PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برای شکستن قفل یک نرم افزار

zeos
28-04-2019, 16:41
سلام . دوستان من یک مشکلی دارم. یک سی دی اموزشی خریدم و نصبش کردم.و خب چندتا فایل تصویری هست که پخش میشن. تا اینجا هیچ مشکلی نیست
مشکل اینجاس که این فایل نصبی به نحوری کد گذاری شده که فقط روی همین کامپیوترم پخش میشه. و نمیتونم دیگه روی لب تابم نصب کنم. و باید مجدد 150 هزار بدم یک یوزر بخرم که زورم میاد. و این کامپیوتر مجل کارم هست.
نمیتونم اصلا استفاده کنم. فایل به صورت دوتا فایل نصبی هست. وقتی داخل فایل های نصبی میرم فایل های ویدویی رو پیدا میکنم که فرمت wmv هست ولی با هیچ برنامه ای نتونستم بصورت جدا پخشش کنم. حتی تغییر فرمت هم نمیتونم بدم از طریق نرم افزار. هیچ برنامه ای نمیشناسش. نمیدونم چطوری کد گذاری شده. و فقط روی همین سیستم محل کارم قابل اجرا هست حتی سخت افزارم عوض شه دیگه پخش نمیشه. لطفا اگر کسی حرفه ای هست راهنمایی کنه. چطوری میتونم این فایل های تصویری رو بدون اینکه لازم باشه از طریق برنامه اجرا کنم . بصورت جدا گانه خودم پخشش کنم.

dione
29-04-2019, 16:49
با این میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tchapnegar
01-05-2019, 16:13
اون قفل مطمئن هستید نرم افزاری هست
چون این برمی گرده به سخت افزاریه طبق گفته هاتون

zeos
08-05-2019, 01:42
نمیدونم. ببینین یک فایل نصبی هست . که خب وقتی داخلش میشم فیلم ها رو پیدا میکنم. ولی نمیتونم فیلم ها رو پلی کنم با هیچ نرم افزاری.

zeos
08-05-2019, 01:43
با این میشه؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه چون اصلا نمیتونم رایت کنم . خیلی عجیبه که پوشه ی فیلم ها که چندتا فایل فیلم هست داخلش دیده میشه ولی هیچ کدوم رو نمیتونم با هیچ برنامه ای play کنم

shaahani
08-05-2019, 10:48
اون فیلم ها به یک صورتی قفل شده که فقط قابل بازگشایی با خود نرم افزار نصبی شماست، که خریداری شده و با هیچ پلیری باز نمی شود و قابل رمزگشایی نیز نیست.

تنها راهی که باقی می ماند این است که با یک نرم افزار ضبط دسکتاپ، پس از پخش فیلم ها روی کامپیوتری که قفل آنها باز شده است، مجدد فیلم ها را ضبط نمایید.
این راه حل نیز مشروط به آن است که برنامه قفل، در زمان اجرا، اجازه اجرای دیگر برنامه ها را بدهد تا برنامه ضبط تصویر از دسکتاپ بتواند اجرا شود.

zeos
09-05-2019, 00:28
ینی واقعا هیچ راهی وجود نداره برای شکستن اون قفل روی فیلم ها ؟ که بشه نگاهشون کرد ؟ عجیبه واقعا نمیشه یک قفل این قدر قوی باشه حتما راهی هست. ولی در کل ممنون