PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بلند گوی پراید حرفه ای ؟

mojt90
09-07-2019, 17:24
سلام
دوستان پراید دو باند فابریکی داره .

میخواستم 2 تا باند بزنم دقیقا جای باند فابریکی پراید ! اصلا نمیخوام تو تاقچه پراید رو سوراخ کنم.

میخوام دقیقا مثل فابریکی پراید باشه . 5 اینچ ! بلندی صدا و بیس خوب در حد چند برابر فابریکی داشته باشه . یه جورایی نزدیک باند های 6*9 باشه .

چه مدل ی معرفی میکنید ؟ (تاکید میشه میخواد باند فابریک پراید رو دربیارم و اینو جاش بزنم ) :n30:

ksra
09-07-2019, 20:52
سلام
دوستان پراید دو باند فابریکی داره .

میخواستم 2 تا باند بزنم دقیقا جای باند فابریکی پراید ! اصلا نمیخوام تو تاقچه پراید رو سوراخ کنم.

میخوام دقیقا مثل فابریکی پراید باشه . 5 اینچ ! بلندی صدا و بیس خوب در حد چند برابر فابریکی داشته باشه . یه جورایی نزدیک باند های 6*9 باشه .

چه مدل ی معرفی میکنید ؟ (تاکید میشه میخواد باند فابریک پراید رو دربیارم و اینو جاش بزنم ) :n30:

سلام
هیچ چیز بدرد بخوری برای این کار نیست و همون فابریکی بهترین گذینس :n30: (من قبلا دیده بودم کیفیتش بدتر میشه )
به نظر من یه جفت 6975 پایونیر و یه جفت هم 718 کنوود بنداز بایه 1853 پایونیر حالشو ببر:n39::n24:
والا از من که گذشت اینقدر دلم میخواست یدونه از این ضبط قدیمی ال جیا تو اتاقم داشتم با هاش آهنگ گوش میدادم ولی ندارم
من تو سیستم صوتی میدونم چی با چی خوبه ولی خودم یدونه اسپیکر شارژی هم ندارم :n41:
اینو گفتم که نگاه نکن اینجوریم هرچی سوأل داشتی در خدمتتم و بدون با یه عشق سیستم صوتی طرفی:n31:
موفق باشی