. از جمله ویژگی‌های قابل توجه این گوشی:
-ارزانترین گوشی تمام صفحه بدون ناچ و سوراخ با سلفی پاپ آپ طور.
-استفاده از حافظه ufs2.1 که تا پارسال مختص پرچمداران بود.
-استفاده از اولین پردازنده 7 نانومتری و قدرتمند تر از اسنپدراگون 730 در یک گوشی اقتصادی.
-و قیمت 200 دلار برای مدل پایه، این گوشیو در این رنج قیمتی بی رقیب میکنه.

ahmad9300
25-07-2019, 18:12
گوشی Honor 9X معرفی شده. از جمله ویژگی‌های قابل توجه این گوشی:
-ارزانترین گوشی تمام صفحه بدون ناچ و سوراخ با سلفی پاپ آپ طور.
-استفاده از حافظه ufs2.1 که تا پارسال مختص پرچمداران بود.
-استفاده از اولین پردازنده 7 نانومتری و قدرتمند تر از اسنپدراگون 730 در یک گوشی اقتصادی.
-و قیمت 200 دلار برای مدل پایه، این گوشیو در این رنج قیمتی بی رقیب میکنه.بله معرفی شد به تازگی، سخت افزار خوبی داره ولی به نظرم محصول شیائومی به خاطر صفحه ی oled گزینه ی منطقی تر هستند ضمن اینکه به نظرم روی کاغذ دوربین بهتری هم داره شیائومی.

dokhtarak_e_darya
25-07-2019, 19:35
بله معرفی شد به تازگی، سخت افزار خوبی داره ولی به نظرم محصول شیائومی به خاطر صفحه ی oled گزینه ی منطقی تر هستند ضمن اینکه به نظرم روی کاغذ دوربین بهتری هم داره شیائومی.

ارزون تر ین مدل شیاومی که اولده همین k20 هست که مدل پایه از 300 دلار شروع میشه. ولی گوشی 9x مدل پایه از 200 دلار شروع میشه.
اگرچه اولد در اکثر سناریوها بهتر از LCD هست ولی دیر یا زود به burn-in دچار میشه و LCD برای کسی که میخواد بیشتر از یکسال گوشیو نگه داره گزینه بهتری بنظر میرسه همینطور LCD که انر ارایه می‌کنه کیفیت بالایی داره و این نکته منفی حساب نمیشه.
دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی این دو گوشی دقیقا مشابه همه و از سنسور سونی استفاده میکنن.
این دو گوشی تفاوت صد دلاری دارن و صرفا صفحه اولد و یک دوربین واید اضافه + شارژ سریع، ارزش 100 دلار بالاتر نداره. در واقع رقیب گوشی انر 9x در گوشیای شیاومی، ردمی نوت 7 پرو هست که هیچ شانسی برای رقابت در مقابل 9x نداره.

ahmad9300
25-07-2019, 20:34
ارزون تر ین مدل شیاومی که اولده همین k20 هست که مدل پایه از 300 دلار شروع میشه. ولی گوشی 9x مدل پایه از 200 دلار شروع میشه.
اگرچه اولد در اکثر سناریوها بهتر از LCD هست ولی دیر یا زود به burn-in دچار میشه و LCD برای کسی که میخواد بیشتر از یکسال گوشیو نگه داره گزینه بهتری بنظر میرسه همینطور LCD که انر ارایه می‌کنه کیفیت بالایی داره و این نکته منفی حساب نمیشه.
دوربین اصلی 48 مگاپیکسلی این دو گوشی دقیقا مشابه همه و از سنسور سونی استفاده میکنن.
این دو گوشی تفاوت صد دلاری دارن و صرفا صفحه اولد و یک دوربین واید اضافه + شارژ سریع، ارزش 100 دلار بالاتر نداره. در واقع رقیب گوشی انر 9x در گوشیای شیاومی، ردمی نوت 7 پرو هست که هیچ شانسی برای رقابت در مقابل 9x نداره.

ارزونتر از k20 یا mi 9t تو بازار ایران mi 9 se هست.
من‌که تا حالا نه تو گوشیهای خودم نه اطرافیان که اتفاقا اکثرا سامسونگ و اولد هست مشکل burn-in ندیدم و تو مزیت بودن اولد شکی نیست دلیلش هم‌ اینکه همه پرچمدارها رفتن سمت‌ اولد. پشتیبانی از محتوای hdr و گوریلا گلس ۵ که آنر کاملا دست خالی هست تو این بخش، دوربین بهتر روی کاغذ (تله و اولترا واید، گوگل کمرا به خاطر چیپ اسنپدراگون)، عدم شارژ سریع خیلی مهمه به خصوص برای باتری بزرگ آنر، دوربین سلفی پاپ آپ رو شخصا مزیت نمیدونم چون تجربه جدیدی هست و احتمال خرابی ش هست به همین دلیل mi 9t رو هم پیشنهاد نکردم. ضمن اینکه کسی که دنبال محصول کامپکت باشه سمت آنر و خیلی گزینه های دیگه بازار نمیره.

