PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فریمور بی نظیر های وب برای b612s-25d

Hossein jabbar
07-07-2019, 09:17
فریمور های وب با کمک بی دریغ آقایبلوچی وصابرخان در ویرایش این فریمور
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همان ویژگی های قبلی و با دستکاری با کمک آقای صابر با کمک های بی نهایت خود توانستیم انجام دهیم
نکته:باز هم با لودر و لحیم کاری و یک ویژگی اینکه برای آنلاک نیازی به ویرایش آقای حسین نیست همینو بزنید و پرسه unlockرو اکسترکت کنید وآنلاک کنید
منو هم دعا کنید:n02::n02::n02:
لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ایرانسل رو هم ویرایش کردم به زودی اون هم منتشر خواهد شد
اینم لینک دانلود فریمورایرانسل:
نمونه اسکریپ:

Hossein jabbar
07-07-2019, 19:16
آقا صابر من 198 را ویرایش کردم خوب ایرادات
-کار نکردن سیو voip
-کار نکردن بکاب گیری
-کار نکردن مایمو4در4
در کل سرعتم کمه و شما هم منتشر چرا نمی کنین:n13::n13::n13:
اگر میشه در کل کمک کنین چون شما استاد مایی:n02::n02::n02::n02:
خسته نباشی:n16::n16:

Hossein jabbar
07-07-2019, 19:24
آقا صابر این موقعیت در تبریز بوده
و مایمو و رومینگ فعال شده علت چیست نمی دنم و
گزینه هم 4G+بوده
نکته:در فریمور علامت اضافه نشده...

saber73
07-07-2019, 22:32
آقا صابر این موقعیت در تبریز بوده
و مایمو و رومینگ فعال شده علت چیست نمی دنم و
گزینه هم 4G+بوده
نکته:در فریمور علامت اضافه نشده...

والا این جریان تبریز و بعضی شهرها رو من نمیدونم مثل شما علامت براشون میاد :n13: اونم فرق نداره با هر فریموری ! ولی وقتی فرقی با حالتی که علامت نیست در سرعت نداشته باشه به نظرم زیاد جالب نباشه و کاربردی نباشه نه سرعت تو این دو حالت فرق کنه حتما منطقه و شهر شما و دکل های شما رو حالتی هستن که مودم این علامت رو نشون میده و سرعت هم بالا میره منم زیاد اطلاعات ندارم . شهر ما هر دو اپراتور هر دو باند 1800 و 2600 رو دارن و فعال هست ولی خبری از این علامت رو این مودم نیست .

saber73
07-07-2019, 22:34
آقا صابر من 198 را ویرایش کردم خوب ایرادات
-کار نکردن سیو voip
-کار نکردن بکاب گیری
-کار نکردن مایمو4در4
در کل سرعتم کمه و شما هم منتشر چرا نمی کنین:n13::n13::n13:
اگر میشه در کل کمک کنین چون شما استاد مایی:n02::n02::n02::n02:
خسته نباشی:n16::n16:

این 198 هم من تصمیم نهایی گرفتم هیچ وقت منتشر نمیکنم به بزرگی خودتون ببخشید حتی رو مودم ها هم نمیزنم شرمنده دوستان هستم و این مورد رو استثنا بدونید و ببخشید :n40:

saber73
07-07-2019, 22:36
شما رو voip های وب کار کن تنها باگ این فریمور این قسمتش هست من که نتونستم کاری بکنم یعنی همه گزینه ها رو فعال و اشکار کردم ولی مثل اینکه لینک ندارن و به جایی نمیرن تا کاری انجام بشه

namo_57
08-07-2019, 11:00
سلام وخسته نباشید میخوام یه سوال ببپرسم وامیدوارم انتقاد حساب بشه وکسی نرنجه اما تایپک های زیادی با عنوان ویرایش فریمور هست درحالیکه که من دانلود کرد م ودیدم تنها وب یو ای ویراش شده بهتر نیست عنوان تایپک درست انتخاب بشه که سر در گم نشیم .از همه دوستان که زحمت میکشن متشکرم

saber73
08-07-2019, 11:14
سلام وخسته نباشید میخوام یه سوال ببپرسم وامیدوارم انتقاد حساب بشه وکسی نرنجه اما تایپک های زیادی با عنوان ویرایش فریمور هست درحالیکه که من دانلود کرد م ودیدم تنها وب یو ای ویراش شده بهتر نیست عنوان تایپک درست انتخاب بشه که سر در گم نشیم .از همه دوستان که زحمت میکشن متشکرم

بله حق با شماست تنها وب یو ای و قسمت app و سیستم فریمور هست که ویرایش میشه .

Hossein jabbar
08-07-2019, 16:18
والا این جریان تبریز و بعضی شهرها رو من نمیدونم مثل شما علامت براشون میاد :n13: اونم فرق نداره با هر فریموری ! ولی وقتی فرقی با حالتی که علامت نیست در سرعت نداشته باشه به نظرم زیاد جالب نباشه و کاربردی نباشه نه سرعت تو این دو حالت فرق کنه حتما منطقه و شهر شما و دکل های شما رو حالتی هستن که مودم این علامت رو نشون میده و سرعت هم بالا میره منم زیاد اطلاعات ندارم . شهر ما هر دو اپراتور هر دو باند 1800 و 2600 رو دارن و فعال هست ولی خبری از این علامت رو این مودم نیست .
اگه میشه وب یو ال فریمور 198 را به من بده روش کار کنم
مال خودت را مرسی
تشکرات عاجزانه از شما بقیه ی بچه های فروم:n12::n12::n12:

Hossein jabbar
09-07-2019, 07:44
آقا صابر چجوری دیتا را هوشمند کنیم

saber73
10-07-2019, 01:36
آقا صابر چجوری دیتا را هوشمند کنیم

والا من نمیدونم اینو اقا جواد بلد بود به کسی هم یاد نداد و رفت . البته احتمال داره به شما یاد داده باشه چون ول کنش نبودی و از هر دری داشتی وارد میشدی :n02: امیدوارم اون تعریف و تمجید ها جواب داده باشه و حداقل تونسته باشی چیزی یاد بگیری و به دست بیاری خود ایشون که به جز اضافه کردن adb و تلنت به فریمور ایرانسل چیزی خاصی داخل فروم منتشر نکردن و فقط پوز اون فریمور خودشون رو دادن و ما و ملت داخل انجمن هم در کف ماندیم :n38:

Hossein jabbar
10-07-2019, 09:12
اصلا فریمور های وب در voip برداشتم از اپ و وب یو ال
لینکا .------ ها الکی می باشد واین قسمت مودم کشک است

Hossein jabbar
10-07-2019, 16:00
آقا صابر هر دو رو خودم ویرایش کردم ولی لوگو ها رو از تو فریمور های خودت دوزدیدم :n02::n02::n02:

