PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای تبدیل کارت کپچر به وبکم (در چت)

Ali_k
09-05-2005, 14:48
سلام.دوستان عزیز
من یه نرم افزار میخواستم که به کمک اون بشه هندی کم دوربین را جلو خودمون بگذاریم وبعد اون نرم افزار تصاویر ما را بدون اینکه وب کم بخریم.از طریق کارت کپچر به تصاویره وب کمی تبدیل کنه و تو چت استفاده کنیم.[/b]منظورم اینه که وبکم نخریم و از کارت کپجروهندی کم بجا وبکم استفاده کنیم.
اگه واقعن همچین نرم افزاری هست.دوستان لطفن معرفی کنند. :arrow:

Mohammad
09-05-2005, 23:11
سلام
من يه هندي كم ديدم كه اين امكان رو داشت.حتي بدون كارت كپچر!!
ولي هر كارش كردم نشد :(
ولي تويه دفترچه راهنما كاملا توضيح داده بود و وب كم هم ميشد.

Ali_k
10-05-2005, 05:20
محمد جان من هم كارت كپچر را دارم .هم هندي كما. اما ميخوام يه كاري كنم وبكم نخرم و دوستام تو چت منو با همون هندي كم ببينند؟
آيا همچين نرم افزاري هست؟ :roll: :arrow:

Roozedidar
10-05-2005, 06:04
سلام عزيز
اگه همونطور كه خودت اطلاع داري درايور هندي كم شما نصب هست و منظور شما چت ياهوست ميتوني با Trillian v 3 چت كني و دوستانت شما رو ببينند. اگر نميشه شما ميتوني از نرم افزار willing webcam استفاده كني و دوستان شما ميتونند با نصب جاوا شما رو روي مرورگر خودشون ببينند. اگر منظور شما كار با هندي كم و edit كردن فيلم هاي هندي كمت هست بايد بگم چندين برنامه موجود هست كه بهترينش Ulead VideoStudio 9 هست كه من ازش نتيجه خوبي گرفتم. :wink:

Ali_k
10-05-2005, 06:16
نه .من منظورمن اينه كه هندي كما را به كارت كپچر وصل كنيم و همون كاري را باش انجام دهيم كه وبكم انجتم ميده. :arrow:

Roozedidar
10-05-2005, 06:26
عزيز ميشه توضيح بدي منظور شما از همون كاري كه وبكم انجام ميده چي هست؟ ميخوام دقيق متوجه بشم كه بيشتر از اين وقت شما گرفته نشه...
مرسي :)

Roozedidar
10-05-2005, 06:29
شرمنده عزيز حالا افتاد :lol: بله امكانش هست و شما مبتوني از هر چيزي فيلم برداري كني و رويه كامپيوتر ذخيره كني...
نرم افزارش رو به زودي به شما معرفي مي كنم...

Roozedidar
10-05-2005, 06:56
علي جان همين الآن با هندي كم خودم كپچر گرفتم اونم با يه نرم افزاري كه هيچ جا نيست عزيز :D آره باwindows movie maker انشاا... كه مشكلت حل شده باشه. اگه هم 2 زاري من هنوز كجه لطف كن دقيق توضيح بده من در خدمتت هستم...

Mohammad
10-05-2005, 08:58
داش علي مي خواي از هندي كم به عنوان وب كم استفاده كنه.
فكر نمي كنم اگه هندي كم امكانش رو داشته باشه نرم افزار خاصي بخواد و با نرمافزاري كه رويه سي ديه خودش كارت راه ميوفته.
بهتر يه سري به دفترچه راهنماش بزني ببيني اين امكان رو داره يا نه.

Ali_k
10-05-2005, 13:27
علي جان همين الآن با هندي كم خودم كپچر گرفتم اونم با يه نرم افزاري كه هيچ جا نيست عزيز :D آره باwindows movie maker انشاا... كه مشكلت حل شده باشه. اگه هم 2 زاري من هنوز كجه لطف كن دقيق توضيح بده من در خدمتت هستم...

عزيز جان منظوره من اينه كه تصاوير هندي كم كه از خودت فيلمبرداري ميكني را به صورت زنده بفرستي تو چت مثل وبكم.
:arrow:

Mohammad
10-05-2005, 13:34
علي جان
اون كاري كه من گفتم انجام بده.

Roozedidar
10-05-2005, 13:45
عزيز شما به قول آقه محمد ميتوني تصوير بفرستي. البته من اگر سافتور معرفي كردم به خاطره اين بود كه بعضي از هندي كم ها با ياهو و ام اس ان مشكل دارند. بله اگر هندي كم شما كابل USB داره كه به احتمال زياد داره مشكلي نيست و همين كه شما بوسيله CD همراه هنديكم درايور USB و درايوري كه مخصوص وبكم هست نصب كني و بعد اون رو در حالت فيلمبرداري قرار بدي و البته در آپشن هم اون رو روي وبكم تنظيم كني مشكل شما حل ميشه. البته بازم به قول آقا محمد يه نگاهي به دفترچه راهنما بكن شايد من چيزي رو جا انداخته باشم با توجه به اين كه چيزي از دوربين شما نميدونم... :wink:

Ali_k
10-05-2005, 16:03
دوسات عزيزم من دوربينما از طريق كارت كپچر مي خوام وصل كنم . خوشusb نداره.

Ali_k
10-05-2005, 17:30
از همه ي دوستان ممنون .خودم مشكلمو بر طرف كردم. :shock: :o :wink:

Mohammad
10-05-2005, 17:36
به ما هم بگو تا بلد بشيم.... :wink:

Ali_k
10-05-2005, 18:27
اصل داستانو محمد جان برات ميگم .من يه دوربين پاناسونيك هندي كم داشتم با يك كارت كپچر ايسوس .ميخواستم دوربينو به كارت كپچر وصل كنم و به جا وبكم استفاده كنم ولي هر وقت دوربينا وصل ميكردم و تو ياهو مسنجر start my webcam را ميزدم برفك نشون ميداد به جا تصوير من .چون كارت كپچر من ورودي آنتنم داشت برا همين تو ياهو مسنجر وروديهاي آنتن را نشون ميداد كه من با نصب يه نرم افزار ‌ulead media studioو تبديل كردن حالت capture ش به تصوير دوربين تونستم تصويرمو بدم تو چت(به جا برفكا)
اينا يادم رفت بگم كه كارت كپچرم ورودي video وsvideo هم داره.

Mohammad
10-05-2005, 23:04
ممنون علي جان :)

Roozedidar
10-05-2005, 23:21
آره عزيز لطفا اينجا مطرح كن چطور مشكل حل شد تا ما هم ثوابي ببريم :wink:
نكنه ديدي ما با سوال هامون كچلت كرديم بي خيال شدي :lol:

Ali_k
11-05-2005, 17:15
mohammadkh, Roozedidar, اميدوارم كه متوجه شده باشيد.راستي انگارRoozedidar,همشهريمه :D :arrow:

Roozedidar
12-05-2005, 01:51
عزيز خوشحالم كه مشكلت حل شد واين ulead fi به كارت اومد. اميدوارم از چت لذت ببري... 8)