PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرویس ویژه ترافیک داخلی(نیم بها) در ایرانسل،شاتل،مخابرات،مبین نت،پیشگامان

and-roid2
19-03-2019, 11:27
با سلام
منظور از ترافیک داخلی یا نیم بها چیست ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منظور از ترافیک داخلی،لیست سایت های منتخب داخلی(میزبانی شده در ایران) میباشد که توسط ispها یا همان شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت شما ارائه شده است و در صورتی که از این سایت های منتخب استفاده کنید ترافیک مصرفي بصورت نیم بها محاسبه می شود.
حالا سرویس بیتسفا برای شما چه کاری انجام میده؟
◾️برای مثال از ایرانسل یک بسته با حجم 10گیگابایت فعال میکنید.در صورتی که از سرویس بیتسفا استفاده کنید ترافیک مصرفی شما داخلی محاسبه شده و به میزان 20گیگابایت میتوانید از این بسته استفاده کنید.

☑️به بیان ساده تر در حالت عادی فقط 10گیگ مجاز هستید جهت ترافیک بین الملل(اینستاگرام،گوگل،تلگ ام و...) استفاده کنید، اما با سرویس بیتسفا كل مصرف شما از سایتها و اپلیکیشن هایی که ترافیکشان بین الملل است بصورت داخلی محاسبه شده و شما به میزان 20گیگ میتوانید از این بسته استفاده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
✅نمونه ترافیک داخلی مصرف شده در ایرانسل با سرویس ویژه بیتسفا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاظر این سرویس در isp های زیر پشتیبانی میشود و ترافیک بصورت داخلی محاسبه میشود:
ایرانسل ، شاتل ، مخابرات ، مبین نت ، پیشگامان ، آسیاتک ، رایتل ، همراه اول
بزودی سایر isp ها به لیست اضافه میشوند.

������1. کاربرانی که اینترنت مخابرات / شاتل / مبین نت / پیشگامان دارند میبایست سرویس VPN ویژه ایران را تهیه کنند تا ترافیکشان داخلی محاسبه شود.

������2. کاربران ایرانسل و پیشگامان هم سرویس پراکسی ویژه ایران را تهیه کنند تا ترافیکشان داخلی محاسبه شود.

������3. تا زمانی که اتصال به سرویس ما برقرار باشد ترافیک نیم بها محاسبه میشود در غیر این صورت از ترافیک بین الملل کسر میشود.

������4. هیچ کدام از سرویس های بیتسفا قابلیت عبور از فیلترینگ را ندارند!

جهت خرید سرویس و مشاهده قیمت ها وارد سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) شوید.

در صورت هر گونه سوال در مورد سرویس به id تلگرام @------ پیام دهید یا در اینجا سوالتان را مطرح کنید.

behnambazi
19-03-2019, 21:58
روی مودم میشه ست کنی ؟

and-roid2
20-03-2019, 00:36
روی مودم میشه ست کنی ؟
سرویس vpn رو اره

B3NYAMIN
20-03-2019, 14:10
نامحدود 2 کاربره چرا ندارین آخه!؟

and-roid2
21-03-2019, 12:05
نامحدود 2 کاربره چرا ندارین آخه!؟

از لحاظ فنی قابل ارائه نیست.

AMIR-AIRGUNNER
21-03-2019, 19:39
سلام
با این سرویس ویژه تورنت هم جزو ترافیک داخلی حساب میشه ؟

bleu2u4u
22-03-2019, 00:42
یه بار پول اینترنت بدیم
یه بار پول چیزشکن
یه بار پول سرویس کاهش پینگ
یه بار هم پول تبدیل اینترنت به اینترانت

al pacino_masoud
23-03-2019, 16:24
...................

alinice321
27-03-2019, 21:11
درود
لطفا تعداد سروراتونو بیشتر کنید تا کندی سرعت رخ نده! تشکر

AMIR-AIRGUNNER
02-04-2019, 12:04
سرویس vpn ویژه در مخابرات همون ترافیک خارجی محاسبه میشه !:n03:

behnamy01
18-04-2019, 17:15
سلام دوست قدیمی.

آیا امکان تنظیم رمزVP-*N یا پـروکـ*سی شما در مودم های 4G وجود داره؟ یعنی تنظیم کنیم که همیشه به صورت خودکار خودش اول وصل بشه به سرویس شما. مثلا مودم E8372 هووایی

and-roid2
18-04-2019, 18:07
سلام دوست قدیمی.

آیا امکان تنظیم رمزVP-*N یا پـروکـ*سی شما در مودم های 4G وجود داره؟ یعنی تنظیم کنیم که همیشه به صورت خودکار خودش اول وصل بشه به سرویس شما. مثلا مودم E8372 هووایی
سلام:n40:
اگر مودم شما از VP.N پشتیبانی کنه امکان ست کردن VP.N در مودم وجود دارد.

zxzxcvcv
03-05-2019, 17:22
سلام.
امکان تست سرویس وجود داره؟

and-roid2
07-05-2019, 10:48
سلام.
امکان تست سرویس وجود داره؟
سلام
خیر متاسفانه

subasa
15-06-2019, 11:15
یک مشکل بزرگی که هستش اینکه هر بار بعد از خرید و یا تمدید باید در تلگرام پیام بدیم تا خود شما سرویس را فعال کنید..الان من دوازده ساعت از خریدم گذشته ولی در تلگرام هیچ جوابی نمیدید. سرویس باید بعد از خرید و یا تمدید اوتوماتیک وصل بشه

subasa
15-06-2019, 13:10
از تلگرام که جواب نمیدید.اگر از اینجا میبینید سرویس من را فعال کنید..در حالت رزرو قرار داره
نام کاربری masy100

xomax
24-11-2019, 17:52
سایت بیتسفا کلا بالا نمیاد

babriman
24-11-2019, 17:56
سایتتون بسته‌است؛ سرویس‌هاتون غیر فعال شدن؛ تلگرام رو هم پاسخ نمیدید؛ من اشتراک سه ماهه گرفتم،‌ دو ماهش مونده؛ الآن چیکار کنیم؟؟

behnambazi
24-11-2019, 20:27
کسی نیست ؟

habibi1388
25-11-2019, 14:39
به علت اتفاقات اخیر کلا سایت و سرور این سایت به گاج رفته

ALIRK
25-11-2019, 16:09
سایتتون بسته‌است؛ سرویس‌هاتون غیر فعال شدن؛ تلگرام رو هم پاسخ نمیدید؛ من اشتراک سه ماهه گرفتم،‌ دو ماهش مونده؛ الآن چیکار کنیم؟؟

وقتی چیزی غیر قانونی میشه دیگه منتظر نباش پولتو برگردونن

شاید در همینجا جوابگوتون باشه

M0hsen3D
25-11-2019, 17:14
سلام, دوستان سرویس دهنده ترافیک نیم بها مشابه میشناسید کار کنه برای ایرانسل؟ ممنون میشم معرفی کنید

al pacino_masoud
26-11-2019, 01:59
سلام, دوستان سرویس دهنده ترافیک نیم بها مشابه میشناسید کار کنه برای ایرانسل؟ ممنون میشم معرفی کنید
بودنش که هست ولی همشون مثل همین سایت بعد از اختلالات اخیر اینترنت سرورهاشون مسدود شده

smallfrank
26-11-2019, 10:46
بودنش که هست ولی همشون مثل همین سایت بعد از اختلالات اخیر اینترنت سرورهاشون مسدود شده

