PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : افت فریم پس از چند لحظه در بازی GTA V

free_spirit
16-05-2019, 20:02
سلام خسته نباشید.
امیدوارم حالتون خوب باشه..:n40:

من بازی gta v رو قبلا تا آخر تموم کردم بدون افت فریم اما حالا که مانیتورم رو عوض کردم دچار افت فریم شدید میشه..

قبلا با مانیتور CRT که داشتم رزولوشن 1024 در 768 هیچگونه مشکلی نداشت الان رزولوشن مانیتور جدیدم 1920 در 1200 هست و حتی با تغییر رزولوشن در بازی و تنظیم روی پایینترین حدش باز هم لگ داره و این رو بگم که وقتی بازی رو اجرا میکنم اولش روون هست اما پس از چند لحظه دچار افت فریم و لگ میشه...

واقعا نمیدونم مشکلش چی هست خواهش میکنم راهنمایی کنید مرسی.:n40:

مشخصات سیستمم:

رم: 8 گیگ
سی پی یو: intel core i3 3.4
گرافیک: nvidia gtx 610 2gig
ویندوز: 10

javad2015
17-05-2019, 09:11
اگه بعد چند لحظه هست دلیلش رم هست که پر میشه.باید کیفیت texture بازی رو کم کنی.
یه گزینه دیگه هم هست فک کنم distance view بود اونم رم خوره.برا این بازی رم 12 پیشنهاد میشه.

free_spirit
17-05-2019, 14:42
یه گزینه دیگه هم هست فک کنم distance view بود اونم رم خوره.برا این بازی رم 12 پیشنهاد میشه.

سلام ممنون از پاسختون.

تمامی تنظیمات روی حداقل هستن و اینکه فکر نکنم مربوط به رم باشه چون همونطور که گفتم با همین سیستم با مانیتور قبلیم خیلی راحت بازی رو تا آخر تموم کردم اما با تغییر مانیتور دچار افت فریم شده...

hamed1354
18-05-2019, 12:35
معمولا ساسونگ و ال جی برای مانیتورهاشون درایور میدن . یه سرچ بزن درایور مانیتور رونصب کن شاید حل شد
مجدد هم با یه مانیتور CRT بازی رو تست کن ببین باز هم روونه . چون شاید ویندوزت هم مشکل داشته باشه
اگه بازیت آپدیت نیست پشنهاد میکنم به ورژن 1.41 با حجم حدود 11 گیگ آپدیت کنی

free_spirit
18-05-2019, 17:04
معمولا ساسونگ و ال جی برای مانیتورهاشون درایور میدن . یه سرچ بزن درایور مانیتور رونصب کن شاید حل شد
مجدد هم با یه مانیتور CRT بازی رو تست کن ببین باز هم روونه . چون شاید ویندوزت هم مشکل داشته باشه
اگه بازیت آپدیت نیست پشنهاد میکنم به ورژن 1.41 با حجم حدود 11 گیگ آپدیت کنی

سلام با تشکر از شما..

مانیتورم درایور نداره و با مانیتور قبلیم که CRT هست تست کردم مشکلی نداره و کاملا روون هست..

در کنار ویندوز 10 ویندوز 7 هم نصب کردم و همچنان مشکل پابرجاست..

نسخه بازی هم تا آخرین ورژنش که کرکش اومده آپدیت کردم یعنی 1.44

hamed1354
19-05-2019, 10:15
تنها نکته ای که هست . تنظیمات refresh rate مانیتورت هست .
لپ تاپ من 60hz هستش .اما مانیتور قبلیم که crt بود .روی 85hz . در بازی ها تست کردم عدم تنظیم refresh rate باعث لگ بازی میشه
اینو تست کن و بالا پایین کن شاید جواب گرفتی.

free_spirit
19-05-2019, 17:56
تنها نکته ای که هست . تنظیمات refresh rate مانیتورت هست .
لپ تاپ من 60hz هستش .اما مانیتور قبلیم که crt بود .روی 85hz . در بازی ها تست کردم عدم تنظیم refresh rate باعث لگ بازی میشه
اینو تست کن و بالا پایین کن شاید جواب گرفتی.

از طریق خود ویندوز انجام دادم مثلا در رزولوشن های پایین فقط تا 75 هرتز داره..

یه ذره خوب بود ولی هنوزم لگ داره..

dione
23-06-2019, 18:06

گرافیکش ضعیفه