PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود بدون نیاز به اینترنت !

mojt90
27-03-2019, 12:43
سلام
دوستان قضیه این سایت چیه ؟

سایتش ولی هیلتر.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]=2

میگه فلش رو به دستگاه گیرنده وصل کنی ، کانال تلویزیونی سایت بالا رو ضبط کنی ، بعد نرم افزار ویندوز که تو سایت بالا هست

فایل ضبط شده رو به فایل (آهنگ ، موزیک ودیو ، بازی کامپیوتر ، فیلم سینمایی) تبدیل میکنه ؟

میخواستم بدونم کسی امتحان کرده تا حالا ؟ :n04::n03:

shaahani
27-03-2019, 14:02
این همون دانلود آفلاین از ماهواره است.
شما از یک فرکانس خاص و زمان خاص ، اطلاعات را ضبط میکنید، دقیقا مانند وقتی که مشغول ضبط یک برنامه تلویزیونی با گیرنده خود هستید.
بعد از آن فلش درایو را جدا کرده و با اتصال آن به کامپیوتر می توانید از اطلاعات دریافت شده استفاده نمایید.
در چنین حالتی شما باید برای دریافت برنامه مشخصی ؛ حتما در زمان خاصی که شبکه مورد نظر در حال پخش برنامه مورد نیاز شماست، اقدام به ضبط اطلاعات نمایید.

بجز توشه، سرویس های متفاوت خارجی که عملیات مشابه میکنند وجود دارند، حتی بعضی از شرکت های اصلی و مادر ستلایت نیز، چنین سرویس هایی ارائه می دهند.
در این حالت اگر برنامه ای که مورد نیاز شماست، از این سرویس پخش نشود، قادر به دانلود آن نیستید.
برای همین باید لینک دانلود موزیک، بازی یا فیلم خود را به صورت آنلاین به این سرویس ها داده و درخواست پخش آنها را بصورت ماهواره ای بکنید و سپس آن را در زمان مشخص ضبط و دریافت نمایید.

البته سیستم های دیگری نیز وجود دارند که مخصوص کامپیوتر هستند و شما میتوانید اطلاعاتی که برای کاربران اینترنت آنلاین ماهواره ای ارسال می شود را نیز بطور آفلاین دانلود و سپس از بین انبوهی از داده های مختلف، فایل های مورد نیاز خود را مورد استفاده قرار دهید، در واقع میتوان آنرا یک سرگرمی بسیار وقت گیر برشمرد.

mojt90
27-03-2019, 15:52
ممنون . شکر

شنیده بودم دانلود آفلاین که مثلا باید کارت --- داشتی و د.ی.ش رو به کامپیوتر متصل میکردی

اما این خیلی کم دردسره ، اینکه با فلش مثل برنامه عادی ضبط بشه . بعد فیلم ضبط شده رو تبدیل به فایل کنه به نظرم جالبه .

تشکر ، کسی تا حالا از این سرویس استفاده کرده ؟

پسر ایران
27-03-2019, 15:57
اره
کاربردیه
اینم بگم که اگه سیم کارت ایرانسل داری میتونی به صورت رایگان در لنز برنامه های زنده رو ببینی و نکته مهم تر هم اینه که تا 7روز قبل برنامه هایی که پخش شده رو میتونی ببینی
اگه میخوای ثبت نام کنی ریپلی کن تا دعوتت کنم

پسر ایران
27-03-2019, 15:59
با اینترنت رایگانه و میتونی اشتراک بخری و فیلم های سینمایی رو هم ببینی:n02::n02::n02::n02::n02:

mojt90
27-03-2019, 16:16
اره
کاربردیه
اینم بگم که اگه سیم کارت ایرانسل داری میتونی به صورت رایگان در لنز برنامه های زنده رو ببینی و نکته مهم تر هم اینه که تا 7روز قبل برنامه هایی که پخش شده رو میتونی ببینی
اگه میخوای ثبت نام کنی ریپلی کن تا دعوتت کنم

اره لنز که فیلم ها رو نشون میده . ولی این یک چیز دیگست برای دانلودر هاس :n02: مثلا بازی چندین گیگابایتی کامپیوتر رو هم میتونید رایگان داشته باشی . وولی لنز همش صوتی و تصویری . :n16:

پسر ایران
27-03-2019, 16:19
خدایی:n19::n19::n19:
میشه بهم یاد بدی؟
همین الان دارم نید فور اسپید دانلود میکنم ساعت یک و نیم شب دانلودش تمام میشه

- - - Updated - - -

oternetمنظورته؟

پسر ایران
27-03-2019, 16:22
مفید بود
برم تو کارش:n25::n25::n25:

mojt90
27-03-2019, 17:05
مفید بود
برم تو کارش:n25::n25::n25:

تو سایتش اموزش گذاشته . من میخواستم بدونم کسی تستس کرده یکم بیشتر برامون توضیح بده . ولی به نظر چیز جالبی میاد :n01:

ksra
28-03-2019, 20:14
سلام
من سال 95 تستش کردم نزدیک عید واقعا کاربردیه (ازش فیلم استخراج شد و یکبار موزیک ویدیو)
یه هارد 256 گیگابایتی اکسترنال داشته باشی دیگه نور علا نوره
موفق باشید

mojt90
29-03-2019, 18:10
سلام
من سال 95 تستش کردم نزدیک عید واقعا کاربردیه (ازش فیلم استخراج شد و یکبار موزیک ویدیو)
یه هارد 256 گیگابایتی اکسترنال داشته باشی دیگه نور علا نوره
موفق باشید

هر روی یک چیز قرار میده ، بازی کامپیوتر ، موزیک ودیو ، آهنگ و .... واقعا جالبه

mojt90
02-04-2019, 08:21
کسی دانلود کرد ؟ واقعا رایگاهه :n04:

fuladpanjeh
09-04-2019, 11:28
من چندبار استفاده کردم. بله. کافیه با فرمت ts ضبط کنی بعد با برنامه مخصوص خودش استخراج کنی.