میشه معرفی کنید؟
الان این بیتسفا مجددا شروع به کار خواهد کرد یا نه؟
تلگرام هم جواب نمیدن

اگه سرویس مشابه میشناسید معرفی کنید دوستان

behnambazi
26-11-2019, 12:31
این دوستمون نیستش اصلا مشکلی براش پیش نیومده باشه

cyforex
29-11-2019, 10:26
لطفا سرویس مشابه میشناسید معرفی کنید.
ممنون

al pacino_masoud
29-11-2019, 13:50
این دوستمون مثل اینکه کلا نیستند..هرکس که در این چیزا وارد هست همچین سروری درست کنه که ترافیکش نیم بها باشه بعد بفروشه..من زیاد وارد نیستم تو این چیزا وگرنه خودم اقدام میکردم

misam5526
29-11-2019, 17:31
این دوستمون مثل اینکه کلا نیستند..هرکس که در این چیزا وارد هست همچین سروری درست کنه که ترافیکش نیم بها باشه بعد بفروشه..من زیاد وارد نیستم تو این چیزا وگرنه خودم اقدام میکردم

در حال حاضر امکان خدمات عمومی (اکانتیک بین چند مشترک) برای چیز پی ان و پر*ا*کسی داخلی وجود نداره و این محدودیتیه که از طرف دیتاسنترها اعمال میشه. بنابراین سرویس دهنده های نظیر بیتسفا فعلا توان اددامه کار ندارند

در موارد مصرف شخصی هم اما و اگرهایی هست که ربطی به این تاپیک نداره و بخاطر هزینش هم بقصد داخلی سازی ترافیک بکار نمیاد.

behnambazi
01-12-2019, 13:01
دوستان من یه نفر پیدا کردم اشتراک L2tp رو میده ماهی 60 هزار تومن

babriman
01-12-2019, 21:43
سلام دوستان
من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس نامحدود گرفتم و با مخابرات تست کردم و ترافیک رو داخلی حساب کرد
ضمناً سرویسی که ازشون گرفتم، کاهش پینگ نامحدود بود و با پروتکل PPTP و با سرور 5 تست گرفتم
این رو هم بگم که حدود 7 تا سرور دارن ولی برای من فقط دوتاش کار می‌کنه و هیچ کدوم از L2TP ها برای من کار نمی‌کنه
شما هم اگه تجربه‌ای دارید بگید ممنون

misam5526
01-12-2019, 21:50
سلام دوستان
من از سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سرویس نامحدود گرفتم و با مخابرات تست کردم و ترافیک رو داخلی حساب کرد
ضمناً سرویسی که ازشون گرفتم، کاهش پینگ نامحدود بود و با پروتکل PPTP و با سرور 5 تست گرفتم
این رو هم بگم که حدود 7 تا سرور دارن ولی برای من فقط دوتاش کار می‌کنه و هیچ کدوم از L2TP ها برای من کار نمی‌کنه

ادرس سرور یا آی پی که بهش متصل میشید چی هست؟

smallfrank
02-12-2019, 13:25
سلام دوستان
ممنون بابت اطلاع رسانی
میشه ایدی تلگرامتونو بدین چنتا سوال دارم

behnambazi
02-12-2019, 14:35
دوستان موافقید یه گروه تلگرام بزنیم در مورد این موضوع اینجوری زودتر به نتیجه میرسیم
ای دی من Behnam_ghahremanii

M0hsen3D
02-12-2019, 18:20
سلام دوستان
من سرویس کاهش پینگ 1 گیگ گرفتم, منتها هیچکدوم از سرور ها برای ایرانسل کار نکرد.

cyforex
03-12-2019, 00:08
سلام دوستان

تایید میشه
سرورهای 5-6-7 برای مخابرات ترافیک داخلی محاسبه میشه.
البته نامحدود نیست. 100 گیگ حجم میده!
به پشتیبانی پیام دادم ببینم 100 گیگه یا اینکه نامحدوده!

smallfrank
03-12-2019, 01:29
تایید میشه
سرورهای 5-6-7 برای مخابرات ترافیک داخلی محاسبه میشه.
البته نامحدود نیست. 100 گیگ حجم میده!
به پشتیبانی پیام دادم ببینم 100 گیگه یا اینکه نامحدوده!سرویس 5 که نوشته game only
من وقتی وصل میشم دانلود نمیتونم بکنم
با همه سرورا هم تست کردم
مخابرات و شاتل دارم

amin1s2
03-12-2019, 02:57
شاتل جواب میده و من دانلود کردم ولی نامحدود نیست و فقط 100 گیگه
فقط بهشون چیزی نگین برا دانلود می خوایم که همین رو هم جلوشو میبندن. البته اگه بیتسفا راه بیافته که کلا نامحدود واقعی 12 میداد و مفت بود

cyforex
03-12-2019, 03:52
...........................

behnambazi
03-12-2019, 20:56
سرویس 5 که نوشته game only
من وقتی وصل میشم دانلود نمیتونم بکنم
با همه سرورا هم تست کردم
مخابرات و شاتل دارم
دوستان من با پشتیبانی حرف زدم کلا دانلود بستس

masooyan
03-12-2019, 21:14
استریم یوتیوب با این سرویس سرعتش بازه؟

behnambazi
03-12-2019, 22:11
استریم یوتیوب با این سرویس سرعتش بازه؟
نه اگه از V*****pn استفاده کنی سرعت میشه 400 کیلوبایت

cyforex
04-12-2019, 02:14
از امروز صبح دیگه pingpass هم جواب نمیده...
آی پی هاشون دیگه ترافیک داخلی نیست!!!

خنده داره :biggrin:

masooyan
04-12-2019, 06:19
جالب اینه آسیاتک هم کلا داره بلاک میکنه،اکه وی پی اس آسیاتک هم بخریم مشخص نیست چند روز جواب بده.[emoji853]

al pacino_masoud
04-12-2019, 08:43
خوب به سلامتی سرعت سرورهایش را در صد کیلوبایت محدود کرد..اینم از این..خخخخخ

misam5526
04-12-2019, 10:51
با توجه به شواهد الان قاطعانه میشه گفت که این شرکت (pingpass) قطعاً از مصادیق کلاهبرداری های اینترنتی محسوب میشه.

برعکس رفتار حرفه ای و درست سایتهای بیتسفا و بیست پینگ در اطلاع رسانی و عدم فروش با علم به اینکه توان ارائه سرویس ندارند، این سایت معلوم الحال که اینجا بوسیله یک کاربر تبلیغ شد رفتاری شیادانه در مورد بحث تبدیل ترافیک داخل به خارج در پیش گرفته و شدیداً توصیه بابت خرید هر سرویسی از این سایت به منظور تبدیل ترافیک خودداری بشه.

masooyan
04-12-2019, 11:37
چه اتفاقی افتاده؟

behnambazi
04-12-2019, 14:22
با توجه به شواهد الان قاطعانه میشه گفت که این شرکت (pingpass) قطعاً از مصادیق کلاهبرداری های اینترنتی محسوب میشه.

