PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك يا سريال 3D Home Architect Home Design Deluxe 6

nazila
09-05-2005, 14:32
سلام دوستان
كسي كرك يا سريال اين نرم افزار رو داره؟ 3D Home Architect Home Design Deluxe 6 .
خودم خيلي گشتم ولي با اين نام چيزي پيدا نكردم گفتم شايد شما راههاي ديگه ايي بدونيد كه من نمي دونم.ورژنC1.337C

nardin
09-05-2005, 14:50
3d Home Architect Landscape Design Deluxe v6.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] luxe+v6.0&query=Search+%21

Mehdi_Best
09-05-2005, 15:09
3D Home Architect Landscape Design Deluxe v6.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Roozedidar
09-05-2005, 15:18
سلام عزيز ببين اين كارت رو حل ميكنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] xe_v6.0.zip.html

Mehdi_Best
09-05-2005, 15:26
اينها هم هست . اما همه اينها و حتي چند كرك ديگه كه من پيدا كردم ولي اينجا لينك ندادم مثل هم هستند. اميدوارم كه كارت راه بيفته.

Broderbund 3d Home Architect Landscape Design Deluxe v6.0

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] sign.Deluxe.v6.0_crack.html

Mehdi_Best
09-05-2005, 15:29
roozedidar جان . اين كركي كه شما گذاشتي هم دقيقا هموني هست كه ناردين جان و من گذاشتيم.
----------------------
در ضمن لينكي كه ناردين جان گذاشتند درسته اما متاسفانه چند روزه كه اكثر كركهايي كه روي سايت freeserials هست دانلود نمي شه. نمي دونم مشكلش از چيه.

Roozedidar
09-05-2005, 15:40
من شرمندم دوستان. تا اومدم جواب اين دوست عزيز رو بدم شما جواب ايشون رو داده بوديد. متاسفانه جواب هاي شما و ناردين جان رو نديده بودم...

Mehdi_Best
09-05-2005, 16:03
من شرمندم دوستان. تا اومدم جواب اين دوست عزيز رو بدم شما جواب ايشون رو داده بوديد. متاسفانه جواب هاي شما و ناردين جان رو نديده بودم...

خواهش مي كنم. شرمندگي نداره دوست عزيز. همين كه شما قصدتون كمك بوده خودش خيلي ارزش داره. ممنون.

nazila
10-05-2005, 07:48
سلام به همگي مرسي از همتون ... همه اينها رو امتحان مي كنم اگر مشكلي داشتم مزاحمتون ميشم....
باز هم مرسي از لطفتون دوستان...

nazila
10-05-2005, 08:06
دوستان مي دونيد مشكل چيه؟ مشكل اينه كه
- نام اين نرم افزار از توي Help ش دقيقا اينه: 3D Home Architect Home Design Deluxe 6 و من كارهايي كه تو فايل txt كرك گفته شده بود انجام دادم نشد. ميخواين براتون فايل .exe بفرستم تا دقيقا ببينيد چيه؟

Roozedidar
10-05-2005, 08:34
آره عزيز فكر ميكردم نشه. فكر ميكنم ما كرك يه سافت ديگه رو به شما داديم. اگه بازم نتونستي بگو تا ورژن كاملش رو دانلود كنم برات...

nazila
10-05-2005, 08:42
بله دقيقا اين نيست چون خودم هم اينا رو گرفته بودم... ولي مرسي از شما... اگر لازم مي دونيد فايلش رو براتون Mail كنم خودتون نصبش كنيد ببينيد كدومه... البته اگر براتون سخت نباشه و وقتتون رو نگيره...