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من واقعا فریمور ویرایش نمی کنم فقط ظاهرشان وبعضی امکانات اضافه می کنم وسلام
اصل کاری تو هستی صابرجان:n16::n16::n16::n16:

Hossein jabbar
10-07-2019, 16:06
آقا صابر این فریمور فوق سرعتی هست با رایتل تا16 مگ دان کردم:n04::n04::n04:
بهترین فریموری که برای TF-i60

saber73
10-07-2019, 16:20
آقا صابر هر دو رو خودم ویرایش کردم ولی لوگو ها رو از تو فریمور های خودت دوزدیدم :n02::n02::n02:

- - - Updated - - -

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]من واقعا فریمور ویرایش نمی کنم فقط ظاهرشان وبعضی امکانات اضافه می کنم وسلام
اصل کاری تو هستی صابرجان:n16::n16::n16::n16:

این دیگه اخر پرچم و لوگو هست :n04: شده قاره آفریقا بگردی داخلش زرافه . شیر . ببر . پلنگ . گوره خر هم پیدا میکنی :n02:

saber73
10-07-2019, 16:23
آقا صابر این فریمور فوق سرعتی هست با رایتل تا16 مگ دان کردم:n04::n04::n04:
بهترین فریموری که برای TF-i60

هر زیبایی یه عیبی داره . این 196 هم مشکل پوشش باند داره . اصلا ببیشتر باندها رو نمیگیره یعنی ایرانسل اینطوری ساخته دیگه کاری هم نمیشه کرد .

Hossein jabbar
10-07-2019, 16:45
هر زیبایی یه عیبی داره . این 196 هم مشکل پوشش باند داره . اصلا ببیشتر باندها رو نمیگیره یعنی ایرانسل اینطوری ساخته دیگه کاری هم نمیشه کرد .
ipهای این فریمور عطیقه است و سرعت های عجیب داره 120مگ همراه اول عجیب نیست
ولی های وب :n08::n08::n08:78مگ مقیاس من فقط سرعت فریم
من از شما تشکر می کنم:n40::n40::n40::n40:

Hossein jabbar
10-07-2019, 17:02
آقا صابر یک سوال فنی:
آیا فریمور m60رابه i60میشه زد:n12::n12::n12:

Hossein jabbar
10-07-2019, 17:59
آقا صابر adbوtelnetرا چگونه اضافه می کنید با روش آقای بلوچی نمیشه
لطف می کنید

saber73
10-07-2019, 21:56
آقا صابر یک سوال فنی:
آیا فریمور m60رابه i60میشه زد:n12::n12::n12:

آقا صابر adbوtelnetرا چگونه اضافه می کنید با روش آقای بلوچی نمیشه
لطف می کنید

فریمور هیچ مودمی رو نمیشه به یک مدل دیگه تزریق کرد مودم بالا نمیاد . فقط میتونی وب یو ای رو بزاری رو مودم دیگه اونم باید باگ ها رو پیدا کنی و درست کنی تا بی عیب باشه و ایرادی نداشته باشه تا اذیت کنه .

منم با همون روش اقای بلوچی انجام میدم یکی از خط ها اقای بلوچی یادشون رفته و یک حرف رو کم گذاشتن فکر کنم شما به همین دلیل نمیتونی انجام بدی :

Hossein jabbar
11-07-2019, 08:02
فریمور هیچ مودمی رو نمیشه به یک مدل دیگه تزریق کرد مودم بالا نمیاد . فقط میتونی وب یو ای رو بزاری رو مودم دیگه اونم باید باگ ها رو پیدا کنی و درست کنی تا بی عیب باشه و ایرادی نداشته باشه تا اذیت کنه .

منم با همون روش اقای بلوچی انجام میدم یکی از خط ها اقای بلوچی یادشون رفته و یک حرف رو کم گذاشتن فکر کنم شما به همین دلیل نمیتونی انجام بدی :

etc
و آقا صابر چگونه در فورم روسی عضو شویم

Hossein jabbar
11-07-2019, 08:06
و با این روش آقای بلوچی انجامیدم وقتی فریمور تمام شد وقتی مودم رو به برق میزنی
چرا ها روشن می باشد و اون جوری میمونه و به دیتا و وای فای روشن نمیشه
علت:در کلمه etنوشته بودم

saber73
11-07-2019, 13:35
etc
و آقا صابر چگونه در فورم روسی عضو شویم

خب ببین چی نوشته ترجمه کن داخل اینترنت و جواب رو بده و عضو شو دیگه .

- - - Updated - - -

و با این روش آقای بلوچی انجامیدم وقتی فریمور تمام شد وقتی مودم رو به برق میزنی
چرا ها روشن می باشد و اون جوری میمونه و به دیتا و وای فای روشن نمیشه
علت:در کلمه etنوشته بودم

etc نوشتی درست نشد ؟

Hossein jabbar
11-07-2019, 15:24
خب ببین چی نوشته ترجمه کن داخل اینترنت و جواب رو بده و عضو شو دیگه .

- - - Updated - - -

etc نوشتی درست نشد ؟
مال شما درست شد
بعدم نمی دونم چی میخواهد؟ کمک کنید دیگه

Hossein jabbar
11-07-2019, 15:25
در ورژن 197 بعضی فایل در سیستم نیست پس چگونه adbرا اضافه کنیم

saber73
11-07-2019, 16:11
مال شما درست شد
بعدم نمی دونم چی میخواهد؟ کمک کنید دیگه

در ورژن 197 بعضی فایل در سیستم نیست پس چگونه adbرا اضافه کنیم

خب بزن این صفحه لاگین یا ثبت نام رو گوگل برات ترجمه کنه میمونه کپچا اونم خودت بنویس داخل ترجمه گوگل و ببین چی میخواد و جوابش رو روسی بنویس و تموم . کیبورد روسی رو فعال کن و کمی به الفبای روسی دقت کن میفهمی چه کلماتی هستن .

شما با قسمت سیستم فریمور کار داری و دقیقا اقای بلوچی هر چی گفته انجام بدی راحت adb و تلنت اضافه میشه من خودم راحت رو بیشتر فریمورهای جنرال اضافه کردم و مشکلی نبود .

Hossein jabbar
11-07-2019, 16:17
خب بزن این صفحه لاگین یا ثبت نام رو گوگل برات ترجمه کنه میمونه کپچا اونم خودت بنویس داخل ترجمه گوگل و ببین چی میخواد و جوابش رو روسی بنویس و تموم . کیبورد روسی رو فعال کن و کمی به الفبای روسی دقت کن میفهمی چه کلماتی هستن .