برعکس رفتار حرفه ای و درست سایتهای بیتسفا و بیست پینگ در اطلاع رسانی و عدم فروش با علم به اینکه توان ارائه سرویس ندارند، این سایت معلوم الحال که اینجا بوسیله یک کاربر تبلیغ شد رفتاری شیادانه در مورد بحث تبدیل ترافیک داخل به خارج در پیش گرفته و شدیداً توصیه بابت خرید هر سرویسی از این سایت به منظور تبدیل ترافیک خودداری بشه.

دقیقا
ما چه گیری کردیم بخدا
دوستان یه گروه بزنید اینجوری سرعت رسیدگی بیشتر میشه

mac man
04-12-2019, 18:16
این سایت اصلا برای کاهش پینگ هم بدرد نمیخورد یه بار تست گرفتم ازشون محض رضای خدا حتی یکدونه از سرور هاشون پینگم رو کم نکرد هیچ چندتاشون بالاتر هم بردن.

behnambazi
05-12-2019, 14:19
دوستانی که پایه vps هستن بگن

masooyan
05-12-2019, 14:24
من اگه آسیاتک باشه

misam5526
06-12-2019, 23:12
دوستانی که پایه vps هستن بگن

مشکل در این مورد از دو جهته

اول اینکه خیلی از فروشندگان معتبر در این شرایط بخاطر ترس از بلاک شدن سرورهاشون توسط دیتاسنترها ریسک نمیکنند و فروشی ندارن برای این امر

دوم هم کم بودن ترافیک در افرهای سرور مجازی داخل هست. خصوصا با این شرایط اگه بشه موردی رو پیدا کرد که با راه اندازی چیز پی ان روی سرورش مشکل نداشته باشه، ترافیکی که تحویل میده خیلی کمه.

misam5526
06-12-2019, 23:14
من اگه آسیاتک باشه

در حال حاضر دیتاسنتر اسیاتک یکی از سختگیرترینها شده در بلاک کردن سرورهای مربوط این قضیه....

behnambazi
07-12-2019, 12:47
مشکل در این مورد از دو جهته

اول اینکه خیلی از فروشندگان معتبر در این شرایط بخاطر ترس از بلاک شدن سرورهاشون توسط دیتاسنترها ریسک نمیکنند و فروشی ندارن برای این امر

دوم هم کم بودن ترافیک در افرهای سرور مجازی داخل هست. خصوصا با این شرایط اگه بشه موردی رو پیدا کرد که با راه اندازی چیز پی ان روی سرورش مشکل نداشته باشه، ترافیکی که تحویل میده خیلی کمه.
یه مورد دیگه مخابرات معلوم نیست لیستشو کی اپدیت میکنه لیست همین هاست های نیم بها

misam5526
07-12-2019, 12:55
یه مورد دیگه مخابرات معلوم نیست لیستشو کی اپدیت میکنه لیست همین هاست های نیم بها

در این مورد اون لیست خیلی مهم نیست. خود دیتاسنتر و فروشنده سرور به شما گارانتی رو خواهند داد که در شبکه مخابرات آیا ترافیک داخلی هست یا نه. مشکل برای باقی شرکتهاست معمولا

در حال حاضر ظاهرا دیتاسنتر پارس انلاین سخت گیری هاش کمتره نسبت به باقی دیتاسنتر ها. یه افر هست که علاقه داشتید در پیام خصوصی بهتون ارجاع میدم. فروشنده میگه امادگی داره سرور مجازی رو با کانفیگ مورد در خواست چیز پی ان داخلی تحویل بده. قیمتش از افرهای دیگه بالاتره ولی ترافیکش نامحدود عنوان شده و خوب به نظر میاد.

abc.abc
07-12-2019, 14:01
در این مورد اون لیست خیلی مهم نیست. خود دیتاسنتر و فروشنده سرور به شما گارانتی رو خواهند داد که در شبکه مخابرات آیا ترافیک داخلی هست یا نه. مشکل برای باقی شرکتهاست معمولا

در حال حاضر ظاهرا دیتاسنتر پارس انلاین سخت گیری هاش کمتره نسبت به باقی دیتاسنتر ها. یه افر هست که علاقه داشتید در پیام خصوصی بهتون ارجاع میدم. فروشنده میگه امادگی داره سرور مجازی رو با کانفیگ مورد در خواست چیز پی ان داخلی تحویل بده. قیمتش از افرهای دیگه بالاتره ولی ترافیکش نامحدود عنوان شده و خوب به نظر میاد.
سلام ، قیمتش چنده ؟

misam5526
07-12-2019, 14:16
سلام ، قیمتش چنده ؟

ماهانه 78 هزار تومن.

یک هسته یک گیگاهرتزی، یک گیگ رم، ترافیکم نامحدود

با توجه به اینکه اکثرا محدودیت ترافیک دارن فروشنده ها این افرش خیلی خوب به نظر میاد. برای چیز پی این هم کانفیگ شده تحویل میده. فقط برای داخلی بودن ترافیکش بر بستر مخابرات باید اتمام حجت کرد باهاش قبل خرید.

alinice321
07-12-2019, 14:32
ماهانه 78 هزار تومن.

یک هسته یک گیگاهرتزی، یک گیگ رم، ترافیکم نامحدود

با توجه به اینکه اکثرا محدودیت ترافیک دارن فروشنده ها این افرش خیلی خوب به نظر میاد. برای چیز پی این هم کانفیگ شده تحویل میده. فقط برای داخلی بودن ترافیکش بر بستر مخابرات باید اتمام حجت کرد باهاش قبل خرید.
درود
اگه ترافیکش رو شاتل هم نیم بهاس منم هستم! یه ده نفری جمع شیم نفری 8 تومن میوفته که زیاد نیست اصلا!

misam5526
07-12-2019, 14:51
درود
اگه ترافیکش رو شاتل هم نیم بهاس منم هستم! یه ده نفری جمع شیم نفری 8 تومن میوفته که زیاد نیست اصلا!

10 نفر زیاد میشه اگه تعداد کسایی که سرویس 16 مگ استفاده میکنن زیاد بشه. ترافیک نامحدوده ولی پورت سرور اشتراکیه و کیفیت سرور کاهش پیدا میکنه ضمن اینکه از حالت شخصی بودن خارج میشه و ممکنه مشکل ساز بشه. پیشنهادم 6 تا 8 نفره.

در مورد شاتل و غیره اطلاعی ندارم این مسائل رو با خود فروشنده ها باید هماهنگ کرد اگه کسی مایل به خرید بود. اونها راهنمایی های لازم رو میکنند.

smallfrank
07-12-2019, 15:26
من هم هستم اگه vps بخواین بگیرین

abc.abc
07-12-2019, 15:40
درود
کاملا موافقم ، من خودم ماهانه بیتسفا 100 گیگش رو میگرفتم حدود 9 تومن بود اگه اشتباه نکنم زیادمم بود
منم هستم.....
ویرایش: البته این هم بگم چون ------ بود من نمیتونستم بزنم داخل مودم ، اینو بتونم بزنم داخل مودم شاید ی مقدار بعضی وقتا بیشتر از 100 گیگ بشه در ماه

misam5526
07-12-2019, 16:53
دوستان لطفاً در مورد فروش سرور مجازی به من پیام ندید! من نه فروشنده هستم و نه کسی رو به شما معرفی میکنم!!

