PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کرک babylon ng

reza_electronic
02-06-2019, 10:28
با سلام

بابیلون ورژ« جدید مشکل لایسنس کد داره ، از هرجا دانلود میکنم این کد رو نوشته 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ
اون هم وقتی تاریخ رو یک سال برمیگردونم کار میکنه که برنامه های دیگه اونوقت درست کار نمیکنن مثل گوگل کروم ، سریال جدیدی ندارید ، یا اگر بخایم قانونی بخریم کجا هست ؟؟ چند تومن ؟

یا اینکه بگید دیکشنری اریانپور رو از کجا دانلود کنم روی چه برنامه ای ، چون بابیلون رو فقط برای اریانپور و انگلیسی به انگلیسی خودش میخام

تشکر از جواب هاتون ( البته میدونم یه جواب هم نمیدید)

Rahpooyan
02-06-2019, 15:42
با سلام

بابیلون ورژ« جدید مشکل لایسنس کد داره ، از هرجا دانلود میکنم این کد رو نوشته 49EGT4Y4DDXE8GN329AM2NPVJ
اون هم وقتی تاریخ رو یک سال برمیگردونم کار میکنه که برنامه های دیگه اونوقت درست کار نمیکنن مثل گوگل کروم ، سریال جدیدی ندارید ، یا اگر بخایم قانونی بخریم کجا هست ؟؟ چند تومن ؟

یا اینکه بگید دیکشنری اریانپور رو از کجا دانلود کنم روی چه برنامه ای ، چون بابیلون رو فقط برای اریانپور و انگلیسی به انگلیسی خودش میخام

تشکر از جواب هاتون ( البته میدونم یه جواب هم نمیدید)
نرم افزار Lingoes را تست کرده اید؟ در سایت های دانلود در کنار خود نرم افزار چند دیکشنری هم قرار دارد اریان پور هم شامل انهاست.

reza_electronic
03-06-2019, 23:29
نرم افزار Lingoes را تست کرده اید؟ در سایت های دانلود در کنار خود نرم افزار چند دیکشنری هم قرار دارد اریان پور هم شامل انهاست.

تسکر از راهنمایتون ، والا لینگوس اریانپور نداره ، کلی سرچ کردم برنامه mdict رو پیدا کردم که کلا رایگانه ، فایلای mdx و mdd رو میخونه ، اریانپورش رو هم پیدا کردم و macmillan رو ، چون اینا برا هم لغت با جمله مثال زدن خیلی بهتر متوجه معنی کلمه میشی ،

بابیلون رو هم بوسیدم گذاشتم کناز از بس پیغام لایسنس میداد ، گفتم بگم برای ایندگان و باقی الصالحات:n02::n02::n02:

dione
05-06-2019, 16:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]