PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دانلود با Opera

mohammadirani
30-09-2006, 15:53
سلام
دوستان من میخوام از دانلود منیجر در Opera استفاده کنم.ولی نمی دونم باید چی کار کنم
هر کاری میکنم تنها باید با خود Opera دانلود کنم که هم سرعتش پایینه هم ساپورت نداره
هر کی میدونه بگه من باید در Opera کجا برم وتغییراتی ایجاد کنم تا بتونم از دانلود منیجر استفاده کنم

my friend
30-09-2006, 16:14
هم سرعتش پایینه هم ساپورت نداره
یعنی چی ساپورت نداره؟

اصلا خود اپرا دانلود منیجر به این خوبی داره ، چرا باید از یکی دیگه استفاده کرد؟

mohammadirani
30-09-2006, 16:45
my friend جان اصلا هم ساپورت عالی داره هم سرعت عالی
خوبه دوست من
بابا من میگم کسی بلده بگه چی کار کنم از یه دانلود منیجر دیگه استفاده کنم شما میگین از همون استفاده کن.اینم شد جواب خداییش
در ضمن یه نمونه از ضعف هاش اینه که هر وقت تو دانلود اروری میده حتی اگه 80 درصد هم دانلود کرده باشه دوباره عین گاگولا میاد از اول یا همون صفر درصد شروع به دانلود میکنه..فکر کنم این ضعف خیلی بزرگیه.نه؟
در حالیکه دانلود منیجری مثل Internet Download Accelerator این طوری نیست
حالا از دوستان خواهش میکنم اگه راهکاری بلدن بیان توضیح بدن نه اینکه بگن از همین استفاده کنم یا نه

S@eid
30-09-2006, 17:30
سلام
دوست عزیز این مرورگر نیستش که باید دانلودمنیجر رو پشتیبانی کنه بلکه دانلود منیجر شما باید مرورگر دلخواهتون رو ساپورت کنه.
برای مثال من از IDM استفاده میکنم.این دانلود منیجر می تونه مرورگر های زیر رو پوشش بده.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا یکی از دلایل محبوبیت OPERA دانلود منیجرش هست.من به شخصه تمام فایل های زیر 3مگابایت رو با اپرا می گیرم.

موفق باشی
;) ;) ;)

mehdi_ok1
04-10-2006, 18:04
هیچ وقت با مرور گرت دانلود نکن بخاطر سرعت و قطعی

مگر در مواقعی که سایت مورد نظر این اجازه رو به تو نده

پست بالایی رو گوش کنی کارت حل

bihosale
04-10-2006, 18:23
منم با دانلود منيجر خود اپرا خيلي راحتم ولي اگه دوست داشتي كه از دانلود منيجر مجزا استفاده كني Idm نصب كن .خودش اتوماتيك با اپرا مچ ميشه

Ali&G
04-10-2006, 23:53
دوستان فراموش نكنيد دانلود منيجر Flash get يكي از قويترين دانلود منيجرهاست
وبا همه ي مرورگرها سازگاري كامل داره وبه نظر من رقيب خوب وسرسخت Idm
هستش براي دانلود واطلاعات بيشتر به تاپيكهاي زير مراجعه كنيد :) :) :)