PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت مبناتلکام

persian.godfather
23-02-2019, 12:18
شرکت مبناتلکام اخیرا سرویس های td-lte و adsl ارائه میده
از دوستان اگر کسی از این شرکت اینترنت گرفته تجربیات خودش رو درمیون بزاره
با سپاس

epaaeiz
27-02-2019, 19:14
شاتل داشتم.جمع آوری کردم.حالا برای مبناتلکام ثبت نام کردم ببینم کی وصل میشه.
وصل شد تست میذارم.

persian.godfather
28-02-2019, 10:05
شاتل داشتم.جمع آوری کردم.حالا برای مبناتلکام ثبت نام کردم ببینم کی وصل میشه.
وصل شد تست میذارم.

چه سرویسی خریداری کردید؟

epaaeiz
28-02-2019, 19:59
چه سرویسی خریداری کردید؟

سرویس چهار مگابیت یک ماهه برای تست.
منظورم ADSL هست چون TDD-LTE های اونها خیلی خیلی گرون هست.

persian.godfather
28-02-2019, 20:31
سرویس چهار مگابیت یک ماهه برای تست.
منظورم ADSL هست چون TDD-LTE های اونها خیلی خیلی گرون هست.
پس منتظر تست شما هستم با سپاس

epaaeiz
28-02-2019, 23:08

خواهش میکنم. باشه.

epaaeiz
03-03-2019, 18:46

خوب اینترنت من وصل شد. البته چهارشنبه شب درخواست جمع آوری به شاتل دادم و پنجشنبه جمع آوری شد. با مبناتلکام چت کردم و فرستادن مخابرات. یه اس ام اس از cra.ir اومد که سرویس adsl با کد ملی شما در اپراتور... ثبت شده و...
روز بعد که جمعه بود، صبح روشن کردم دیدم چراغ ADSL که قطع شده بود برگشته. شنبه چت کردم باهاشون گفتن منتظر باشید تا به محض اتمام رانژه با شما تماس بگیرن.
امروز خودم زنگ زدم و جریان رو پرسیدم که چرا یوزر پسورد نت منو نمیدید که وصل بشم گفتن از مخابرات تاییدیه نرسیده. ولی یوزر پسورد داد ولی وصل نمیشد. زنگ زدم گفت این کار رو بکن و مودم رو با این مشخصات تنظیم کرده و روشن بذاز. منم انجام دادم و پس از چند دقیقه وصل شد.
من سرویس چهار مگابیت خریداری کردم ولی گفتن تا هفته ی آینده که اطلاعات به روز میشه دسترسی نداریم که روی چهار بگذاریم پس فعلاً Rate خط شما باز هست.
این اطلاعات بخش ADSL وقتی تست گرفتم. (چند دقیقه پیش):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تست سرعت سرور خارجی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این تست سرعت سرور داخلی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته یه بار که تست گرفتم Provider رو نوشت آسیاتک!

persian.godfather
03-03-2019, 21:31
خوب اینترنت من وصل شد. البته چهارشنبه شب درخواست جمع آوری به شاتل دادم و پنجشنبه جمع آوری شد. با مبناتلکام چت کردم و فرستادن مخابرات. یه اس ام اس از cra.ir اومد که سرویس adsl با کد ملی شما در اپراتور... ثبت شده و...
روز بعد که جمعه بود، صبح روشن کردم دیدم چراغ ADSL که قطع شده بود برگشته. شنبه چت کردم باهاشون گفتن منتظر باشید تا به محض اتمام رانژه با شما تماس بگیرن.
امروز خودم زنگ زدم و جریان رو پرسیدم که چرا یوزر پسورد نت منو نمیدید که وصل بشم گفتن از مخابرات تاییدیه نرسیده. ولی یوزر پسورد داد ولی وصل نمیشد. زنگ زدم گفت این کار رو بکن و مودم رو با این مشخصات تنظیم کرده و روشن بذاز. منم انجام دادم و پس از چند دقیقه وصل شد.
من سرویس چهار مگابیت خریداری کردم ولی گفتن تا هفته ی آینده که اطلاعات به روز میشه دسترسی نداریم که روی چهار بگذاریم پس فعلاً Rate خط شما باز هست.
این اطلاعات بخش ADSL وقتی تست گرفتم. (چند دقیقه پیش):

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این تست سرعت سرور خارجی:

این تست سرعت سرور داخلی:

البته یه بار که تست گرفتم Provider رو نوشت آسیاتک!

پینگ جالبی نمیده انگار

epaaeiz
03-03-2019, 23:09
شاتل داشتم پینگ اون حدود شصت بود برای سرور داخلی.

persian.godfather
04-03-2019, 11:56
شاتل داشتم پینگ اون حدود شصت بود برای سرور داخلی.

من الان آسیاتک دارم تصمیم گرفتم برم دیده بان نت چون حجم های عالی میده

epaaeiz
04-03-2019, 18:07
من الان آسیاتک دارم تصمیم گرفتم برم دیده بان نت چون حجم های عالی میده

دیده بان که میگن افتضاح هست. تو همین انجمن ببینید.

persian.godfather
04-03-2019, 20:04
دیده بان که میگن افتضاح هست. تو همین انجمن ببینید.
50 50 هست واس یک سری عالی هست واس یک سری بد , بستگی به شهر و مرکز مخابراتی داره بعد عید میگیرم ببینم چطوریه , من الان آسیاتک ماهی 40 تومن میدم 80 گیگ بین الملل میده در حالی که دیده بان 600 گیگ بین الملل میده

mazdak_121
24-04-2019, 18:04
سلام دوستان از وضعيت اين شركت اطلاعي داريد پينگ و سرعتش مطلوبه؟

ALIRK
25-04-2019, 12:25
سلام دوستان از وضعيت اين شركت اطلاعي داريد پينگ و سرعتش مطلوبه؟

اگر منظورتون مبنا تلکام هست اشغالی بیش نیست دنبالش نباشید
مهم اینکه شما کجا زندگی میکنید

epaaeiz
29-04-2019, 19:05
اگر منظورتون مبنا تلکام هست اشغالی بیش نیست دنبالش نباشید
مهم اینکه شما کجا زندگی میکنید
بستگی به خیلی چیزها داره. من دو ماهه دارم هیچ مشکلی نداشتم.

mazdak_121
29-04-2019, 19:25
امكانش هست پينگ تايم از 4.2.2.4 و tabnak.ir بذاريد ممنونم

Rahpooyan
19-05-2019, 20:30
سرویس های ای دی اس ال مبنا تلکام هم مشکل داره یا خیر؟

Reza FK
31-05-2019, 13:46
چند وقت پیش برای تست از این شرکت اینترنت گرفتم . متاسفانه پشتیانی این شرکت زیر صفر هست و واقعا شرکت بی در و پیکر و فاجعه ای بود. و هیچ گون سوال و مشکلی رو نمی تونن حل کنن. حتی موقوع تخلیله خط هم من مجبور شدم دست به دامان 195 بشم چون هر کاری میکردم تخلیله نمیکردن واقعا اگر به 195 شکایت نمیکردم هیج گدوم از اپراتورهاش درخواست تخلیه من رو ارسال نمیکردن. واقعا موندم چطور به هر شرکتی اجاره فروش اینترنت میدهند.

persian.godfather
22-08-2019, 09:41
این شرکت هنوز سرویس هاشو گرون نکرده؟ بسی عجیب است!!