PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پرسش در مورد بوت ویندوزXP

Sara Kia
06-02-2019, 16:32
چرا در بعضی سیستم ها موقع بوت شدن ویندوز مستقیم بوت میشه ولی در بعضی دیگر دو مرحله ای بوت میشه؟ یعنی راست نمیره به دسکتاپ بلکه اول باید روی یوزر مربوطه کلیک کرد بعد دسکتاپ میاد. در حالیکه هردو سیستم یک ادمین و یک میهمان (دیفالت) دارند.
و چطور میشه این بوت دومرحله ای را حذف کرد؟ چون بعضی اوقات خیلی روی اعصابه.

dione
06-02-2019, 19:28
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrad_asopause
07-02-2019, 00:05
تو گوگل ی سرچ کوچیک بزنی راحت پیدا میشه

Diego
07-02-2019, 02:48
چرا در بعضی سیستم ها موقع بوت شدن ویندوز مستقیم بوت میشه ولی در بعضی دیگر دو مرحله ای بوت میشه؟ یعنی راست نمیره به دسکتاپ بلکه اول باید روی یوزر مربوطه کلیک کرد بعد دسکتاپ میاد. در حالیکه هردو سیستم یک ادمین و یک میهمان (دیفالت) دارند.
و چطور میشه این بوت دومرحله ای را حذف کرد؟ چون بعضی اوقات خیلی روی اعصابه.
کنترل پنل->یوزر اکانت->انتخاب اکانت مهمان و خاموش کردن آن

Sara Kia
07-02-2019, 12:31
تو گوگل ی سرچ کوچیک بزنی راحت پیدا میشه
شما نظر به تقویت گوگل دارید و من نظر به تقویت p30 world دارم.شما میخواهید همه به گوگل بروند و من میخواهم همه برای پرسش هایشان به اینجا بیان.

Sara Kia
07-02-2019, 12:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نمیدانم چرا روی لینکی که دادید کلیک میکنم سیستمم ریاستارت میشه.

Sara Kia
07-02-2019, 12:37
کنترل پنل->یوزر اکانت->انتخاب اکانت مهمان و خاموش کردن آن

اطمینان داری که با این کار مشکلم حل بشه؟
چون همانطور که گفتم دوسیستم هست و هردو یوزر مهمان دارند ولی یکی ورود یک مرحله ای داره و دیگری دو مرحله ای.
با این وجود ظاهرا یوزر مهمان دخالتی در این مورد نداره.

dione
07-02-2019, 14:05
نمیدانم چرا روی لینکی که دادید کلیک میکنم سیستمم ریاستارت میشه.

محتوای لینک

خیلی وقت بود برای دانلود های شبانه و حتی اسکن ویروس کامپیوتر را برنامه ریزی میکردم و خود به خود تا صبح برنامه هایی که میخواستم رو انجام می داد . اما این اواخر به مشکلی برخوردم که هنگامی میخواست وارد ویندوز شود صفحه Login ویندوز باز میشد و تقاضای نام کاربری میکرد که عملا یک نفر باید اون رو ok میکرد برای حذف این پرسش مدتها جستجو کردم که به طور اتفاقی برای انجام کار دیگه به این قسمت ویندوز وارد شدم و توانستم این صفحه رو حذف کنم که گفتم بد نیست با خیلی از دوستان که این مشکل رو دارند در میان بذارم .بعد از وارد شدن به ویندوز روی منو Start کلیک سپس گزینه RUN را انتخاب کنید ودر جای خالی عبارتControl userpasswords2 را تایپ کنید. پنجره باز شده دارای دو TAB به نام های Advanced & Usersمی باشد. Users TABرا انتخاب کرده و تیک گزینهMust enter a username and password to use this computer User را برداریدبا برداشتن تیک این گزینه دیگر هنگام ورود به ویندوز از شما پسورد گرفته نمی شود.(در صورت پرسیدن برای وارد کردن رمز کادر ها را خالی بذارید و Ok کنید .)بعد از این کار پنجره سوال کردن در مورد User حذف می شود اما بعد از Restart متوجه میشوید که مستقیم وارد User با نام Administrator میشود و وارد User شما نمیشود برای رفع این مشکل دوباره وارد همان پنجره قبلی شوید ( که در بالا گفته شد ) و در Tab ، Advanced بر روی دکمه Advanced کلیک کنید در پنجره باز شده بر روی گزینهUser کلیک کنید و تمامی User ها به غیر از User با نام خودتان را غیر فعال کنید برای این کار بر روی نام هر User کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب و گزینه Account is Disable را تیک بزنید . با این کار از این به بعد مستقیم وارد User خودتان میشود .