این مورد هم که عرض شد برای این یکی دو نفر در همین تاپیک بود که این چند وقت صادقانه و روراست دنبال راه حل بودند.

b.soshiant
07-12-2019, 17:02
ترافیک داخلی به هیچ دردی نمیخوره

smallfrank
07-12-2019, 17:33
دوستان لطفاً در مورد فروش سرور مجازی به من پیام ندید! من نه فروشنده هستم و نه کسی رو به شما معرفی میکنم!!

این مورد هم که عرض شد برای این یکی دو نفر در همین تاپیک بود که این چند وقت صادقانه و روراست دنبال راه حل بودند.شما خودتون هم مایل به خرید شراکتی هستین؟

misam5526
07-12-2019, 19:59
شما خودتون هم مایل به خرید شراکتی هستین؟

ممکنه باشم به صورت یه استفاده کننده عادی هرچند نیازی ندارم. ولی در کل برداشتم اینه که خیلی چیزی به اسم تمایل شراکت دیده نمیشه اینجا.

misam5526
07-12-2019, 21:55
ظاهراً سایت 20ping هم که در تلاش بود سرورهاش رو دوباره راه اندازی کنه دان شده و دیگه در دسترس نیست.

به عنوان هشدار برای کسایی که میخوان ریسک کنند و مثلا بدون اعلام منظور اصلی سرور مجازی خریداری کنند(علی رغم هشدار فروشنده در اون دیتاسنتر)، ترافیک متقارن رو دیتاسنتر ها شناسایی میکنند. حالا یه سری دیتاسنتری سخت گیری کمتری دارن و یکسری بیشتر. ولی در صورتی که میزان ترافیک متقارن مورد بحث در یک سرور در واحد زمان خیلی زیاد باشه احتمال بلاک شدنش بشدت بالا میره.

برای همینم بهرته سرورهایی که قراره به این قصد خریداری میشن بین نفرات کمتر به اشتراک گذاشته بشن و با روشهایی تقارن ترافیک رو هم از بین ببرند.

behnambazi
07-12-2019, 23:16
ظاهراً سایت 20ping هم که در تلاش بود سرورهاش رو دوباره راه اندازی کنه دان شده و دیگه در دسترس نیست.

به عنوان هشدار برای کسایی که میخوان ریسک کنند و مثلا بدون اعلام منظور اصلی سرور مجازی خریداری کنند(علی رغم هشدار فروشنده در اون دیتاسنتر)، ترافیک متقارن رو دیتاسنتر ها شناسایی میکنند. حالا یه سری دیتاسنتری سخت گیری کمتری دارن و یکسری بیشتر. ولی در صورتی که میزان ترافیک متقارن مورد بحث در یک سرور در واحد زمان خیلی زیاد باشه احتمال بلاک شدنش بشدت بالا میره.

برای همینم بهرته سرورهایی که قراره به این قصد خریداری میشن بین نفرات کمتر به اشتراک گذاشته بشن و با روشهایی تقارن ترافیک رو هم از بین ببرند.

اقا منم هستم همین بچه هایی که اعلام امادگی کردن
بگیریم زیاد نشیم که کیفیت سرور بیاد پایین

abc.abc
08-12-2019, 10:00
ممکنه باشم به صورت یه استفاده کننده عادی هرچند نیازی ندارم. ولی در کل برداشتم اینه که خیلی چیزی به اسم تمایل شراکت دیده نمیشه اینجا.
سلام
دوستان تمایل خودشون رو اعلام کردم فک نمیکنم دیگه کسی زیر حرفش بشه ، اگه باز به نظرتون باید کاری انجام بدیم بفرمایید:»

misam5526
08-12-2019, 13:02
سلام
دوستان تمایل خودشون رو اعلام کردم فک نمیکنم دیگه کسی زیر حرفش بشه ، اگه باز به نظرتون باید کاری انجام بدیم بفرمایید:»

دیشب به دوستمون بهنام، ادرس و مشخصات فروشنده سرور رو دادم. ایشون قراره در تماس باشن با فروشنده سرور.

alinice321
08-12-2019, 15:24
اقا منم هستم همین بچه هایی که اعلام امادگی کردن
بگیریم زیاد نشیم که کیفیت سرور بیاد پایین

درود
اقا اگه شاتل هم داخلیه منو هم در نظر بگیر! اگه 80 تومنه، 8 نفری جمع شیم نفری ده بدیم!

6462
08-12-2019, 15:34
سلام
من شاتل و بسته شاتلند دارم اگه از ترافیک داخلی ویژه ایران استفاده میکنه من هم هستم

mac man
08-12-2019, 16:21
سلام.
لطفا من رو هم در لیست بزارید

P‌C
08-12-2019, 23:36
من ماهانه نهایت در حد 20-30 گیگ مصرف پروک سی داخلی دارم. اگه راه اندازی کردید لطفا به من اطلاع بدید.
masooyan
09-12-2019, 09:04
دیشب به دوستمون بهنام، ادرس و مشخصات فروشنده سرور رو دادم. ایشون قراره در تماس باشن با فروشنده سرور.

لطفا برای من هم بفرست وی پی اس مورد نظر شما ابونتو یا ویندوز؟

misam5526
11-12-2019, 23:22
چخبر از این اتحاد و اشتراک بزرگ این تاپیک؟

خب ظاهراً خبر خاصی نیست......

عیب نداره خودم یه خبر بدم؛ سایت 20ping فعالیتش رو دوباره از سر گرفته. ادرس سرور و ای پی مورد استفاده برای داخلی سازی هم در لیست سایتهای داخلی وزارت ارتباطات ثبت شد و قابل استفادست.

هرچند کمی سخت گیری ها کمتر بشه، همچنان خرید سرور مجازی و اشتراک دوستانه خیلی به صرفه تره. اگه ترس از بلاک شدن نباشه میشه براحتی یه سرور مجازی 60-70 تومنی رو بین بیست نفر به اشتراک گذاشت و کیفیت هم همچنان سر جاش بمونه...

mac man
12-12-2019, 00:48

عیب نداره خودم یه خبر بدم؛ سایت 20ping فعالیتش رو دوباره از سر گرفته. ادرس سرور و ای پی مورد استفاده برای داخلی سازی هم در لیست سایتهای داخلی وزارت ارتباطات ثبت شد و قابل استفادست.

هرچند کمی سخت گیری ها کمتر بشه، همچنان خرید سرور مجازی و اشتراک دوستانه خیلی به صرفه تره. اگه ترس از بلاک شدن نباشه میشه براحتی یه سرور مجازی 60-70 تومنی رو بین بیست نفر به اشتراک گذاشت و کیفیت هم همچنان سر جاش بمونه...

