PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزار برای ریکاوری مموری

saalehh
24-02-2019, 00:39
سلام
یه مموری کارت گوشی دارم که اطلاعاتش پاک شده و چون قبلا این مورد رو یلی دیده بودم و با ریکاوری اطلاعات رو برگردونده بودم زیاد نگران نبودم اما اینبار هر کار میکنم ریکاوری نمیشه !!!
با 5 تا نرم افزار ( Wondershare Recoverit و dr.fone و recovery my file و Recuva و ZAR) تست کردم هیج کدوم حتی یه عکس هم بازیابی نکردن !!! خیلی برام عجیب بود. نرم افزار خاصی هست که مشکلم رو حل کنه؟ ممنون. چون وقتی به سیستم وصل میکنم راحت شناسایی میشه و حجمشم درست نشون میده. کارت ریدر رو هم عوض کردم و رو یه لپ تاب دیگه هم امتحان کردم اما بی نتیجه بود. یه بار مموری رو فرمت هم کردم و باز سعی کردم که بی فایده بود.

dione
24-02-2019, 09:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saalehh
24-02-2019, 09:44
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون اما با اين نرم افزار هم چیزی پیدا نکرد !!!

dione
24-02-2019, 15:50

اگه نشد از خیرش بگذر