PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در اشتراک گذاری اینترنت

mohammad1016s
31-05-2019, 22:21
سلام
من میخوام اینترنت لپ تابم رو برای گوشی به اشتراک بزرام یعنی با گوشی موبایل بشه به اینترنت لپ تاپ وصل شد با نرم افزار connectify وصل شدم و همینطور با mobile hotspot در ویندوز 10 به راحتی وصل شدم ولی مشکل من اینجاست که میخوام اینترنت بدون فیلتر لپ تاپ استفاده کنم در مجموع وقتی که فیلتر شکن لپ تاپم روشن میکنم و اینترنت رو شیر میکنم فیلتر شکن شیر نمیشه و فقط اینترنت شیر میشه (اینترنت بدون فیلتر برای اکتیو کردن frp گوشی های موبایل میخوام استفاده کنم )
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه

shaahani
01-06-2019, 00:46
نرم افزار فیلتر شکن شما باید موقع نصب یک کانکشن در بخش کانکشن های کنترل پنل شما بسازه
بعد شما بجای اینکه خود کانکشن اصلی دریافت اینترنت در لپتاپ را برای کارت هوایی به اشتراک بگذارید، میبایست کانکشن برنامه فیلتر شکن را برای کارت شبکه هوایی به اشتراک بگذارید که دستگاه ها از این اینترنت بدون فیلتر استفاده کنند.
این کار بطور عملی انجام شده است. مراحل کار را در تاپیک زیر توضیح داده شده و همچنین از مراحل تصویر گرفته شده است.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza_electronic
03-06-2019, 23:39
من هم کلی تلاش کردم برای اف از پی دقیقا همین موضوع

یه کم خرج کن دانگل eft بخر ، روتو و بوتو اف ار پی و ... راحت انجام میده ، اون روش ها هم میشه ولی این خیلی راحت بود

dione
05-06-2019, 16:11
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sky1sky
15-06-2019, 17:24
سلام
اینترنت روی لپ تاپ رو می خوام روی موبایل بندازم. با نرم افزار zapya تست کردم نشد. نرم افزار connectify pro هم با درایور هایی که در نصب برنامه داشت کلا نه تنها کار نکرد درایورهای شبکه خود لپ تاپ رو هم از کار انداخت. مجبور شدم حذفش کنم نرم افزار رو.

ایا میشه بدون نصب نرم افزار شیر کرد ؟ ویندوز لپ تاپ 7