ممنون از اطلاع رسانی.
من منتظر دستمون هستم که مشخصات فروشنده رو گرفتن.

mac man
12-12-2019, 00:55
و یه سوال دیگه باید اهمین تبدیل اینترانت به اینترنت رو بگیریم؟
خب از اینا که همه خیلی از سایت میفروشن ...از کجا میشه فهمید نیم بها حساب میشه؟

alinice321
12-12-2019, 02:41

درود
شما برای اون دوستمون بهنام که فرستادید خبری نشده ازش!! اگه میخواید برای من بفرستید تا صحبت کنم باهاشون! بنده قبلا سرور داشتم و با اینجور مسائل اشنام!
مال 20ping رو من تست کردم رو شاتل نیم بها نبود! سرور قبلیشون بود ولی سر اون جریانات بسته شد!

misam5526
12-12-2019, 11:35
درود
شما برای اون دوستمون بهنام که فرستادید خبری نشده ازش!! اگه میخواید برای من بفرستید تا صحبت کنم باهاشون! بنده قبلا سرور داشتم و با اینجور مسائل اشنام!
مال 20ping رو من تست کردم رو شاتل نیم بها نبود! سرور قبلیشون بود ولی سر اون جریانات بسته شد!

مشکلی نیست. برای شما هم چند فروشنده رو معرفی میکنم. نسبت به هفته پیش افراد بیشتری حاضر به ارائه سرویس مجازی به قصد دور زدن ترافیک داخلی شدن...

در مورد 20ping هم ای پی سرور 5.253.24.58 در لیست ای پی های داخلی وزارت ثبت شده. اگه با همین سرور متصل شدید و شاتل خارجی حساب کرد باید با شاتل در تماس بود برای وارد کردن این سرور به لیست شرکت خودش.

smallfrank
12-12-2019, 11:52
مشکلی نیست. برای شما هم چند فروشنده رو معرفی میکنم. نسبت به هفته پیش افراد بیشتری حاضر به ارائه سرویس مجازی به قصد دور زدن ترافیک داخلی شدن...

در مورد 20ping هم ای پی سرور 5.253.24.58 در لیست ای پی های داخلی وزارت ثبت شده. اگه با همین سرور متصل شدید و شاتل خارجی حساب کرد باید با شاتل در تماس بود برای وارد کردن این سرور به لیست شرکت خودش.اگه میشه برای بنده هم بفرستین ممنون میشم

abc.abc
12-12-2019, 12:14
درود
سلام منم پیگیر این موضوع هستم و منتظر خبر بودم ، ممنون میشم خبرش رو اینجا بزارید ، برای اشتراک هم خیلی وقته رنبیل گذاشتم ، ممنون

mac man
12-12-2019, 12:37

در مورد 20ping هم ای پی سرور 5.253.24.58 در لیست ای پی های داخلی وزارت ثبت شده. اگه با همین سرور متصل شدید و شاتل خارجی حساب کرد باید با شاتل در تماس بود برای وارد کردن این سرور به لیست شرکت خودش.

من منتظر اون دوستمون هستم که مشخصات فروشنده رو گرفتن.

منظورتون همین تبدیل اینترانت به اینترنت هست؟ خیلیا از این سرویس میفروشن از کجا بفهمیم داخلی حساب میشه؟

masooyan
12-12-2019, 12:46
دوستان در انجمن وب+ هاستینگ+ تالک درخواست بدین فروشنده های زیادی هستن.

misam5526
12-12-2019, 13:06
اگه میشه برای بنده هم بفرستین ممنون میشم

برای شما هم میفرستم.

من منتظر اون دوستمون هستم که مشخصات فروشنده رو گرفتن.

منظورتون همین تبدیل اینترانت به اینترنت هست؟ خیلیا از این سرویس میفروشن از کجا بفهمیم داخلی حساب میشه؟
اگه خیلیا از این سرویس میفروشن دیگه توی این تاپیک دنبال چی هستید. برید از یکشون که بهتره بخرید. این همه دوستان پست دادند که معرفی بشه یک سرویس دهنده که فعال باشه در پستهای قبل...

mac man
12-12-2019, 14:34
برای شما هم میفرستم.

اگه خیلیا از این سرویس میفروشن دیگه توی این تاپیک دنبال چی هستید. برید از یکشون که بهتره بخرید. این همه دوستان پست دادند که معرفی بشه یک سرویس دهنده که فعال باشه در پستهای قبل...

دوست عزیز چرا بد برداشت کردین.
ادامه سوالم رو بخونید ...من خیلی دیدم تبلیغات تبدیل واسه همین در ادامه پرسیدم از کجا بفهمیم.
چون مخابرات دارم . از سایت شاتل لند دانلود کردم اما بین الملل حساب کرده اصلا هم قبول نمیکنن.

mac man
12-12-2019, 14:46
برای شما هم میفرستم.

ادامه سوالم رو بخونین ...چون من زیاد دیدم اینجور چیزا واسه همین در ادامه پرسیدم چطوری بفهمیم.

چون من از شاتل لند دانلود کردم و مخابرات بین الملل حساب کرده و بعد دو هفنه شکایت هنوز جواب ندادن.

20پینگ هم اومدم اکانت تست بگیرم برام نفرستاده پشتیبانی هم جواب نمیده....نمیدونم پرداخت رو بزنم یا نه

misam5526
12-12-2019, 14:59
ادامه سوالم رو بخونین ...چون من زیاد دیدم اینجور چیزا واسه همین در ادامه پرسیدم چطوری بفهمیم.

چون من از شاتل لند دانلود کردم و مخابرات بین الملل حساب کرده و بعد دو هفنه شکایت هنوز جواب ندادن.

20پینگ هم اومدم اکانت تست بگیرم برام نفرستاده پشتیبانی هم جواب نمیده....نمیدونم پرداخت رو بزنم یا نه

برای تست سرویس هزار تومنیش (با حجم محدود) رو بگیرید ببنید براتون مناسبه یا نه.

alinice321
12-12-2019, 22:14

درود
تشکر، بنده پیگیری میکنم! اگه اوکی دادن، همینجا اعلام میکنم تا دوستانی که قصد خرید دارند عضو بشن! حدود 10 نفر بتونیم باشیم خوبه!

alinice321
13-12-2019, 00:31
درود
خوب با دو تا از فروشنده ها صحبت کردم ولی قیمتهاشون دوروبر 150 هزار تومنه! حداقل 15 نفری باید باشیم که فکر نمیکنم تعدادمون به 15 نفر برسه!

behnamy01
13-12-2019, 13:10
چه کانفیگی 150 هزار تومن؟ خواستید میتونم فروشنده ارزونتر معرفی کنم

mehdidotcom
13-12-2019, 13:52
درود
خوب با دو تا از فروشنده ها صحبت کردم ولی قیمتهاشون دوروبر 150 هزار تومنه! حداقل 15 نفری باید باشیم که فکر نمیکنم تعدادمون به 15 نفر برسه!