Mehdi_Best
10-05-2005, 08:51
سلام. اگه بفرستي شايد بشه كاري كرد. البته اميدوارم كه بشه.

nazila
10-05-2005, 09:05
سلام. اگه بفرستي شايد بشه كاري كرد. البته اميدوارم كه بشه.
mehdi_sm55 به اين آدرس در yahoo بفرستم؟

Mehdi_Best
10-05-2005, 10:17
بله. همين آدرس صحيحه.

nazila
10-05-2005, 11:04
بله. همين آدرس صحيحه.
نتونستم براتون Mail كنم حجمش تقريبا براي Attach زياده لطفا از اين لينك اونو Download كنيد. متشكرم...

Mehdi_Best
10-05-2005, 11:51
nazila جان سلام. حجمش تقريبا زياده؟!!!!! :shock:
بابا اين كه 164 مگابايته!!!! شما از كجا وصل مي شه به اينترنت كه 164 مگ براتون تقريبا زياده!!!

Roozedidar
10-05-2005, 11:59
بله عزيز حجمش زياده البته براي Dialup. البته مهدي جان اگر نتونستي كرك براش پيدا كني من شايد بتونم نسخه كاملش رو دانلود كنم...

nazila
10-05-2005, 12:39
آخه من مستقيم به شبكه وصلم البته از محل كارم. بله خيلي زياده... :oops: اگر تونستيد پس لطفا نسخه كاملش رو بهم ميديد... مرسي مرسي.... :wink:

Roozedidar
10-05-2005, 12:45
البته عزيز رو چشم ولي صبر ميكنم مهدي جان اگه كرك پيدا نكرد بعدا من در خدمتتون هستم... :wink:

nazila
10-05-2005, 12:47
بسيار متشكرم.....

Roozedidar
10-05-2005, 12:48
خواهش ميكنم و منتظر جواب آقا مهدي هستم :)

Mehdi_Best
10-05-2005, 13:32
خواهش ميكنم و منتظر جواب آقا مهدي هستم :)

سلام. اگه شما مي توني در اين مورد كاري بكني ممنون مي شم.

Roozedidar
10-05-2005, 13:53
ok گذاشتم دانلود بشه البته bittorrent و ممكنه يكم طول بكشه...

nazila
10-05-2005, 13:57
واي اخ جون اگه بشه كه عاليه ...دستتون درد نكنه....

Roozedidar
10-05-2005, 14:12
انشاا... كه ميشه. فكر ميكنم فردا حاضر باشه :)

nazila
10-05-2005, 14:25
مرسي ما هم ديگه تعطيل شديم... فردا چك مي كنم..
از همه دوستان ممنون...

Roozedidar
11-05-2005, 07:44
ok عزيز من عوض يكي برات 3 تا دانلود كردم و هر 3 هم فول ورژن هستند :P حالا به علت حجم بالا و اينكه رو سايت خودم هم نميتونم برا مدت طولاني بذارم پس لطف كن شما يه ايميل اينجا بذار تا براي شما اين فايل رو ايميل كنم. البته ميدونم شما نتونستي ايميل كني اما با اين حجم بالا شما ميتوني به اين سايت مراجعه كني و ايميل تا حجم 1 گيگا بايت بفرستي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميتونيد اگر براي دادن ايميل راحت نيستيد يه ايميل موقت بسازيد. در ضمن نصبش كردم توپ كار ميكنه و بايد بگم لذت بردم. فقط يادتون باشه آخرين مرحله اينستال شما نبايد رجيستر كني و بايد رجيستر باكس رو ببندي... :wink:

Mehdi_Best
11-05-2005, 09:53
rozedidar جان سلام. اين دوستمون كرك اين برنامه رو مي خواهند. چون اگه اشتباه نكنم دانلودش كردن. ولي كركش رو ندارن.

nazila
11-05-2005, 11:11
rozedidar جان سلام. اين دوستمون كرك اين برنامه رو مي خواهند. چون اگه اشتباه نكنم دانلودش كردن. ولي كركش رو ندارن.
آقايmehdi_best مرسي از اينكه پيگير هستيد. ايشون لطف كردن و برام فرستادن يك فايل Zipهستش و دارم ميگيرمش.
از همگي مرسي

