PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مانیتور و گرافیک برای طراحی گرافیکی

David.Jn
06-06-2019, 11:11
سلام
دوستان من کارم طراحی سایت و طراحی گرافیکی هست و در حال حاضر مانیتوری که دارم رنگ‌ها رو خوب نشون نمی‌ده و برای همین می‌خوام مانیتوری خریداری کنم که برای کارم خوب باشه و اگه لازمه که کارت گرافیکم رو ارتفا بدم باز هم خوشحال می‌شم پیشنهادتون رو بدونم.
منتظر پیشنهادتون هستم
ممنون

shaahani
06-06-2019, 15:25
طراحان، مانیتورشون حتما باید پنل IPS باشه چون وضوح و کیفیت دقیقتری نسبت به سایر پنل های مانیتور داره
این پنل ها، معمولا 24 بیت هستند (که یعنی برای هر کدام از سه رنگ اصلی RGB هشت بیت اختصاص داده اند) که میتونن 16.7 میلیون رنگ مختلف را نمایش بدن
البته اگه ده بیت باشه، بهتره
خیلی متوجه برند نباشید، اول به مشخصات فنی نگاه کنید و بعد از اون به اعتبار و سابقه برند.

مثلا چندتا رو میتونم پیشنهاد بدم
ASUS PA329Q 32" | Acer S277HK 27" | LG 27UK650-W 27"

David.Jn
06-06-2019, 15:38
طراحان، مانیتورشون حتما باید پنل IPS باشه چون وضوح و کیفیت دقیقتری نسبت به سایر پنل های مانیتور داره
این پنل ها، معمولا 24 بیت هستند (که یعنی برای هر کدام از سه رنگ اصلی RGB هشت بیت اختصاص داده اند) که میتونن 16.7 میلیون رنگ مختلف را نمایش بدن
البته اگه ده بیت باشه، بهتره
خیلی متوجه برند نباشید، اول به مشخصات فنی نگاه کنید و بعد از اون به اعتبار و سابقه برند.

مثلا چندتا رو میتونم پیشنهاد بدم
ASUS PA329Q 32" | Acer S277HK 27" | LG 27UK650-W 27"
ممنون
دقیقاً دنبال صفحه نمایش IPS هستم :)
این مدل‌هایی که معرفی کردید رو چک کردم و گویا هیچ فروشگاه ایرانی به صورت آنلاین قیمت نداره. معمولاً تو اینجوری مواقع تو بازار هم کم پیدا میشه و قیمت می‌ره بالا :|