dokhtarak_e_darya
25-07-2019, 21:21
ارزونتر از k20 یا mi 9t تو بازار ایران mi 9 se هست.
من‌که تا حالا نه تو گوشیهای خودم نه اطرافیان که اتفاقا اکثرا سامسونگ و اولد هست مشکل burn-in ندیدم و تو مزیت بودن اولد شکی نیست دلیلش هم‌ اینکه همه پرچمدارها رفتن سمت‌ اولد. پشتیبانی از محتوای hdr و گوریلا گلس ۵ که آنر کاملا دست خالی هست تو این بخش، دوربین بهتر روی کاغذ (تله و اولترا واید، گوگل کمرا به خاطر چیپ اسنپدراگون)، عدم شارژ سریع خیلی مهمه به خصوص برای باتری بزرگ آنر، دوربین سلفی پاپ آپ رو شخصا مزیت نمیدونم چون تجربه جدیدی هست و احتمال خرابی ش هست به همین دلیل mi 9t رو هم پیشنهاد نکردم. ضمن اینکه کسی که دنبال محصول کامپکت باشه سمت آنر و خیلی گزینه های دیگه بازار نمیره.

انر 9x قطعا محافظ صفحه داره، مگه میشه ورژن قبلی 8x داشته باشه جدیدتر نداشته باشه! منم گفتمk20 پکیج کاملتری اراىه میده ولی قیمتشم حداقل یک میلیون گروه تره و این دو گوشی در یک رنج قیمتی نیستن که قابل مقایسه باشن. گوشی انر بزودی یکی از پر فروش ترین گوشیا توی ایران میشه و پشتیبانی هواوی در ایران خیلی بهتر از شیاومیه که اینم مزیت مهمیه و نباید انتظار داشت یک گوشی 200دلاری تمام امکانات ریزو درشتو داشته باشه ولی در حال حاضر 9x با توجه به قیمتش بهترین گوشی اقتصادیه. این دو گوشی هیچ کدوم کامپکت نیستن اتفاقا خیلی هم بزرگن ولی هواوی چند روز دیگر میت 30 لایتو معرفی میکنه که فک کنم 6 اینچ باشه.
سلفی پاپ آپ حداقل برای من که از سلفی زیاد استفاده نمیکنم بهترین نوع طراحیه. همینطور استقامت این روش بالاست و الکی نیست که با افتادن از دست و... آسیب ببینه. این یک ویدئو از بررسی استقامت سلفی پاپ آپ k20: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(دقیقه 8 به بعد)

dokhtarak_e_darya
25-07-2019, 23:35
حذف شود...

ahmad9300
31-07-2019, 00:27
انر 9x قطعا محافظ صفحه داره، مگه میشه ورژن قبلی 8x داشته باشه جدیدتر نداشته باشه! منم گفتمk20 پکیج کاملتری اراىه میده ولی قیمتشم حداقل یک میلیون گروه تره و این دو گوشی در یک رنج قیمتی نیستن که قابل مقایسه باشن. گوشی انر بزودی یکی از پر فروش ترین گوشیا توی ایران میشه و پشتیبانی هواوی در ایران خیلی بهتر از شیاومیه که اینم مزیت مهمیه و نباید انتظار داشت یک گوشی 200دلاری تمام امکانات ریزو درشتو داشته باشه ولی در حال حاضر 9x با توجه به قیمتش بهترین گوشی اقتصادیه. این دو گوشی هیچ کدوم کامپکت نیستن اتفاقا خیلی هم بزرگن ولی هواوی چند روز دیگر میت 30 لایتو معرفی میکنه که فک کنم 6 اینچ باشه.
سلفی پاپ آپ حداقل برای من که از سلفی زیاد استفاده نمیکنم بهترین نوع طراحیه. همینطور استقامت این روش بالاست و الکی نیست که با افتادن از دست و... آسیب ببینه. این یک ویدئو از بررسی استقامت سلفی پاپ آپ k20: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(دقیقه 8 به بعد)سلام
لطفا مستند بگید که محافظ صفحه داره چون ممکنه تو این نسل حذف شده باشه همونطور که a5 2016 لرزشگیر اپتیکال داشت ولی تو a5 2017 حذف شد!
طراحی پاپ آپ به هر حال آسیب پذیر تر هست کافیه یه بار آسیب ببینه و لو اینکه ده بار سالم مونده باشه. ضمن اینکه قطعه مکانیکی هست و سرعت پایینتر داره و خود مکانیکی بودنش اونو در معرض آسیب بیشتری میذاره. همچنین مقداری پول بیشتر دادن برای پکیج کاملتر (به قول خودتون) عاقلانه و آینده نگرانه هست. باید دید بررسی های تخصصی چی میگن و قیمتش تو ایران چطوره.
راستی اصل حرف من در مورد mi 9 se بود که کامپکت هست و باید با یه کامپکت مقایسه بشه. خودتون اول بحث مقایسه mi 9t با 9x رو پیش میکشید بعد میگید اینا قابل مقایسه نیستن!!