شما با قسمت سیستم فریمور کار داری و دقیقا اقای بلوچی هر چی گفته انجام بدی راحت adb و تلنت اضافه میشه من خودم راحت رو بیشتر فریمورهای جنرال اضافه کردم و مشکلی نبود .
آخه بعضی پوشه نیست تو سیستم فریمور

Hossein jabbar
11-07-2019, 19:49

بی خیال شدم:n36::n36::n36:

Hossein jabbar
11-07-2019, 19:50
آقا صابر 197 رو ویرایش کردم فقط بعضی فایل نبود در سیستم کپی پیست کردم آیا adb,telnetاعمال میشه
واقعا هیچ کسی بهتر اعلم تر از شما کسی نیست:n12::n12::n12:
صابرجان شما هم مثل جواد جان فریمور198 را پوز دادی ندادی استفاده کنیم
به امواتت رحمتی بخوانیم
صابرجان همچنان در:n12::n12:م

Hossein jabbar
11-07-2019, 21:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]ویژگی منحصر به فرد در این فریمور در عرض 15 ثانیه بوت
وتغییرات جزیی چون همچیز رو صابر خان زحمتشو کشیده ما اداشو درمیاریم

saber73
11-07-2019, 22:21
آقا صابر 197 رو ویرایش کردم فقط بعضی فایل نبود در سیستم کپی پیست کردم آیا adb,telnetاعمال میشه
واقعا هیچ کسی بهتر اعلم تر از شما کسی نیست:n12::n12::n12:
صابرجان شما هم مثل جواد جان فریمور198 را پوز دادی ندادی استفاده کنیم
به امواتت رحمتی بخوانیم
صابرجان همچنان در:n12::n12:م

خب تست کن ببین به adb وصل میشه یا نه ؟

Hossein jabbar
12-07-2019, 09:39
خب تست کن ببین به adb وصل میشه یا نه ؟
نه مودم بوت نشد

saber73
12-07-2019, 15:08
نه مودم بوت نشد

پس یه جای کار رو اشتباه میری

Hossein jabbar
12-07-2019, 16:13
پس یه جای کار رو اشتباه میری
حل کردم مرسی فریمورم اصلاح شد برای اونایی که voip مهمه این رو ویرایش کردم
با هم تشکر میکنم از شما آقا صابر همچنان:n12::n12::n12:
باگ های های وب رو پیدا کردم با دوستم دارم روش کار می کنیم تا voipهم در اون فعال شه
با امید و آرزو پیش میرویم
هردو فریمور لینکشان "1مرداد ماه منتشر می شود "
از آنجایی که صبورانه منتظر می مانید متشکرم
راستی صابر جان با کمک دوستم مایمو رو در 198 ویرایش کردیم خوب ولی سرعتش در منطقه ما کند بود بخاطر همین منتشر نکردم و کنترل دیتا رو دوستم میدونست ولی برام نگفت
والسلام

saber73
12-07-2019, 18:16
حل کردم مرسی فریمورم اصلاح شد برای اونایی که voip مهمه این رو ویرایش کردم
با هم تشکر میکنم از شما آقا صابر همچنان:n12::n12::n12:
باگ های های وب رو پیدا کردم با دوستم دارم روش کار می کنیم تا voipهم در اون فعال شه
با امید و آرزو پیش میرویم
هردو فریمور لینکشان "1مرداد ماه منتشر می شود "
از آنجایی که صبورانه منتظر می مانید متشکرم
راستی صابر جان با کمک دوستم مایمو رو در 198 ویرایش کردیم خوب ولی سرعتش در منطقه ما کند بود بخاطر همین منتشر نکردم و کنترل دیتا رو دوستم میدونست ولی برام نگفت
والسلام

فریمور ایرانسل با های وب هیچ فرقی از نظر سرعت و شبکه نداره حتی مبین نت 196 هم همینطور به قسمت موبایل نتورک ستینگ مراجعه کنی متوجه میشی . سرعت به ای پی که مودم میگیره و دیتا سنتری که وصل میشید ربط داره این سه فریمور خودشون نهایت سرعت رو دریافت میکنن و دیگه نیاز به هیچ چیز اضافه یا دستکاری ندارن . فریمور ایرانسل هم یک مشکل بزرگ داره عدم پشتیبانی از اکثر باندهای fdd و بیشتر برا همون سیم کارتهای ایرانسل . همراه اول و رایتل که بر روی باندهای 1800 و 2600 خدمات میدن خوبه . اگر کسی برا سیم کارتهای خود های وب میخواد استفاده کنه بهتره از همون 195 های وب استفاده کنه .

در ضمن فریمور 196 ایرانسل خیلی وقته ویرایش شده و هیچ کمبودی نداره و هر چی لازم بوده داخلش فعال و قابل استفاده هست قسمت voip این فریمور هم از اول سالم بوده و مشکلی هم ندارد و خیلی وقته داره ازش استفاده میشه خصوصا همین voip اسیا تک از همین فریمور 196 ایرانسل داره رو مودم های خودش استفاده میکنه و سرویس میده ( مودم های i60 که از ایرانسل تهیه کرده )

Hossein jabbar
12-07-2019, 21:44
فریمور ایرانسل با های وب هیچ فرقی از نظر سرعت و شبکه نداره حتی مبین نت 196 هم همینطور به قسمت موبایل نتورک ستینگ مراجعه کنی متوجه میشی . سرعت به ای پی که مودم میگیره و دیتا سنتری که وصل میشید ربط داره این سه فریمور خودشون نهایت سرعت رو دریافت میکنن و دیگه نیاز به هیچ چیز اضافه یا دستکاری ندارن . فریمور ایرانسل هم یک مشکل بزرگ داره عدم پشتیبانی از اکثر باندهای fdd و بیشتر برا همون سیم کارتهای ایرانسل . همراه اول و رایتل که بر روی باندهای 1800 و 2600 خدمات میدن خوبه . اگر کسی برا سیم کارتهای خود های وب میخواد استفاده کنه بهتره از همون 195 های وب استفاده کنه .

