PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : باز شدن که گاه ویدیوها

green-mind
28-03-2019, 17:23
سلام
دوستان من یک سری فیلم گرفتم ،و کپی کردم روی هارد
منها سوالی که برای بنده ایجاب شده این هست که بعضی از فیلم ها ،باز نمیشن. با توجه به اینکه فضایی از هارد رو اشغال کردند و وقتی با نرم افزار kmplayer به صورت next میزنم که گاه فیلم ها باز میشند و شروع به پلی میکنند
.
دلیل این مسأله از چی می‌تونه باشه

Demon King
28-03-2019, 18:47
سلام. ممکنه مشکل از نرم افزار Km تون باشه. منم مشکلی مشابه این داشتم. از پلیر VLC استفاده کنید یا همین کی ام رو آپدیت کنید یه بار.

احتمالا مشکل رفع می شه.

mojt90
28-03-2019, 19:43
k-lite پلیر رو نصب کنید . خیلی سریعتر و بهتر از km هست .

green-mind
28-03-2019, 20:08
اصلا صحبتم در مورد نرم افزار نیست
می‌خوام بدونم کلا چرا این اتفاق می‌افته چون روی ویندوز مدیا پلیر که اصلا باز نمیکنه

Iloveu-ALL
28-03-2019, 21:48
اصلا صحبتم در مورد نرم افزار نیست
می‌خوام بدونم کلا چرا این اتفاق می‌افته چون روی ویندوز مدیا پلیر که اصلا باز نمیکنه

روی کامپیوتر فامیلم بعد از اینکه کند شد و بعد از پریدن درایور ها ،
درایور ها رو دوباره نصب کردم با km مشکل پیدا کرد

از media player classic استفاده کرد و مشکلی نداشت ... یا همون k-lite که دوستمون اینجا معرفی کرد. یا میتونید دوباره km رو دانلود کنید یا vlc پلیر رو دانلود کنید.

green-mind
30-03-2019, 00:35
دوستان من چند تا نرم افزار پلیر نصب کردم حتی تو سیستم دیگه هم تست کردم ،ولی باز نمیشه

mojt90
30-03-2019, 07:59
دوستان من چند تا نرم افزار پلیر نصب کردم حتی تو سیستم دیگه هم تست کردم ،ولی باز نمیشه

بعضی وقت ها مشکل از km هست . منم زمانی این مشکل رو داشتم . این رو نصب کنید KMPlayer.4.2.2 این روانترین نخسه این نرم افزار هست .

Iloveu-ALL
30-03-2019, 20:29

شاید از کدک باشه
سرچ کنید:
دانلود کدک
و ببینید با نصبش فایل ها باز میشه؟
فیلم های x265 نیاز به کدک داره!