با قیمت 100 هزار تومن می توانم با کانفیگ برای شما راه اندازی کنم/ فقط دو نکته هست /1-بعد از ثبت ایپی سایت باید منتظر اعمال ان از سمت ای س پی ها باشید که ممکن است تا سه ماه هم طول بکشه/2-احتمال داره ایپی از لیست خارج بشه جدیدا وقتی میخواهی ایپی ثبت کنی یک بند اضافه کردن که نباید برای سرویس دهی ... باشه اگرم ترافیک بالا باشه هم امکان خارج شدن از لیست هست/ امکان سخت گیری از سمت دیتاسنتر و کلا بلاک ایپی هست با این شرایط اگر خواستید در خدمتم

mac man
13-12-2019, 16:15
درود

خب نمیشه به این بحث یه نظر سنجی اضافه کنیم که ببینیم چند نفر میخوان؟ من مستونم چند نفر رو هم از فروم دیگه بیارم

alinice321
13-12-2019, 20:25
چه کانفیگی 150 هزار تومن؟ خواستید میتونم فروشنده ارزونتر معرفی کنم

با قیمت 100 هزار تومن می توانم با کانفیگ برای شما راه اندازی کنم/ فقط دو نکته هست /1-بعد از ثبت ایپی سایت باید منتظر اعمال ان از سمت ای س پی ها باشید که ممکن است تا سه ماه هم طول بکشه/2-احتمال داره ایپی از لیست خارج بشه جدیدا وقتی میخواهی ایپی ثبت کنی یک بند اضافه کردن که نباید برای سرویس دهی ... باشه اگرم ترافیک بالا باشه هم امکان خارج شدن از لیست هست/ امکان سخت گیری از سمت دیتاسنتر و کلا بلاک ایپی هست با این شرایط اگر خواستید در خدمتم

خب نمیشه به این بحث یه نظر سنجی اضافه کنیم که ببینیم چند نفر میخوان؟ من مستونم چند نفر رو هم از فروم دیگه بیارم
درود
کانفیگ خوب باید بگیریم! رم 4 گیگ سی پی یو 2 هسته ای! خود این شرکتا میگن زیر این جزو ترافیک نیم بها نیست!! (البته احتمالا برای گرفتن پول بیشتر اینو میگن!) ولی در کل حرف دوستمون اقا مهدی درسته! فکر نمیکنم ایپی این سرورا به رغم ادعا خودشون الان جزو نیم بها مثلا تو شاتل باشه باید درخواست بدیم! و در کل ممکنه هم قبول نکنن! والا خودم موندم ارزش ریسکشو داره یا نه! اگه میخواهید 15 نفری جمع بشیم و یه ماه تستی بگیریم! دیگه ده تومن الان پولی نیست!

masooyan
13-12-2019, 20:35
نیاز به رم بالا نیس نهایت ۵۱۲ مگ کفایت میکنه.
وی پی اس هم یا میکروتیک یا ابونتو.میکروتیک که با ۱۲۸مگ هم براحتی کار میکنه ولی فکر نکنم کسی با این کانفیگ بفروشه.

misam5526
13-12-2019, 20:50
درود
کانفیگ خوب باید بگیریم! رم 4 گیگ سی پی یو 2 هسته ای! خود این شرکتا میگن زیر این جزو ترافیک نیم بها نیست!! (البته احتمالا برای گرفتن پول بیشتر اینو میگن!) ولی در کل حرف دوستمون اقا مهدی درسته! فکر نمیکنم ایپی این سرورا به رغم ادعا خودشون الان جزو نیم بها مثلا تو شاتل باشه باید درخواست بدیم! و در کل ممکنه هم قبول نکنن! والا خودم موندم ارزش ریسکشو داره یا نه! اگه میخواهید 15 نفری جمع بشیم و یه ماه تستی بگیریم! دیگه ده تومن الان پولی نیست!

این تصورات شما غلطه!

رم 4 گیگ برای سرور مجازی؟ اونم برای وی پی ان ساده با پرتکل pptp !! اصلا در مورد رم و سی پی یو نیاز به همچین مقادیری نیست مطلقا. بقدری حیرت اور بود که اصلا بحث میکروتیک و دلیل عجیب بودن این مقادیر گفته شده رو باز نمیکنم!!!

نکته دوم اینه که فروشنده باید بدونه که ای پی هایی سرورش در دیتاسنتر تحت قرار داد شبکه داخلی هست یا نه و این به مکان دیتاسنر و نوع قرار دادها بر میگرده (برای شرکت مخابرات این مهمه چون نیاز به ثبت ای پی در لیست نداره معمولا در صورت وجود سرور در دیتاسنترهای تحت قراردادشون)

نکته سوم قیمت سرور مناسب تنها بخاطر بحث ترافیک مناسب و پورت قوی کمی بالا میره نه سخت افزاری همچون سی پی یو یا رم؛ و قیمت هم بین 50 تا 60 هزار تومن عادلانست .

در اخر عزیزان اگه در این زمینه تخصص و اطلاعات و تجربه ای نداشتید ورود نکنید به ماجرا چون اینجا هم هستن شیادها و کلاهبردارایی که دو دستی سرتون کلاه بزارند! الانم که دور دوره کلاه گذاشتن سر مردمه. اگه من پستهای قبلی کسیو معرفی کردم در پیام خصوصی این رو هم بدوستان متذکر شدم (بجز یکیشون به باقی دوستان) که مراقیب باشند چون بشدت غیر قابل اعتماد هستند این افرها.

اینطوری نیست که فکر کنید برید فلان فروم درخواست سرور مجازی بدید کلی بهتون پیشنهاد میدن شرکتهای درست حسابی. خیلیهاشون به قصد به اصطلاح تیغ زدن اونجان. برای همینم میتونستم بگم هرکی میخواد بره هاستینگ تاک اونجا پیدا کنه سرور مورد نظرش رو ولی اینکار رو نکردم که عاقبتش میشد این وضعی که الان پیش اومده متاسفانه.

alinice321
13-12-2019, 22:18
این تصورات شما غلطه!

رم 4 گیگ برای سرور مجازی؟ اونم برای وی پی ان ساده با پرتکل pptp !! اصلا در مورد رم و سی پی یو نیاز به همچین مقادیری نیست مطلقا. بقدری حیرت اور بود که اصلا بحث میکروتیک و دلیل عجیب بودن این مقادیر گفته شده رو باز نمیکنم!!!

نکته دوم اینه که فروشنده باید بدونه که ای پی هایی سرورش در دیتاسنتر تحت قرار داد شبکه داخلی هست یا نه و این به مکان دیتاسنر و نوع قرار دادها بر میگرده (برای شرکت مخابرات این مهمه چون نیاز به ثبت ای پی در لیست نداره معمولا در صورت وجود سرور در دیتاسنترهای تحت قراردادشون)

نکته سوم قیمت سرور مناسب تنها بخاطر بحث ترافیک مناسب و پورت قوی کمی بالا میره نه سخت افزاری همچون سی پی یو یا رم؛ و قیمت هم بین 50 تا 60 هزار تومن عادلانست .

در اخر عزیزان اگه در این زمینه تخصص و اطلاعات و تجربه ای نداشتید ورود نکنید به ماجرا چون اینجا هم هستن شیادها و کلاهبردارایی که دو دستی سرتون کلاه بزارند! الانم که دور دوره کلاه گذاشتن سر مردمه. اگه من پستهای قبلی کسیو معرفی کردم در پیام خصوصی این رو هم بدوستان متذکر شدم (بجز یکیشون به باقی دوستان) که مراقیب باشند چون بشدت غیر قابل اعتماد هستند این افرها.