در ضمن فریمور 196 ایرانسل خیلی وقته ویرایش شده و هیچ کمبودی نداره و هر چی لازم بوده داخلش فعال و قابل استفاده هست قسمت voip این فریمور هم از اول سالم بوده و مشکلی هم ندارد و خیلی وقته داره ازش استفاده میشه خصوصا همین voip اسیا تک از همین فریمور 196 ایرانسل داره رو مودم های خودش استفاده میکنه و سرویس میده ( مودم های i60 که از ایرانسل تهیه کرده )
میدونم
من کاری نکردم فقط ظاهر هواوی بعضی باند ها و ...
من یک کاری کردم دیگه نمیگم اگه شما با فریمور اورجینال تست کن فرقی ندیدی چیمیگی بگو

- - - Updated - - -

میدونم
من یک کاری کردم دیگه نمیگم اگه شما با فریمور اورجینال تست کن فرقی ندیدی چیمیگی بگو

saber73
12-07-2019, 23:54
میدونم

- - - Updated - - -

میدونم

این باندها منو کشته :n02: من نمی دونم خودت باند طراحی میکنی یا باند میسازی یا باند هوا میکنی :n10: برادر من اینو هواوی چطوری نوشته داده دست اپراتور و اونم چطوری الباقی باندها رو حذف کرده و گذاشته رو باندهای شبکه خودش تموم شد و رفت . از ca و mimo4*4 هم چیزی اضافه تر نداریم که اونم باز اپراتورهای ایران زحمت کشیدن و بنیانگذار های وب بود و بعدش ارث رسید به بچه های کوچکتر :n20: . من بار اول هم گفتم بازم میگم میخوای برات ثابت کنم ؟ فریمور رو بزار برا دانلود و بزنم رو مودم و برات تست بدم با فریمور خودت به صورت فیلم و کلا از اینترنت و فروم پی سی ورد و مودم b612 و ویرایش فریمور و خصوصا باندها :n02: نا امید بشی . :n12:

Hossein jabbar
13-07-2019, 12:38

این ویدیو رو گذاشتم آٍقا صابر و های وب اورجینال کارکردم کاری برای باگ voip تغییر دادیم ولی سیو نشد ومجبورشدیم از نمایندگی های وب جویا شودیم که voipهزینه های فراوان دارد و های وب هم اونجوری فریمور منتشر کرده
آقا صابر در بکاب گیری شما دو باره اضافه کرده بودی وباگ داشت من اصلاحش کردم
ویدیو: لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein jabbar
13-07-2019, 12:42
آقا صابر در 195 باند های 700.1500.TDD2100
را اضافه کردم پشتیبانی نکرد

Hossein jabbar
13-07-2019, 12:45
این باندها منو کشته :n02: من نمی دونم خودت باند طراحی میکنی یا باند میسازی یا باند هوا میکنی :n10: برادر من اینو هواوی چطوری نوشته داده دست اپراتور و اونم چطوری الباقی باندها رو حذف کرده و گذاشته رو باندهای شبکه خودش تموم شد و رفت . از ca و mimo4*4 هم چیزی اضافه تر نداریم که اونم باز اپراتورهای ایران زحمت کشیدن و بنیانگذار های وب بود و بعدش ارث رسید به بچه های کوچکتر :n20: . من بار اول هم گفتم بازم میگم میخوای برات ثابت کنم ؟ فریمور رو بزار برا دانلود و بزنم رو مودم و برات تست بدم با فریمور خودت به صورت فیلم و کلا از اینترنت و فروم پی سی ورد و مودم b612 و ویرایش فریمور و خصوصا باندها :n02: نا امید بشی . :n12:
های وب تمام کردم 1 مرداد میدم تست کن ببین دیگه من پرسه fast boot را هم دستکاری کردم البته
در کنار استاد فرانک تونستم انجام بدم

Hossein jabbar
13-07-2019, 12:50
من ادامه میدم هنوز منو نشناختی
ترکی از یاس
نکرم

Hossein jabbar
13-07-2019, 13:57
آقا صابر من نمی تونم اینو دان کنم میشه برام دانلود کنید

saber73
13-07-2019, 15:59
این ویدیو رو گذاشتم آٍقا صابر و های وب اورجینال کارکردم کاری برای باگ voip تغییر دادیم ولی سیو نشد ومجبورشدیم از نمایندگی های وب جویا شودیم که voipهزینه های فراوان دارد و های وب هم اونجوری فریمور منتشر کرده
آقا صابر در بکاب گیری شما دو باره اضافه کرده بودی وباگ داشت من اصلاحش کردم
ویدیو: لینک دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چیزی از voip داخل فیلم نبود بازم پوز دادن با تغییراتی بود که قبلا اضافه شده و هیچ چیز به درد بخور و جدیدی مشاهده نشد :n02:

اینها هم هی پوزش رو میدی اصلا به درد بخور و کاربردی نیستن و فعال کردنشون 1 دقیقه هم طول نمیکشه خدمت شما :

saber73
13-07-2019, 16:02
آقا صابر در 195 باند های 700.1500.TDD2100
را اضافه کردم پشتیبانی نکرد

نه باید پس پشتیبانی میکرد؟:n13: پست بالایی چی گفتم راجب باندها ؟ :n36: چون شما سلطان باندها هستی :n12: و از خودت باند کشف میکنی:n04: و هر وقت پرسیدیم چیکار کردی در مورد فریمور ها گفتی باندها !!!!!!!!! :n02:

saber73
13-07-2019, 16:05
های وب تمام کردم 1 مرداد میدم تست کن ببین دیگه من پرسه fast boot را هم دستکاری کردم البته
در کنار استاد فرانک تونستم انجام بدم

والا فیلم های وب رو دیدم هیچی داخلش نبود همون فریمور اورجینال های وب بدون هیچ تغییراتی بهتر از فریموری هست که شما قراره منتشر کنی و ملت رو داری دو هفته ای بازی میدی من از اول بهت گفتم چیزی نمونده و همه چیز اضافه شده خصوصا کاربردی ها و از نظر شبکه و سرعت هم فریمور ویرایش شده های وب با غیر ویرایش شده هیچ فرقی نداره . مگر اینکه باز شما و باندها !!!! :n02::n02::n02:

saber73
13-07-2019, 16:07
آقا صابر من نمی تونم اینو دان کنم میشه برام دانلود کنید

اینم نگو نمیدوستم یعنی اینقدر ................... هستی ؟ :n19:

برای دریافت لینک دانلود این فایل، احتیاج به وارد کردن کلمه عبور این فایل را دارید.

Hossein jabbar
13-07-2019, 20:23

برای دریافت لینک دانلود این فایل، احتیاج به وارد کردن کلمه عبور این فایل را دارید.

صابرجان شما فقط کنایه ای حرف میزنی ورنگ بنفش چه کسی برداشت؟؟؟
باند هم کاره ای نبود اون فایل هم آقا جواد به شما داده بود در تایپینک قبلی اینم لینکش

لطفا کاری کنید دانلود کنم:n12::n12::n12:

Hossein jabbar
13-07-2019, 20:28

مرسی ما را هم شما خر حساب کن
الله وران سیلین سسی چیخماز:n02::n02::n02::n02::n02:

namo_57
13-07-2019, 20:38
اینو هم بنده ویرایش کردم کمی کیفیت بده ببخشید

saber73
13-07-2019, 23:05
صابرجان شما فقط کنایه ای حرف میزنی ورنگ بنفش چه کسی برداشت؟؟؟
باند هم کاره ای نبود اون فایل هم آقا جواد به شما داده بود در تایپینک قبلی اینم لینکش

لطفا کاری کنید دانلود کنم:n12::n12::n12:

اقای باند :n02: چیزی اول مینویسی یا لینکی میدی منبع بزار و بعد درخواست پسورد بده من مگه کف دستم رو بو کردم که بدونم این رو کی داده و پسوردش چیه ؟ شما اول صورت مسئله رو بزار بعد جواب رو بعد پسورد بخوا درست نمیگم ؟ پسور اینم اصلا یادم نیست جواد اپلود کرده از خودش بپرس اگه یادش اومد بهت پسورد رو میده در ضمن به درد نمیخوره برا مودم هایی هست که ca دارن و تجمیع میکنن و بیشتر تجمیع ها هم برا باندهای کشورهای دیگه هست و به کار من که اون زمان نیومد . .................. چین هم فرضت نکردم معنی نقطه چین یه چیز دیگه هست بگرد پیدا میکنی :n08: فقط گفتم نوشته به اون بزرگی که پسورد دارد رو ندیدی یا ما رو سر کار گذاشتی شما در حقیقت باید از جواد سوال میکردی نه من فایل من نیست پسورد هم دست من نیست .

saber73
13-07-2019, 23:07
مرسی ما را هم شما خر حساب کن
الله وران سیلین سسی چیخماز:n02::n02::n02::n02::n02:

بابا خر نیست چه زود راضی میشی به این جور القاب :n02: یکم مثبت فکر کنم میفهمی منظورم چیه .

saber73
13-07-2019, 23:18

عالی بود فقط بیس این وب یو ای خیلی قدیمی هست برمیگرده به مودم e3372 همین امکانات رو وب یو ای با بیس جدید اورده بشه بهتر همخوانی خواهد داشت و امکانات بیشتر و بهتری هم فعال خواهد شد . فقط اون علامت ثابت + یکمی ضایع هست :n02: و برداشته بشه بهتره و باعث ایجاد تفکرهای واهی و دورغی نمیشه :n40:

namo_57
13-07-2019, 23:41
عالی بود فقط بیس این وب یو ای خیلی قدیمی هست برمیگرده به مودم e3372 همین امکانات رو وب یو ای با بیس جدید اورده بشه بهتر همخوانی خواهد داشت و امکانات بیشتر و بهتری هم فعال خواهد شد . فقط اون علامت ثابت + یکمی ضایع هست :n02: و برداشته بشه بهتره و باعث ایجاد تفکرهای واهی و دورغی نمیشه :n40:
ممنون صابر جان بابت اظهار نظرت ولی میشه بگید بیس چی هست من این وب فقط برا مودمهای خودم که میفروشم ویرایش کردم وکلی هم تبلغ قرار دادم
البته رو پنج مدل که دارم قرارمیدم ۵۵٧٧..۵۵٧٣..۵٧٧۶..۵٣٧٢..۵٣٧٧و لی دوستم دارم وب جدیدتر گیرم بیاد اگه میشه لطفا معرفی کن باتشکر

saber73
13-07-2019, 23:54
ممنون صابر جان بابت اظهار نظرت ولی میشه بگید بیس چی هست من این وب فقط برا مودمهای خودم که میفروشم ویرایش کردم وکلی هم تبلغ قرار دادم
البته رو پنج مدل که دارم قرارمیدم ۵۵٧٧..۵۵٧٣..۵٧٧۶..۵٣٧٢..۵٣٧٧و لی دوستم دارم وب جدیدتر گیرم بیاد اگه میشه لطفا معرفی کن باتشکر

این وب یو ای که استفاده میکنید از اولین وب یو ای های هواوی هست میتونید از همین وب یو ای های جدید که داخل فریمورها هست یا به صورت جدا وجود دارند استفاده کنید و اونها رو ویرایش کنید و همین امکانات خودتون رو بیارید رو اونها و تست کنید . البته وب یو ای مودم ها باهم فرق دارن و در بعضی موارد اصلا نمیشه ماله یک مدل رو برا مدل دیگه ویرایش و استفاده کرد یعنی اصلا صفحه وب مودم بالا نخواهد امد . مثلا برا مودم های ذکر شده میتونید جدیدترین ورژن ماله اپراتورهای مختلف رو دانلود و ویرایش و بر روی فریمور خودتون قرار دهید. دقیقا همین کاری که ما انجام میدیم مثلا استفاده از وب یو ای ایرانسل یا مبین نت برای فریمور های وب و جهت مودم i60 .

Hossein jabbar
14-07-2019, 12:32
بابا خر نیست چه زود راضی میشی به این جور القاب :n02: یکم مثبت فکر کنم میفهمی منظورم چیه .
ممنون
اولا آقا صابر من مثل شما کار بلد نیستم و همه چیز رو از بلوچی شما یاد گرفقتم بیرد الیم یاتمیمب 197 voip کامل دی ؟

saber73
14-07-2019, 14:30
ممنون
اولا آقا صابر من مثل شما کار بلد نیستم و همه چیز رو از بلوچی شما یاد گرفقتم بیرد الیم یاتمیمب 197 voip کامل دی ؟

بله کلا 192 تا 197 جنرال voip سالمه کافیه فعال کنی و تمومه

Hossein jabbar
14-07-2019, 14:39
آقا ایم ای ایم 0000000000000000 شده چیکار کنم

Hossein jabbar
14-07-2019, 14:46
بکاب هم نمیگیره

namo_57
14-07-2019, 15:27
آقا ایم ای ایم 0000000000000000 شده چیکار کنم

بوت شات کردی IMEI..شماره سریال اسم وای فای پس وای فای همه میپرن

Hossein jabbar
14-07-2019, 15:35
بوت شات کردی IMEI..شماره سریال اسم وای فای پس وای فای همه میپرن
بله
چگونه درست کنم

Hossein jabbar
14-07-2019, 15:58

saber73
14-07-2019, 17:59

یه دونه فریمور دارای adb نصب کن رو مودم و بعد با این برنامه imei رو درست کن . فقط بعد اینکه انجام دادی مودم رو ریست کن و ببین imei اومده سرجاش یا نه . اگر اومده باشه ولی بار no service هست باید nvram جایگزین کنی داخل فروم من بک اپ گرفته بودم و گذاشته بودم فقط قسمت imei و serial رو داخل فایل nv.bin خالی گذاشتم ابتدا با اطلاعات خودت پر کن و بعد به مودم تزریق کن از طریق adb .