Sara Kia
09-02-2019, 08:49
محتوای لینک

خیلی وقت بود برای دانلود های شبانه و حتی اسکن ویروس کامپیوتر را برنامه ریزی میکردم و خود به خود تا صبح برنامه هایی که میخواستم رو انجام می داد . اما این اواخر به مشکلی برخوردم که هنگامی میخواست وارد ویندوز شود صفحه Login ویندوز باز میشد و تقاضای نام کاربری میکرد که عملا یک نفر باید اون رو ok میکرد برای حذف این پرسش مدتها جستجو کردم که به طور اتفاقی برای انجام کار دیگه به این قسمت ویندوز وارد شدم و توانستم این صفحه رو حذف کنم که گفتم بد نیست با خیلی از دوستان که این مشکل رو دارند در میان بذارم .بعد از وارد شدن به ویندوز روی منو Start کلیک سپس گزینهRUN را انتخاب کنید ودر جای خالی عبارتControl userpasswords2 را تایپ کنید. پنجره باز شده دارای دو TAB به نام های Advanced & Usersمی باشد. Users TABرا انتخاب کرده و تیک گزینهMust enter a username and password to use this computer User را برداریدبا برداشتن تیک این گزینه دیگر هنگام ورود به ویندوز از شما پسورد گرفته نمی شود.(در صورت پرسیدن برای وارد کردن رمز کادر ها را خالی بذارید و Ok کنید .)بعد از این کار پنجره سوال کردن در مورد User حذف می شود اما بعد از Restart متوجه میشوید که مستقیم وارد User با نام Administrator میشود و وارد User شما نمیشود برای رفع این مشکل دوباره وارد همان پنجره قبلی شوید ( که در بالا گفته شد ) و در Tab ، Advanced بر روی دکمه Advanced کلیک کنید در پنجره باز شده بر روی گزینهUser کلیک کنید و تمامی User ها به غیر از User با نام خودتان را غیر فعال کنید برای این کار بر روی نام هر User کلیک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب و گزینه Account is Disable را تیک بزنید . با این کار از این به بعد مستقیم وارد User خودتان میشود .
خیلی لطف کردی که اینقدر خوب توضیح دادی. این سیستمی که میخوام این کار را روش انجام بدم همانطور که در عکس میبینی 3 ادمین داره یکی تهران پرداز است که در واقع همان مغازه ایکه صاحب ای سیستم از آنجا خریده و چون اطلاعات کافی نداشته طرف اسم خودش را روی سیستم گذاشته و در واقع همین یوزر استکه همه ی کارهای صاحب سیستم در آن است ولی همانطور که در عکس میبینی یک ادمین دیگر هم هست و چند حساب که نگاه کردم همه دیس ایبل هستند.حالا من بغیر از یوزر تهران پرداز همه را دیس ایبل کنم اشکالی پیش نمیاد؟اون ASPNet چکاره است؟آنرا هم از کار بیندازم؟
عکس آپ نمیشه.سایت مربوطه ارور میده.پس همنطوری میگم که در بخش یوزر ها 3 تا هستند یکی Administrator 2- ASPNet-1 و TehranPardaz که یوزر صاحب پی سی است.