PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن لپ تاپ asus n552v

12890
23-06-2019, 13:51
لپ تاپ مورد نظر شبش وقتی روشن بود در حال گوش کردن موزیک خودبخود خاموش شده صبحش روشن کردم تا لود مارک asusبعدش بالا نیامد الان گارنتی هم تمام شده فرستادمش شرکت سازگار ارقام اعلام کرد مادربردش مشکل داره بابد تعویض بشه هزینه مادربورد۱۱تومان اعلام کردن دوستان میشه راهنمایی کنند که کجا بفرستمش جهت تعمیر مادربرد

12890
27-06-2019, 06:50
هیچ یک دوستان نمیتونه راهنمایی کنه کجا برای تعمیر مادربورد بفرستمش:n35:

محمد7966
27-06-2019, 07:26
هیچ یک دوستان نمیتونه راهنمایی کنه کجا برای تعمیر مادربورد بفرستمش:n35:

بفرستید همون شرکتهای گارنتی.ایسوس فک کنم چندتا شرکت گارنتی داره تو ایران.یکیش سازگاره.

به بقیه شرکتها هم نشونش بدید

12890
01-07-2019, 19:03
دوستان من لپ تاپ را فرستادم گارانتی سازگار بهم گفتن مادر بورد نیاز به تعویض داره هزینه را نزدیک دوازده میلیون اعلام کردن در حالی که قیمت مادر بورد توی سایت ها مثل ebayیا علی اکسپرس ۲۶۸دلار زده شده حدود ۴میلیون خورده ایی هست علت قیمت فضایی سازگار ارقام را نمیدونم

محمد7966
01-07-2019, 23:33
دوستان من لپ تاپ را فرستادم گارانتی سازگار بهم گفتن مادر بورد نیاز به تعویض داره هزینه را نزدیک دوازده میلیون اعلام کردن در حالی که قیمت مادر بورد توی سایت ها مثل ebayیا علی اکسپرس ۲۶۸دلار زده شده حدود ۴میلیون خورده ایی هست علت قیمت فضایی سازگار ارقام را نمیدونم

به شرکتهای دیگه ای که ایسوس را گارانتی میکنند هم نشون بدید.شرکت تابا،ویستا اگر اشتباه نکنم.ببینید اونا چی میگن.اگر اونها هم اینقدر زیاد گفتند،بهتره به یکی از شرکتهایی که از آمازون جنس وارد میکنند نگاهی بندازید و قیمت اونها رو هم در نظر بگیرید.شرکتی مثل مالیتینا یا شرکتهای دیگه.