Hossein jabbar
14-07-2019, 18:17
آقا صابر ای ام ای ای بر گشت فقط چگونه نوی رم رو به مودم طزریق وائیت کنم
مرسی جانیوی ییم

Hossein jabbar
14-07-2019, 18:37
آقا صابر ای ام ای ای بر گشت فقط چگونه نوی رم رو به مودم طزریق وائیت کنم
مرسی جانیوی ییم
آقا فایل بین را چگونه ادیت کنیم
لطفا کمی سریعتر راهنمایی کنید نکرم
واقعا افتخار فرمی صابر
نکرم من سن:n33:

saber73
14-07-2019, 18:54
آقا فایل بین را چگونه ادیت کنیم
لطفا کمی سریعتر راهنمایی کنید نکرم
واقعا افتخار فرمی صابر
نکرم من سن:n33:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hossein jabbar
14-07-2019, 18:57
سریال چیه صیغیه ای

Hossein jabbar
14-07-2019, 19:31
چگونه طرزیق کنیم؟؟؟؟

saber73
14-07-2019, 20:29
چگونه طرزیق کنیم؟؟؟؟

برای ریستور از کامند زیر استفاده کنید

کد:

adb push nv.bin mnvm2:0

saber73
14-07-2019, 20:30
سریال چیه صیغیه ای

سریال نامبر مودم

Hossein jabbar
14-07-2019, 21:05
نمی تونم ادیت کنم

- - - Updated - - -

سریال نامبر مودم
نمی دونم چیه وای فای وهمچیز پریده

Hossein jabbar
14-07-2019, 21:15
اگه میشه بدم خودتون زحمتشو بکشید منون میشوم

saber73
14-07-2019, 21:28
اگه میشه بدم خودتون زحمتشو بکشید منون میشوم

مشکلی نداره برات انجام میدم ولی گفتم یاد بگیری بهتره و با این مورد هم اشنا میشی و یه تجربه ای کسب میکنی . در خدمت هستم خواستی سریال نامبر مودم + imei مودم رو بفرست داخل فایل nv.bin قرار بدم تا به مودم تزریق کنی . راستی با درست کردن imei وضعیت no service درست نشد ؟

Hossein jabbar
14-07-2019, 21:33
مشکلی نداره برات انجام میدم ولی گفتم یاد بگیری بهتره و با این مورد هم اشنا میشی و یه تجربه ای کسب میکنی . در خدمت هستم خواستی سریال نامبر مودم + imei مودم رو بفرست داخل فایل nv.bin قرار بدم تا به مودم تزریق کنی . راستی با درست کردن imei وضعیت no service درست نشد ؟
آقا صابر از طریق تلگرام ای ام ای رو فید می کنم فقط سریال نامبر رو نمی دونم برات ار سال می کنم ومن هم طزریق می کنم
جانیوییم الله سنی من ساخلاسین:n16::n16::n16:

saber73
14-07-2019, 21:48
آقا صابر از طریق تلگرام ای ام ای رو فید می کنم فقط سریال نامبر رو نمی دونم برات ار سال می کنم ومن هم طزریق می کنم

پشت مودم برچسپ داره اونجا نوشته سریال نامبر مودم رو

saber73
14-07-2019, 22:07

این فایل nv.bin رو از مودم خودت گرفتی فرستادی درسته ؟ الان داخل این imei درسته همونی که خودت برام فرستادی داخلش هست فقط سریال مودم عجیب غریب هست کلا با عدد شروع شده و با عدد هم تموم شده ! سریال های این مودم داخلش حروف هم داره و کلا مودم های i60 با این ترتیب شروع میشن : T5Q7S17A00000000

namo_57
15-07-2019, 00:12
خب پسر خوب چرا این بلا را سر مودم میاری اخه حیف نیس:n31:

namo_57
15-07-2019, 00:13
بله
چگونه درست کنم
من فقط مودمهایی که دسی انلاکر بشناسه را میتونم درست کنم

saber73
15-07-2019, 02:13
خب پسر خوب چرا این بلا را سر مودم میاری اخه حیف نیس:n31:

دوستمون اقای جبارزاده اصل دنبال باندها بودن :n02: که گویا اینطوری شده :n10: . ایشون خیلی به باندها علاقه دارن :n12: احتمالا یک باندی هم خودشون تشکیل بدن ما هم فیض ببریم :n19:

morteza_mombeini
15-07-2019, 09:54
دوستمون اقای جبارزاده اصل دنبال باندها بودن :n02: که گویا اینطوری شده :n10: . ایشون خیلی به باندها علاقه دارن :n12: احتمالا یک باندی هم خودشون تشکیل بدن ما هم فیض ببریم :n19:

سلام اقا صابر
1-من قبلا با مودم i60 با استفاده از نرم افزار lte watch باند فرکانسی رو تغییر میدادم و به هر باندی که میخاستم وصل میشدم ولی با مودم مبین نت این نرم افزار ارور میده و نمیشه باند رو تغییر داد.این مشکل به خاطر همون محدودیتیه که مبین نت رو مودم گذاشته یا دلیل دیگه ای داره ؟

2-چه جوری میشه imei مودم های ایرانسل که انلاک نمیشن رو تغییر داد ؟

saber73
15-07-2019, 14:53
سلام اقا صابر
1-من قبلا با مودم i60 با استفاده از نرم افزار lte watch باند فرکانسی رو تغییر میدادم و به هر باندی که میخاستم وصل میشدم ولی با مودم مبین نت این نرم افزار ارور میده و نمیشه باند رو تغییر داد.این مشکل به خاطر همون محدودیتیه که مبین نت رو مودم گذاشته یا دلیل دیگه ای داره ؟

2-چه جوری میشه imei مودم های ایرانسل که انلاک نمیشن رو تغییر داد ؟

کلا این مودم ها توسط dc-unlocker شناخته نمیشن و به جز adb و تلنت فکر نکنم راه دیگه ای باشه اگر هم باشه ما بلد نیستیم و عمومی نشده . lte watch هم اگر با i60 راحت جواب میده ولی با مبین نت جواب نمیده بله از همون فریمور مبین نت میتونه باشه .

morteza_mombeini
15-07-2019, 23:31
کلا این مودم ها توسط dc-unlocker شناخته نمیشن و به جز adb و تلنت فکر نکنم راه دیگه ای باشه اگر هم باشه ما بلد نیستیم و عمومی نشده . lte watch هم اگر با i60 راحت جواب میده ولی با مبین نت جواب نمیده بله از همون فریمور مبین نت میتونه باشه .
يعني براي تغيير imei حتما بايد انلاك بشه يا فريمورش دستكاري بشه؟ نرم افزاري نيست كه مخصوص تغيير ime باشه ؟

saber73
15-07-2019, 23:58
يعني براي تغيير imei حتما بايد انلاك بشه يا فريمورش دستكاري بشه؟ نرم افزاري نيست كه مخصوص تغيير ime باشه ؟

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن درسته ؟ تا مودم رو دستکاری نکنید هیچ اتفاقی برای سریال نامبر و imei مودم نمی افته درسته ؟ پس ابزاری هم برای این کار لازم نیست باشه هم گفتم عمومی منتشر نشده چرا ؟ تا هم منبع درامدی و سوء استفاده دیگران قرار نگیره و اینکه هر کاری فوت و فن هایی داره که به جز افراد مشغول در این صنف کسی از اونها خبر نداره و حتی با پیشنهاد مبالغ بالا و گزاف هم حاضر به فروش اون فوت و فن ها متاسفانه نیستن . تنها راه عمومی همین adb هست البته در این سری مودم های هواوی مگر نه بیشتر مودم ها بدون باز کردن و بدون دستکاری با ابزارهای لازم و موجود قابل تغییر و ویرایش هستند .
یک سوالی هم داشتم برای چی میخواهید imei رو عوض کنید؟ اگر دنبال دور زدن ریجیستری هستید نمیشه من خودم امتحان کردم :n02:

morteza_mombeini
16-07-2019, 09:25
سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن درسته ؟ تا مودم رو دستکاری نکنید هیچ اتفاقی برای سریال نامبر و imei مودم نمی افته درسته ؟ پس ابزاری هم برای این کار لازم نیست باشه هم گفتم عمومی منتشر نشده چرا ؟ تا هم منبع درامدی و سوء استفاده دیگران قرار نگیره و اینکه هر کاری فوت و فن هایی داره که به جز افراد مشغول در این صنف کسی از اونها خبر نداره و حتی با پیشنهاد مبالغ بالا و گزاف هم حاضر به فروش اون فوت و فن ها متاسفانه نیستن . تنها راه عمومی همین adb هست البته در این سری مودم های هواوی مگر نه بیشتر مودم ها بدون باز کردن و بدون دستکاری با ابزارهای لازم و موجود قابل تغییر و ویرایش هستند .
یک سوالی هم داشتم برای چی میخواهید imei رو عوض کنید؟ اگر دنبال دور زدن ریجیستری هستید نمیشه من خودم امتحان کردم :n02:
من دو تا مودم داشتم که یکیش خراب شده و سیم کارتش چون بسته ی حجیم و بلند مدت داره روی این مودم گذاشتم برای همین هر وقت مشکلی دارم و با پشتیبانی تماس میگیرم میگه با مودم خودت وصل نیستی و خلاصه همه چیزو گردن مودم میندازه .بهشون هم گفتم هر دو مودم برای خودم هستن و داستانش اینه اما باز حرف خودشونو میزنن.یه بار ازشون پرسیدم از کجا میفهمین مودم مال خود سیم کارت نیست گفت ime مودمی که باهاش وصل شدید با چیزی که اینجا براتون ثبت شده متفاوته .برا همین میخاستم عوضش کنم و مک ادرس و ime مودم خرابه رو توی مودم جدیده بزنم تا از شر پشتیبانی احمق ایرانول راحت بشم.مودم من B5142 فک کنم ساخت شرکته gemtek باشه.

namo_57
16-07-2019, 14:55
سلام خسته نباشی صابر جان خوبی داش اینجا دیدم صحبت از ریجستر شد مگه مودم هم مثل گوشی براش ریجستر اومده ؟اگه اومده من تقریبا یه ٧ ماه قبل کلی imei در همتا ثبت کردم بنظرت بدرد میخوره

saber73
16-07-2019, 15:49
سلام خسته نباشی صابر جان خوبی داش اینجا دیدم صحبت از ریجستر شد مگه مودم هم مثل گوشی براش ریجستر اومده ؟اگه اومده من تقریبا یه ٧ ماه قبل کلی imei در همتا ثبت کردم بنظرت بدرد میخوره

بله گویا طرح اجرا شده ولی یه سری imei راحت ریجیستر میشن ولی یه سری دیگه نمیشن و اصلا معلوم نیست چرا اینطوری هست ! الان خود دیجی کالا هم کنار فروش مودم ها اشاره به این موضوع کرده :

morteza_mombeini
16-07-2019, 17:54
بله گویا طرح اجرا شده ولی یه سری imei راحت ریجیستر میشن ولی یه سری دیگه نمیشن و اصلا معلوم نیست چرا اینطوری هست ! الان خود دیجی کالا هم کنار فروش مودم ها اشاره به این موضوع کرده :

مودم هایی هم که از قبل داریم استفاده میکنیم و هواوی نیستن بازم باید تو همتا رجیسترشون کنیم ؟ لازمه ؟

saber73
16-07-2019, 18:56
مودم هایی هم که از قبل داریم استفاده میکنیم و هواوی نیستن بازم باید تو همتا رجیسترشون کنیم ؟ لازمه ؟

مودم هایی که ریجیستر شدن دیگه هیچ نیازی به هیچ کاری ندارن و شامل طرح نمیشن . فقط یه سری imei مودم های جدید هست که سامانه میزنه غیرقانونی و بعد یک ماه سرویس بهشون نمیده و یه سری دیگه بعد سه هفته خود به خود ریجیستر میشن مثل مودم های اپراتوری ( همه اپراتورهای کشور )

namo_57
16-07-2019, 19:48
مودم هایی که ریجیستر شدن دیگه هیچ نیازی به هیچ کاری ندارن و شامل طرح نمیشن . فقط یه سری imei مودم های جدید هست که سامانه میزنه غیرقانونی و بعد یک ماه سرویس بهشون نمیده و یه سری دیگه بعد سه هفته خود به خود ریجیستر میشن مثل مودم های اپراتوری ( همه اپراتورهای کشور )
من imeiبرا مودمهایی که نیاز به ریجستر دارن ودارم ودرسایت همتا به ثبت رسیدن حدودا ٢٠٠ imeiثبت شده درسایت همتاوقابل انتقال برامودم

morteza_mombeini
16-07-2019, 20:05

مودم b612 مبین نت رو بیش از یک ماهه که دارم استفاده میکنم تا حالا مشکلی نداشته ولی imei رو که تو سامانه همتا میزنم میگه قانونی نیست .بی خیالش شم ؟

saber73
16-07-2019, 20:16
مودم b612 مبین نت رو بیش از یک ماهه که دارم استفاده میکنم تا حالا مشکلی نداشته ولی imei رو که تو سامانه همتا میزنم میگه قانونی نیست .بی خیالش شم ؟

خود به خود فعال و ریجستر میشه کلا مودم های اپراتوری داخلی همشون وقتی نو میخری و چک میکنی میگه غیر قانونی بعد سه هفته تا یک ماه هم خود به خود ریجیستر میشن و جای نگرانی نداره .

