PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست رفع چند مشکل سایت ورد پرس و ووکامرس

flashpoint1985
27-03-2019, 12:20
سلام
سایت من بخصوص بخش فروشگاه ووکامرسش چند مشکل داره که دعوت میکنم از دوستان متخصص برای حل مشکل، قبلش جزییات مشکلات و هزینه زحمت هم توافق میشه
اما فقط به روش ارتباط با نرم افزار AnyDesk میخوام باشه یعنی طراح محترم با این نرم افزار به سیستم من وصل بشه و مواردی که درخواست میکنم رو رفع اشکال بفرمایند.

داخل پی وی درخواست بفرمایید تشکر

alpsanat
28-10-2019, 10:57
سلام
لطفا مشکلات رو به تفکیک بفرمایین؟

flashpoint1985
28-10-2019, 11:58
سلام
لطفا مشکلات رو به تفکیک بفرمایین؟

سلام
بیشترش حل شد الان دنبال این هستم فیلترهای مختلف داشته باشه بخش فروشگاه

alpsanat
28-10-2019, 13:06
باید از افزونه استفاده کنین!!!

alpsanat
28-10-2019, 13:08
افزونه های زیادی در این زمینه وجود داره....داخل گوگل سرچ کنین و بسته به نیاز فروشگاه و سلیقه خودتون نصب کنین!

mhda55123
08-11-2019, 13:08
سلام و عرض ادب

آقا لطفا یکی کمکم کنه، داغون شدم... من وردپرس فارسی رو دانلود کردم و وقتی روی هاست های رایگان مثل گیگفا و Byethost7.com در پوشه htdocs آپلود میکنم و میخوام unzip کنم با مشکل بر میخورم و پیغام خطا میده و بعدش فایل زیپ خود به خود حذف میشه، گاهی اوقات هم که امتحان کردم، میبینم خود هاست قبل از اینکه فایل زیپ رو آنزیپ کنم، حذف میکنه... این رو هم اضافه کنم که فایل زیپ هیچ مشکلی نداره، عمل آپلود رو هم از داخل خود فایل منیجر هاست امتحان کردم و هم از طریق Filezilla
من حتی احساس می‌کردم محدودیت حجم فایل در هر بار آپلود داره، که اون رو به 4 فایل زیپ تبدیل کردم ولی باز هم همون مشکل رو داره, به byethost تیکت پشتیبانی زدم، در نهایت گفت تک تک فایل هارو بدون اینکه زیپ بشه با اف تی پی منتقل کن، امتحان کردم ولی کار بسیار بسیار مرگباریه و فقط برای دو مگابایت ساعتها به طول انجامید خیلی زیاد طول میکشه که در نهایت بی خیال شدم و در پی حل مشکل شدم، گیگفا هاست هم که حدود یکی دو هفتست که جواب تیکت نداده.
ممنون میشم کمکم کنید.
پیشاپیش ازتون تشکر میکنم