Roozedidar
11-05-2005, 11:31

مهدي جان سلام عزيز وقتي كرك نيست چه ميشه كرد. :) قبلا هم گفته بودم اگه آقا مهدي نتونست كرك رو پيدا كنه ورژن فولش رو دانلود ميكنم. نسخه فولش رو فرستادم براي ايشون. انشاا... كه مشكلشون حل بشه... :wink:

Mehdi_Best
11-05-2005, 11:40
واقعا ببخشيد. من نمي دونستم كه ورژن فولش رو پيدا كرديد. اين ورژن كه شما مي گي نياز به رجيستر كردن نداره؟

Roozedidar
11-05-2005, 11:46
عزيز در help فايل نوشته كه فقط active شدن نرم افزار رو Decline كنيد كه منم همين كار رو كردم و بايد بگم 2 سال عمرم رو با Auto cad تلف كردم. مثل بازي ميمونه و فقط كافيه فكرتو بياري روي صفحه مانيتور. جالبتر از اون هم همينه كه شما فرمودين نياز به رجيستر نداره... :D

nazila
11-05-2005, 14:19
ok عزيز من عوض يكي برات 3 تا دانلود كردم و هر 3 هم فول ورژن هستند :P حالا به علت حجم بالا و اينكه رو سايت خودم هم نميتونم برا مدت طولاني بذارم پس لطف كن شما يه ايميل اينجا بذار تا براي شما اين فايل رو ايميل كنم. البته ميدونم شما نتونستي ايميل كني اما با اين حجم بالا شما ميتوني به اين سايت مراجعه كني و ايميل تا حجم 1 گيگا بايت بفرستي. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ميتونيد اگر براي دادن ايميل راحت نيستيد يه ايميل موقت بسازيد. در ضمن نصبش كردم توپ كار ميكنه و بايد بگم لذت بردم. فقط يادتون باشه آخرين مرحله اينستال شما نبايد رجيستر كني و بايد رجيستر باكس رو ببندي... :wink:
اون سايتي كه لينكش رو داده بوديد وسطاش قطع شد ديگه نميزاره فايل بياد... :?

Roozedidar
11-05-2005, 15:01
نگران نباش عزيز الآن دارم فايل رو تيكه تيكه ميكنم تا شما راحت دانلود كني... به زودي هم آپ ميشه. :P

Roozedidar
12-05-2005, 02:39
بازم سلام

عزيز من فايل رو براي شما آماده كردم ولي قبل از آپلود يه جا ديگه پيداش كردم برات. ميري شما به اين لينك و يكي يكي شروع به دانلود ميكني. البته من امتحان كردم و ديدم سرورش شلوغ و اذيت ميكنه. براي همين دارم خودم آپ ميكنم برات. اگه ديدي نميشه صبر كن تا لينك ها رو بذارم...

اين لينك مورد نظر هست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FViewDownURL%2Easp%3FsoftID%3D3331

Roozedidar
12-05-2005, 11:35
ok اينم نرم افزار شما كه بلاخره آپ شد. به ساير دوستان هم كه connection fast دارند توصيه ميكنم دانلود كنند كه خيلي به دردشون ميخوره. مخصوصا مهندساي نقشه كش. لطفا همه لينك ها رو دانلود كرده سپس با نرم افزار winrar فايل شماره 1 رو باز كنيد تا فايل تقسيم شده به يك فايل زيپ تبديل شده سپس اكستركت كرده و بعد از اون اينستال. احتياج به هيچ كركي نيست و فقط در قسمت آخر اينستال نرم افزار رو رجيستر نكنيد و پس از اون دكمه Finish را فشار بديد...

موفق باشيد. 8)

nazila
14-05-2005, 08:35
:lol: مرسي انجام شد....دستتون درد نكنه... :wink:

Roozedidar
14-05-2005, 10:44
خواهش مي كنم انشاا... مورد استفاده قرار بگيره...