PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم سازگاری ویندوز ۱۰ با رزولوشن مانیتور

M.mrz
14-05-2019, 04:17
سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگه در این مورد راهنماییم کنید چون واقعا راه حلی براش پیدا نکردم.

بعد از اینکه ویندوز خودم رو به ۱۰ تغییر دادم حد اکثر رزولوشن قابل استفاده ۱۲۸۰ در ۱۰۲۴ بود در حالی که قبلا ۱۴۴۰ در ۹۰۰ بود.
همچنین برای حلش هم کارت گرافیکم رو اپدیت کردم هم کلیه درایور هامو ولی باز هم مشکل رفع نشد توی نت هم دیگه راه حلی براش پیدا نکردم.
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون این رزولوشن با مانیتورم سازگار نیست و کیفیت بدی داره.

radarz
14-05-2019, 11:11
سلام

ويندوز رو هم اپديت كنيد ، نشد درايو كارت گرافيك رو پاك كنيد و مجدد نصب كنيد

dione
14-05-2019, 14:38
سلام دوستان خیلی ممنون میشم اگه در این مورد راهنماییم کنید چون واقعا راه حلی براش پیدا نکردم.

بعد از اینکه ویندوز خودم رو به ۱۰ تغییر دادم حد اکثر رزولوشن قابل استفاده ۱۲۸۰ در ۱۰۲۴ بود در حالی که قبلا ۱۴۴۰ در ۹۰۰ بود.
همچنین برای حلش هم کارت گرافیکم رو اپدیت کردم هم کلیه درایور هامو ولی باز هم مشکل رفع نشد توی نت هم دیگه راه حلی براش پیدا نکردم.
خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید چون این رزولوشن با مانیتورم سازگار نیست و کیفیت بدی داره.

کارت گرافیک چیه؟
و نوع اتصال رو هم بفرمایید

M.mrz
14-05-2019, 17:14
کارت گرافیکم nvidia gt 630 هست و نوع اتصال هم به مانیتور هستش

و یه مورد رو که باید بگم اینه که حد اکثر رزولوشنی که توی تنظیمات دیسپلی میتونم قرار بدم ۱۶۰۰در۱۲۰۰ هستش ولی وقتی انتخابش میکنم بعد چند ثانیه ص سیاه میشه و مینویسه out of range البطه این مشکل رو در ویندوز های قبلیم هم داشتم ولی به جای این رزولوشنم رو میزاشتم روی ۱۴۴۰ در ۹۰۰ که با مانیتورم کاملا سازگار بود ولی وقتی ویندوزمو کردم ۱۰ رزولوشن ۱۴۴۰در ۹۰۰ کاملا ناپدید شد و تنها یا باید روی ۱۶۰۰در۱۲۰۰ باشه که ارور میده یا باید روی ۱۲۸۰در۱۰۲۴ باشه که اونم خیلی بی کیفیته.

dione
16-05-2019, 15:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درایور ب روزه؟