اینطوری نیست که فکر کنید برید فلان فروم درخواست سرور مجازی بدید کلی بهتون پیشنهاد میدن شرکتهای درست حسابی. خیلیهاشون به قصد به اصطلاح تیغ زدن اونجان. برای همینم میتونستم بگم هرکی میخواد بره هاستینگ تاک اونجا پیدا کنه سرور مورد نظرش رو ولی اینکار رو نکردم که عاقبتش میشد این وضعی که الان پیش اومده متاسفانه.
درود
عزیز من نگفتم چنین چیزی مورد نیازه! گفتم فروشنده میگه زیر این مشخصات! ایپی ها به صورت نیم بها نیست!! وگرنه خودم چند سال رو سرور کار میکردم( وب سایت داشتم) و با این مسائل آشنام! طرف میگه زیر این مشخصات من ایپی نیم بها نمیدم!

misam5526
13-12-2019, 23:10
درود
عزیز من نگفتم چنین چیزی مورد نیازه! گفتم فروشنده میگه زیر این مشخصات! ایپی ها به صورت نیم بها نیست!! وگرنه خودم چند سال رو سرور کار میکردم( وب سایت داشتم) و با این مسائل آشنام! طرف میگه زیر این مشخصات من ایپی نیم بها نمیدم!

به شخص شما کاری نداشتم، متنی کلی نوشتم که خطابم همه بود.

باز هم به طور کلی تکرار میکنم که دوستان، از قیمت 50-60 هزار تومن اگه کسی بیشتر برای این مورد بهتون قیمت داد تا یه حدی قابل تحمله (مثل هفتاد هشتاد بگه) ولی بیشترش رو اصلا کسی قبول نکنه. تا چند هفته دیگه حداکثر تکلیف شرکتهای معتبر روشن میشه با این دستور جدید دیتاسنترها. اون موقع هم میتونید خریدی با اطمینان داشته باشید و هم افرهای درست و حسابی دریافت کنید

Dark_hesam
14-12-2019, 10:02
سلام
دوستان اگر خواستید به صورت اشتراکی سرور بگیرید من هم هستم

abc.abc
14-12-2019, 10:49
سلام دوستان سایت پینگ هینت هم میفروشه که تا دو سه روز پیش فروشش غیرفعال بوده ، الان ازشون پرسیدم گفتن اینا هم عادی حساب میشه نیم بها نیست

AMIR-AIRGUNNER
14-12-2019, 23:41
20ping قبلنا برای مخابرات داخلی حساب میکرد اما تازگی دوباره تمدید کردم و داخلی حساب نمیکنه (با این ای پی سرور همون قبلیه و توی لیست سایت های داخلی است)

mac man
16-12-2019, 14:58
منم از سایت 20پینگ گرفتم ...تو پنل از 2 گیگ مصرف از 4 گیگ کم شد

alinice321
16-12-2019, 23:43
درود
الان سرورهای سایت pinghint خیلی خوبن! من بهشون گفتم که حداقل یه سری از سروراتونو نیم بها کنید! اونا هم گفتن بررسی میکنیم! شما عزیزان هم درخواست بدید ازشون تا زودتر ردیفش کنن!

ruslan
17-12-2019, 17:41
سلام
الان سایتی هست نیم بها تبدیل کنه؟

al pacino_masoud
18-12-2019, 02:08
سلام
الان سایتی هست نیم بها تبدیل کنه؟

گشتم نبود، نگرد نیست

alinice321
18-12-2019, 14:31
درود
با ادمین سایت pingpass صحبت میکردم، میگفت که هفته دیگه قراره یه سرویس نیم بها اضافه کنیم!

misam5526
18-12-2019, 21:20
20ping قبلنا برای مخابرات داخلی حساب میکرد اما تازگی دوباره تمدید کردم و داخلی حساب نمیکنه (با این ای پی سرور همون قبلیه و توی لیست سایت های داخلی است)

وزارت ارتباطات:
عدم اعمال توسط اپراتورها را می توایند از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سامانه های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و تلفن 195 پی گیری نمایید

من در مخابرات شکایتی بابت عدم داخلی حساب کردن ادرس این سرویس دهنده ( ای پی های ذکر شده در پست قبل) رو ثبت کرده و بعد از جواب مخابرات در 195 هم بابت پیگیری شکایتی رو ثبت خواهم کرد. دوستان هم اگه مایل به استفاده از این سرویس دهنده هستند با توجه به اینکه ای پی هاش رو در لیست ثبت کرده، از شرکت خودشون در 195 شکایت کنند.

mehdidotcom
19-12-2019, 02:48
وزارت ارتباطات:
عدم اعمال توسط اپراتورها را می توایند از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سامانه های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تلفن 195 پی گیری نمایید

من در مخابرات شکایتی بابت عدم داخلی حساب کردن ادرس این سرویس دهنده ( ای پی های ذکر شده در پست قبل) رو ثبت کرده و بعد از جواب مخابرات در 195 هم بابت پیگیری شکایتی رو ثبت خواهم کرد. دوستان هم اگه مایل به استفاده از این سرویس دهنده هستند با توجه به اینکه ای پی هاش رو در لیست ثبت کرده، از شرکت خودشون در 195 شکایت کنند.

نکن آقا این کار رو سرویس این بنده خدا رو می بندن مثل بلایی که سر بیسفا آوردن / کمی صبر کنید درست میشه /علتی که برای شما حساب نمیشه فقط بر می گرده به به روز رسانی لیست خود شرکت ها که هر سه ماه یکبار انجام میدن تاریخ داخل لیست رو ببیند سه ماه گزشته از تاریخ ثبتش یا خیر/

misam5526
19-12-2019, 11:16
لطفا حذف شود

behnambazi
19-12-2019, 12:59
وزارت ارتباطات:
عدم اعمال توسط اپراتورها را می توایند از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و سامانه های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و تلفن 195 پی گیری نمایید

اقا نکنید این کارو برا این بنده خدا مشکل میشه دوباره
صبر کنید لیست رو اپدیت میکنن isp ها

misam5526
19-12-2019, 13:45
اقا نکنید این کارو برا این بنده خدا مشکل میشه دوباره
صبر کنید لیست رو اپدیت میکنن isp ها

نمیخوام وارد مجادله از این نظر بشم. امیدوارم اوضاع برای همه روبراه بشه اما در مورد گفته شما کمی تاپیکها رو مرور کنید خصوصا های وب یا داتک میبینید دوستانی رو که با سایتهای دانلود شناخته شده هم مشکل داشتند و دارند هنوزم و براشون داخلی حساب نمیشد...

بهرحال خیلی دیگه رو این موضوع انرژی صرف نمیکنم.

mac man
19-12-2019, 14:22
شکایت بزنین.
من اینترنتم مخابراته...از سایت شاتل لند دانلود کردم (این سایت چند ساله داره کار میکنه؟) اونوقت مخابرات برای من خارجی حساب کرد و کل حجمم رفت زنگ زدم شکایت صبت کردن اما بعد یه هفته هیچکار تو 195 شکایت زدم بعد 4 روز حجمم برگشت

mehdidotcom
19-12-2019, 15:02
نمیخوام وارد مجادله از این نظر بشم. امیدوارم اوضاع برای همه روبراه بشه اما در مورد گفته شما کمی تاپیکها رو مرور کنید خصوصا های وب یا داتک میبینید دوستانی رو که با سایتهای دانلود شناخته شده هم مشکل داشتند و دارند هنوزم و براشون داخلی حساب نمیشد...

بهرحال خیلی دیگه رو این موضوع انرژی صرف نمیکنم.

ببیند این سایت دانلود نیست /تایپیک اسیاتک رو بخونید اونجا من نوشتم که شکایت کردم از اسیاتک بدلیل عدم محاسبه حجم سایت داخلی اما مستقیما از ایپی سرویس دهنده رو وارد نکردم ایپی دیگری که داخلی حساب نمی کرد رو در نظر گرفتم و شکایت کردم و نتیجه هم داد الان آسیاتک هر 15 روز لیست خودش رو آبدیت میکنه
شرکت های دیگه هر دو سه ماه لیست خودشان رو آبدیت میکنن اگر کسی میخواد شکایت کنه یک تست از سر لیست بگیره یک سایتی که محتوایی برای دانلود داشته باشه و سپس شکایت کنه چون در شرایط ثبت آیپی در سایت فن آوری اطلاعات قید شده که نباید این ایپی برای فروش سرویس وی پی ان استفاده بشه مگر نه تخلف است و از لیست خارج میشه اینجوری شکایت شما به جایی نمی رسه مگر روشی که گفتم رو بروید/یا اینکه صبر کنید تا لیست خودشان را به روز رسانی کنند

AMIR-AIRGUNNER
09-01-2020, 10:15
کسی راه حل جایگزین پیدا کرده ؟ سرویس دهنده دیگه ای هست که ترافیک داخلی رو تبدیل به خارجی کنه ؟

esteghlalalireza
09-01-2020, 11:05
مبین هاست هم س...ای..ت خوبیه

al pacino_masoud
16-01-2020, 21:55
بیتسفا دوباره کار میکنه ولی امکان تمدید سرویس نیست..کسی تونسته سرویسش را تمدید کنه؟

P‌C
17-01-2020, 00:58
بیتسفا دوباره کار میکنه ولی امکان تمدید سرویس نیست..کسی تونسته سرویسش را تمدید کنه؟

نه امکان تمدید نداره. سایت که داون هست. روبات هم که پرداخت رو از طریق سایت انجام میده و پس امکان پرداخت نداره و خطا میده.

کار میکنه ولی به گوگل و اینستاگرام وصل نمیشه. واتزاپ هم روی اون اختلال داره.

al pacino_masoud
17-01-2020, 01:07
پس صاحب این سایت چی شد..نکنه اتفاقی واسش افتاده باشه..کسی ایشون رو میشناخت؟

alinice321
19-01-2020, 11:20
درود
کسی سرویس نیم بها برای شاتل میخواد، بهم پیام بده! :)

babriman
21-01-2020, 19:52
سلام
من وقتی دیدم که دیگه وصل نمیشه کانکشن رو پاک کردم
شما میتونی کانکشن رو بفرستی؟

al pacino_masoud
21-01-2020, 22:37
سلام
من وقتی دیدم که دیگه وصل نمیشه کانکشن رو پاک کردم
شما میتونی کانکشن رو بفرستی؟

یک نفر در تلگرام داره سرویس مشابه همین بیتسفا رو میفروشه..پیام دادم برو از اون بخر

babriman
21-01-2020, 23:11
یک نفر در تلگرام داره سرویس مشابه همین بیتسفا رو میفروشه..پیام دادم برو از اون بخر
ممنونم ولی من مخابرات هستم

behnamy01
22-01-2020, 11:37
اونم نیم بها هستش؟ سرویس پــرو.کسی هم داره؟

al pacino_masoud
22-01-2020, 16:21
ممنونم ولی من مخابرات هستم

مخابرات مگه نیم بها نداره؟

al pacino_masoud
22-01-2020, 16:22
اونم نیم بها هستش؟ سرویس پــرو.کسی هم داره؟

بله.هم با پروکس.ی فایر وصل میشه هم با pptp

classic99
22-01-2020, 18:09

لطفاً آدرس تلگرام را برام بفرستید

babriman
22-01-2020, 19:16
مخابرات مگه نیم بها نداره؟
داره ولی این کسی که میفروشه نوشته که فقط برای سرویس شاتل نیم بها محاسبه میشه؛ اینطور نیست؟

al pacino_masoud
23-01-2020, 19:32
داره ولی این کسی که میفروشه نوشته که فقط برای سرویس شاتل نیم بها محاسبه میشه؛ اینطور نیست؟

تست میده برو ازش تست بگیر امتحان کن

smallfrank
24-01-2020, 03:52
تست میده برو ازش تست بگیر امتحان کنبرای من هم بفرستید اگه میشه

ejbaree
24-01-2020, 11:09
سلام....
کسی میدونه چه بلایی سر بیسفا اومده؟؟؟؟
من قبلا اکانت داشتم....از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وارد میشدم.....
ولی هرچی میزنم تو لود میمونه.....نمیتونم وارد پنلم بشم!

راستی هنوزم اینترنت مخابرات رو نیم بها و داخلی میکنه؟؟؟؟؟؟

Hamed-M1
24-01-2020, 11:43
سلام....
کسی میدونه چه بلایی سر بیسفا اومده؟؟؟؟
من قبلا اکانت داشتم....از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وارد میشدم.....
ولی هرچی میزنم تو لود میمونه.....نمیتونم وارد پنلم بشم!

راستی هنوزم اینترنت مخابرات رو نیم بها و داخلی میکنه؟؟؟؟؟؟

بعد از آبان سایتش خراب شده دیگه. کلا همه چیزش Down شد

mac man
24-01-2020, 14:27
تست میده برو ازش تست بگیر امتحان کن

لطفا برای منم بفرستید

ejbaree
24-01-2020, 17:38
بعد از آبان سایتش خراب شده دیگه. کلا همه چیزش Down شد

مرسی ...پس الان جای دیگه نیست سرویس ترافیک داخلی برای مخابرات بده؟؟؟؟مثل همین بیسفا؟

behnambazi
25-01-2020, 19:43
برا منم بفرستید

behnambazi
25-01-2020, 19:56

اقا برا منم میفرستید

behnambazi
26-01-2020, 15:03
اقا مخابرات لیستشو بروز نمیکنه بیایید همه شکایت بزنیم

ejbaree
26-01-2020, 17:58
برا منم بفرستید

xomax
30-01-2020, 17:00
سلام
لطفا برای منم بفرستید

alinice321
19-02-2020, 10:41
درود
مال این دوستمون رو هم بستن! کسی جای دیگه سراغ نداره که رو شاتل نیم بها باشه؟:wac:

behnambazi
04-03-2020, 19:00
دوستان کسی نتونست سرویسی پیدا کنه ؟ مخابرات بی شرف سرویسمون کرد

davoodmir
06-04-2020, 16:17
سلام کسی جایی واسه شاتل نداره بیچاره شدیم از بس پول نت دادیم

mehrzad169
23-08-2020, 18:45
سلام راه حلی سرویس مشابهی چیزی پیدا نشد.

freeacounting
14-04-2021, 09:31
سلام
برای حل این مشکل به سایت marivanian.ir مراجعه کنید