PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید مودم Adsl

Webq
25-02-2019, 20:40
سلام .
دوستان یک مودم بدون وایرلس معرفی میکنید چیپست برودکام باشه و روی خطی که نویز داره خوب جواب بده .
الان مودم tplink w8951nd رو تست کردم خیلی بد بود و snr رو بین 6 - 9 نشون میداد . max rate رو هم حداکثر 3000kbps میزد . (سرویس 16مگ گرفتم)
line-attenuation حدود 47 .
با خرید مودم میشه کیفیت بهتری گرفت ؟
مودم بدون وایرلس معرفی کنید چون دو تا روتر اکسس پوینت جدا دارم . ممنون

mmahdi302
25-02-2019, 23:03
سلام .
دوستان یک مودم بدون وایرلس معرفی میکنید چیپست برودکام باشه و روی خطی که نویز داره خوب جواب بده .
الان مودم tplink w8951nd رو تست کردم خیلی بد بود و snr رو بین 6 - 9 نشون میداد . max rate رو هم حداکثر 3000kbps میزد . (سرویس 16مگ گرفتم)
ما بهترین مودم هم معرفی کنیم این اختلاف بین 16 تا 3 اصلا پر نمیشه شما خطت مشکل داره اگه واقعا نیاز به اینترنت پر سرعت داری ببین مخابرات بهت سرویس VDSL میده یا نه
و اما مودم به نظر من asus n10 بگیر که پورت USB داره و میتونی بهش هارد وصل کنی و برنامه ای داره که میتونی بهش لینک دانلود بدی و برات دانلود کنه بدرد دانلود های شبانه میخوره

italodance
26-02-2019, 10:41
دوست عزیز دیگر کسی این دور و زمونه مودم ADSL خریداری نمیکنه و دنبالش نیست. اگر 20 سال پیش بود شاید.

zed2
26-02-2019, 12:27
سلام .
حرفی که دوست دیگر در رابطه با کیفیت گفتن را تایید می کنم.
می تونی چک کنی ببینی از جعبه تلفن مستقیم وصل کنی ببینی سیم کشی تا منزل خراب است و/یا سیم کشی منزل باعث خرابی کیفیت ارتباط میشه.
+
این را داری درست است؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](UN)6.0-01.jpg

دوست عزیز دیگر کسی این دور و زمونه مودم ADSL خریداری نمیکنه و دنبالش نیست. اگر 20 سال پیش بود شاید.

فکر کنم شما در کره یا ژاپن زندگی می کنید که چنین حرفی زدید:n02:

saber73
26-02-2019, 16:31
حرفی که دوست دیگر در رابطه با کیفیت گفتن را تایید می کنم.
می تونی چک کنی ببینی از جعبه تلفن مستقیم وصل کنی ببینی سیم کشی تا منزل خراب است و/یا سیم کشی منزل باعث خرابی کیفیت ارتباط میشه.
+
این را داری درست است؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](UN)6.0-01.jpg

فکر کنم شما در کره یا ژاپن زندگی می کنید که چنین حرفی زدید:n02:

بله منم این روش رو تایید میکنم مشکل نویز دارید برید از ورودی ساختمان چک کنید و مستقیم اونجا مودم رو وصل کنید و تست بگیرید . ممکنه مشکل از سیم کشی داخل منزل باشه . البته 50 درصد هم برمیگرده به مرکز مخابراتی شما که متاسفانه این مخابرات و شرکت ها اصلا رسیدگی نمیکنن و معلوم نیست تو اون خراب شده های مخابرات چه خبره . خود من از ورودی چک کردم و مودم هم عوض کردم و نوع جدیدتر از نوع dsl خریدم و حتی سیم کشی خونه رو عوض کردم و فاصله دوری هم با مرکز مخابراتی ندارم ولی همیشه قطع و وصلی و کم و زیاد شدن سرعت و پهنای باند دارم خصوصا عصرها و موقع شلوغ شدن شبکه و روزهای جمعه و پنج شنبه . بعضی وقتها هم بی خودی تو روز 3 بار قطع میشه به اپراتور هم زنگ میزنی برات مهندس بازی درمیاره . الان دیگه تصمیم گرفتم منم مثل اون دوستمون یا برم ژاپن و کره :n02: یا شرکت رو عوض کنم یا قید adsl رو بزنم .

Webq
26-02-2019, 17:38
فقط برای دانلود میخواستم چون حجمش به نسبت بیشتره از بقیه سرویس ها . این مودم 8951nd هم سوخت و الان بوت نمیشه :n02: