PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 ایرانسل به روش فریمور و اسکریپت آنلاک بدون نیاز به وارد کردن کد آنلاک

صفحه ها : [1] 2 3

saber73
24-02-2019, 10:20
به خواست نماینده هواوی در ایران این مطلب حذف شد

saber73
25-02-2019, 00:04
آموزش دوم حل مشکل شناخته نشدن درایوها و پورت در ویندوز 10

دانلود آموزش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D8%A7%DB%8C%D9%88_%D9%86%D8%A7%D8%B4%D9%86%D8%A7% D8%AE%D8%AA%D9%87_%D9%88_%D8%B9%D8%AF%D9%85_%D8%B4 %D9%86%D8%A7%D8%B3%D8%A7%DB%8C%DB%8C_%D9%85%D9%88% D8%AF%D9%85_%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7_%D9%88%DB%8C% D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2_10.rar.html)

ormax1
25-02-2019, 02:04
جا داره بخاطر آموزش صحیح و با کیفتتون تشکر کنم. کمک بزرگی به آگاهی کاربران کردید و از زمانی که صرف کردید سپاسگزارم

ضمنا بابت فریمور ها و تهیه فایلها و PDF و تحقیق هم تشکر میکنم

saber73
25-02-2019, 03:49
{شرح با تصاویر از نحوه بک آپ گیری از درایوهای مودم و ری استور کردن بر روی سیستم هایی که مشکل شناسایی

درایو رو دارن}

بک اپ تهیه شده برای ویندوز 10 نسخه 64 بیتی میباشد و در این شرح با تصاویر میبینید چطور از یک سیستم سالم که همه درایوها رو به خوبی

شناسایی کرده و مشکلی با درایوها نداره با برنامه

Driver Genius نسخه 12

بک اپ تهیه و چطور ری استور یا بازیابی میکنیم با استفاده از این روش میشه مشکل شناسایی درایوها رو برطرف کرد

دقت کنید این کار بک اپ گیری و یا بازگردانی بک اپ بر روی سیستم مشکل دار حتما در حالت تست مود ویندوز 10 باید انجام بشه و فایل

ریجیستری bios هم باید در همین حالت اجرا بشه تا مشکلی از بابت شناسایی به وجود نیاد . فریمور و لودر هم در همین حالت تست مود انتقال

بدید.

فایل ریجیستری bios رو از اینجا بگیرید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و آموزش فعال سازی تست مود رو هم از اینجا :

================================================== ========

دانلود بک آپ :

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

دانلود آموزش به صورت عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %D9%88%DB%8C%D8%B1_%D8%A7%D8%B2_%D9%86%D8%AD%D9%88 %D9%87_%D8%A8%DA%A9_%D8%A2%D9%BE_%DA%AF%DB%8C%D8%B 1%DB%8C_%D8%A7%D8%B2_%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%8 8%D9%87%D8%A7%DB%8C_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85.rar.h tml)

دانلود برنامه :

Driver.Genius.Professional.12.0.0.1332 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mirsina1979
25-02-2019, 09:35
واقعا ممنون از راهنمایی خیلی خوب و کاملت عالی بود مرسی

mehran_maroofi
01-03-2019, 02:52
سپاس بابت زحمت شما
تمامی لینک ها مشکل دارن و فایل های زیپ باز نمیشن

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk

saber73
01-03-2019, 06:08
سپاس بابت زحمت شما

تمامی لینکها سالم هستن امروز تست گرفتم

نمونه تست :

mehran_maroofi
02-03-2019, 22:32
[QUOTE=saber73;9101689]تمامی لینکها سالم هستن امروز تست گرفتم

نمونه تست :

ممنون از شما که بررسی کردین

SemkoMukryani
12-03-2019, 22:25
سلام با این فایلایتازه هم کار من درست نشد . تو مرحله اخر وقتی فایل GO رو اجرا میکنم دیوایس ناشناخته میده

saber73
12-03-2019, 23:55
سلام با این فایلایتازه هم کار من درست نشد . تو مرحله اخر وقتی فایل GO رو اجرا میکنم دیوایس ناشناخته میده

وقتی روی مودم فریمور ADB دار ریخته شده باشه و کامپیوتر بتونه از طریق ADB با مودم ارتباط برقرار کنه دو حالت موقع اجرای اسکریپت GO به وجود میاد اگر فریمور 195 جنرال و یا ویرایش سوم اقای موسوی رو مودم باشه و مودم و کامپیوتر از طریق وای فای یا کابل شبکه به هم وصل باشن و به غیر اینها هیچ ارتباط اینترنتی و یا VPN رو مودم فعال نباشه یعنی فقط این مودم و کامپیوتر بدون هیچ ارتباط دیگه ای به راحتی با اجرای این اسکریپت طبق عکسی که دادم ارتباط برقرار شده و مودم هم انلاک میشود . فقط تا به الان این دو فریمور قابلیت انلاک رو دارن و ما هم برای استفاده گذاشتیم . دوستان زیادی هم از این راه به نتیجه 100 رسیدن . حالت دوم عدم ارتباط و و یا ارتباط با دادن خطا در انلاک هست اونم کاملا مشخص هست یا ارتباط ADB برقرار نیست یا فریموری که از اون استفاده میکنید درست هست دارای ADB میباشد و ارتباط هم برقرار میشود ولی اون فریمور قابلیت انلاک ندارد و ارور میدهد مثل ورژن 196 ایرانسل که بهش ADB اضافه شده .

aminmicro93
13-03-2019, 13:12
سلام و تشکر
وقتی با استفاده از لودر و فریمور یه مودم ورژن 196 ایرانسلو فلش می کنم ، بعد از پایان که سیم دیگه ای توش قرار میدم ازم کد آنلاک سیم می خواد .
این کد باید چی وارد بشه ؟

saber73
13-03-2019, 13:29
سلام و تشکر
وقتی با استفاده از لودر و فریمور یه مودم ورژن 196 ایرانسلو فلش می کنم ، بعد از پایان که سیم دیگه ای توش قرار میدم ازم کد آنلاک سیم می خواد .
این کد باید چی وارد بشه ؟

عکس از صفحه مورد نظر بدید . در ضمن مودم با کدام روش قبلا انلاک شده ؟ و قبل انتقال فریمور 196 ایرانسل چه فریموری رو مودم بود .

aminmicro93
13-03-2019, 15:06
این مودم قبلش آنلاک نشده بود .
همون صفحه ایو میگم که 10 بار اجازه ورود آنلاک کد سیمکارتو میده .

ولی الان عکسش موجود نیست.

saber73
13-03-2019, 23:43
این مودم قبلش آنلاک نشده بود .
همون صفحه ایو میگم که 10 بار اجازه ورود آنلاک کد سیمکارتو میده .

ولی الان عکسش موجود نیست.

طبیعی هست چون مودم انلاک نیست و باید ابتدا انلاک شود و سپس از نسخه های دیگر فریمورها استفاده شود . موفق باشید .

Hossein jabbar
14-03-2019, 15:07
ببخشید اقا صابر مودم من الان وب یول b618 روشه می خوام به 196 ایرانسل برم ولی نمی تونم از طریق cmdبه مودم بدم لطفا راهنماییم کنید

saber73
14-03-2019, 18:17
ببخشید اقا صابر مودم من الان وب یول b618 روشه می خوام به 196 ایرانسل برم ولی نمی تونم از طریق cmdبه مودم بدم لطفا راهنماییم کنید

از این لودر بعد اتصال بوت پین استفاده کنید :

بعد رفتن رو حالت لود راحت میتونید هر فریموری رو که میخواهید بر روی مودم فلش کنید طبق این توضیحات و این مثال :

rezaerx
16-03-2019, 00:23
سلام اقا صابر عزیز من طبق این اموزش که تو این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست مودم ایرانسل رو انلاک کردم قبل از انلاک ورژن 196 ایرانسل روی مودم بود که خودش به صورت انلاین 196 رو اپدیت کرده بود و وقتی که من با اموزش بالا انلاک کردم ورژن الان مودم شده 11.192.05.00.00 و انلاک هست الان اخرین فریمور انلاک که بدون مشکل هست چه فریموری هست و از چه طریق انتقال بدم به مودم ممنون میشم اگر زحمتی براتون نیست اخرین اپدیت فریمور که بدون مشکل هست به همراه اموزش که بتونم انتقال بدم رو بذارید در ضمن اقا صابر عزیز گزینه های اپدیت انلاین و اتو اپدیت به محض اینکه فعال میکنم پیغام filed میده تیک میخوره ولی ذخیره نمیشه تیکش بی نهایت سپاسگزارم از لطفتون

saber73
16-03-2019, 04:15
سلام اقا صابر عزیز من طبق این اموزش که تو این لینک [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست مودم ایرانسل رو انلاک کردم قبل از انلاک ورژن 196 ایرانسل روی مودم بود که خودش به صورت انلاین 196 رو اپدیت کرده بود و وقتی که من با اموزش بالا انلاک کردم ورژن الان مودم شده 11.192.05.00.00 و انلاک هست الان اخرین فریمور انلاک که بدون مشکل هست چه فریموری هست و از چه طریق انتقال بدم به مودم ممنون میشم اگر زحمتی براتون نیست اخرین اپدیت فریمور که بدون مشکل هست به همراه اموزش که بتونم انتقال بدم رو بذارید در ضمن اقا صابر عزیز گزینه های اپدیت انلاین و اتو اپدیت به محض اینکه فعال میکنم پیغام filed میده تیک میخوره ولی ذخیره نمیشه تیکش بی نهایت سپاسگزارم از لطفتون

دوباره انلاک کنید با روش جدید اول همین تاپیک.شما با روش قدیمی انلاک کردی و با این روش فقط رو همون 192 مودم انلاک هست و با تغییر فریمور انلاک مودم هم میپره .

rezaerx
16-03-2019, 06:43
صابر جان ممنون دوباره انلاک کردم الان شد این Software version: 11.195.03.00.00
این اخرین ویرایش و اخرین اپدیت هست؟ برای کارایی بهتر نیازی به اپدیت جدید نیست اگر هست ممنون میشم لینکشو بذارید راستی اون گزینه ca mimo رو از کجا فعال کنم نمیبینمش؟

saber73
16-03-2019, 20:45
صابر جان ممنون دوباره انلاک کردم الان شد این Software version: 11.195.03.00.00
این اخرین ویرایش و اخرین اپدیت هست؟ برای کارایی بهتر نیازی به اپدیت جدید نیست اگر هست ممنون میشم لینکشو بذارید راستی اون گزینه ca mimo رو از کجا فعال کنم نمیبینمش؟

این فریمور 195 جنرال برا انلاک هست و اون گزینه رو نداره شما اینو نصب کن و استفاده کن :

gm7003421
29-03-2019, 09:47
سلام اقایون من فریمور و چیزای دیگ نصب کردم ولی اسکریپت انلاک ک میخوام اجرا کنم ارور میده

saber73
30-03-2019, 00:17
سلام اقایون من فریمور و چیزای دیگ نصب کردم ولی اسکریپت انلاک ک میخوام اجرا کنم ارور میده

کدوم فریمور الان رو مودم هست یک عکس از قسمت اطلاعات مودم بدید . در ضمن با چه ip مودم بالا اومده ؟ 192.168.1.1 یا 192.168.0.1 . فایل go رو باز کنید با برنامه notpad ویندوز و ببینید داخل اون ip چند هست با ip مودم یکی کنید و بعد ذخیره کنید و دوباره اجرا کنید . موقع اجرا مودم tfi60 شما فقط باید به کامپیوتر وصل باشه یا از طریق کابل شبکه یا وای فای و دیگه هیچ مودم دیگری از طریق وای فای و یا کابل شبکه نباید به کامپیوتر وصل باشه .

gm7003421
01-04-2019, 11:38
سلام داداش خوبی میگم لودر رو اجرا کردم یه ربع هس عددش دارع میره بالا اوکیه؟
چیزی هم تو پورت ها اضافه نشده

gm7003421
01-04-2019, 12:48
کدوم فریمور الان رو مودم هست یک عکس از قسمت اطلاعات مودم بدید . در ضمن با چه ip مودم بالا اومده ؟ 192.168.1.1 یا 192.168.0.1 . فایل go رو باز کنید با برنامه notpad ویندوز و ببینید داخل اون ip چند هست با ip مودم یکی کنید و بعد ذخیره کنید و دوباره اجرا کنید . موقع اجرا مودم tfi60 شما فقط باید به کامپیوتر وصل باشه یا از طریق کابل شبکه یا وای فای و دیگه هیچ مودم دیگری از طریق وای فای و یا کابل شبکه نباید به کامپیوتر وصل باشه .

سلام دادا من لودر رو ک اجرا میکنم چراغ های مودم هم روشن میشه ولی اون دوتا چیز ک باید تو قیمت پورت بیاد نمیاد و جاش این دو تا خطا میاد چیکار کنم؟

نمیشد عکس بزارم مینویسمشون
HUAWEI_MOBILE
HUAWEI_MOBILE
بغلشون هم علامت اخطار زرد هسا ک انگاری نصب نشده اند
این دو تا هم تو قسمت OTHER DEVICE میاد

saber73
01-04-2019, 18:41
سلام دادا من لودر رو ک اجرا میکنم چراغ های مودم هم روشن میشه ولی اون دوتا چیز ک باید تو قیمت پورت بیاد نمیاد و جاش این دو تا خطا میاد چیکار کنم؟

نمیشد عکس بزارم مینویسمشون
HUAWEI_MOBILE
HUAWEI_MOBILE
بغلشون هم علامت اخطار زرد هسا ک انگاری نصب نشده اند
این دو تا هم تو قسمت OTHER DEVICE میاد

درایوها درست نصب نشده از قسمت اموزش نصب درایوها استفاده کنید .

HosseinGholami
02-04-2019, 20:48
سلام.من مودمم TF-I60 ایرانسل هست.چند ماه قبل آنلاک کردم و فریمور 11.192.03.00.234 نصب شد.الان که میخوام ورژن رو ارتقا بدم به هیچ عنوان درایورهاش نصب نمیشه و ایراد "Unknown Devide" توی device manager ظاهر میشه.تمام لحیم کاری ها رو ۱۰۰ بار چک کردم و با همه ویندوزها امتحان کردم.نشد که نشد.خواهش میکنم کمکم کنین.

saber73
02-04-2019, 21:40
سلام.من مودمم TF-I60 ایرانسل هست.چند ماه قبل آنلاک کردم و فریمور 11.192.03.00.234 نصب شد.الان که میخوام ورژن رو ارتقا بدم به هیچ عنوان درایورهاش نصب نمیشه و ایراد "Unknown Devide" توی device manager ظاهر میشه.تمام لحیم کاری ها رو ۱۰۰ بار چک کردم و با همه ویندوزها امتحان کردم.نشد که نشد.خواهش میکنم کمکم کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halker
08-04-2019, 21:55
با سلام دوست عزیز بنده سیم رو متصل کردم و طبق صورت عملی که توی یکی از سایت های روسی گفته شده بود اول نقطه اتصال رو انجام میدم بعد مودم رو به برق متصل میکنم و بعد usb رو متصل میکنم ولی شناسایی نمیشه حتی بعد از اتصال Usb مودم رو به usb وصل کردم ولی اصلا سیستم نمیشناسه device manager دستگاه رو بصورت زرد هم نشان نمیده. میشه توضیح بدید بعد از لحیم کردن کابل USB چطور مودم رو به سیستم وصل کنم ؟ آیا مودم باید کامل روشن باشه و بعد نقطه اتصال رو انجام بدم. با تشکر

ویرایش: ببخشید الان مودم رو میشناسه ولی فقط 3G PC UI Interface هست بعد از USB Loader هیچ چیز دیگه ای اضافه نمیشه توی Device Manager درحالی که بنده تمام کاری های اعلام شده توی حل مشکل ویندوز 10 رو انجام دادم دقیقا بعد از Loader مودم روشن میشه و اگر اقدام به فلش زدن Frameware کنم یک مشت علامت سوال میان و همینطور میمونه شبیه عکس شما چیزی نمیاد که 100% بشه و بعد از اینکه خاموش و روشن میکنم صفحه ایرانسل میاد انگار نه انگار که روی مودم کاری انجام شده.

saber73
09-04-2019, 03:39
با سلام دوست عزیز بنده سیم رو متصل کردم و طبق صورت عملی که توی یکی از سایت های روسی گفته شده بود اول نقطه اتصال رو انجام میدم بعد مودم رو به برق متصل میکنم و بعد usb رو متصل میکنم ولی شناسایی نمیشه حتی بعد از اتصال Usb مودم رو به usb وصل کردم ولی اصلا سیستم نمیشناسه device manager دستگاه رو بصورت زرد هم نشان نمیده. میشه توضیح بدید بعد از لحیم کردن کابل USB چطور مودم رو به سیستم وصل کنم ؟ آیا مودم باید کامل روشن باشه و بعد نقطه اتصال رو انجام بدم. با تشکر

ویرایش: ببخشید الان مودم رو میشناسه ولی فقط 3G PC UI Interface هست بعد از USB Loader هیچ چیز دیگه ای اضافه نمیشه توی Device Manager درحالی که بنده تمام کاری های اعلام شده توی حل مشکل ویندوز 10 رو انجام دادم دقیقا بعد از Loader مودم روشن میشه و اگر اقدام به فلش زدن Frameware کنم یک مشت علامت سوال میان و همینطور میمونه شبیه عکس شما چیزی نمیاد که 100% بشه و بعد از اینکه خاموش و روشن میکنم صفحه ایرانسل میاد انگار نه انگار که روی مودم کاری انجام شده.

احتمالا لودر برات عمل نمیکنه . از این لودر و به این شکل عمل کن :

در ضمن همون ابتدا گفتیم رو ویندوز 10 این مشکلات زیاد به وجود میاد بهتر بود با ویندوز 7 این کار رو انجام میدادی .

halker
09-04-2019, 06:49
یک سوال کوچک کار USB loader چقدر زمان میبره؟ چون وقتی شروع میکنم کلا ۵ تا ۱۰ ثانیه بعد مودم بوت میشه امکانش هست که درست کار نمیکنه؟

saber73
09-04-2019, 07:30
یک سوال کوچک کار USB loader چقدر زمان میبره؟ چون وقتی شروع میکنم کلا ۵ تا ۱۰ ثانیه بعد مودم بوت میشه امکانش هست که درست کار نمیکنه؟

اموزش انلاک رو مطالعه کنی تو عکس مشخصه یه سری اعداد شروع میکنن به کم و زیاد شدن و طبق همون گفته شما بیشتر از 10 تا 15 ثانیه طول نمیکشه و بعدش اون پورت اولی که کامپیوتر شناخته بود از بین میره تو دیوایس منیجر و کامپیوتر هم یه صدایی میده ( صدای شناسایی و نصب درایو ) و بعد 20 تا 25 ثانیه دوباره دو تا پورت دیگه ظاهر میشه تو دیوایس منیجر . با ویندوز 10 نتونستی با ویندوز 7 انجام بده .

alireza.tiamo
12-04-2019, 14:33
سلام و عرض ادب و احترام
من 2 هفته مدام سعی کردم نشد فریمور و آپدیت کنم
با این برنامه که شما زخمت کشیدی بالاخره موفق شدم سپاسگزارم

این برنامه بزنید عالیه ورژن 195 :n12::n16:

alireza.tiamo
12-04-2019, 14:43
سلام خوبی آقا صابر
دو هفته در گیر بودم بالاخره موفق شدم با این فریمور شما مودم آپگرید کنم
فدااااات خیلی ممنون از لطف شما
موفق باشی دوست عزیز:n40::n12:

- - - Updated - - -

سلام خوبی آقا صابر
دو هفته در گیر بودم بالاخره موفق شدم با این فریمور شما مودم آپگرید کنم
فدااااات خیلی ممنون از لطف شما
موفق باشی دوست عزیز:n40::n12:

milad8/4
28-04-2019, 18:00
سلام من مودم tf i60 ایرانسل دارم ورژن 196 لاک شده. میخام بدونم میشه انلاکش کرد

saber73
28-04-2019, 21:51
سلام من مودم tf i60 ایرانسل دارم ورژن 196 لاک شده. میخام بدونم میشه انلاکش کرد

از شما واقعا بعید هست درس و دانشگاه رو هم اینطوری پاس کردید ؟ من تاپیک قبلی به شما چی گفتم لینک کجا رو دادم شما اصلا تو این تاپیک پست اول رو خوندی ؟

milad8/4
01-05-2019, 00:35
سلام من لودر رو با موفقیت اجرا کردم و اون دوتا پورت که در دیوایس منیجر هم افتاد.والان تمام چراغهای مودم روشنه. ولی وقتی میخام فیرم ور رو بریزم سریع رد میشه حتی برای چند ثانیه یکی از چراغ های مودم ابی میشه (طبق اموزشی که دادید) ولی اون دوازده فایل رو نمیریزه و بعدش دوباره ری لود میشه و تمام چراغ های مودم دوباره روشن میمونه .
الان مودم کلا بدون استفاده شده لطفا کمک کنید.
در ضمن ویندوز 7 و مودم ایرانسل tfi60 ورژن 196 لاک هست. و اون فایلهای که برای شناسایی ویندوز 10 بود رو هم ریستور کردم.:n03:

saber73
01-05-2019, 01:29
سلام من لودر رو با موفقیت اجرا کردم و اون دوتا پورت که در دیوایس منیجر هم افتاد.والان تمام چراغهای مودم روشنه. ولی وقتی میخام فیرم ور رو بریزم سریع رد میشه حتی برای چند ثانیه یکی از چراغ های مودم ابی میشه (طبق اموزشی که دادید) ولی اون دوازده فایل رو نمیریزه و بعدش دوباره ری لود میشه و تمام چراغ های مودم دوباره روشن میمونه .
الان مودم کلا بدون استفاده شده لطفا کمک کنید.
در ضمن ویندوز 7 و مودم ایرانسل tfi60 ورژن 196 لاک هست. و اون فایلهای که برای شناسایی ویندوز 10 بود رو هم ریستور کردم.:n03:

بعد اجرای لودر دو تا پورت میاد در دیوایس منیجر برو اونجا و شماره پورت دومی : بخون و یاداشت کن و در دستور زیر جایگزین کن : داخل پوشه فریمور و بالونگ فلش :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این مثال هست شما با این مثال فریمور رو اجرا و انتقال میدی . عدد جلوی حرف p میشه شماره پورت یادداشت شده و نوشته بعد عدد پورت میشه اسم فریمور به صورت کامل با پسوند .

اینم برا درک بهتر

روش فلش

milad8/4
01-05-2019, 11:18
سلام بالاخره موفق شدم و الان دارم با مودمی که اانلاک شده وسیم کارت همراه اول توشه برای شما کامنت میزارم
ممنون از زحماتتون . ببخشید در ابتدا حول بودم و زود قضاوت کردم

milad8/4
01-05-2019, 12:04
و یه سوال دیگه روی مودم دکمه خاموش روشن wifi نداره. میشه از لحاظ سخت افزاری تعغیراتی داد و یه دکمه برای خاموش روشن کردن wifi وصل کرد

V&V
01-05-2019, 20:00
سلام.با این روش مودم مبین نت هم انلاک میشه البته ورژن ۱۹۲ به بعد

saber73
01-05-2019, 20:05
سلام.با این روش مودم مبین نت هم انلاک میشه البته ورژن ۱۹۲ به بعد

192 بله ولی 196 یا 197 خیر

- - - Updated - - -

و یه سوال دیگه روی مودم دکمه خاموش روشن wifi نداره. میشه از لحاظ سخت افزاری تعغیراتی داد و یه دکمه برای خاموش روشن کردن wifi وصل کرد

نمیشه فقط از داخل مودم میشه خاموش کرد .

soheilsh
04-05-2019, 13:18
سلام ، این مبیننت ، درایورش نصب میشه و میشناسه اما لودر کار نمیکنه راهی نیست بشه انلاکش کرد؟
تلگرامم megasoheilsh@

saber73
04-05-2019, 15:41
سلام ، این مبیننت ، درایورش نصب میشه و میشناسه اما لودر کار نمیکنه راهی نیست بشه انلاکش کرد؟
تلگرامم megasoheilsh@
نمیشه بی خیال این مودم بشید

Hamid1984m
10-05-2019, 05:03
سلام خدمت دوستان. ببخشید کسی از دوستان که این مودم مبین نت رو بلد باشه آنلاک کنه توی شهر شیراز نیست که من حضوری مودممو بدم خدمتشون و با پرداخت هزینه برام زحمتشو بکشن؟
ممنون میشم برام آنلاک کنین چون زیاد از این مباحث مطرح شده سر درنمیارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ALIRK
10-05-2019, 11:15
سلام خدمت دوستان. ببخشید کسی از دوستان که این مودم مبین نت رو بلد باشه آنلاک کنه توی شهر شیراز نیست که من حضوری مودممو بدم خدمتشون و با پرداخت هزینه برام زحمتشو بکشن؟
ممنون میشم برام آنلاک کنین چون زیاد از این مباحث مطرح شده سر درنمیارم.

سلام ورژن مودم اگر 196باشه غیر قابل انلاک هست ..فعلا

Hamid1984m
10-05-2019, 13:40
چجوری ورژن مودم رو پیدا کنم؟

saber73
10-05-2019, 18:15
چجوری ورژن مودم رو پیدا کنم؟

قسمت ستینگ بعد سیستم بعد دیوایس اینفورمیشن

Amiremerean
10-05-2019, 22:06
سلام آقا ممنون بابت فایل ها. من فقط سوالم اینه آمورش استفاده از این فایل ها کجاس. و آیا بدون باز گردن مودم من یعنی الان می تونم آنلاگ کنم TF i60 ?

- - - Updated - - -

سلام آقا ممنون بابت فایل ها. من فقط سوالم اینه آمورش استفاده از این فایل ها کجاس. و آیا بدون باز گردن مودم من یعنی الان می تونم آنلاگ کنم TF i60 ?

Amiremerean
10-05-2019, 22:41
سلام جناب محبت میکنین بگین اینارو چطوری میشه استفاده کرد ؟ firmware من ورژنش به صورت زیر است. 11.196.01.01.234

آیا باید مودمو باز کنم؟

saber73
10-05-2019, 23:08
سلام جناب محبت میکنین بگین اینارو چطوری میشه استفاده کرد ؟ firmware من ورژنش به صورت زیر است. 11.196.01.01.234

آیا باید مودمو باز کنم؟

حتما باید پشت مودم برا انلاک و انتقال فریمور یا اپگرید یا دانگرید باز شود . به اون پلمپ هم بیرون رو مودم چسپوندن توجه نکنید اگه انلاک شده یعنی پشتش باز شده و گارانتی باطل و تمام . آموزش اینجا هست با فایل ها مورد نیاز : کامل و تکمیل و از این راحت تر و ساده تر نداریم .

Hamid1984m
10-05-2019, 23:44
پس اینکه دوستان میگن ورژن ۱۹۶ آنلاک نمیشه چجوریه؟ الان مال ایشون ۱۹۶ هست دیگه؟ مودم منم ۱۹۶ هست، میشه آنلاکش کرد و اگه نشه و اقدام کنم براش ممکنه مودم خراب بشه و اصلا درست نشه یا باز میشه برش گردوند؟

saber73
11-05-2019, 10:48
پس اینکه دوستان میگن ورژن ۱۹۶ آنلاک نمیشه چجوریه؟ الان مال ایشون ۱۹۶ هست دیگه؟ مودم منم ۱۹۶ هست، میشه آنلاکش کرد و اگه نشه و اقدام کنم براش ممکنه مودم خراب بشه و اصلا درست نشه یا باز میشه برش گردوند؟

مودم شما ماله کدوم اپراتور هست ؟ مبین نت باشه و ورژن ۱۹۶ و یا ۱۹۷ نه نمیشه هیچ مشکلی هم نداره خواستی پشت مودم رو باز کن و کابل لحیم کن و خودت ببین که چطوری جواب نمیده . نترس مودم هم خراب نمیشه . کلا مبین نت در ورژن های اشاره شده انلاک نمیشه . ماله ایشون ایرانسل هست . ایرانسل راحت آنلاک میشه . اینو تست کردیم و میگیم . موفق باشید

saber73
11-05-2019, 10:50

- - - Updated - - -

اموزش رو لینک دادم اولین پست همین تاپیک کامل به صورت پی دی اف هست مطالعه کن یاد میگیری راحت هست .

h_kobari
18-05-2019, 23:12
با سلام خدمت دوستان . من یه مودم i60 ایرانسل دارم و میخوام آنلاکش کنم ...

یه جا گیر کردم . اول بگم که ویندوز 10 دارم استفاده میکنم . مرحله ی اول مودم کامل شناسایی میشه ولی توی مرحله ی بعدی بعد از اجرای "Balong_USB_Loader_b612s-25d.exe" ، توی دیوایس منیجر دوتا دیوایس ناشناخته (Huawei_Mobile) ظاهر میشن (و همه ی LED های مودم روشن باقی میمونه) و قاعدتا بعلت نشناختن پورت این دوتا دیوایس ، عملیات فلش کردن فیرمویر روی مودم ، امکان پذیر نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید ... ممنون

saber73
18-05-2019, 23:23
با سلام خدمت دوستان . من یه مودم i60 ایرانسل دارم و میخوام آنلاکش کنم ...

یه جا گیر کردم . اول بگم که ویندوز 10 دارم استفاده میکنم . مرحله ی اول مودم کامل شناسایی میشه ولی توی مرحله ی بعدی بعد از اجرای "Balong_USB_Loader_b612s-25d.exe" ، توی دیوایس منیجر دوتا دیوایس ناشناخته (Huawei_Mobile) ظاهر میشن (و همه ی LED های مودم روشن باقی میمونه) و قاعدتا بعلت نشناختن پورت این دوتا دیوایس ، عملیات فلش کردن فیرمویر روی مودم ، امکان پذیر نمیشه ... لطفا راهنمایی کنید ... ممنون

reza.riskware
22-05-2019, 13:49
سلام خسته نباشید اقا صابر اگه میشه یه کمک کنیدمن در رابه با مشکل مودم
tf i60 h1هین هست من حین فلش زدن فریمور انلاک مثل اینکه ارتباط به هر دلیلی که نمیدونم قطع شده و مودم تو حالت بوت لودر هم مونده و دیگه کار نمیکنه و وقتی روشنش میکنم فقط تمام چراغا روشن میشه و دیگه روشن میمونه کابل یو اس بی هم هم میزنم دو پرت کام که باید بیان میان ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم چطور فلش بزنم مونده مودم تو این حالت لطفا کمک کنید ممنون میشم

saber73
24-05-2019, 01:32
سلام خسته نباشید اقا صابر اگه میشه یه کمک کنیدمن در رابه با مشکل مودم
tf i60 h1هین هست من حین فلش زدن فریمور انلاک مثل اینکه ارتباط به هر دلیلی که نمیدونم قطع شده و مودم تو حالت بوت لودر هم مونده و دیگه کار نمیکنه و وقتی روشنش میکنم فقط تمام چراغا روشن میشه و دیگه روشن میمونه کابل یو اس بی هم هم میزنم دو پرت کام که باید بیان میان ولی دیگه نمیدونم چیکار کنم چطور فلش بزنم مونده مودم تو این حالت لطفا کمک کنید ممنون میشم

دوباره نقطه اتصال رو برقرار کنید و بزنید به برق ببینید باز هم چراغ ها روشن هست ؟ روشن نشه میتونید مراحل رو تکرار و لودر رو بزنید و بعد فریمور رو . نه به هیچ طریقی نشد و موقع به برق زدن و نگه داشتن بوت پین چراغ ها روشن میشن یعنی فعلا نمیتونید از طریق لودر رو مودم فریمور بزنید . دکمه های ریست + wps + پاور رو در همون حالتی که چراغ ها روشن هستند نگه دارید قبلش رو مودم سیم کارت ایرانسل بیندازید به احتمال زیاد مودم میره تو حالت دانلودینگ و وصل بشه به سرور ایرانسل و برگرده رو فریمور 192 یا 196 ایرانسل . نشد هم در این حالت دانلودینگ کابل رو وصل کنید به کامپیوتر و اگر پورتها شناخته شدن میتونید فریمور بدون نیاز به لودر و بوت پین بر روی مودم تزریق کنید . حالا اول فریمور خود ایرانسل و اصلی بدون دستکاری رو چک کنید از طریق بالونگ فلش ببنید قبول میکنه یا نه .

divone30000
28-05-2019, 00:31
[QUOTE=mehran_maroofi;9101684]سپاس بابت زحمت شما

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk[/QUOTEبا سلام اگر با نرم افزارwinRar باز میکی خطا میده باید بانرم افزار WinZip باز بشن این فایلها

saber73
28-05-2019, 01:38
[QUOTE=mehran_maroofi;9101684]سپاس بابت زحمت شما

فرستاده شده از HUAWEI P6-U06ِ من با Tapatalk[/QUOTEبا سلام اگر با نرم افزارwinRar باز میکی خطا میده باید بانرم افزار WinZip باز بشن این فایلها

از برنامه 7zip استفاده نمایید

sky1sky
29-05-2019, 01:20
سلام من نمی دونم چرا نمی تونم پست جدید در گروه مرتبط ایجاد کنم ؟!
سوالم اینه مودم 4جی E0197 ایا آنلاک میشه یا نع ؟مرسی

mamadtak20
30-05-2019, 10:15
سلام من الان ورژن 196 روی مودمم هست.خواستم ببینم برای آنلاک کردن با این فایلها به 195 برمیگرده؟مشکلی پیش نمیاد؟ مودم برای شرکت ایرانسله.تشکر:n37:

saber73
30-05-2019, 10:40
سلام من الان ورژن 196 روی مودمم هست.خواستم ببینم برای آنلاک کردن با این فایلها به 195 برمیگرده؟مشکلی پیش نمیاد؟ مودم برای شرکت ایرانسله.تشکر:n37:
بله برمیگرده و مشکلی هم پیش نمیاد

reza.riskware
02-06-2019, 23:33
سلام صابر جان ...
آقا من آخر موفق نشدم و دادم بیرون برام فریم ویر ریختن از همون طریق کابل یو اس بی و لودر و فریمویر.exe و مودم خوشبختانه اوکی شد و الان هم دارم استفاده میکنم ولی متاسفانه متوجه شدم الان که اون فریم ویری که ریختم ورژن

Software version:
11.192.05.00.00

Web UI version:
21.100.44.00.03

هست و انتن دهی ضعیف و سرعت دانلود کم شده و چراغای انتن بعضی موقع ها الکی کمو زیاد میشن و کمتر از قبل شده.
الان خواستم ببینم الان که انلوک شده نمیشه به به ورژن جدیدتر انلوک شده ارتقا داد از طریق کنسول که حداقل تجمیع فرکانس داشته باشه و 4*4 و MIMO...
البته بدون یو اس بی اگه بشه ممنون میشم... :n03:

saber73
03-06-2019, 01:34
سلام صابر جان ...
آقا من آخر موفق نشدم و دادم بیرون برام فریم ویر ریختن از همون طریق کابل یو اس بی و لودر و فریمویر.exe و مودم خوشبختانه اوکی شد و الان هم دارم استفاده میکنم ولی متاسفانه متوجه شدم الان که اون فریم ویری که ریختم ورژن

Software version:
11.192.05.00.00

Web UI version:
21.100.44.00.03

هست و انتن دهی ضعیف و سرعت دانلود کم شده و چراغای انتن بعضی موقع ها الکی کمو زیاد میشن و کمتر از قبل شده.
الان خواستم ببینم الان که انلوک شده نمیشه به به ورژن جدیدتر انلوک شده ارتقا داد از طریق کنسول که حداقل تجمیع فرکانس داشته باشه و 4*4 و MIMO...
البته بدون یو اس بی اگه بشه ممنون میشم... :n03:

سلام . برای استفاده از فریمورهای ویرایش شده حتما نیاز به لحیم کاری و انتقال از طریق لودر هست شما ببین لوکال اپدیت داخل صفحه وب مودمت وجود داره ؟ اگر بود فریمور اورجینال 196 ایرانسل رو دانلود کن و از طریق لوکال اپدیت انتقال بده ببین مودم قبول میکنه یا نه . نشد راهی به جز لحیم کاری نداری .

reza.riskware
03-06-2019, 08:35
نه متاسفانه لوکال اپدیت نداره ...
خوب فریم ور اورجینال رو از طریقی دیگه مثلا روشن کردن قسمت اپدیت مودم نمیشه بارگزاری کرد؟یعنی خودش اپدیت شه از سرور ایرانسل...
بعد اینکه اگه به فریمور اورجینال برگردونم خوب که دوباره برگشتم به خونه اول اول... :(
من میخوام فقط همین فریمور انلوک شده که روشه ارتقا پیدا کنه به جدیدترینش... که حداقل مشکلاتش کمتر بشه اونم بدون یو اس بی چون واسه اتصال یو اس بی به لب تاپم مشکل دارم و فایل های لودر و فریمور دات اگزه اجرا نمیشن رو سیستمم و زود بسته میشن مجبور شدم دادم بیرون بار قبل.
میشه آخرین ورژن فریم ور و بهترینشون که مورد تایید شما باشه و آنلوک باشه رو بهمن معرفی کنید یا لینک بدین با طریقه انتقال به مودم؟؟؟؟؟

saber73
04-06-2019, 23:44
نه متاسفانه لوکال اپدیت نداره ...
خوب فریم ور اورجینال رو از طریقی دیگه مثلا روشن کردن قسمت اپدیت مودم نمیشه بارگزاری کرد؟یعنی خودش اپدیت شه از سرور ایرانسل...
بعد اینکه اگه به فریمور اورجینال برگردونم خوب که دوباره برگشتم به خونه اول اول... :(
من میخوام فقط همین فریمور انلوک شده که روشه ارتقا پیدا کنه به جدیدترینش... که حداقل مشکلاتش کمتر بشه اونم بدون یو اس بی چون واسه اتصال یو اس بی به لب تاپم مشکل دارم و فایل های لودر و فریمور دات اگزه اجرا نمیشن رو سیستمم و زود بسته میشن مجبور شدم دادم بیرون بار قبل.
میشه آخرین ورژن فریم ور و بهترینشون که مورد تایید شما باشه و آنلوک باشه رو بهمن معرفی کنید یا لینک بدین با طریقه انتقال به مودم؟؟؟؟؟

اونهایی که ویرایش شدن فقط از طریق لحیم کاری و لودر میشه انتقال داد . میمونه اپراتوری اورجینال و دست نخورده مثل 196 ایرانسل یا 195 های وب اونها هم یا باید لوکال اپدیت فعال باشه و امتحان کنی یا با برنامه مولتی کست از طریق لن امتحان کنی ببینی میشه یا نه . فریمورهای جنرال هم هیچ امکاناتی ندارن مگرنه میتونی 197 جنرال رو دانلود کنی و از طریق مولتی کست با لن انتقال بدی به مودم . ورژن آنلاک مودم شما هم 192 هست و امکان داره مودم فقط رو این فریمور آنلاک شده باشه . اگر اینطوری باشه با تغییر ورژن مودم به فریمورهای اپراتوری ها مودم دوباره لاک خواهد شد . اینم در نظر بگیرید .

AZADGRAPHIC
05-06-2019, 10:01
سلام جناب صابر عزیز
من مودم i60 ایرانسل دارم آپدیت شده خودکار به آخرین ورژن که فکر کنم 196 باشه
من حقیقتا سردرگم شدم برای آنلاک باید از کدوم روش استفاده کنم و الان آخرین و بهترین روش و فریمور کدام هست ممنون

reza.riskware
05-06-2019, 11:16
داداش من میخوام اخرین ورژن که همون 197باشه بریزم رو مودم لینک فایلشو بهم میده و روش بارگذاریش رو مودمو؟ از طریق مولتی کست میشه؟ توروخدا کمک کن ممنون

saee_mi
05-06-2019, 11:40
سلام دوستان اخرین فریمور جنرال برای این مودم چیه با تشکر

reza.riskware
05-06-2019, 11:52

کسی نیس 197که اقا صابر میگه مث اینکه اخرین ورژن جنرال هستش با اموزشش بهمون بده؟

saee_mi
05-06-2019, 11:57
منم ایرانسل بود با روش اقا صابر انلاک کردم الان 195 جنرال رو مودمه میخام 197 یا 198 جنرال بدون دستکاری که اخرین اپدیته بریزم رو مودم که دیگه بدون لحیم کاریه کسی راهنمایی کنه ممنون

reza.riskware
05-06-2019, 12:48
منم دقیقا همین درخواست رو دارم:n11::n11: ولی 198 فکر نکنم اومده باشه داداش:n02::n02::n02::n02::n02:

saber73
05-06-2019, 13:38
منم ایرانسل بود با روش اقا صابر انلاک کردم الان 195 جنرال رو مودمه میخام 197 یا 198 جنرال بدون دستکاری که اخرین اپدیته بریزم رو مودم که دیگه بدون لحیم کاریه کسی راهنمایی کنه ممنون

منم دقیقا همین درخواست رو دارم:n11::n11: ولی 198 فکر نکنم اومده باشه داداش:n02::n02::n02::n02::n02:

195 جنرال رو مودم هست بدون دستکاری ؟ اینطور باشه از طریق لوکال اپدیت یا برنامه مولتی کست و از طریق لن میتونین به 197 جنرال ارتقاء بدید بدون باز کردن و لحیم مودم . 198 هم اومده ولی دستکاری شده و دوستان بعضی ها گزارش دادن بعد اپدیت صفحه وب مودم بالا نیومده و منم توصیه میکنم استفاده نکنید .

شما هم دوست عزیز میتونید همین کارها رو انجام بدید هر چند 195 با 197 هیچ فرقی نداره و چیزی کم و زیاد نشده . 198 هم دستکاری شده و نسخه جنرال 198 بدون دستکاری و بدون نیاز به webui مخصوص خودش من ندیدم .

saber73
05-06-2019, 13:40
سلام جناب صابر عزیز
من مودم i60 ایرانسل دارم آپدیت شده خودکار به آخرین ورژن که فکر کنم 196 باشه
من حقیقتا سردرگم شدم برای آنلاک باید از کدوم روش استفاده کنم و الان آخرین و بهترین روش و فریمور کدام هست ممنون

saber73
05-06-2019, 13:44
داداش من میخوام اخرین ورژن که همون 197باشه بریزم رو مودم لینک فایلشو بهم میده و روش بارگذاریش رو مودمو؟ از طریق مولتی کست میشه؟ توروخدا کمک کن ممنون

کسی نیس 197که اقا صابر میگه مث اینکه اخرین ورژن جنرال هستش با اموزشش بهمون بده؟

خدمت شما :

از طریق لوکال اپدیت خود مودم یا برنامه مولتی کست و لن انتقال بدید .

reza.riskware
05-06-2019, 18:40
اقا صابر اگه امکانش هست با ریموت دسکتاپی چیزی بنده رو کمک بفرمایید چون به نتیجه نرسیدم متاسفانه
شماره واتساپم 09167030691
تماس 09307502001
منتظرتونم داداش خیلی اذیت شدم رو این مودمه.

Ali6528
09-06-2019, 00:50
سلام اقا صابر
من تجربه ای تو این زمینه ندارم
به نظرتون خودم با اموزش شما میتونم انجام بدم ؟؟نمی خوام مشکلی پیش بیاد

reza.riskware
09-06-2019, 01:02
سلام اقا صابر

نمیشه با لوکال اپدیت و مولتی کست من که نتونستم

saber73
09-06-2019, 13:29
سلام اقا صابر

خود منم تجربه ای نداشتم . خیلی راحت هست میتونید طبق اموزش و با ویندوز 7 جلو برید .

AZADGRAPHIC
10-06-2019, 18:56
سلام با تشکر از جناب صابر عزیز بابت زحمات شما :n16:
بنده با روش آنلاک با فریمور 195 این کار را انجام دادم و بعد فریمور B612_UPDATE_11.195.03.00.1445moded فلش زدم
فقط بعد از اولین لاگین به تنظیمات مودم (با یوزر admin و رمز admin) مرورگر رو می بندم و دوباره وارد میشم صفحه لاگین میاد ولی یوزر و رمز میگه اشتباه هست مودم رو که دستی ریستارت میکنم با سوزن دوباره وارد میشه فقط یکبار برای چی میتونه باشه

AZADGRAPHIC
10-06-2019, 18:59
بهترین تنظیمات برای افزایش سرعت چی هست تو تنظیمات مودم مثل انتخاب باند خاصی یا انتخاب ca و یا هر چیزه دیگه ای ؟؟؟ ممنون از شما

saber73
10-06-2019, 23:06
بهترین تنظیمات برای افزایش سرعت چی هست تو تنظیمات مودم مثل انتخاب باند خاصی یا انتخاب ca و یا هر چیزه دیگه ای ؟؟؟ ممنون از شما

خود مودم در فریمورهای جدید بر روی mimo4*4 هست و حالت شبکه auto و این تنظیمات کافی هست و تنظیم خاصی ندارد

nokia200
17-06-2019, 08:37
صابر جان قرار بود اون رنگ فریمور رو عوض کنی ؟!!

saber73
17-06-2019, 15:32
صابر جان قرار بود اون رنگ فریمور رو عوض کنی ؟!!

انشاالله به زودی فعلا وقتش رو ندارم و سرم زیاد شلوغه

juolipuoli
19-06-2019, 18:37
دوستان فریمور از طریق لودر پست اول تاپیک روی مودم نصب ولی اسکریت نصب نمیشه ایپی مودم هم چک شد ایراد از کجاست

saber73
19-06-2019, 19:30
دوستان فریمور از طریق لودر پست اول تاپیک روی مودم نصب ولی اسکریت نصب نمیشه ایپی مودم هم چک شد ایراد از کجاست

کدوم فریمور رو نصب کردید ؟

B612 11.195.03.00.00 Modified Firmware V3 ho3in2012-p30world.rar

به غیر مودم i60 هر چی مودم و اتصال دیگه هست قطع کنید کلا اینترنت های دیگه همه رو از کامپیوتر جدا کنید چه وای فای چه لن

juolipuoli
19-06-2019, 23:04
کدوم فریمور رو نصب کردید ؟

B612 11.195.03.00.00 Modified Firmware V3 ho3in2012-p30world.rar

به غیر مودم i60 هر چی مودم و اتصال دیگه هست قطع کنید کلا اینترنت های دیگه همه رو از کامپیوتر جدا کنید چه وای فای چه لن

195.03.00 نصب شده ولی اسکریت نصب نمیشود حتی با انجام پیشنهاد شما!

saber73
20-06-2019, 00:15
195.03.00 نصب شده ولی اسکریت نصب نمیشود حتی با انجام پیشنهاد شما!

بر روی یک کامپیوتر و یا یک لپ تاپ دیگر امتحان کنید .

نگاه کنید اسکریپت مشکلی ندارد :

اصلا فایل go رو اجرا نکردم بلکه داخل فایل go رو باز کردم و خط نوشته انلاک کردن مودم که داخل عکس هم مشخص کردم رو کپی کردم و در داخل cmd که از طریق adb به مودم وصل شده جایگذاری کردم و اینتر رو زدم و ok رو دریافت کردم تا مطمئن شوید کار میکند

V&V
20-06-2019, 12:53
....................

wuzzzup
20-06-2019, 13:58
سلام دوستان
مودم من همین B612S 25D شرکت مبین نت هست که پیشتر با کد انلاک شده بود
این مودمو قرضس داده بودم دست کسی گویا بصورت خودکار آپدیت شده و مجدد کد آنلاک خواسته طرف هم هی رمز وای فای رو بجای کد زده و مودم بکل قفل شده و الان اتمپ کد ها به 0 رسیده
حالا چنتا سوال
اولا ورژن کتوتی مودم 11.196.1.1.1472 هستش وب یو ای هم 21.100.44.00.03 راهی برای انلاک هست الان؟؟ اگه نیست کسی روش اصلا کار میکنه؟ ینی امیدی هست؟
دوما اگر راهی باشه با اینکه مودم من لاک شده بدلیل ورود بیش از حد پین اشتباه روش جواب میده آیا؟ یا ممکنه جواب بده؟؟

as2008
20-06-2019, 17:12
با سلام یه سوال داشتم
ورژن ۱۹۶ ایرانسل مودم i60 راحت مستقیم آنلاک میشه یا باید اول ورژن پایینتر نصب کنیم؟

saber73
20-06-2019, 17:19
سلام دوستان
این مودمو قرضس داده بودم دست کسی گویا بصورت خودکار آپدیت شده و مجدد کد آنلاک خواسته طرف هم هی رمز وای فای رو بجای کد زده و مودم بکل قفل شده و الان اتمپ کد ها به 0 رسیده
حالا چنتا سوال
اولا ورژن کتوتی مودم 11.196.1.1.1472 هستش وب یو ای هم 21.100.44.00.03 راهی برای انلاک هست الان؟؟ اگه نیست کسی روش اصلا کار میکنه؟ ینی امیدی هست؟
دوما اگر راهی باشه با اینکه مودم من لاک شده بدلیل ورود بیش از حد پین اشتباه روش جواب میده آیا؟ یا ممکنه جواب بده؟؟

مبین نت با این ورژن انلاک نمیشه و فعلا کسی راهی پیدا نکرده ولی نگران نباشید تمامی مودم های هواوی حتی با صفر بودن تعداد دفعات انلاک از طریق فریمور به راحتی انلاک میشن و اون صفحه درخواست کد باز به حالت اول یعنی 10 عدد برمیگرده . باید منتظر بمونید ببینید ایا در اینده کسی میتونه این ورژن رو انلاک کنه .

saber73
20-06-2019, 17:20
با سلام یه سوال داشتم
ورژن ۱۹۶ ایرانسل مودم i60 راحت مستقیم آنلاک میشه یا باید اول ورژن پایینتر نصب کنیم؟

خیر رو خود 196 انلاک نمیشه اول فریمور رو میارید پایین و رو یک ورژن که قابلیت انلاک رو داره بعدا که مودم انلاک شد دیگه راحت باز فریمور 196 ایرانسل رو میریزید رو مودم و استفاده میکنید .

as2008
20-06-2019, 17:23
خیر رو خود 196 انلاک نمیشه اول فریمور رو میارید پایین و رو یک ورژن که قابلیت انلاک رو داره بعدا که مودم انلاک شد دیگه راحت باز فریمور 196 ایرانسل رو میریزید رو مودم و استفاده میکنید .

ممنون از جوابتون آقا صابر
فقط چه ورژنی بریزم حتما باید ورژن ادیت شده ایرانسل باشه یا فریمور اورجینال؟
چون میگفتن از طریق پنل لوکال خود مودم میشه انجام داد

wuzzzup
20-06-2019, 17:27
خیلی ممنون از جوابتون

فقط یه سوال؟
اگه من سیم کارت مبین نت گیر بیارم بندازم با توجه به اتمپ های من که الان رو 0 هست و مودم سیم لاک شده، انتن میده بهم تا بتونم از اینترنت مبین نت حد اقل استفاده کنم؟؟

saber73
20-06-2019, 20:26
ممنون از جوابتون آقا صابر
فقط چه ورژنی بریزم حتما باید ورژن ادیت شده ایرانسل باشه یا فریمور اورجینال؟
چون میگفتن از طریق پنل لوکال خود مودم میشه انجام داد

برای انلاک حتما باید پشت مودم باز بشه و فریمور ادیت شده ریخته بشه و لحیم کاری هم حتما میخواد

saber73
20-06-2019, 20:28
خیلی ممنون از جوابتون

فقط یه سوال؟
اگه من سیم کارت مبین نت گیر بیارم بندازم با توجه به اتمپ های من که الان رو 0 هست و مودم سیم لاک شده، انتن میده بهم تا بتونم از اینترنت مبین نت حد اقل استفاده کنم؟؟
بله الان مودم شما بر روی مبین نت قفل شده و فقط با سیم کارت مبین نت کار خواهد کرد میتونید تهیه کنید و استفاده کنید .

as2008
20-06-2019, 21:53
برای انلاک حتما باید پشت مودم باز بشه و فریمور ادیت شده ریخته بشه و لحیم کاری هم حتما میخواد

نه منظورم این بود برا اوردن به ورژن پایینتر رام ۱۹۲ اورجینال بریزم؟

saber73
21-06-2019, 00:38
نه منظورم این بود برا اوردن به ورژن پایینتر رام ۱۹۲ اورجینال بریزم؟

خب رو 192 اوردید از طریق لوکال اپدیت حالا میخواهید چیکار کنید ؟ آنلاک ؟ باز نمیشه چطوری؟ وقتی مودم از طریق هیچ درگاهی یا پورتی مثل adb یا telnet یا usb به کامپیوتر وصل نیست .

mostafadc
23-06-2019, 01:42
سلام دوستان
حالا چنتا سوال
اولا ورژن کتوتی مودم 11.196.1.1.1472 هستش وب یو ای هم 21.100.44.00.03 (tel:21.100.44.00.03) راهی برای انلاک هست الان؟؟ اگه نیست کسی روش اصلا کار میکنه؟ ینی امیدی هست؟
ميشه بپرسم كد آنلاك رو از چه طريقي بدست آوردين؟

saber73
23-06-2019, 01:46
ميشه بپرسم كد آنلاك رو از چه طريقي بدست آوردين؟

منظورشون فریمور انلاک 192 بود که با یه کد مشترک تو تمامی مودم ها رو اون فریمور فقط انلاک میشد . همون روشی که برای بار اول اقای مستر سکریت تو ایران پاپلیک کردن برای انلاک مودم i60 اون زمان خبری از efuse و ورژن های 196 و 197 مبین نت نبود . بیشتر مودم های مبین نت 192 بودن و از طریق فریمور مخصوص 192 و یک کد انلاک مشترک انلاک شده بودن

wuzzzup
23-06-2019, 02:18
حقیقت مودم رو به همین صورت از دیوار خریداری کرده بودم
فکر کنم آقا صابر زحمت کشید جوابتونو داد

demon_da
10-07-2019, 18:35
سلام دوستان
میشه مودم مبین نت با ورژن 197 رو آنلاک کرد؟ یه جا خوندم نمیشه؟

Hossein jabbar
10-07-2019, 20:27
سلام دوستان
میشه مودم مبین نت با ورژن 197 رو آنلاک کرد؟ یه جا خوندم نمیشه؟
از ورژن196بالاتر انلاک نمیشه تلاش نکنید:n06::n06::n06:

.M&M.
22-07-2019, 12:34
سلام. دوست من من با usb مودم رو انلاک کردم به ورژن 197 و دیدم امکاناتش کمه. بعد از لوکال اوردم به196 و بعد حتی 195 که شاید امکاناتش بیشتر بشه ولی نشد. الانم دیگه حس باز کردم مودم رو ندارم. دنبال رامی هستم که اولا امکان انتخاب باند بهم بده و مشخصات شبکه رو کامل بیاره و بعدم بشه لوکال بار گزاری کرد و لازم نباشه باز کنم. لطفا راهنمایی میفرمایید. ایمیل من mohsen.mansourian@gmail.com و تلگرام من motorheadache است

Sala671
29-07-2019, 19:35
دوستان مودم لاک ایرانسل i60 ورژن 196 رو طبق روال قبلی انلاک کردیم تا مرحله اخر هم رفتیم و ورژن نرم افزار مودم 192 شد ولی الان هر سیم کارتی وارد میکنم میزنه سیم کارت را وارد کنید بنظر شما مشکل از کجاست ؟
یکی از دوستان دیگه مون همین مشکل رو داشتند منتها نمیدونم مشکلشون حل شد یا نه ( ازشون سوال پرسیدم هنوز جواب ندادند)

Sala671
29-07-2019, 19:36
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

Hossein jabbar
29-07-2019, 21:03
ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید

یک حقه وجود داره در حین بوت که مودم تمام چراغ ها روشن شد سیم کارتت رو از مودم خارج کن وقتی که مودم چراغاش خاموش شدو چراغ انتن ها روشن نشد خارج کن دوباره به من سیم رو بزار
از برق بکش دوباره به برق بزن درست میشه
اگه نشد مشکل از لحیم کاری است
انشا الله درست میشه موفق باشین

ALIRK
29-07-2019, 21:10
دوستان مودم لاک ایرانسل i60 ورژن 196 رو طبق روال قبلی انلاک کردیم تا مرحله اخر هم رفتیم و ورژن نرم افزار مودم 192 شد ولی الان هر سیم کارتی وارد میکنم میزنه سیم کارت را وارد کنید بنظر شما مشکل از کجاست ؟
یکی از دوستان دیگه مون همین مشکل رو داشتند منتها نمیدونم مشکلشون حل شد یا نه ( ازشون سوال پرسیدم هنوز جواب ندادند)

شما احیانا موقع باز کردن مودم به قطعاتش اسیب نزدید
سیم خود ایرانسل رو هم مشکل دارید؟
یکبار دیگه انلاک بکنید

Sala671
29-07-2019, 21:29
شما احیانا موقع باز کردن مودم به قطعاتش اسیب نزدید
سیم خود ایرانسل رو هم مشکل دارید؟
یکبار دیگه انلاک بکنید

نه چون کار خاصی انجام ندادم
بله با خود سیم کارت ایرانسل هم مشکل داره
مراحل رو مجددا هم رفتم اما نشد
مونده یه بار دیگه لحیم کاری رو مجددا از اول انجام بدم ، نکته عجیب اینه که کامل فریمویر ها نصب میشه

Hossein jabbar
29-07-2019, 21:50
نه چون کار خاصی انجام ندادم
بله با خود سیم کارت ایرانسل هم مشکل داره
مراحل رو مجددا هم رفتم اما نشد
مونده یه بار دیگه لحیم کاری رو مجددا از اول انجام بدم ، نکته عجیب اینه که کامل فریمویر ها نصب میشه
روش منو انجام بدید درست میشه

Sala671
30-07-2019, 20:30
روش منو انجام بدید درست میشه

مجددا سلام

این روش رو با فریمویرهای مختلف انجام دادم متاسفانه نتیجه نداد

Hossein jabbar
30-07-2019, 20:46
مجددا سلام

دیگه نمیدونم به تایپینگ زیر مراجعه کنید شاید به دردتون بخوره

saber73
16-08-2019, 17:09
مجددا سلام

شما موقع باز کردن مودم به قسمت سیم کارت و پشت محل ورودی سیم همون روی برد اسیب وارد کردی و ممکنه قطعاتی رو کنده باشی و چون خیلی ریز هستن دیده نمیشن باید ببری زیر لوپ و اون قسمت رو چک کنی و ببینی چی رو کندی یا اسیب وارد کردی بهش

meisam_7
17-08-2019, 10:55
دروود صابر جان
اولا جا داره تشکر کنم واسه آموزش خیلی کاملتون که مشخصه با دقت زیادی فایل آموزش رو آماده کردین :n12::n12:

مودم ایرانسلم رو تونستم با آموزش شما آنلاک کنم و به ورژن 195 تغییر پیدا کرد، سوالی که دارم اینه که در حال حاضر بهترین فریم ور چی هست ؟؟

senior13sh
03-09-2019, 11:50
دوستان یک سوال
مودم مبین نت رو تا چه فریم وری میشه آنلاک کرد !
اگه امکانش هست بفرمایید

Hossein jabbar
03-09-2019, 13:01
دوستان یک سوال
اگه امکانش هست بفرمایید
عزیز دل مودم مبین نت ورژن 192 باشه آنلاک میشه
اگه از 196 به بالا باشد آنلاک نمیشه تلاش نکنید راهی نیس

senior13sh
03-09-2019, 13:22
عزیز دل مودم مبین نت ورژن 192 باشه آنلاک میشه
اگه از 196 به بالا باشد آنلاک نمیشه تلاش نکنید راهی نیس

یعنی 195-4-3 ؟
اگه هست
اونا قابل آنلاک هست !؟

Hossein jabbar
03-09-2019, 14:33
دوستان یک سوال
اگه امکانش هست بفرمایید

یعنی 195-4-3 ؟
اگه هست
اونا قابل آنلاک هست !؟
عزیز دل مبین نت یک ورژن 192 داره که به راحتی آنلاک میشه
ولی مبین نت 196 و 197 فاقد قابلیت انلاک هستند چون در این نسخه cpuمودم efuseشده و نمیشه کاری کرد روش...
ورژن های مبین نت فریمور هایش:
192/196/197فعلا سه تا هس
موفق باشین

senior13sh
05-09-2019, 15:05
عزیز دل مبین نت یک ورژن 192 داره که به راحتی آنلاک میشه
ولی مبین نت 196 و 197 فاقد قابلیت انلاک هستند چون در این نسخه cpuمودم efuseشده و نمیشه کاری کرد روش...
ورژن های مبین نت فریمور هایش:
192/196/197فعلا سه تا هس
موفق باشین

تشکر بابت جواب دادنتون

Hossein jabbar
07-09-2019, 19:34
((دوستان و کاربران فروم با توجه به سردرگم شدن کاربران جدید در مورد انلاک این مودم و مشکلات مربوط به روش آنلاک قدیمی ( با فریمور 192 و وارد کردن کد آنلاک ) تصمیم گرفتم روش جدید و بهتر رو که از طریق فریمور مود شده و اسکریپت مودم آنلاک میشه رو آموزش بدم و تمامی مباحث رو یک جا جم کنم تا دوستان راحت استفاده کنن .))

همین اول کار از دوستانی که ما رو در حل مشکلات و آموزش های این مودم راهنمایی کردن نهایت تشکر رو دارم .

:n16:

:n12:==========================================:n1 2:

آموزش آنلاک مودم tf-i60 h1 یا همان هواوی b612s-25d ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%DA%A9_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85_b612.rar.html )

فریمور مخصوص آنلاک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2_p30world.rar.html)

:V30:

-------------------------------------------

بروزرسانی در تاریخ : 2019/03/08

فریمور 195 جنرال با قابلیت آنلاک و به صورت فایل exe برای راحتی کار آنلاک بدون نیاز به وارد کردن دستور در cmd به همین پست اضافه شد . این فریمور به خاطر جنرال بودن احتمال ریسک کمتری نسبت به فریمورهای اپراتوری موقع آنلاک مودم دارد . بعد نصب این فریمور از اسکریپت پایین که لینک دادم برای انلاک مودم استفاده نمایید.

لودر به صورت exe بدون نیاز به وارد کردن دستور در cmd یا شماره پورت برای راحتی کار آنلاک اضافه شد. لینک دانلود پایین .

دانلود فریمور :

اسکریپت آنلاک :

لودر :

نمونه آنلاک توسط اسکریپت و با این فریمور :

کسانی که مودمشون رو آنلاک کردند بهترین فریمور بعد از آنلاک
لینک دانلود
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

senior13sh
12-09-2019, 19:28
اساتید روش انلاک با کد انلاک چطوریاست
من یدونه مودم 192 گیر اوردم
سیم ایرانسل میندازم کد انلاک میخواد
اگه کسی میدونه خبر بده
بزنم انلاک کنم استفاده کنم

Sent from my HTC Desire 816 dual sim using Tapatalk

saber73
12-09-2019, 20:16
اساتید روش انلاک با کد انلاک چطوریاست
من یدونه مودم 192 گیر اوردم
سیم ایرانسل میندازم کد انلاک میخواد
اگه کسی میدونه خبر بده
بزنم انلاک کنم استفاده کنم

با کد انلاک میشه ولی باید بخرید از سایتهای خارجی داخل ایران کسی نمیفروشه ناقابل 60 دلار هم قیمت کد هست و بعد انلاک برا تغییر فریمور به نسخه های غیر ایرانسل باز مجبورید پشت مودم رو باز کنید پس چه بهتر الان پشتش رو باز کنید و با روش خودمون رایگان انلاک کنید و بعد هر فریموری خواستید بزنید رو مودم و حالشو ببرید . :biggrin:

senior13sh
12-09-2019, 21:06
با کد انلاک میشه ولی باید بخرید از سایتهای خارجی داخل ایران کسی نمیفروشه ناقابل 60 دلار هم قیمت کد هست و بعد انلاک برا تغییر فریمور به نسخه های غیر ایرانسل باز مجبورید پشت مودم رو باز کنید پس چه بهتر الان پشتش رو باز کنید و با روش خودمون رایگان انلاک کنید و بعد هر فریموری خواستید بزنید رو مودم و حالشو ببرید . [emoji3]فکر کردیم رایگانه
خ خ خ

senior13sh
17-09-2019, 08:58
سلام
یک سوال
بنده الان یدونه مودم b612 مبین نت گیرم اومده
192 هست
کابل usb رو لحیم کردم
من فقط یکی دوتا مرحله رو نگرفتم
مودم رو به برق میزنیم
بعدش کابل usb رو وصل میکنیم
در ادامه اتصال کوتاه تا مودم به سیستم وصل بشه !
این اتصال کوتاه رو باید نگه داریم یا باید قطع کنیم بلافاصله !

saber73
17-09-2019, 15:19
سلام
یک سوال
بنده الان یدونه مودم b612 مبین نت گیرم اومده
192 هست
کابل usb رو لحیم کردم
من فقط یکی دوتا مرحله رو نگرفتم
مودم رو به برق میزنیم
بعدش کابل usb رو وصل میکنیم
در ادامه اتصال کوتاه تا مودم به سیستم وصل بشه !
این اتصال کوتاه رو باید نگه داریم یا باید قطع کنیم بلافاصله !

اول درایوها رو نصب کن بعد کامپیوتر رو ری استارت کن بعد مودم رو در حالت خاموش با نگه داشتن اتصال بوت پین یا همان دو نقطه از طریق کابل یو اس بی که لحیم کردی به کامپیوتر وصل کن و در همین حالت که هنوز اتصال رو نگه داشتی و اتصال برقراره برق مودم رو وصل کن مودم نباید روشن بشه و هیچ چراغی نباید روشن بشه و در کامپیوتر صدای نصب درایو دلینگ دلینگ میاد و در دیوایس منیجر قسمت پورت برات شناسایی میشه . وقتی هیچ چراغی روشن نمیشه موقع اتصال برق به مودم و نگه داشتن بوت پین یعنی کار رو درست انجام دادی و میتونی اتصال رو برداری .

senior13sh
17-09-2019, 17:33
اول درایوها رو نصب کن بعد کامپیوتر رو ری استارت کن بعد مودم رو در حالت خاموش با نگه داشتن اتصال بوت پین یا همان دو نقطه از طریق کابل یو اس بی که لحیم کردی به کامپیوتر وصل کن و در همین حالت که هنوز اتصال رو نگه داشتی و اتصال برقراره برق مودم رو وصل کن مودم نباید روشن بشه و هیچ چراغی نباید روشن بشه و در کامپیوتر صدای نصب درایو دلینگ دلینگ میاد و در دیوایس منیجر قسمت پورت برات شناسایی میشه . وقتی هیچ چراغی روشن نمیشه موقع اتصال برق به مودم و نگه داشتن بوت پین یعنی کار رو درست انجام دادی و میتونی اتصال رو برداری .

نصب درایور رو میزنم ولی چیزی نمیاد
هیج تغییری رو نمیبینم
هیچ صفحه ای چیزی باز نمیشه

MH.Mousavi
17-09-2019, 20:38
نصب درایور رو میزنم ولی چیزی نمیاد

چی باید بیاد که نمیاد؟

هیج تغییری رو نمیبینم
چه تغییری باید ببینی که نمیبینش؟

هیچ صفحه ای چیزی باز نمیشه
چه صفحه ای قراراه باز بشه که نمیشه؟

داداش شما مراحل رو با دفت بخون هیچ جاش مبهم نیست اگر به مشکلیم میخوری سوالتو درست بپرس که بشه کمکت کرد.
نصب درابور رو بزار بعد اون کارایی که صابر جان گقت اول اونارو انجام بده اون دوتا پورت رو بگیر بعد درایورت رو نصب کن

senior13sh
18-09-2019, 09:08
چی باید بیاد که نمیاد؟

چه تغییری باید ببینی که نمیبینش؟

چه صفحه ای قراراه باز بشه که نمیشه؟

داداش شما مراحل رو با دفت بخون هیچ جاش مبهم نیست اگر به مشکلیم میخوری سوالتو درست بپرس که بشه کمکت کرد.
نصب درابور رو بزار بعد اون کارایی که صابر جان گقت اول اونارو انجام بده اون دوتا پورت رو بگیر بعد درایورت رو نصب کن

نه حل شد
یک مرحله اول رو اشتباه میرفتم
تو pdf توضیح نداده بودن ظاهرا
حل شد
آنلاک کردم

senior13sh
18-09-2019, 09:54
الان بهترین فریم وری که میشه ریخت روی این مودم چیه !
که همه فرکانس هارو پشتیبانی کنه !؟
و تمام قابلیت های مودم هم فعال باشه !؟

saber73
18-09-2019, 15:44
الان بهترین فریم وری که میشه ریخت روی این مودم چیه !
که همه فرکانس هارو پشتیبانی کنه !؟
و تمام قابلیت های مودم هم فعال باشه !؟

197 که فقط ca و mimo نداره ( این دو گزینه هم طبق تست چند نفر از دوستان اونم فقط در بعضی مراکز استان ها فقط روی tdd گویا جواب داده و با گذاشتن روی حالت ca تونستن سرعت بهتری دریافت کنن در شبکه tdd ایرانسل ) mimo هم فعلا چه با انتخابش و چه با غیر انتخابش و ca هم همینطور هیچ فرقی در شبکه fdd ایجاد نکرده و نمیکنه و گزینه بک اپ از تنظیمات مودم هم کار نمیکنه و اضافه هم نکردیم .

195 های وب هم voip کلا تعطیل ip static هم چند نفر پیغام دادن کار نمیکنه الباقی گزینه از جمله ca و mimo فعال و سالم .

حالا انتخاب با خودتون

senior13sh
22-09-2019, 17:26
197 که فقط ca و mimo نداره ( این دو گزینه هم طبق تست چند نفر از دوستان اونم فقط در بعضی مراکز استان ها فقط روی tdd گویا جواب داده و با گذاشتن روی حالت ca تونستن سرعت بهتری دریافت کنن در شبکه tdd ایرانسل ) mimo هم فعلا چه با انتخابش و چه با غیر انتخابش و ca هم همینطور هیچ فرقی در شبکه fdd ایجاد نکرده و نمیکنه و گزینه بک اپ از تنظیمات مودم هم کار نمیکنه و اضافه هم نکردیم .

195 های وب هم voip کلا تعطیل ip static هم چند نفر پیغام دادن کار نمیکنه الباقی گزینه از جمله ca و mimo فعال و سالم .

حالا انتخاب با خودتون

همین که تو اول تاپیک گذاشتن امکاناتش چطوریاست !
همین خوبه همین رو مصرف کنیم !

saber73
22-09-2019, 18:57
همین که تو اول تاپیک گذاشتن امکاناتش چطوریاست !
همین خوبه همین رو مصرف کنیم !

این ها فقط برا انلاک هستن و امکانات کمتری دارن .

sia0368
27-09-2019, 14:38
تهران جایی تست شده میشناسید که این مودم رو آنلاک کنه؟
هزینش چه قدره؟

saber73
27-09-2019, 15:54
هزینش چه قدره؟

خواستی بفرست انلاک کنم . فریمور اختصاصی با قابلیت voip سالم و پشتیبانی از همه باندها از جمله های وب و قابلیت ست کردن ip استاتیک و ca - mimo4*4 و همه امکانات دیگر یک جا بدون هیچ باگی . البته آذربایجان غربی هستم .

sia0368
28-09-2019, 12:23
هزینش چه قدره؟
پاساژهای سمت چهارراه ولیعصر آنلاک نمیکنند؟

saber73
28-09-2019, 14:44
پاساژهای سمت چهارراه ولیعصر آنلاک نمیکنند؟

بهتره خودت انلاک کنی یا بدی به یه نفر اشنا تا هم مودم رو خراب نکنه و هم انلاک کنه و بهترین فریمور رو هم روش بریزه و ببنده دیگه دست بهش نزنی و فقط استفاده کنی .

rezarazavi
30-09-2019, 15:32
سلام آقا صابر
من مودم آنلاک کردم و فریمور 197 شما رو هم نصب کردم و همه سیم کارت ها رو میشناسه فقط پرش آنتن زیادی پیدا کرده حالا سوالم اینه که اگه من نسخه 196 ایرانسل که توی سایت قراردادید بریزم دوباره روی مودم باز مودم آنلاک هست؟ نسخه 198 بهتره یا 197؟ توی 197 قابلیت voip داره؟ نمیشه زحمت بکشید توی 197 ca ,mimo فعال کنید؟ میشه یه فریمور بزارید که قابلیت های ca,mimo,voip داشته باشه؟

saber73
02-10-2019, 01:50
سلام آقا صابر
من مودم آنلاک کردم و فریمور 197 شما رو هم نصب کردم و همه سیم کارت ها رو میشناسه فقط پرش آنتن زیادی پیدا کرده حالا سوالم اینه که اگه من نسخه 196 ایرانسل که توی سایت قراردادید بریزم دوباره روی مودم باز مودم آنلاک هست؟ نسخه 198 بهتره یا 197؟ توی 197 قابلیت voip داره؟ نمیشه زحمت بکشید توی 197 ca ,mimo فعال کنید؟ میشه یه فریمور بزارید که قابلیت های ca,mimo,voip داشته باشه؟

بله مودم باز انلاک میمونه از همون 196 ایرانسل خواستید استفاده کنید و تست بزنید ولی پرش آنتن به فریمور ربطی نداره خصوصا فریمورهای بالا مثل 195 و 196 یا 197 که اصلا پرش انتنی ندارن .

senior13sh
02-10-2019, 18:02
دوستان یک سوال
ورژن 196 غیر مبین نت رو هم میشه آنلاک کرد

senior13sh
02-10-2019, 20:03
کسی میتونه در مورد این تاپیک کمک کنه ؟

.M&M.
03-10-2019, 01:45
اقا صابر راهی واسه مبین نت 197 نداری؟

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگر هست در جریان بزاری

saber73
03-10-2019, 11:38
اقا صابر راهی واسه مبین نت 197 نداری؟

- - - Updated - - -

ممنون میشم اگر هست در جریان بزاری

یک مودم خراب i60 تهیه کنید به قیمت هرچه پایین تر بهتر و ببرید پیش تعمیرکار موبایل یا الکترونیک و بگید سی پی یو این مودم معیوب رو برداره و با ماله مبین نت عوض کنه و بعد این کار کابل لحیم کنید و فریمور رو عوض کنید و انلاک کنید راحت . به غیر این هنوز راهی نداره . بدنه مودم خراب و الباقی برد و قطعات روی برد رو هم میتونید بفروشید و کمی از هزینه ای که کرده اید برگرده

morteza_mombeini
03-10-2019, 20:37
یک مودم خراب i60 تهیه کنید به قیمت هرچه پایین تر بهتر و ببرید پیش تعمیرکار موبایل یا الکترونیک و بگید سی پی یو این مودم معیوب رو برداره و با ماله مبین نت عوض کنه و بعد این کار کابل لحیم کنید و فریمور رو عوض کنید و انلاک کنید راحت . به غیر این هنوز راهی نداره . بدنه مودم خراب و الباقی برد و قطعات روی برد رو هم میتونید بفروشید و کمی از هزینه ای که کرده اید برگرده
اقا صابر ميشه چند تا مدل مودم بهم معرفي كنيد كه ويژگي هاي زير رو داشته باشه ؟
١- پرتابل يا جيبي باشه كلا مثل اين مودم بزرگا نباشه
٢-لاك نباشه يا اگه لاك هست قابليت انلاك شدن داشته باشه
٣-تجميع واقعي رو سيم كارت همراه اول داشته باشه
٤-ترجيحا پورت لن هم داشته باشه چون كوچيكا اكثرا usb هستن
٥-انتن دهيش قابل قبول باشه

senior13sh
03-10-2019, 20:54
٥-انتن دهيش قابل قبول باشهCa60
خوبه فکر کنم
قیمتش هم خوبه
خواستی هم بگو

saber73
03-10-2019, 22:20
٥-انتن دهيش قابل قبول باشه

پورت لن داشته باشه و تجمیع هم کنه یعنی CAT6 و یا بالاتر و جیبی یا پرتابل باشه خیلی گرون و کم یاب هستش من اینو معرفی میکنم :

مودم روتر همراه CAT16 نت گیر مدل NIGHTHAWK M1 MR1100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نه پورت لن نداشته باشه و قیمت متوسطی داشته باشه و تجمیع هم بکنه و در کل نسبت به پولش هم ارزش داشته باشه اینو معرفی میکنم و خودم باهاش همراه اول هم تجمیع کردم و انتن دهی هم حرف نداره و به راحتی هم انلاک میشه و هیچکدام از مشکلا CA60 رو نداره خصوصا نرم افزاری :

مودم همراه ایرانسل CAT6 مدل FD-M60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morteza_mombeini
04-10-2019, 00:08
پورت لن داشته باشه و تجمیع هم کنه یعنی CAT6 و یا بالاتر و جیبی یا پرتابل باشه خیلی گرون و کم یاب هستش من اینو معرفی میکنم :

مودم روتر همراه CAT16 نت گیر مدل NIGHTHAWK M1 MR1100 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه پورت لن نداشته باشه و قیمت متوسطی داشته باشه و تجمیع هم بکنه و در کل نسبت به پولش هم ارزش داشته باشه اینو معرفی میکنم و خودم باهاش همراه اول هم تجمیع کردم و انتن دهی هم حرف نداره و به راحتی هم انلاک میشه و هیچکدام از مشکلا CA60 رو نداره خصوصا نرم افزاری :

مودم همراه ایرانسل CAT6 مدل FD-M60 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم نظرم رو harvilon mf920 بود دست دومش رو سراغ دارم هم پورت لن داره هم انلاكه هم جيبي ولي اشكالش اينه كه تجميع نميكنه ،من هم باند ٣ رو ميبينم هم ٧ هر دو هم سيگنال خوبه ولي نميدونم قابليت تجميع فعاله يا نه احتمالا بايد فعال باشه چون با گوشي ٦٠ مگ ميگيرم ولي فرض رو بر اين گرفتم كه گوشي تجميع كرده باشه و اگه اون مودم هارويلون رو بخرم رو تك باند سرعت كمي بده وگرنه همين ٥٠ مگ هم برام كافيه سرعت خيلي زيادي نميخام ، نظرت چيه ؟ همين معمولي ها رو بگيرم به خاطر پورت لن يا اونايي كه گفتي؟ چون لن خيلي برام مهمه اون مودم نت گير هم وحشتناكه قيمتش از پرايد بيشتره اگه مطمئن بودم سرعت گوشي تجميع شده نيست همون هارويلون رو ميگرفتم ولي ميترسم رو تك باند كم بده و يه چيز مهمتر اينكه اگه قرار باشه پورت لن نداشته باشه و مجبور شم از usb استفاده كنم خوب دانگل بخرم كه تجميع داشته باشه بهتره كه ؟ نه؟

saber73
04-10-2019, 12:01
من خودم نظرم رو harvilon mf920 بود دست دومش رو سراغ دارم هم پورت لن داره هم انلاكه هم جيبي ولي اشكالش اينه كه تجميع نميكنه ،من هم باند ٣ رو ميبينم هم ٧ هر دو هم سيگنال خوبه ولي نميدونم قابليت تجميع فعاله يا نه احتمالا بايد فعال باشه چون با گوشي ٦٠ مگ ميگيرم ولي فرض رو بر اين گرفتم كه گوشي تجميع كرده باشه و اگه اون مودم هارويلون رو بخرم رو تك باند سرعت كمي بده وگرنه همين ٥٠ مگ هم برام كافيه سرعت خيلي زيادي نميخام ، نظرت چيه ؟ همين معمولي ها رو بگيرم به خاطر پورت لن يا اونايي كه گفتي؟ چون لن خيلي برام مهمه اون مودم نت گير هم وحشتناكه قيمتش از پرايد بيشتره اگه مطمئن بودم سرعت گوشي تجميع شده نيست همون هارويلون رو ميگرفتم ولي ميترسم رو تك باند كم بده و يه چيز مهمتر اينكه اگه قرار باشه پورت لن نداشته باشه و مجبور شم از usb استفاده كنم خوب دانگل بخرم كه تجميع داشته باشه بهتره كه ؟ نه؟

اون هارویلون cat4 هست و حتی سرعت دانلودش 100 هست در حالی که اکثر مودم های cat4 150 هستن . در ضمن امکان تجمیع و الباقی هم منتفی هست . الباقی آپشن های مودم هارویلون خوبه . در مورد دانگل cat6 تا به حال حداقل تو بازار ایران ندیدم اومده باشه و نیست . همه دانگل های بازار cat4 هستن و خبری از تجمیع نیست . در مورد تجمیع هم علاوه بر مودم منطقه ای که در اون زندگی میکنید و فعال بودن دو باند 3 و 7 و سیگنال دهی خوب این دو باند و فعال بودن تجمیع توسط اپراتور هم شرط هست . همراه اول خیلی مناطق دو باند رو فعال داره ولی خبری از تجمیع نیست ولی ایرانسل هر جا دو باند رو فعال کرده قابلیت تجمیع رو هم آزاد گذاشته . الان شهر ما دو باند 3 و 7 همراه اول تازه فعال شده و سیگنال هم تقویت شده ولی خبری از تجمیع نیست عوضش شهر بغلی ما که 45 کیلومتر با ما فاصله داره راحت همراه اول تجمیع میکنه و دو باند 3 و 7 هم مثل شهر ما فعاله و این نشون میده قابلیت تجمیع در شهر ما با وجود فعال بودن دو باند هنوز آزاد و قابل استفاده نیست .

morteza_mombeini
04-10-2019, 13:46
اون هارویلون cat4 هست و حتی سرعت دانلودش 100 هست در حالی که اکثر مودم های cat4 150 هستن . در ضمن امکان تجمیع و الباقی هم منتفی هست . الباقی آپشن های مودم هارویلون خوبه . در مورد دانگل cat6 تا به حال حداقل تو بازار ایران ندیدم اومده باشه و نیست . همه دانگل های بازار cat4 هستن و خبری از تجمیع نیست . در مورد تجمیع هم علاوه بر مودم منطقه ای که در اون زندگی میکنید و فعال بودن دو باند 3 و 7 و سیگنال دهی خوب این دو باند و فعال بودن تجمیع توسط اپراتور هم شرط هست . همراه اول خیلی مناطق دو باند رو فعال داره ولی خبری از تجمیع نیست ولی ایرانسل هر جا دو باند رو فعال کرده قابلیت تجمیع رو هم آزاد گذاشته . الان شهر ما دو باند 3 و 7 همراه اول تازه فعال شده و سیگنال هم تقویت شده ولی خبری از تجمیع نیست عوضش شهر بغلی ما که 45 کیلومتر با ما فاصله داره راحت همراه اول تجمیع میکنه و دو باند 3 و 7 هم مثل شهر ما فعاله و این نشون میده قابلیت تجمیع در شهر ما با وجود فعال بودن دو باند هنوز آزاد و قابل استفاده نیست .
راستی یه چیز : من این مودم های پرتابل و جیبی رو بخرم میخام 24 ساعته بزارمش روشن و همیشه کاربرا بهش وصل هستن و دایما زیر باره .داغ نمیکنه ؟ نمیپوکه ؟

بعد مودم های cat4 روی تک باند میتونن 50 مگ بدن ؟ یا ضعیفن ؟

saber73
04-10-2019, 15:20
راستی یه چیز : من این مودم های پرتابل و جیبی رو بخرم میخام 24 ساعته بزارمش روشن و همیشه کاربرا بهش وصل هستن و دایما زیر باره .داغ نمیکنه ؟ نمیپوکه ؟

بعد مودم های cat4 روی تک باند میتونن 50 مگ بدن ؟ یا ضعیفن ؟

حتما داغ میکنن و حتما در آینده خراب خواهند شد . باید استراحت هم بدید و دمای مودم رو مرتب چک کنید بالا رفت خاموش کنید . بعضی ها بدون باتری هم جواب میدن و بعضی ها جواب نمیدن تا از نظر باتری صرفه جویی انجام بدید .

مودم های cat4 مثل d100 یا lh92 به علت کیفیت بالای مودم و سی پی یو بله من تست زدم و سرعت خوبی دادن و پایداری خوبی هم دارن و البته پهنای باند دکل و سرعت اینترنت دکل هم دخیله .

morteza_mombeini
04-10-2019, 17:39
حتما داغ میکنن و حتما در آینده خراب خواهند شد . باید استراحت هم بدید و دمای مودم رو مرتب چک کنید بالا رفت خاموش کنید . بعضی ها بدون باتری هم جواب میدن و بعضی ها جواب نمیدن تا از نظر باتری صرفه جویی انجام بدید .

مودم های cat4 مثل d100 یا lh92 به علت کیفیت بالای مودم و سی پی یو بله من تست زدم و سرعت خوبی دادن و پایداری خوبی هم دارن و البته پهنای باند دکل و سرعت اینترنت دکل هم دخیله .
پس با اين حساب مجبورم همون مودم بزرگا رو بگيرم چون امكان خاموش كردنش وجود نداره هميشه بايد در دسترس و فعال باشه ، من ميخاستم پرتابل بخرم كه اگه خاستيم بريم مسافرت يا هتل يا پارك مشكلي نداشته باشيم و بشه حملش كرد رو خودشم باطري داشته باشه ولي اينطور كه شما ميگي داغ ميكنه ظاهرا بايد به همون روميزي ها فكر كنم

nokia200
05-10-2019, 10:21
پس با اين حساب مجبورم همون مودم بزرگا رو بگيرم چون امكان خاموش كردنش وجود نداره هميشه بايد در دسترس و فعال باشه ، من ميخاستم پرتابل بخرم كه اگه خاستيم بريم مسافرت يا هتل يا پارك مشكلي نداشته باشيم و بشه حملش كرد رو خودشم باطري داشته باشه ولي اينطور كه شما ميگي داغ ميكنه ظاهرا بايد به همون روميزي ها فكر كنم

hamidking99
10-10-2019, 00:12
با سلام من همه مراحلو انجام دادم اخرش که میخواستم فریمورو بزنم کرنلش نصب نشد و کلا هیچ عکس العملی نشون نمیداد چراغاش ابی بود فکر کنم تو حالت فست بوت اگه اشتباه نکنم من از برق کشیدم زدم همه چراغا روشنه و هیچ کاری نمیشه باش کرد یه حالتی شده مثل بریک نه میشه باز بهش فریمور زد نه میشه ازش استفاده کرد هر بار دوباره مراحلو انجام میدم درحد یه ثانیه چراغاش ابی میشه و باز سبز میشه عملا نمیشه هیچ کاریش کرد

saber73
10-10-2019, 01:00
با سلام من همه مراحلو انجام دادم اخرش که میخواستم فریمورو بزنم کرنلش نصب نشد و کلا هیچ عکس العملی نشون نمیداد چراغاش ابی بود فکر کنم تو حالت فست بوت اگه اشتباه نکنم من از برق کشیدم زدم همه چراغا روشنه و هیچ کاری نمیشه باش کرد یه حالتی شده مثل بریک نه میشه باز بهش فریمور زد نه میشه ازش استفاده کرد هر بار دوباره مراحلو انجام میدم درحد یه ثانیه چراغاش ابی میشه و باز سبز میشه عملا نمیشه هیچ کاریش کرد

الان مودم شما در حالت لودر گیر کرده و دیگه نیاز نیست نه بوت پین کنی نه لودر بزنی فقط وصل کن به کامپیوتر و مرحله فلش فریمور رو برو ببین قبول میکنه ؟ نکرد از اول مراحل رو برو یک بار دیگه کامل و دقیق باز نشد سیم کارت ایرانسل بینداز و سه دکمه ریست پاور و wps رو رو همون حالت روشن بودن مودم نگه دار تا مودم بره به حالت دانلودینگ و شاید از اپراتور ایرانسل فریمور خود ایرانسل رو بگیره و بالا بیاد .

Samanalmas
29-10-2019, 14:23
آقا صابر سلام
الان بهترین فریمور که کامل باشه و اجازه آپدیت نده کدوم هست
لطفا لینکش رو بفرستید

Samanalmas
29-10-2019, 14:25
آقا صابر لطف میکنی نتیجه رو اعلام کنید

saber73
29-10-2019, 14:25
آقا صابر سلام
الان بهترین فریمور که کامل باشه و اجازه آپدیت نده کدوم هست
لطفا لینکش رو بفرستید

مودم ایرانسل باشه مشکلی از بابت اپدیت نیست و همین 197 رو بزنید نه مودم مبین نت باشه اینو بزنید :

Samanalmas
29-10-2019, 21:14
دوستان یکی به داد من برسه
مودم ایرانسل i60
یه آموزش کامل با تمام جزئیات یا یه فیلم کامل معرفی کنید
همه چی پرت ادم هنگ میکنه
ممنون میشم آدرس دقیق فایل ها رو هم بدین

Samanalmas
29-10-2019, 21:18
این ۱۹۷ که واسه ایرانسل هست کجاست جسارتا؟

saber73
29-10-2019, 22:56
دوستان یکی به داد من برسه
مودم ایرانسل i60
یه آموزش کامل با تمام جزئیات یا یه فیلم کامل معرفی کنید
همه چی پرت ادم هنگ میکنه
ممنون میشم آدرس دقیق فایل ها رو هم بدین

این ۱۹۷ که واسه ایرانسل هست کجاست جسارتا؟

اموزش انلاک خیلی واضح و روان هست بیشتر از این نمیشه توضیح داد مگر اینکه بیام پیشت بشینم و باهم انجام بدیم :دی اینم 197 که مناسبه مودم ایرانسل هست :

MR__mehdi
03-11-2019, 10:54
عرض سلام خدمت استادان عزیز و گرامی
یه مودم i60 دارم با این مشخصات

Current version

Software version:
11.196.01.01.234

Web UI version:
21.100.44.00.03

می خواستم آنلاکش کنم
از کدوم روش استفاده کنم
ممنون

saber73
03-11-2019, 13:03
عرض سلام خدمت استادان عزیز و گرامی
یه مودم i60 دارم با این مشخصات

Current version

Software version:
11.196.01.01.234

Web UI version:
21.100.44.00.03

می خواستم آنلاکش کنم
از کدوم روش استفاده کنم
ممنون

بسم الله خوب این گوی و اینم میدان شروع کنید :دی

ayoob_hb
03-11-2019, 19:07
آقا صابر سلام
من تمام مراحلی که گفتید انجام دادم هیچ مشکلی هم پیش نیومد فقط اون مرحله اخر که ای پی 192.168.0.1 رو میزنیم و کد انلاک میخواد گزینه go رو که میزنم خطا میده و میگه دیوایش شناسایی نمیشه

مودم من ایرانسل هستش
سپاس

senior13sh
03-11-2019, 21:00
آقا صابر سلام
من تمام مراحلی که گفتید انجام دادم هیچ مشکلی هم پیش نیومد فقط اون مرحله اخر که ای پی 192.168.0.1 رو میزنیم و کد انلاک میخواد گزینه go رو که میزنم خطا میده و میگه دیوایش شناسایی نمیشه

مودم من ایرانسل هستش
سپاسفایل اجرای رو روش رایت کلیک کن
بعدش داخلش ip رو به 192.168.1.1 تغییر بده
قبلش مودم رو وصل کن حتما به سیستم با کابل یا وای فای
خیالت راحت مشکل حله

ayoob_hb
04-11-2019, 00:48
سلام آقا صابر دمت گرم جواب داد
حالا به نظرت نسخه من شده
11.195.03.001445
ایا همین نسخه خوبه یا نسخه دیگه ای هم میشه رووش زد که بهتر عمل کنه؟
و ایا اگه فریمور عوض کنم بازم باید در نهایت اون برنامه go رو اجرا کنم؟
و یه چی دیگه اون سیم که لحیم کردم چهارتاش میشه در بیارم یا باید همیشه باشه؟
ممنون از پاسخت

saber73
11-11-2019, 23:14
سلام آقا صابر دمت گرم جواب داد
حالا به نظرت نسخه من شده
11.195.03.001445
ایا همین نسخه خوبه یا نسخه دیگه ای هم میشه رووش زد که بهتر عمل کنه؟
و ایا اگه فریمور عوض کنم بازم باید در نهایت اون برنامه go رو اجرا کنم؟
و یه چی دیگه اون سیم که لحیم کردم چهارتاش میشه در بیارم یا باید همیشه باشه؟
ممنون از پاسخت

خوبه همون بزار باشه . سیم هم خواستی جدا نکن برا فریمور زدن بعدا لازم میشه . دیگه مودمت انلاکه و نیاز به فایل go نداری .

salehhoseini94
12-11-2019, 15:17
برای ورژن ۱۹۶ هم جواب میده؟

saber73
13-11-2019, 01:23
برای ورژن ۱۹۶ هم جواب میده؟

مبین نت خیر

Arcan
16-11-2019, 17:53
سلام
من طبق آموزشهای این تاپیک مودم رو انلاک کردم ولی بعد از اتمام کار هیچ سیم کارتی رو شناسایی نمیکنه ، مشکل از کجاست؟

saber73
16-11-2019, 19:52
سلام
من طبق آموزشهای این تاپیک مودم رو انلاک کردم ولی بعد از اتمام کار هیچ سیم کارتی رو شناسایی نمیکنه ، مشکل از کجاست؟

ریست کنید مودم رو باز امتحان کنید سیم کارت رو عوض کنید یا برگردید رو ورژن 196 خود ایرانسل و تست کنید . قسمت imei و سریال نامبر مودم رو چک کنید نپریده باشه و کلا هیچی جواب ندارد زحمت کشیدید و قسمت برد سیم کارت رو خراب کرده اید و باید بببرید تعمیرکار درست کنه .

Arcan
17-11-2019, 14:43
ریست کنید مودم رو باز امتحان کنید سیم کارت رو عوض کنید یا برگردید رو ورژن 196 خود ایرانسل و تست کنید . قسمت imei و سریال نامبر مودم رو چک کنید نپریده باشه و کلا هیچی جواب ندارد زحمت کشیدید و قسمت برد سیم کارت رو خراب کرده اید و باید بببرید تعمیرکار درست کنه .
من مودم رو دادم بیرون یه کابل یو اس بی روش لحیم کردن و بعد ازون هیچ سیم کارتی رو قبول نمیکرد و چراغش قرمز میشد، این طبیعیه؟ ممکنه کابل رو بردارم درست بشه؟
imei هم دارم ولی imes یا یه همچین چیز جلوش خالیه

saber73
23-11-2019, 19:42
من مودم رو دادم بیرون یه کابل یو اس بی روش لحیم کردن و بعد ازون هیچ سیم کارتی رو قبول نمیکرد و چراغش قرمز میشد، این طبیعیه؟ ممکنه کابل رو بردارم درست بشه؟
imei هم دارم ولی imes یا یه همچین چیز جلوش خالیه

خب برو به طرف بگو این چه وضعش هست ببین چیکار کرده الان مودم no service شده . اصلا طبیعی نیست .

Arcan
23-11-2019, 21:20
خب برو به طرف بگو این چه وضعش هست ببین چیکار کرده الان مودم no service شده . اصلا طبیعی نیست .
شما کدوم شهر هستین؟ چقدر هزینه میگیرید بابت ردیف کردنش؟

saber73
23-11-2019, 22:10
شما کدوم شهر هستین؟ چقدر هزینه میگیرید بابت ردیف کردنش؟

ایشون با ناشی گری مودم رو باز کردن یا با ناشی گری لحیم کاری کردن باید بدید به تعمیرات سخت افزار مودم ببینه میتونه کاری بکنه

Arcan
29-11-2019, 20:16
ایشون با ناشی گری مودم رو باز کردن یا با ناشی گری لحیم کاری کردن باید بدید به تعمیرات سخت افزار مودم ببینه میتونه کاری بکنه
شما کسی رو مطمئن سراغ دارید که تعمیر کنه و منصف باشه و گوش نبره، معرفی کنید ممنون میشم
طرف هم که لحیم کرده بعید میدونم گردن بگیره و میخاد داستان بشه که از وقت و حوصلم خارجه
ممنون که راهنمایی میکنید

آواسامavasam
29-11-2019, 22:13
سلام خسته نباشید من مدل مودمم gp 2101 اینترنت ثابت ایرانسل است برای من راهی هست ؟‌

senior13sh
05-12-2019, 21:40
مودم های ایرانسل هم همه غیر قابل آنلاک قراره بشه
هرکی مودم داره
یا میخواد بگیره زودتر بگیره
دیگه از ایرانسل هم آپدیت نکنید

saber73
05-12-2019, 22:28
هرکی مودم داره

منبع معتبر ....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:n13:

saber73
05-12-2019, 22:29
سلام خسته نباشید من مدل مودمم gp 2101 اینترنت ثابت ایرانسل است برای من راهی هست ؟‌

این مدل فقط tdd هست و زیاد ارزش انلاک نداره و دوستان سراغش نرفتن چون فقط فرکانس های 3500 و 3600 رو میگیره .

senior13sh
06-12-2019, 11:00
منبع معتبر ....................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:n13:

منبع شرکت
تو پی وی گفتم

ALIRK
06-12-2019, 11:39
هرکی مودم داره

دیگه انلاک شدن یا نشدن بدرد نمیخوره بازار از دست رفته و خریداری هم وجود نداره هر کی هم گرفته مال قدیم بود

با تجربه ای که مشترکین 3اپراتور از اینترانت کردن و درس گرفتن

ترجیح میدن بجای شارژ و حجمهای زیاد و بالا از حجم های 1تا 5گیگ ماهانه استفاده کنن
تا دچار ضرر و دلهوره نباشن :دی
منهم 2تا مودم داشتم یکشو رد کردم رفت ;)

saber73
06-12-2019, 13:23
وینکس 198 بیرون داده و انلاک هم میشه احتمالا ایرانسل هم همین اپدیت رو میخواد بده یا رو مودم های جدیدش داده بیرون مشکلی نداره و راحت انلاک میشه . چند روز اینده یه دونه سری جدید وارداتی ایرانسل میاد دستم اونوقت خودم تست میکنم و نتیجه میدم .

senior13sh
07-12-2019, 14:00
دیگه انلاک شدن یا نشدن بدرد نمیخوره بازار از دست رفته و خریداری هم وجود نداره هر کی هم گرفته مال قدیم بود

با تجربه ای که مشترکین 3اپراتور از اینترانت کردن و درس گرفتن

ترجیح میدن بجای شارژ و حجمهای زیاد و بالا از حجم های 1تا 5گیگ ماهانه استفاده کنن
تا دچار ضرر و دلهوره نباشن :دی
منهم 2تا مودم داشتم یکشو رد کردم رفت ;)برای دنلود بهترین گزینه مثلا شما بری همراه اول بگیری
یکماهه نامحدود 400 گیگ میده
میتونی از سایت های داخلی دنلود بزنی میشه 800 تا
یا رایتل هم تقریبا فکر کنم 300 گیگ میده میشه 600
برای دانلود فوق العاده بصرفه هست
مشتری همیشه هست
خیالتون راحت
مهم قیمت هست

ShadowDragon
10-12-2019, 13:24
دوستان، ایا این فریم ور ها رو میشه از خود سایت Huawei دانلود کرد؟
مشکل من اینه که این اسکریپت هایی که source مشخص ندارن رو نمی‌خوام رو مودم فلش بزنم . معلوم نیست که چه دستکاری هایی انجام شده و به لحاظ امنیتی به نظرم شاید مشکل داشته باشه!

saber73
10-12-2019, 19:35
دوستان، ایا این فریم ور ها رو میشه از خود سایت Huawei دانلود کرد؟
مشکل من اینه که این اسکریپت هایی که source مشخص ندارن رو نمی‌خوام رو مودم فلش بزنم . معلوم نیست که چه دستکاری هایی انجام شده و به لحاظ امنیتی به نظرم شاید مشکل داشته باشه!

خیر نمیشه اینها هم از سرورهای خود هواوی اتک زده میشه و منتشر میشه مگرنه هواوی هیچ فریموری رو خودش آفلاین و برا عموم منتشر نمیکنه .

ShadowDragon
11-12-2019, 01:19
ممنون با این وصف منطقی اینه که استفاده نکنیم.
معلوم نیست کی اینا رو درست کرده و کار ساده ای هم نیست.

FarzamRamazi
12-12-2019, 17:41
Device name: B612s-25d
IMEI: 865294031101556
Hardware version: WL1B612M01
Software version: 11.196.01.02.1472
Web UI version: 21.100.44.00.03

سلام دوستان من خیلی دانش انلاک مودم ندارم
ممنون میشم کمکم کنید
اول از همه بپرسم این رو میشه انلاک کرد یا نه؟؟ اگر میشه بفرنایید کدوم پست رو مطالعه کنم

اگر هم دوستی انجام میده انلاک رو من هزینه ام تقدیمشون میکنم

مودم مال مبین نت بوده و از دیوار خریدم فقط هم میخوام از FDD استفاده کنم

senior13sh
12-12-2019, 17:43

ممنون میشم کمکم کنید
اول از همه بپرسم این رو میشه انلاک کرد یا نه؟؟ اگر میشه بفرنایید کدوم پست رو مطالعه کنم

مودم مال مبین نت بوده و از دیوار خریدم فقط هم میخوام از FDD استفاده کنمنمیشه این ورژن رو

FarzamRamazi
12-12-2019, 18:17
نمیشه این ورژن رو

ممنونم عزیز

:sad:

saber73
12-12-2019, 19:33

ممنون میشم کمکم کنید

مودم مال مبین نت بوده و از دیوار خریدم فقط هم میخوام از FDD استفاده کنم

این ورژن مبین نت آنلاک نمیشه برا fdd سیم کارت 360 مبین نت پیدا کنید و رو همین مودم میتونید استفاده کنید .

FarzamRamazi
12-12-2019, 20:48
این ورژن مبین نت آنلاک نمیشه برا fdd سیم کارت 360 مبین نت پیدا کنید و رو همین مودم میتونید استفاده کنید .

شما اطلاعی دارید سیم کارتو از کجا میتونم پیدا کنم؟

جسارتا حدود قیمتش چقدر هست اگر همین لاک بخوام بفروشمش؟ شما اطلاعی دارید؟ کاملا تمیزه حتی برتد موبین نت روش نخورده
واقعا بی استفاده بوده فقط اتو اپدیتش روشن بوده متاسفانه

saber73
12-12-2019, 23:42
شما اطلاعی دارید سیم کارتو از کجا میتونم پیدا کنم؟

جسارتا حدود قیمتش چقدر هست اگر همین لاک بخوام بفروشمش؟ شما اطلاعی دارید؟ کاملا تمیزه حتی برتد موبین نت روش نخورده
واقعا بی استفاده بوده فقط اتو اپدیتش روشن بوده متاسفانه

بله یک نفر اشنا داریم تکی سیم کارت رو میفروشه با بسته اولیه و به نامتون هم میزنه سیم کارت رو بیایید پی وی توضیح میدم .

قیمت سیم کارت 360 با بسته 100 گیگ سه ماهه فکر کنم 250 تومن هست برا یکی از بچه های انجمن که میخواست اشنامون رو معرفی کردم و این قیمت رو بهشون داده بود قبلا 170 میدادن خود من 170 خریدم .

مبین نت رو کسی نمیخره خصوصا بدون سیم کارت و اگر هم با سیم کارت بفروشید باید خریدار و فروشنده برید نمایندگی و سوال کنید و اگر امکانش باشه تغییر مالکیت بدید سیم کارت رو مگر نه فردا دردسر میشه و خریدار با اسم شما از اینترنت استفاده میکنه و هر خلافی بکنه پای شما تموم میشه . بدون سیم کارت هم میتونید نهایتا 350 تومن بفروشید اگر خوش شانس باشید و کسی پیدا بشه بخره .

FarzamRamazi
13-12-2019, 14:05
بله یک نفر اشنا داریم تکی سیم کارت رو میفروشه با بسته اولیه و به نامتون هم میزنه سیم کارت رو بیایید پی وی توضیح میدم .

قیمت سیم کارت 360 با بسته 100 گیگ سه ماهه فکر کنم 250 تومن هست برا یکی از بچه های انجمن که میخواست اشنامون رو معرفی کردم و این قیمت رو بهشون داده بود قبلا 170 میدادن خود من 170 خریدم .

مبین نت رو کسی نمیخره خصوصا بدون سیم کارت و اگر هم با سیم کارت بفروشید باید خریدار و فروشنده برید نمایندگی و سوال کنید و اگر امکانش باشه تغییر مالکیت بدید سیم کارت رو مگر نه فردا دردسر میشه و خریدار با اسم شما از اینترنت استفاده میکنه و هر خلافی بکنه پای شما تموم میشه . بدون سیم کارت هم میتونید نهایتا 350 تومن بفروشید اگر خوش شانس باشید و کسی پیدا بشه بخره .

والا عزیز من اینقدر هزینه های اشتبااه بابت اطلاعات نادرست کردم که نمیدونید ابتدا یه مودم و سیمکارت از مبناتلکام ثبت نام کردم مدل i40 بعد متوجه شدم اینجا انتن دهی TDD خوب نیست و مشکل سرعت داشتم

(البته متوجه شدم باقی اپوراتور های ارایه دهنده اینترنت با ایرانسل قرارداد دارن و با هر سیمکارت ایرانسلی میشه از این مودم استفاده کرد به جز مبین نت و همراه اول)

یه سیمکارت ایرانسل TD تهیه کردم و دفتر خدمات مشتری برام بسته اشتباهی ثبت کرده الان سرعتم بالای ۵۰۰ کیلوبایت نمیره هرچی تماس هم گرفتم میگن بایید این ۱ سال بگذره

از طرفی با ADSL و نصاب های مخابرات که فقط کیفیت صوت رو بررسی میکنن مشکل دارم با ۲ عدد خط تلفن باز هم سرعتم به ۶۰۰ اینها میرسه

تصمیم گرفتم یه مودم مبین نت تهیه کنم (B612) که از این چند تا سیمکارتی که هزینه کردم براشون استفاده کنم و کلا از شر مودم و این بند و بساطا خلاص شم
مودمی هم که تهیه کردم واقعا سالم و نو هست از همون سری اول که حتی مارک هواوی داره و یه برچسب مبین نت داشت ولی من نمیدونست اینا اتوماتیک اپدیت دارن باز
مودم خال هم نداره ولی اپدیت شده

الان باورتون نمیشه
من ۲ تا مودم دارم و ۴ تا سیم کارت
حتی حاظرم برای معاوضه با مودم سالم و انلاک هر ۲ رو بدم

انتن دهی FDD اینجا خیلی خوب هست ولی TDD نه خیلی

ممنونم از توضیحاتتون ولی از FDD منظورم قابلیت مودم بود با این که بالا خودم پرسیدم از کجا میشه تهیه کرد چون واقعا گیج شدم که چه کار کنم دیگه و فوق العاده خسته و کلافه هم شدم

senior13sh
13-12-2019, 15:33
والا عزیز من اینقدر هزینه های اشتبااه بابت اطلاعات نادرست کردم که نمیدونید ابتدا یه مودم و سیمکارت از مبناتلکام ثبت نام کردم مدل i40 بعد متوجه شدم اینجا انتن دهی TDD خوب نیست و مشکل سرعت داشتم

(البته متوجه شدم باقی اپوراتور های ارایه دهنده اینترنت با ایرانسل قرارداد دارن و با هر سیمکارت ایرانسلی میشه از این مودم استفاده کرد به جز مبین نت و همراه اول)

یه سیمکارت ایرانسل TD تهیه کردم و دفتر خدمات مشتری برام بسته اشتباهی ثبت کرده الان سرعتم بالای ۵۰۰ کیلوبایت نمیره هرچی تماس هم گرفتم میگن بایید این ۱ سال بگذره

از طرفی با ADSL و نصاب های مخابرات که فقط کیفیت صوت رو بررسی میکنن مشکل دارم با ۲ عدد خط تلفن باز هم سرعتم به ۶۰۰ اینها میرسه

تصمیم گرفتم یه مودم مبین نت تهیه کنم (B612) که از این چند تا سیمکارتی که هزینه کردم براشون استفاده کنم و کلا از شر مودم و این بند و بساطا خلاص شم
مودمی هم که تهیه کردم واقعا سالم و نو هست از همون سری اول که حتی مارک هواوی داره و یه برچسب مبین نت داشت ولی من نمیدونست اینا اتوماتیک اپدیت دارن باز

الان باورتون نمیشه

ممنونم از توضیحاتتون ولی از FDD منظورم قابلیت مودم بود با این که بالا خودم پرسیدم از کجا میشه تهیه کرد چون واقعا گیج شدم که چه کار کنم دیگه و فوق العاده خسته و کلافه هم شدمباید مودم هارو باید رد کنی بره
چون اگه بخوای تمام سیم هارو روی یک مود داشته باشی حتما باید i60 بگیری اونم سری که قابلیت انلاک داره (به جز مبین نت)
حالا باید ببینی که کدوم بصرفه تر هست
الان بهترین قیمت رو روی بسته td شرکت wenex میده
که حتی ایرانسل هم به نظرم به پاش نمیرسه
بهترین قیمت روی خط 4g هم بصورت تمام وقت مال Hiweb
که برای ثبت نام باید ببینی انتن دهی داری یا نه بعدش مشکل دوم باید کد پستی روستایی بدی برای ثبت نام

saber73
13-12-2019, 15:57

الان باورتون نمیشه

ممنونم از توضیحاتتون ولی از FDD منظورم قابلیت مودم بود با این که بالا خودم پرسیدم از کجا میشه تهیه کرد چون واقعا گیج شدم که چه کار کنم دیگه و فوق العاده خسته و کلافه هم شدم

دوستمون راست میگن همه مودم ها از 4G گرفته تا ADSL بفروش و به جاش یه دونه I60 بخر و راحت برا همیشه استفاده کن .

senior13sh
13-12-2019, 16:12
دوستمون راست میگن همه مودم ها از 4G گرفته تا ADSL بفروش و به جاش یه دونه I60 بخر و راحت برا همیشه استفاده کن .استاد لطف دارید

FarzamRamazi
13-12-2019, 17:41
باید مودم هارو باید رد کنی بره
چون اگه بخوای تمام سیم هارو روی یک مود داشته باشی حتما باید i60 بگیری اونم سری که قابلیت انلاک داره (به جز مبین نت)
حالا باید ببینی که کدوم بصرفه تر هست
الان بهترین قیمت رو روی بسته td شرکت wenex میده
که حتی ایرانسل هم به نظرم به پاش نمیرسه
بهترین قیمت روی خط 4g هم بصورت تمام وقت مال Hiweb
که برای ثبت نام باید ببینی انتن دهی داری یا نه بعدش مشکل دوم باید کد پستی روستایی بدی برای ثبت نام

دوستمون راست میگن همه مودم ها از 4G گرفته تا ADSL بفروش و به جاش یه دونه I60 بخر و راحت برا همیشه استفاده کن .

بله دقیقا بایید تاپیک برنم برای فروش
فقط یه سوال ازشما اساتید
بین این 2 کدوم مورد رو توصیه میکنید؟

i60

Archer MR200 v4

الان با این اوضاعی که میبینم مودم های از بیس انلاک خیلی راحت تره

البته که ورژن انلاک i60 مد تظر هست

senior13sh
13-12-2019, 18:08
فقط یه سوال ازشما اساتید

i60

Archer MR200 v4

البته که ورژن انلاک i60 مد تظر هستدومی رو چک نکردم
اگه td هم ساپورت میکنه خوب خوبه
ولی قیمت باید چک بشه
انلاک هم چیز خاصی نیست که بخوای روش حساس باشی

saber73
13-12-2019, 19:00
فقط یه سوال ازشما اساتید

i60

Archer MR200 v4

البته که ورژن انلاک i60 مد تظر هست

اصلا گول ظاهر مودم های تی پی لینک و یا دی لینک رو نخورید یک مودم ساده CAT4 هستن عینه B310 یا B315 و نه بیشتر و نه کمتر . شما چون نیاز به هر دو شبکه TDD و FDD و مودم CAT6 داری بهتره همون I60 بخری هیچ مودمی در بازار منطقه و کشور وجود نداره همزمان از TDD ایرانسل و مبین نت و FDD الباقی اپراتورها پشتیبانی کنه همه مودم ها درسته نوشتن TDD ولی منظورشون فرکانس های 2300 تا 2600 هست و نه چیز دیگر تنها مودم دارای ساپورت از فرکانس های بالای 3500 همون I60 هست .

saber73
13-12-2019, 19:06
اینو دوستان دست به دست پخش کنن تا گول تبلیغات و در دام فروشندگان بی وجدان نیفتند : هیچ مودم رومیزی تا به الان در بازار ایران که همزمان از فرکانس های TDD مبین نت و ایرانسل ( یعنی 3500 و 3600 ) و فرکانس های FDD ساپورت کنه به غیر مودم i60 وجود ندارد حتی 2 میلیون تومن به مودم b525 هم بدید چنین قابلیتی ندارد .

senior13sh
13-12-2019, 22:36
اینو دوستان دست به دست پخش کنن تا گول تبلیغات و در دام فروشندگان بی وجدان نیفتند : هیچ مودم رومیزی تا به الان در بازار ایران که همزمان از فرکانس های TDD مبین نت و ایرانسل ( یعنی 3500 و 3600 ) و فرکانس های FDD ساپورت کنه به غیر مودم i60 وجود ندارد حتی 2 میلیون تومن به مودم b525 هم بدید چنین قابلیتی ندارد . دیگه استاد تکمیل کردن

ShadowDragon
17-12-2019, 22:46
عجب داستانی هست! از اینور آنلاکش خوبه، از اون ور هیچ امنیتی نداره! دقیقا حساس ترین جای ممکن، فریم ور مودم نشسته که معلوم نیست چه کسی با چه قصدی این مراحل رو طی کرده و چه اطلاعاتی رو داره از این مودم ها جمع میکنه :(

دوستان الان آخرین ورژن ایرانسل چنده؟ همین i60

saber73
17-12-2019, 23:11
عجب داستانی هست! از اینور آنلاکش خوبه، از اون ور هیچ امنیتی نداره! دقیقا حساس ترین جای ممکن، فریم ور مودم نشسته که معلوم نیست چه کسی با چه قصدی این مراحل رو طی کرده و چه اطلاعاتی رو داره از این مودم ها جمع میکنه :(

دوستان الان آخرین ورژن ایرانسل چنده؟ همین i60

شما خیلی امنیت براتون اهمیت داره اول فریمور مود شده بریزید و انلاک کنید بعد دوباره مودم رو با فریمور جنرال 196 ایرانسل که خود حمید از سرور ایرانسل گرفته فلش کنید و راحت و اینطوری دقیقا از خود ایرانسل مودم رو مثل اینکه تهیه کردید باز اطمینان ندارید بعد انلاک فریمور 192 ایرانسل رو بریزید و گزینه های بروزرسانی رو روشن و سیم کارت ایرانسل هم بیندازید و منتظر بروز رسانی خودکار به ورژن 196 باشید . اینم قبول ندارید فریمور جنرال که ساین داره و مود نشده و هیچ دستکاری روش انجام نشده و اگر انجام میشد ساینش از بین میرفت رو مودم بریزید اخرین ورژن فکر کنم 199 باشه ولی بدون وب یو ای منتشر شده و از وب یو ای 198 رو اون استفاده میشه یا اینها دردسر داره از 197 جنرال هواوی استفاده کنید ساین شده و بدون دستکاری . فقط اون فریمورهایی که مود شدن و دارای دسترسی adb و تلنت هستن و ساین ندارن میتونن از نظر امنیتی مشکل داشته باشن الباقی که ساین اپراتوری یا هواوی دارن هیچ ایرادی ندارن .

mehrdad84
20-12-2019, 12:17
سلام اقا صابر مودم i-60ایرانسل را تازه گرفتم ورژن نوشته Software version 81.198.13.01.234 آنلاک میشه ؟ با تشکر

Hossein jabbar
20-12-2019, 12:55
سلام اقا صابر مودم i-60ایرانسل را تازه گرفتم ورژن نوشته Software version 81.198.13.01.234 آنلاک میشه ؟ با تشکر
داداش مث وینکس هستش به راحتی آنلاک میشه !!!
با روش های انلاک رو خوب مطالعه کنید که صابرجان جمع اوری کرده رو پیش برید راحت انلاک میشه!!!

mehrdad84
20-12-2019, 16:45
داداش مث وینکس هستش به راحتی آنلاک میشه !!!
با روش های انلاک رو خوب مطالعه کنید که صابرجان جمع اوری کرده رو پیش برید راحت انلاک میشه!!!

با تشکر منتظر پاسخ آقا صابر هستم

saber73
20-12-2019, 20:38
با تشکر منتظر پاسخ آقا صابر هستم

سلام بله جدیدترین ورژن ایرانسل و وینکس همین ورژن 198 هست و به راحتی انلاک میشه منتها اگر مودمتون ایرانسل و طرح جدید هست یعنی کارتن مودم طرح جدید شده کمی در انلاک به مشکل خواهید خورد و باید جوانب احتیاط رو رعایت کنید چون در مودم های جدید ایرانسل اومده اون 4 تا محل اتصال سیم برا ارتباط usb رو به صورت دایره های خالی گذاشته و خبری از قلع داخل اونها نیست و باید خیلی مواظب باشید تا بتونید سیم ها رو اونجا اتصال بدید و لحیم کنید .

ALIRK
21-12-2019, 08:23
سلام بله جدیدترین ورژن ایرانسل و وینکس همین ورژن 198 هست و به راحتی انلاک میشه منتها اگر مودمتون ایرانسل و طرح جدید هست یعنی کارتن مودم طرح جدید شده کمی در انلاک به مشکل خواهید خورد و باید جوانب احتیاط رو رعایت کنید چون در مودم های جدید ایرانسل اومده اون 4 تا محل اتصال سیم برا ارتباط usb رو به صورت دایره های خالی گذاشته و خبری از قلع داخل اونها نیست و باید خیلی مواظب باشید تا بتونید سیم ها رو اونجا اتصال بدید و لحیم کنید .
ایا خودتون این ورژن جدید رو دیدید؟ بی زحمت ی عکس از برد جدید ایرانسل دارید

saber73
21-12-2019, 09:05
ایا خودتون این ورژن جدید رو دیدید؟ بی زحمت ی عکس از برد جدید ایرانسل دارید

بله من انلاک کردم و دادم به مشتری عکس هم نگرفتم ولی بیشتر جاهای برد مودم ( سوارخ های دایره وار ) قلع ها برداشته شده بود کلا برد مودم آبکش شده بود :دی فکر کنم ایرانسل یا کیلویی مودم میخره و اینطوری سفارش داده ارزون بی افته :biggrin: یا جاهایی که واقعا نیاز به قلع نیست و به جایی متصل نیست خود سازنده خالی گذاشته در کل با این کار کمی انلاک حساس شده و اگر ناشی گری دربیارید مودمتون دیگه انلاک نمیشه و اتصال نمیده پس یا با اطلاعات قبلی و دانش کافی شروع به قلع ریزی و لحیم کاری کنید یا کار را به کاردان بسپارید .

saber73
21-12-2019, 09:28
ورژن 198 ایرانسل : دوستان الان رو TDD داره اپدیت میفرسته اگر 196 اورجینال رو مودمتون باشه اینو میتونید دریافت کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%AF_%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85_tf_i60_%D8%A7%DB%8C %D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%B3%D9%84_%D9%88%D8%B1%DA%98% D9%86_81_198_13_01_234.gif

belgacom
26-12-2019, 22:22
لفا win rar جدید نصب کنید حل می شود

mehdiyk
31-12-2019, 18:07
سلام

مودم من با روش قدیمی آنلاک شده و الان ورژن 11.192.05.00.00 داره

فقط کمی آنتن گیریش ضعیف شده ولی بازم به خوبی کار میکنه

سوالی که داشتم اینه که آیا با فعال کردن آپدیت اتوماتیک و نصب شدن آن آنلاک بودن مودم میپره یا نه ؟

سوال بعدی اگه آنلاک بپره کدام ورژن رو پیشنهاد میدید که آنتن دهی خوب و کلا بدون باگ و پایدار باشه

لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

- - - Updated - - -

saber73
31-12-2019, 18:56
سلام

مودم من با روش قدیمی آنلاک شده و الان ورژن 11.192.05.00.00 داره

فقط کمی آنتن گیریش ضعیف شده ولی بازم به خوبی کار میکنه

سوالی که داشتم اینه که آیا با فعال کردن آپدیت اتوماتیک و نصب شدن آن آنلاک بودن مودم میپره یا نه ؟

سوال بعدی اگه آنلاک بپره کدام ورژن رو پیشنهاد میدید که آنتن دهی خوب و کلا بدون باگ و پایدار باشه

لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

- - - Updated - - -

باید دوباره مودم رو انلاک کنید تا دائمی انلاک بشه الان مودم شما بر روی اون فریمور 192 فقط انلاک هست و انتن دهی و سرعت اون فریمور خوب نیست .

hojatali-asgari
31-12-2019, 22:16
سلام مودم من TF-i60 الان ورژن 192 رو داره و انلاک شده بود ولی مشکل اینجاست که دیگه نمیشه بهش کد انلاک داد و از 10 فرصت به 0 رسیده ، با این روش میشه دوباره آنلاک کرد یا نه ؟ لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

saber73
01-01-2020, 10:12
سلام مودم من TF-i60 الان ورژن 192 رو داره و انلاک شده بود ولی مشکل اینجاست که دیگه نمیشه بهش کد انلاک داد و از 10 فرصت به 0 رسیده ، با این روش میشه دوباره آنلاک کرد یا نه ؟ لطفا راهنمایی فرمایید با تشکر

این مودم با کد انلاک نمیشه حداقل در ایران و قیمت کد هم اندازه قیمت خود مودم هست شما با این اموزش مودم رو انلاک کن و فریمور هم بزن .

mehrdad84
01-01-2020, 11:47
سلام آفا صابر من سال گذشته یک مودم i60 را با ز کردن و لحیم کاری انلاک کردم الان با روش صفحه 1 دیکه نیازی به باز کردن مودم i60 ایرانسل که جدیدا وارد بازار شده نیست فقط با اتصال لن یا وای فای انلاک میشه؟

Hossein jabbar
01-01-2020, 12:00
سلام آفا صابر من سال گذشته یک مودم i60 را با ز کردن و لحیم کاری انلاک کردم الان با روش صفحه 1 دیکه نیازی به باز کردن مودم i60 ایرانسل که جدیدا وارد بازار شده نیست فقط با اتصال لن یا وای فای انلاک میشه؟
داداش انلاک فقط با لحیم کاری انجام میشه در غیر اینصورت با کد پولی که دوبرابر بهای مودمتون باید پرداخت کنید!!!!
علاوه بر آن در طرح جدید از نظر سخت افزاری فرقی نکرده فقط 198 ایرانسل رو منتاژ کرده و لوگوی جدیده خودشو زده در عیر اینصورت هیچ تغییری نکرده i60همان i60هست!!!
و با کد اگر انلاک کنید فریمورقفل میشه رو مودمتون ودیگه نمیتونید دانگرید کنید!!!
موفق باشید!!!:»

hadi kabi
01-01-2020, 19:52
سلام

81.198.13.01.234
ایرانسل انلاک میشه ؟

saber73
01-01-2020, 22:47
سلام

81.198.13.01.234
ایرانسل انلاک میشه ؟

بله میشه برید انجام بدید با خیال راحت

bigdogy
02-01-2020, 09:40
بله میشه برید انجام بدید با خیال راحت

سلام
اقا صابر من مودمو زدم نصب شد وتمام مراحل انجام شد الان هیچ سیمکارتی نمیشناسه و مثل صفحه زیر نمایش میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](215).png

حالا باید چکار کنم؟
مطمئنم نه به سیمکارت آسیبی زدم نه موقع بازکردن

درضمن همه مراحل تا 100 درصد انجام میشه و اینکه هیچ خطاییی نمیده

اسکریپت انلاک هم اجرا کردم ولی نشد
این دوتا رو هم نصب کردم

این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2_p30world.rar.html) و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
چند بار از پشت مودم ربیست هم کردم اما حل نشد
الان همون 195 هستش
ولی قبلش 196 بود

Hossein jabbar
02-01-2020, 11:56
سلام
اقا صابر من مودمو زدم نصب شد وتمام مراحل انجام شد الان هیچ سیمکارتی نمیشناسه و مثل صفحه زیر نمایش میده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](215).png

حالا باید چکار کنم؟

این دوتا رو هم نصب کردم

این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2_p30world.rar.html) و این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
.
الان همون 195 هستش
ولی قبلش 196 بود
داداش از سیم ایرانسل استفاده در اول به مودم بندازید یک کلک قدیمی هس !!!!

saber73
02-01-2020, 12:32
سلام

حالا باید چکار کنم؟

این دوتا رو هم نصب کردم

.
الان همون 195 هستش
ولی قبلش 196 بود

خب الان فریمور رو عوض کردید و باید اسکریپت رو اجرا کنید تا انلاک بشه و تمام شما الان ای پی مودمت چند هست ؟ اونو کپی کن و فایل انلاک همون اسکریپت رو باز کن با کلیک راست و ادیت و اون ای پی مودم که باهاش وارد صفحه وب میشی و الانم کپی کردی داخل اسکریپت جایگزین ای پی قبلی کن و ذخیره کن و بعد اجرا کن تا ok بده و انلاک بشه . از همین مرحله یعنی ok دادن اسکریپت هم عکس بده .

bigdogy
02-01-2020, 13:14
داداش از سیم ایرانسل استفاده در اول به مودم بندازید یک کلک قدیمی هس !!!!

اخ اخ من طبق اموزش سیمکارت غیر از ایرانسل همون اول گذاشته بودم
البته منظورتون اینه که موقع نصب فریمور باید سیمکارت ایرانسل میزاشتم یا اینه که بعد از نصب موقع روشن شدن باید سیمکارت ایرانسل اول بزارم بعد سیمکارت دیگه؟

bigdogy
02-01-2020, 13:16
خب الان فریمور رو عوض کردید و باید اسکریپت رو اجرا کنید تا انلاک بشه و تمام شما الان ای پی مودمت چند هست ؟ اونو کپی کن و فایل انلاک همون اسکریپت رو باز کن با کلیک راست و ادیت و اون ای پی مودم که باهاش وارد صفحه وب میشی و الانم کپی کردی داخل اسکریپت جایگزین ای پی قبلی کن و ذخیره کن و بعد اجرا کن تا ok بده و انلاک بشه . از همین مرحله یعنی ok دادن اسکریپت هم عکس بده .

اسکریپت اجرا کردم و گفت انلاک شد و ریبوتش کرد
اما اصلا من دست به ایپی نزدم
اگر ایپی اشتباه بود باید مودم رو ریبوت نمیکرد

الان تست میکنم جواب میدم

آقا صابر شماره واتزاپت رو میتونی توی خصوصی برام بفرستی؟ یا ایدی تلگرامت

میخوام تصاویرو بفرستم ببینی چشه این

saber73
02-01-2020, 14:21
اسکریپت اجرا کردم و گفت انلاک شد و ریبوتش کرد
اما اصلا من دست به ایپی نزدم
اگر ایپی اشتباه بود باید مودم رو ریبوت نمیکرد

الان تست میکنم جواب میدم

آقا صابر شماره واتزاپت رو میتونی توی خصوصی برام بفرستی؟ یا ایدی تلگرامت

میخوام تصاویرو بفرستم ببینی چشه این

الان imei و سریال نامبر هم درست هست یا اونها هم پریده ؟

شما مطمئن باش موقع انلاک یا زدی جایی از مودم رو ناکار کردی و چیزی رو از رو مودم کندی و خودت هم خبر نداری و یا اتصال کوتاه جریان الکتریسیته به مودم وارد شده و یا از شانس شما به ای سی فلش مودم و فایل های سیستمی اسیب وارد شده موقع فلش و الان سیم کارت رو نمیشناسه . شما همون فریمور 196 خود ایرانسل رو بزن رو مودم و یک سیم کارت ایرانسل هم بینداز داخلش و موقعی که مودم روشن هست سه دکمه ترکیبی wps + power + دکمه ریست رو کمی نگه دار تا مودم بره رو حالت نصب و دریافت اپدیت و صبر کن اگر تونست از سرور ایرانسل اپدیت بگیره و فلش بشه و دوباره بالا بیاد درست میشه نه نشد دیگه درست نمیشه . و صبر کن خود ایرانسل داره خدمات تعمیر مودم راه میندازه و بفرست اونجا تا درست کنن .

ما الان دو ساله این کار رو انجام میدیدم یک نمونه خرابی زیر دست ما نبوده تا خودمون هم به فکر بی افتیم چی شده ! ماله هر کسی هم بعد انلاک اینطور شده تقریبا 90 درصد مشکل کنده شدن ای سی ها یا مقاومت ها و خازن های ریز روی برد بوده و تعمیرکار براشون درست کرده البته با زحمت زیاد .

سایت : yello دات ای ار

saber73
02-01-2020, 14:43
البته منظورتون اینه که موقع نصب فریمور باید سیمکارت ایرانسل میزاشتم یا اینه که بعد از نصب موقع روشن شدن باید سیمکارت ایرانسل اول بزارم بعد سیمکارت دیگه؟

اصلا سیم کارت نزارید روش اون داخل اموزش گفته شده تا شما با صفحه درخواست کد انلاک روبه رو شوید و مشاهده کنید خود من اصلا سیم کارت داخل مودم نمیزارم یا خواستم میزارم فرقی هم نداره هر سیم کارتی شد میندازم داخلش و راحت انلاک میشه و سرویس هم میاد . چرا ؟ چون با اسکریپت انلاک میشه و ربطی نداره سیم کارت روش باشه یا نباشه .

bigdogy
02-01-2020, 14:47

شما مطمئن باش موقع انلاک یا زدی جایی از مودم رو ناکار کردی و چیزی رو از رو مودم کندی و خودت هم خبر نداری و یا اتصال کوتاه جریان الکتریسیته به مودم وارد شده و یا از شانس شما به ای سی فلش مودم و فایل های سیستمی اسیب وارد شده موقع فلش و الان سیم کارت رو نمیشناسه . شما همون فریمور 196 خود ایرانسل رو بزن رو مودم و یک سیم کارت ایرانسل هم بینداز داخلش و موقعی که مودم روشن هست سه دکمه ترکیبی wps + power + دکمه ریست رو کمی نگه دار تا مودم بره رو حالت نصب و دریافت اپدیت و صبر کن اگر تونست از سرور ایرانسل اپدیت بگیره و فلش بشه و دوباره بالا بیاد درست میشه نه نشد دیگه درست نمیشه . و صبر کن خود ایرانسل داره خدمات تعمیر مودم راه میندازه و بفرست اونجا تا درست کنن .

ما الان دو ساله این کار رو انجام میدیدم یک نمونه خرابی زیر دست ما نبوده تا خودمون هم به فکر بی افتیم چی شده ! ماله هر کسی هم بعد انلاک اینطور شده تقریبا 90 درصد مشکل کنده شدن ای سی ها یا مقاومت ها و خازن های ریز روی برد بوده و تعمیرکار براشون درست کرده البته با زحمت زیاد .

خوشبختانه شماره سریال و شماره imei درسته با پشت مودم مطابقت داره

الان این ورژن 196 ایرانسل لینکش کجا هست تا نصب کنم؟
برای آپدیت خود ایرانسل حتما باید سیمکارت td-lte باشه یا با هر سیمکارت ایرانسلی میشه؟

saber73
02-01-2020, 14:51
خوشبختانه شماره سریال و شماره imei درسته با پشت مودم مطابقت داره

الان این ورژن 196 ایرانسل لینکش کجا هست تا نصب کنم؟
برای آپدیت خود ایرانسل حتما باید سیمکارت td-lte باشه یا با هر سیمکارت ایرانسلی میشه؟

نه فرقی نداره فقط سیم کارت ایرانسل باشه حتی بسته هم نداشته باشه باز میشه و بتونه اپدیت رو میگیره :

bigdogy
02-01-2020, 14:54
نه فرقی نداره فقط سیم کارت ایرانسل باشه حتی بسته هم نداشته باشه باز میشه و بتونه اپدیت رو میگیره :

دمت گرم داداش
امیدوارم درست بشه

saber73
02-01-2020, 15:08
دمت گرم داداش
امیدوارم درست بشه

انشاالله درست بشه . نشه دیگه شانس شما اینطوری شده و اینم همون 1 درصد ریسک انلاک مودم هست که ممکنه سر هر کسی بیاد :worried:

sirshahab
02-01-2020, 15:19
سلام . اسکریپت انلاک توی چه پستی هستش . پیدا نکردم .

saber73
02-01-2020, 15:29
سلام . اسکریپت انلاک توی چه پستی هستش . پیدا نکردم .

Hossein jabbar
02-01-2020, 18:01
عزیز دل این روش رو آموزش میدم من خودم با این تکنیک مودم های مشتری هام رو ترمیم میدم بعضی هاشون سخت افزاری باشه به حمید معرفی میکنم تا سخت افزری حمید از من وارد تر هستش
اول سیم ایرانسلو بزن رو مودم بزن به برق
دوم سیمو در حین وصل از مودمت خارج کن
سوم مودم از برق بکش بعد ریست کن
چهارم سیم رو بزن بعد بزن به برق اگه چراغای انتن مودمت روشن شد مودم سالمه سالمه!!!
پنجم در غیر اینصورت مودمتون ایراد سخت افزاری داره با حمیددر ارتباط باشید
موفق باشید:»!!!!!

alireza_torfi
02-01-2020, 19:13
دوستان سلام من نمیدونم سوالام و کجا وچطوری باید طرح کنم کسی هست کمکم کنه تازه وارد شدم و آشنایی با انجمن ندارم
و ببخشید اینجا ریپلای کردم:n12::V11:

alireza_torfi
02-01-2020, 19:41
آقا یکی کمکم کنه مودم ایرانسل FD-i40 دارم چراغ 2.4g روشن نمیشه اما چراغا سیگنال روشن میشه
مشکل اینجاست که تا دو روز پیش چراغ 2.4g روشن می شد و من سرویس داشتم
بعضی از دوستان گفتن فرمور رو آپدیت کن که من نمیدونم چطور باید آپدیت کنم
با کابل یو اس بی به کامپیوتر وصلش کردم آداپتور هم بهش زدم حالا چیکار کنم؟
بوووس

bigdogy
02-01-2020, 21:26

اقا صابر ورژن 196 رو نصب کردم ولی اورجینال خود ایرانسل نیست چون ایرانسل گزینه لوکال اپدیت نداشت ولی این داره
و بازهم خطا میده
طبق فرمایش شما سه دمه رو نگه داشتم و یه خط ایرانسل دکمه دیتا قرمزه و دوتا انتن هم چراغش روشنه ولی معلوم نمیشه داره دانلود میکنه یا نه چون نه لن میشناسه نه وایفا

تا کی باید صبر کنم؟

bigdogy
02-01-2020, 21:33
عزیز دل این روش رو آموزش میدم من خودم با این تکنیک مودم های مشتری هام رو ترمیم میدم بعضی هاشون سخت افزاری باشه به حمید معرفی میکنم تا سخت افزری حمید از من وارد تر هستش
اول سیم ایرانسلو بزن رو مودم بزن به برق
دوم سیمو در حین وصل از مودمت خارج کن
سوم مودم از برق بکش بعد ریست کن
چهارم سیم رو بزن بعد بزن به برق اگه چراغای انتن مودمت روشن شد مودم سالمه سالمه!!!
پنجم در غیر اینصورت مودمتون ایراد سخت افزاری داره با حمیددر ارتباط باشید
موفق باشید:»!!!!!

متاسفانه حل نشد

بی زحمت شماره اقا حمید رو بدین ببرم پیششون

saber73
02-01-2020, 22:30
متاسفانه حل نشد

بی زحمت شماره اقا حمید رو بدین ببرم پیششون

تلگرام Hamid_1920

bigdogy
02-01-2020, 22:50
تلگرام Hamid_1920

دمت گرم

تهران ساکن هستن دیگه؟ چون باید مودم پیششون ببرم میگم.
یه سوال دیگه اینکه من این فریمور ایرانسل نصب کردم ولی فریمور اورجینال نیست و گزینه آپدیت لوکال داره میخواستم ببرم پیش نمایندگی ولی با دیدن این گزینه میفهمه که نسخه اورجینال نیست

نسخه اورجینال دارین؟

saber73
03-01-2020, 10:33
دمت گرم

تهران ساکن هستن دیگه؟ چون باید مودم پیششون ببرم میگم.
یه سوال دیگه اینکه من این فریمور ایرانسل نصب کردم ولی فریمور اورجینال نیست و گزینه آپدیت لوکال داره میخواستم ببرم پیش نمایندگی ولی با دیدن این گزینه میفهمه که نسخه اورجینال نیست

نسخه اورجینال دارین؟

نسخه اورجینال هست. بله فریمور ایرانسل از اول لوکال اپدیتش باز بوده و باز هست در همه نسخه 192 . 196 . 198
بله ایشون تهران هستن ارتباط برقرار کنید و تشریف ببرید پیششون .

mojtabam22
04-01-2020, 17:00
دوستان یه مشکلی به وجود اومد . هنگام انجام اسکریپ آنلاک خطای عدم کانکتو میده . چند سری انجام دادم اکی بود شد حتی بعضی وقتام همین خطارو میداد که دوباره از اول آنلاک میکردم درست میشد انگار این اسکریپ آنلاک بگیر نگیر داره چون همه چیو طبق آموزش پیش رفتم بعضی وقتا میشع بعضی وقتام نه :wac:

saber73
04-01-2020, 17:13
دوستان یه مشکلی به وجود اومد . هنگام انجام اسکریپ آنلاک خطای عدم کانکتو میده . چند سری انجام دادم اکی بود شد حتی بعضی وقتام همین خطارو میداد که دوباره از اول آنلاک میکردم درست میشد انگار این اسکریپ آنلاک بگیر نگیر داره چون همه چیو طبق آموزش پیش رفتم بعضی وقتا میشع بعضی وقتام نه :wac:

فقط مودمی که میخواهید انلاک کنید به سیستم وصل باشه به غیر این مودم همه ارتباط های لن و وای فای دیگه رو قطع کنید از کامپیوتر . کامپیوتر رو یک بار ری استارت کنید . ادرس ای پی داخل اسکریپت رو با ادرس ای پی مودم یکی کنید . نوع اتصال مودم جهت انلاک به کامپیوتر هم یا لن باشه یا وای فای . ما هیچ وقت چنین مشکلی نداشتیم و نخواهیم داشت شما رو نمیدیونم چرا این مشکل رو دارید !

mojtabam22
04-01-2020, 17:26
فقط مودمی که میخواهید انلاک کنید به سیستم وصل باشه به غیر این مودم همه ارتباط های لن و وای فای دیگه رو قطع کنید از کامپیوتر . کامپیوتر رو یک بار ری استارت کنید . ادرس ای پی داخل اسکریپت رو با ادرس ای پی مودم یکی کنید . نوع اتصال مودم جهت انلاک به کامپیوتر هم یا لن باشه یا وای فای . ما هیچ وقت چنین مشکلی نداشتیم و نخواهیم داشت شما رو نمیدیونم چرا این مشکل رو دارید !
صابر جان یه مشکلی هست که نمیشه آخه همه چیو رعایت میکنم بعضی وقتا اکی هست بعضی وقتا نه الان یه مدته اصلا دیگه کانکت نمیشه شاید مشکل از سیستم من باشه.
روش دیگه بجز این اسکریپ نیست؟

saber73
04-01-2020, 18:00
صابر جان یه مشکلی هست که نمیشه آخه همه چیو رعایت میکنم بعضی وقتا اکی هست بعضی وقتا نه الان یه مدته اصلا دیگه کانکت نمیشه شاید مشکل از سیستم من باشه.
روش دیگه بجز این اسکریپ نیست؟

مشگل 100 درصد از سیستم شما هست .

sirshahab
05-01-2020, 15:32
ممنون استاد . اگر آنلاک انجام می دهید خودتان در تهران لطفا خصوصی اعلام فرمایید . خودم نتوانستم

sirshahab
05-01-2020, 15:34
ممنون . اگر خودتان انجام می دهدی خصوصی اعلام فرمایید

bigdogy
06-01-2020, 18:49
نسخه اورجینال هست. بله فریمور ایرانسل از اول لوکال اپدیتش باز بوده و باز هست در همه نسخه 192 . 196 . 198
بله ایشون تهران هستن ارتباط برقرار کنید و تشریف ببرید پیششون .

اقا صابر مشکلم حل شد
مشکل سخت افزاری نبود بردم پیش یه بنده خدا خودش از اول لحیم کاری کرد و بعد اسکریپت اجرا کرد نشناختش و دوباره ریستارت کرد یک بار دیگر اسکریپت اجرا کرد شناخت.

منم قبلا اسکریپت اجرا کرده بودم ولی فقط دوبار تست کردم برای همون نمیشد

Meysam_9476
18-01-2020, 22:06
سلام وقت بخیر یکی از دوستان داخل گروهی میگفت که مودم ایرانسل انلاک شده داشتن و وقتی داشتن از سیم کارت تی دی استفاده میکردن مودم دوباره لاک شده ! ایا این درست هست ؟ با این حال از سیم کارت ایرانسل استفاده نکنم ؟
نسخه فریمور مودمم 11.195.03.00.00

Hossein jabbar
18-01-2020, 22:55
سلام وقت بخیر یکی از دوستان داخل گروهی میگفت که مودم ایرانسل انلاک شده داشتن و وقتی داشتن از سیم کارت تی دی استفاده میکردن مودم دوباره لاک شده ! ایا این درست هست ؟ با این حال از سیم کارت ایرانسل استفاده نکنم ؟

داش شما اگه از فریمور های انجمن که شخصی سازی شده اند استفاده کنی مودمت اپدیت نمیگیره و در نتیجه لاک نمیشه!!!

saber73
19-01-2020, 00:50

ایرانسل لاک هم بشه باز انلاک میشه و در ضمن از فریمور های وب یا فریمور 196 مود شده خود ایرانسل یا 197 جنرال مود شده استفاده نمایید .