PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیگیری کلاه برداری کارت به کارت

aryamehr1368
16-03-2019, 21:05
سلام قضیه از اون قراره که توی دیوار آگهی دادم برای فروش برنج و یک شخصی از من آدرس گرفت و گفت رفیقم برای تست میاد نمونه بده اومد دادم دفعه بعد پول نقد داد و خرید کلا در یک سال همش از من برنج میخرید و یک روز گفت منم برنج عنبر بو دارم قیمت مناسب نمونشو رفیقش آورد و به چند تا برنج فروش نشون دادم گفتن خوبه,بهش گفتم برام بفرست گفت رفیقم تصادف کرده و چون هم قیمت خوب بود و هم مشتری داشتم و هم همش ازم خرید کرده بود گفتم باشه نصفششو میزنم به کارتت بفرست آقا فرستادن همانا خاموش کردن گوشی همان,بیشتر چتمون تو اینستا بود که منو بلاک کرد و همه چتها پرید فقط با پیامک شماره حساب که به اسم زنش بود رو فرستاد رفتم فتا گفت باید اول ثبت شکایت کنی و پرینت حساب بیاری خواستم بدونم ارزش پیگیری داره چون اون یک استانه و منم استان دیگه کارت به اسم زنشه و من تا حالا ندیدمش اگه کسی میدونه خواهشا بدون نصیحت راهنمایی کنید(مبلغ دو و نیم)

radarz
16-03-2019, 21:07
سلام

اگر ارزش پیگیری داره و زیان مالی هنگفتی دیدین پیگیری کنید /

aryamehr1368
16-03-2019, 21:08
سلام

اگر ارزش پیگیری داره و زیان مالی هنگفتی دیدین پیگیری کنید /

مبلغش دو و نیم ملیونه

ALIRK
16-03-2019, 21:28
دوست عزیز سخت پیگیری کنید حتی اگر شده 3تومن خرج کنی 2تومن پس بگیری ارزشش رو داره
1اینکه اینکار رو دوباره تکرار میکنه و کس دیگری و همینطور ادامه میده
2اگر ادرس ازش دارید سر زده برید ببینید و تحقیق کنید و ببینید هنوز همون منطقه یا همون شهر هستند یانه
3شما شکایت کنید پیگیر بشید از محل خودتان ممکنه طرف کلاه برداری های زیادی انجام داده باشه به همین روش و ممکنه بدون اینکه شما برید محل سکونتشون پلیس خودش دستگیر کنه و بفرسته شهر شما
پس تمام مدارک خودتان رو جمع اوری کنید و جهت ارائه اماده داشته باشید

بهتر بود میگفتید شما کدوم استان هستید و طرف کدوم استانه و چقدر فاصله دارید

aryamehr1368
16-03-2019, 23:56
دوست عزیز سخت پیگیری کنید حتی اگر شده 3تومن خرج کنی 2تومن پس بگیری ارزشش رو داره
1اینکه اینکار رو دوباره تکرار میکنه و کس دیگری و همینطور ادامه میده
2اگر ادرس ازش دارید سر زده برید ببینید و تحقیق کنید و ببینید هنوز همون منطقه یا همون شهر هستند یانه
3شما شکایت کنید پیگیر بشید از محل خودتان ممکنه طرف کلاه برداری های زیادی انجام داده باشه به همین روش و ممکنه بدون اینکه شما برید محل سکونتشون پلیس خودش دستگیر کنه و بفرسته شهر شما
پس تمام مدارک خودتان رو جمع اوری کنید و جهت ارائه اماده داشته باشید

بهتر بود میگفتید شما کدوم استان هستید و طرف کدوم استانه و چقدر فاصله دارید
آدرس دقیق ندارم ولی اون میگفت من اصفهان هستم البته اگه راست بگه و من گیلان ,قیافش و آدرسشم ندارم ,اونجور که حساب کردم هر دفعه اگه برم اصفهان بالای 500 600 تومن هزینه داره میخواستم بدونم راهی هست از استان خودم پیگیری کنم

ksra
17-03-2019, 11:29
سلام
اصلا باشه 100 هزارتومن حالا 2.5 ملیون مگه کم پولیه؟
پیگیری کن تا دیگرونو گرفتار نکنه
موفق باشی

ALIRK
17-03-2019, 13:15
آدرس دقیق ندارم ولی اون میگفت من اصفهان هستم البته اگه راست بگه و من گیلان ,قیافش و آدرسشم ندارم ,اونجور که حساب کردم هر دفعه اگه برم اصفهان بالای 500 600 تومن هزینه داره میخواستم بدونم راهی هست از استان خودم پیگیری کنم

شما بیخیال نباش بقول دوستمون 100هزار تومن هم باشه شکایت کنید پیگیر باشید ..بله از همون طریق دادگاه و پلیس...

ALIRK
17-03-2019, 13:19
شک نکن شماره کارت هم که داده مال خانوم بوده خود اون شخص خانوم هم ممکنه قربانی باشه
یعنی از شما وایز کرده به حساب اون وجنس انو خریده وووووو معلومه طرف وسط معامله ها دست بدست خیلی کرده

بی زحمت نتیجه و پیگیریتون رو هم اینجا قرار بدید

aryamehr1368
17-03-2019, 21:59
سلام دوستان مرسی از همه امروز با وکیل صحبت کردم گفت شکا شکایت میکنی و فتا آدرس رو از شماره حساب در میاره و شما برای شکایت باید برید همون شهر محل سکونت صاحب حساب و دو باره اونجا باید شکایت حقوقی بکنید که معمولا یک سال طول میکشه تا به نتیجه برسه ,قبلا خودم شکایت حقوقی کردم و به ئتیجه رسیدنش یک کفش آهنی میخواد تازه اگه محل زندگی متشاکی ثابت باشه و مجهول المکان نباشه در کل همیشه قانون به نفع کلاه برداره تا مالباخته ,من که بی خیال شدم چون از دردسراش خبر دارم اون آدم که البته نا آدم هم با شکایت من آدم نمیشه فقط درس عبرتی برای من شد که به هیچ کس به این راحتی اعتماد نکنم حتی بهترین دوست خودم و همچنین امیدوارم درسی بشه برای کسی که این تاپیکو میخونه طمع چطور آدمو گرفتار خودش میکنه:n29:

ALIRK
17-03-2019, 22:44
اقا حداقل شکایت کن ادرسشو دربیار ببین کجا هست+شماره تماسی که پیامک زده ببین ادرس اون کجاست
حتی میتونی بری بانک تمام تراکنشهای بانکو بگیری ببینی قبلا از کدوم حسابها یا کارتها بنام چه شخصی بحساب شما واریز شده

در هر صورت موفق باشید

Reza31001
17-03-2019, 23:15
من فقط این مورد رو بگم تو این موارد تمام هزینه های قانونی دادرسی هم میفته به پای مجرم و اگه طرف رو گیر بیارید میتونید بگیرین ازش

aryamehr1368
27-04-2019, 15:30
سلام دوستان امروز دلو زدم به دریا و رفتم از اون خانم که پول به حسابش ریختم شکایت کردم جالبیش این بود که گفتن باید شکایت کیفری بکنی حالا بردم دفتر الکترونیک قضایی ثبت بشه قبلا هم سنا داشتم بعد اون باید تو دادسرا ثبت بشه و احتمالا بعد اون میره فتا فقط دعا کنید بتونم کاری کنم نتیجش هم هر چی شد میام اینجا میگم