saber73
21-07-2019, 01:41
جبار زاده اصل کجایی ؟ مودم رو که شکر خدا عوض کردی فریمور اصلی های وب ویرایش خودم که جایی منتشر نکردم ( بدون رنگ بنفش ) با امکانات کامل رو هم گذاشتم در اختیارت . حالا این شما و اینم میدان :n02: منتشر کن از کف میریم دیگه مرد :n40:

Hossein jabbar
21-07-2019, 11:31
جبار زاده اصل کجایی ؟ مودم رو که شکر خدا عوض کردی فریمور اصلی های وب ویرایش خودم که جایی منتشر نکردم ( بدون رنگ بنفش ) با امکانات کامل رو هم گذاشتم در اختیارت . حالا این شما و اینم میدان :n02: منتشر کن از کف میریم دیگه مرد :n40:

نمیشه:n28::n28::n28::n28::n28:

Hossein jabbar
21-07-2019, 12:13
چگونه نام اپراتور رو جایگذاری کردی ورنگ سیاه که اطلاعات دکل را میده آموزش بدین مرسی

namo_57
21-07-2019, 15:47
چگونه نام اپراتور رو جایگذاری کردی ورنگ سیاه که اطلاعات دکل را میده آموزش بدین مرسی
نمیشه:n28::n28::n28::n28::n08:

Hossein jabbar
21-07-2019, 17:27
نمیشه:n28::n28::n28::n28::n08:
یعنی دارم روش کار کنم کمک نکن:n10::n10::n10: روشش رو پیدا کردم:n05::n05::n05:

mehdi-sh
23-07-2019, 06:14
مودم من ورژن 11.195.03.00.1445 های وب داره بدون لحیم کاری میشه ورژن 198 انلاک ریخت ؟

Hossein jabbar
23-07-2019, 07:39
مودم من ورژن 11.195.03.00.1445 های وب داره بدون لحیم کاری میشه ورژن 198 انلاک ریخت ؟
نمیشه دستکاری شده با لحیم کاری ولی جنرال با لوکال و 198 داخل انجمن فقط با لحیم کاری
موفق باشید:n40::n40::n40:

mehdi-sh
23-07-2019, 10:09
نمیشه دستکاری شده با لحیم کاری ولی جنرال با لوکال و 198 داخل انجمن فقط با لحیم کاری
موفق باشید:n40::n40::n40:

البته اینو یادم رفت بگم مودم من ایرانسل ولی فریمور های وب ریختم و انلاک هم شده.

Hossein jabbar
23-07-2019, 11:11
البته اینو یادم رفت بگم مودم من ایرانسل ولی فریمور های وب ریختم و انلاک هم شده.
عیبی نداره هر فریمور دستکاری رو با لحیم کاری باید بزنی رو مودم

saber73
23-07-2019, 14:07
جبارزاده اصل اون قسمت اضافه کردن دیوایس اینفورمیشن علامت سوال ؟ و قسمت hotlinks رو هم اموزش دادم میتونی بزاری رو فریمور

Hossein jabbar
01-08-2019, 20:08
دوستانی که فریمور پیشرفته با نتورک ستینگ ایرانسل می خواهند
بازم میگم با تشکرات فراوان فراوان از دوست دل سوز "صابر عزیز" یاری کننده کار در
Topic قرار داده شد لینک زیر :

MrOniXx
03-08-2019, 14:27
دوستانی که فریمور پیشرفته با نتورک ستینگ ایرانسل می خواهند
بازم میگم با تشکرات فراوان فراوان از دوست دل سوز "صابر عزیز" یاری کننده کار در تایپینگ قرار داده شد لینک زیر :

داداش تاپیک ( Topic ) یا (Thread) تایپینگ دیگه چه صیغه ای !! firmware هم edit میکنی شما ؟ جالبه

Hossein jabbar
03-08-2019, 19:08
داداش تاپیک ( Topic ) یا (Thread) تایپینگ دیگه چه صیغه ای !! firmware هم edit میکنی شما ؟ جالبه
​شما به بزرگی خودتون ببخشید

amirniack
05-08-2019, 16:30
​شما به بزرگی خودتون ببخشید
داداش من همین الان نصب کردم فریمور رو آنتن هم دارم ولی اصلا کانکت نمیشه...یعنی چراغ مودم قرمز مونده...نتورک رو Auto هست آنلاک هم شده
مشکل چیه به نظرت؟
ادیت: مشکل حل شد باید رومینگ فعال میشد بنظر میرسه باگ باشه
ولی درکل ممنون معلومه خیلی زحمت کشیدی
اینم تست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saber73
06-08-2019, 02:44
داداش من همین الان نصب کردم فریمور رو آنتن هم دارم ولی اصلا کانکت نمیشه...یعنی چراغ مودم قرمز مونده...نتورک رو Auto هست آنلاک هم شده
مشکل چیه به نظرت؟
ادیت: مشکل حل شد باید رومینگ فعال میشد بنظر میرسه باگ باشه
ولی درکل ممنون معلومه خیلی زحمت کشیدی
اینم تست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این باگ نیست به صورت پیش فرض گزینه رومینگ خاموش میباشد و باید یک بار دستی روشن نمایید و تمام واگر مودم رو ریست بفرمایید باز هم خاموش خواهد شد و نیاز به روشن کردن مجدد این گزینه هست در تمامی مودم های هواوی

Hossein jabbar
06-08-2019, 10:24
این باگ نیست به صورت پیش فرض گزینه رومینگ خاموش میباشد و باید یک بار دستی روشن نمایید و تمام واگر مودم رو ریست بفرمایید باز هم خاموش خواهد شد و نیاز به روشن کردن مجدد این گزینه هست در تمامی مودم های هواوی
تشکر مرسی از کمک های بی دریغت.......:n12::n12::n12:

meisam_7
17-08-2019, 12:46
دوستانی که از این فریم ور استفاده کردن لطفا نظراتشون رو بگن که چه ویژگی های خوبی داره و معایب چی هست ؟

Hossein jabbar
17-08-2019, 20:55
دوستانی که از این فریم ور استفاده کردن لطفا نظراتشون رو بگن که چه ویژگی های خوبی داره و معایب چی هست ؟
به زودی غافل گیری هایی عظیم وجود داره کمی صبر کنید .............

saber73
17-08-2019, 21:22
به زودی غافل گیری هایی عظیم وجود داره کمی صبر کنید .............

این امضای منو چرا جعل کردی ؟ :n24:

باز ملت رو گذاشتی سر کار ؟ :n34:

shell3r
02-10-2020, 14:21
سلام وقت بخیر
من با استفاده از فرمور های وب آنلاک کردم. خیلی هم راضی هستم
فقط یوزر پسورد قسمت مدیریت مودم عوض شده و هرچی میزنم باز نمیکنه. میشه لطف کنید راهنمایی کنید یوزر پسوردش چی هست ؟