PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك در مورد بازيابي فايل فرستاده شده به Recycle Bin

Wisdom
30-09-2006, 22:24
سلام دوستان

يك مشكل با Recycle Bin ويندوز XP دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من يك فايل فوق العاده مهم كه اطلاعات مهمي روش هستش بر حسب تصادف Del شده و به Recycle Bin فرستاده شده
ولي براي بازيابي اين فايل يك مشكلي هستش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وقتي Recycle Bin رو باز ميكني هيچ فايلي رو نمايش نميده ولي آيكون Recycle Bin نشون ميده كه درونش فايل هستش و به عبارتي سطل آشغال پر هستش و فضايي رو نزديك به 400 كيلو بايت اشغال كرده
اين مورد اورژانسي هستش و اگه اين فايل پاك بشه نزديك چند ماه بايد بشينم اطلاعات رو دستي وارد كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ترفندي ،‌ نرم افزاري ،‌ روشي براي مشكل من هستش تا بتونم اين فايل رو برگردونم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سوالي بود در خدمتم
مرسي و ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
30-09-2006, 23:30
چه مشكلي!!

اولا حجمش چقدر بود؟

بعد هم برو اين رو امتحان كن:
قابليت ديدن فايلهاي مخفي و سيستمي رو فعال كن بعد برو پارتيشني كه فايل پاك شده پوشه اي Recycle Bin رو باز كن ببين هستش يا نه

اگه نشد از برنامه هاي ركوري استفاده كن من Get Data Back for پيشنهاد مي دم
موفق باشي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

reza12100
01-10-2006, 00:39
بهترین راه استفاده از system restore است